Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testo nakopávače, boostery, prášky, motivace k učení a větší soustředění Motivace: 1. Focus - nejlepší produkt, vysoká cena - pro pokročilé 2. Think - luxusní produkt - nejlepší poměr ceny a...

více
Blog / Články

Antidepresiva Xanax, Lexaurin, caffeine, energie, nakopávače

Antidepresiva, jak funguje kofein a jak se nakopnout 

Antidepresiva, kofein, nakopávače, více energieAntidepresiv existuje velké množství, závisí na tom, jak lékař vyhodnotí stav pacienta, a podle toho vybere určitý druh antidepresiv. Typy antidepresiv mohou fungovat na bázi podpory tvorby hormonů štěstí, ale v dnešní době jsou nejvíce předepisovanými a užívanými antidepresivy ty, které podporují zpětné vychytávání hormonu serotoninu v mozku, čímž se v mozku serotoninu nachází více. Převážná většina antidepresiv však má vedlejší účinky v podobě poruch trávení, nechutenství a také nastávají poruchy příjmu potravy právě kvůli špatnému trávení.

           

Kofein jako takový je stimulantem, který dnes můžete najít v mnoha nápojích, ale i v přírodních produktech, jako jsou například zelený a černý čaj, čokoláda a kakao, nebo velmi oblíbená pochutina – káva. Kofein obsahují také určité limonádové a energetické nápoje. Na co kofein působí? Kofein blokuje zachytávání adenosinu na receptorech, čímž oddaluje pocity únavy a navozuje pocity bdělosti, člověk má více energie a cítí se čilejší. Kofein také stimuluje činnost srdce, zvyšuje krevní tlak a stimuluje centrální nervovou soustavu. Je vědecky dokázáno, že na kofeinu může vznikat závislost (pouze však při častém a dlouhodobém užívání) kvůli tomu, že tělo začne být přecitlivělé právě na adenosin, jehož zachytávání kofein blokuje. Ovšem tato závislost se dá jednoduše odbourat, jen vás možná bude trochu bolet hlava.

 

Jak se tedy nakopnout? Pokud nejste zvyklí na kofein, určitě nevypijte hned celý energetický nápoj, ale zkuste například zelený čaj. Tento typ čaje při obsahu kofeinu obsahuje také jiné zdraví prospěšné látky, antioxidanty a také teobromin, který najdete pouze v zeleném čaji. Pokud však budete potřebovat něco silnějšího, můžete se porozhlédnout po přírodních produktech, které právě často obsahují výtažky ze zeleného čaje. 

Antidepresiva Xanax a Lexaurin 

Antidepresiva Lexaurin a XanaxXanax i Lexaurin jsou chemická antidepresiva, která pouze tlumí příznaky deprese, ale jako taková sama o sobě nejsou schopna vyřešit příčiny deprese, nebo při vysazení zlepšit náladu.

Xanax je užívaný především na úzkosti. Úzkost je stav, kdy jedinec cítí obavy, strach, nebo má zlé předtuchy, zároveň se úzkost může projevovat i fyzicky, a to bušením srdce, pocením, zkráceným zrychleným dýcháním, třesem, bolestí na hrudi. Úzkost s sebou může také nést i další fyzické příznaky.

 

Menší úzkosti se dají zvládat uklidněním, ty silnější však potřebují již léčbu. Xanax je tedy schopný tlumit příznaky úzkosti, a to jak ty psychické, tak i ty fyzické. Zároveň pomáhá při panické poruše, pod které také spadají úzkosti a fobie. Panické poruchy však na rozdíl od úzkosti mají větší dopad na psychiku a fyzické zdraví. Při panických poruchách dochází k poruchám spánku, příjmu potravy, ke katastrofickým představám, panické poruchy také přinášejí náhlý panický strach ze smrti a další psychické i fyzické problémy vyskytující se také u úzkosti. Xanax je opět schopný pouze léčit projevy nemoci, ale není schopný nemoc samotnou vyléčit. U Xanaxu může vznikat závislost, proto léčba nesmí trvat déle než 8-12 týdnů, a to pod dohledem lékaře. Zároveň pacient musí mít zdravá játra, jelikož s poškozenými nebo špatně fungujícími játry tělo nebude schopno chemikálie odbourávat.

 

Lexaurin je silnější psychofarmakum než Xanax. Opět pouze tlumí příznaky úzkosti, které se mohou vyskytovat, takže pomáhá s nespavostí, uklidňuje a normalizuje srdeční činnost, měl by upravovat poruchy trávení a zažívání způsobené úzkostmi a stresem, a také pomáhat při bolestech hlavy, které úzkosti způsobují. Lexaurin zároveň nesmí být podáván pacientům zároveň s léky proti bolesti, léky na spaní, alergikům, nesmí být brát zároveň s jinými léky, které mají zklidňující účinky, a je přímo zakázán kojícím matkám. 

Přírodní produkty, které pomáhají s nespavostí, zlepšují náladu a pomáhají při depresích 

Přírodní přípravky na pomoc proti nespavosti, depresích, pro zlepšení náladyNejlepším přírodním produktem, který pomáhá s nespavostí, zlepšuje náladu, je podpůrným prostředkem pro zvládání a léčbu depresí, je Relax Plus. Tento výrobek obsahuje extrakty z mnoha bylinek, které pomáhají s navozením přirozeného a klidného spánku, pomáhají také při špatném trávení nebo žaludeční neuróze, která může být způsobená špatnou náladou, stresem, nespavostí, nebo i depresí. Zároveň látky obsažené v bylinkách v Relax Plus zlepšují náladu. Jaké bylinky tedy Relax Plus obsahuje?

 

Důležitými složkami produktu Relax Plus jsou bylinky zlepšující spánek, a který jej také zklidňují a navozují, a zároveň mají uklidňující účinky při nervovém vypětí nebo stresu. Jedná se o levanduli, mučenku, extrakt z pomerančových květů, které také zároveň mají antidepresivní účinky a pozitivně působí na srdeční činnost. Komonice lékařská také pomáhá navozovat spánek a účinkuje na žaludeční neurózy nebo potíže s trávením a nechutenství způsobené stresem a špatnou náladou. Velmi známou rostlinou na zvládání stresu, na žaludeční neurózu a na uklidnění je kozlík lékařský, který v Relax Plus nechybí. Hloh obecný, který je v Relax Plus také obsažen, pomáhá normalizovat srdeční činnost a uklidňuje případné bušení srdce způsobené úzkost nebo stresem.

 

Dalším produktem, který můžete vyzkoušet, je Ashwagandha BIO. Ashwagandha obsahuje extrakt z indického ženšenu, který má mnoho příznivých účinků na naše zdraví. Kromě toho, že chrání proti civilizačním chorobám, zlepšuje náladu, působí proti stresu, má také afrodiziakální účinky. Je také výborným pomocníkem, který dodává energii a dobrou náladu při psychické i fyzické vyčerpanosti. Pomáhá se zvládáním depresí, úzkostí, a celkově zlepšuje trávení při stresových žaludečních neurózách.

 

Posledním produktem, který doporučujeme spíše při lehčích formách stresového a nervového vypětí, nespavosti a špatné náladě, je Calm Me. Tento produkt obsahuje vitamíny ze skupiny B a vitamín C, hořčík a jód.

 

Relax Plus - nejlepší antidepresivum, výborně uklidňuje a pomáhá navodit přirozený a klidný spánek.

 

Ashwagandha BIO – extrakt z indického ženšenu pomáhá zvládat stres, fyzické i psychické vyčerpání a vypětí.

 

Calm Me – obsahuje vitamíny ze skupiny B a vitamín C, hořčík a jód. Pomáhá s přirozenými chemickými procesy v těle.

 

Zlepšení nálady, antidepresiva, léčba nespavosti 

Copyright 2018 - 2019 © Stimulant.cz