Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testo nakopávače, boostery, prášky, motivace k učení a větší soustředění Motivace: 1. Focus - nejlepší produkt, vysoká cena - pro pokročilé 2. Think - luxusní produkt - nejlepší poměr ceny a...

více
Blog / Články

Únava

Úvod Únava

Top 3 produkty na únavu a depresi | Zvýšení energie | Zlepšení nálady

1. Focus - nejlepší produkt, prášky proti únavě, zvýšení energie, zlepšení soustředěnosti - cena od 2099 Kč

 

2. Exam Bacopa - extrakt Bacopa Monnieri na zvýšení energie proti depresi - cena od 969 Kč

 

3. Energise - přírodní tablety na únavu a depresi, zvýšení energie, okamžité zlepšení nálady - cena od 759 Kč

Prášky na únavu, zvýšení energie, lepší náladu

Stimulanty, léky, doplňky na únavu a depresi: Moringa, Bacopa, Modafinil, Adderall, Ritalin, boostery - léčba ADHD u dětí a dospělých, porucha pozornosti s hyperaktivitou - Co pomůže?

Únava a deprese - stimulanty, léky, tabletyÚnava a deprese 

Únava je často mocnější než my sami. Máme mnoho práce a povinností, ale nedokážeme se na nic soustředit, sotva začneme, už zíváme, zavírají se nám oči, nebo nám dokonce padá hlava ospalostí. Nevýkonný mozek a zpomalené myšlení často způsobuje špatnou náladu, úzkosti, a někdy i sklony k depresi. Pokud i vy trpíte podobnými problémy, vyzkoušejte některý z přípravků, které stimulují mozek. Jsou přírodní, bez vedlejších účinků, a dokážou efektivně pomoci. Vyrábějí se z těch nejsilnějších zdrojů.

 

Moringa

Moringa je doslova a do písmene zázračný strom. Jedinečnost tohoto stromu spočívá v tom, že můžeme využívat všechny jeho části. Nejblahodárnější přínos pro naše tělo mají listy a plody. Obsahují spoustu vitamínů a minerálů, které potřebujeme. Významný je pro nás také chlorofyl - i když samozřejmě nejsme schopni fotosyntézy, hodí se nám však k lepší obnově buněk. Velkou roli hraje také značné množství antioxidantů. Moringu najdete v mnoha tabletkách, sirupech i čajích. Stačí si zvolit to, co vám nejvíce vyhovuje.

 

Bacopa 

Rostlina bacopa by měla být povinnou společnicí každého studenta. Díky tomu, že urychluje přenos nervových impulsů, dokáže nabudit mozek k mnohem lepším výkonům a posílit paměť. S bacopou bude zkouškové období hračka!

 

Modafinil

Modafinil je přírodní látka, jež stimuluje mozek k větším výkonům. Ocení jej všichni, kdo mají náročná kreativní či zodpovědná zaměstnání, využijí jej studenti, řidiči, nebo třeba ti, co pracují dlouho do noci.

Stimulanty, léky, doplňky na únavu a depresi

 

Adderall

Adderall je lék používaný pro zvýšení mentální bdělosti a aktivity. Je to směs amferaminů a dextroamfetaminových solí ve formě tablet či kapslí. Pomáhá ke zvýšení tvorby dopaminu, což je neurotransmitter důležitý pro přirozené chování, lék se z tohoto důvodu využívá pro léčbu ADHD - poruchy ozornosti. Byl předepisován rovněž jako lék na hubnutí a snížení chuti k jídlu. 


U pacientů ADHD s poruchami pozornosti při užívání přípravku a správném dávkování dochází ke zvýšení schopnosti soustředit se. Adderall bez předpisu je však nebezpečný nejen kvůli vedlejším účinkům, ale také proto, že na některých jeho složkách může vzniknout psychická závislost. Dnes je poměrně často používán studenty jako droga pro zvýšení pozornosti a snížení únavy. Kvůli nebezpečí propuknutí vedlejších účinků se však více využívají přírodní náhrady Bacopa a Moringa.

 

Ritalin

Ritalin je derivát amfetaminu se stimulujícím účinkem pro zlepšení soustředění u dětí a dospělých s ADHD - poruchou pozornosti spojenou s hyperaktiviou. Je to krystalická látka bez zápachu, která v mozku zvyšuje množství hormonu dopaminu a podporuje mozkovou činnost. Pro jeho silné účinky ho používají studenti na snížení únavy, zvýšení soustředění. Jelikož jsou vedlejšími účinky např. poruchy spánku, deprese, či bolesti břicha, lepší je použít náhradu Moringa, Bacopa, nebo Focus. Tyto přírodní produkty mají podobný účinek bez vedlejších účinků pro zdraví.

 

Boostery

Boostery jsou léky nebo doplňky pro zvýšení vitality a energie. Mohou to být léky, jako je např. Modafinil na zvýšení energie a soustředěnosti, anebo přírodní doplňky výživy - Focus a Bacopa pro lepší soustředěnost, více energie a zvýšení mozkové činnosti. Doporučujeme tablety na přírodní bázi, neboť mají silný efekt a nevykazují žádné vedlejší účinky.

 

Adderall, Ritalin, boostery - léčba ADHD u dětí a dospělých, porucha pozornosti s hyperaktivitou - Co pomůže?

Co pomůže k léčbě poruchy pozornosti s hyperaktivitou? (ADHD)

Některé látky a produkty, které stimulují mozek, se využívají ke zmírňování projevu ADHD. ADHD je porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou. To znamená, že se jedinec postižený ADHD nedokáže snadno zkoncentrovat a věnovat se jednomu úkolu, snadno se jeho pozornost rozptýlí. Z pohledu vnějšího pozorovatele  se jeví tak, že „chvilku neposedí“. Projevy ADHD zmírňují např. ritalin nebo adderall. Zvyšují mentální aktivitu a tím napomáhají k lepší sebekontrole a sebeovládání. Proto se díky nim děti i dospělí s ADHD mohou snáze zapojit do všedního života.

Moringa – energie proti stresu únavě – nejlepší organický extrakt moringy olejodárné 200 mg: rychlé a zdravé hubnutí, zlepšení metabolismu – extra silný produkt proti nadváze

Moringa olejodárná je bez nadsázky zázračný strom. Roste v divoké přírodě na úpatí pohoří Himálaj. Zpracovat a využít se dají všechny části moringy, například kořeny mají podobnou roli jako křen, nejblahodárnější účinky ovšem mají listy a plody.

 

Obsahují velké množství vitaminů a minerálů, které potřebujeme pro život a pro správnou funkci organismu. Velká dávka antioxidantů nám pomáhá zbavovat se škodlivých látek, které se, ať chceme nebo ne, usazují v našem těle a škodí nám. Moringa má pro nás velkou škálu příznivých účinků: stimuluje mozek, zajišťuje nám lepší mentální výkonnost, posiluje paměť. Funguje tak trochu jako antidepresivum, zlepšuje náladu.

V neposlední řadě také urychluje metabolismus. To znamená, že zlepšuje spalování: kalorie z jídla se vám nebudou nikde usazovat, ale efektivně je využijete. Tím moringa napomáhá ubývání na váze. Hubnutí s moringou je rychlé a zdravé. Moringa je silný bojovník proti nezdravé nadváze.

 

Moringa – energie proti stresu únavě

Exam Bacopa – zlepšení paměti: více energie pro studenty na učení 

Bacopa – rychlé zlepšení paměti, energie - pro studenty Exam Bacopa je doplněk výživy na paměť a učení, který obsahuje rostlinu Bacopa Monnieri. Tato nenápadná bylina v sobě ukrývá ohromující sílu. Využijí ji především studenti na učení, vhodná je samozřejmě i pro všechny pracující, kteří se potřebují něco naučit nebo zlepšit paměť. Tablety Exam Bacopa dokážou z obyčejného studenta učinit sběratele těch nejlepších známek. Jak je to možné?

 

Bacopa monnieri urychluje nervové procesy. Tím stimuluje mozek k větším výkonům. Pravidelné užívání doplňku Exam Bacopa zajišťuje zlepšování a zkvalitňování paměti. Učení pak jde mnohem rychleji. Student si naučenou látku spolehlivěji vybaví. Nervozita u zkoušky už jeho výkon nebude nijak ohrožovat.

 

Exam bacopa zlepšuje také soustředění a dodává potřebnou energii. Přípravy do školy jsou tak méně náročné a student vedle nich zvládne více společenského života a má dostatek času na relaxaci a odpočinek, což mu určitě zlepší náladu. Doplněk Exam Bacopa by měl být pomocníkem všech studentů nejen během zkouškového období. S Exam Bacopa jde studium mnohem lépe a efektivněji.

 

Bacopa – přírodní zlepšení paměti při učení - nejen pro studenty

Think, Alpha Brain – přírodní nootropika pro zvýšení výkonu mozku a lepší myšlení 

Think je výborné přírodní nootropikum pro každého, kdo potřebuje zvýšit výkon mozku a zlepšit myšlení. Doplněk se vyrábí z několika rostlin, jež mají kladný vliv na organismus a stimulují centrální nervovou soustavu. Najdete v něm např. řemdihák plstnatý, bakopu drobnolistou, nebo oves. Dále obsahuje vitamin B6 a řadu přírodních látek, které podporují tvorbu serotoninu.

 

Alpha Brain vám stoprocentně pomůže k lepšímu soustředění a bystřejšímu myšlení, má ale mnohem širší spektrum účinků. Pozitivně ovlivňuje paměť, zrychluje reakce a posiluje intelektovou výkonnost. Tlumí bolest, uvolňuje svaly ze zbytečného napětí. Tím přispívá ke kvalitnějšímu spánku, odstraňuje problémy s usínáním. Přispívá rovněž k veselejší náladě. Přípravek Alpha Brain neobsahuje žádné živočišné produkty, je proto vhodný i pro vegany. Nenaleznete v něm ani stopy lepku či laktózy, mohou jej tudíž užívat i alergici. Alpha brain je zkrátka vhodný pro každého.

 

Think, Alpha Brain – přírodní nootropika pro bystřejší myšlení 

Focus je náhrada Modafinilu – kde koupit lék za nejnižší cenu? 

Modafinil je lék na povzbuzení. Obsahuje stejnojmennou látku, která stimuluje mozek k vyšším výkonům a zajišťuje lepší soustředění. Odbourává únavu, zvyšuje energii. Modafinil pomáhá k efektivnější práci. Protože se ale jedná o chemický preparát, hrozí během jeho užívání nežádoucí účinky. Může vám být nápomocen, zároveň se však můžete setkat s vyšším tlakem, bolestí hlavy, nebo třeba s trávicími obtížemi. Ve vzácných případech mohou přijít i mnohem horší potíže.

 

Zdravou a šetrnou alternativou je doplněk Focus. Jedná se o čistě přírodní produkt. Všechny složky tohoto přípravku jsou tělu přirozené, proto při jeho optimálním dávkování nehrozí žádné vedlejší účinky. Přípravek Focus neobsahuje kofein, je tudíž na rozdíl od mnoha dalších produktů pro stimulaci činnosti mozku vhodný i pro ty, kteří trpí intolerancí kofeinu. Na to, jak Focus v těle vypomáhá, jej pořídíte za opravdu nízkou cenu. Známý obchod Amazon nabízí balení 60 kapslí za krásných 28.41 EUR.

 

Focus - náhrada Modafinilu 

Adderall, Ritalin, Methylfenidát a ADHD – porucha pozornosti – test, projevy, léčba v dospělosti 

Adderall, Ritalin, Methylfenidát a ADHD – porucha pozornosti ADHD – porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou 

ADHD je mentální porucha, která způsobuje obtíže se soustředěním, a vytváří nepřiměřené reakce na vnější podněty. Diagnostiku ADHD provádějí psychiatři na základě testů, dotazníků, a rozhovoru s postiženým. Projevy lze na dítěti sledovat již v kojeneckém období, nejvýraznější jsou však až při nástupu do školy, kde se po žácích požaduje kázeň a soustředění na výuku.

 

V dospělosti se již pacienti s ADHD dokážou ovládat, přesto je však porucha stále ovlivňuje. Problémy s pozorností a koncentrací neustávají, lidé bývají zmatenější a častěji zapomínají. Mnohdy jednají spontánně a impulzivně, jsou velmi akční a netrpěliví. Nejlepší nootropika na ADHD jsou léky Adderall a Modafinil nebo přírodní tablety jako Focus Pills, které nemají vedlejší účinky.

 

Léčba ADHD v dospělosti

Dospělí s ADHD mívají kreativnější nápady, což jim dává předpoklady být ve svém oboru úspěšnější. Zároveň však mají potíže dotahovat věci do konce a maximálně se na ně soustředit.

 

Řešením mohou být vhodné přírodní látky, které stimulují mozek a zlepšují pozornost.

V léčbě ADHD se osvědčil adderal, ritalin a methylfenidát. Užívání příslušných doplňků může dospělým s ADHD pomoci v práci i v běžném životě.

 

ADHD, poruchy pozornosti 

Maniodeprese a únava - Jak vybrat tablety, léky a doplňky výživy?

Maniodeprese a únava - tablety, léky, doplňky výživyLéčba maniodepresivní psychózy - booster, test, příznaky maniodeprese u dětí i dospělých

Maniodeprese je vážné psychické onemocnění, během něhož se střídají epizody mánie s epizodami deprese. Deprese je typická nedostatkem energie, nevysvětlitelným smutkem, lítostí apod.  Naopak během mánie přichází nával energie, dobré nálady a vysokým sebevědomím. Test je možný u lékaře.

 

Maniodeprese obvykle vzniká až po dvacátém roce života, ve výjimečných případech jí trpí i děti. Test a diagnostika maniodeprese, deprese, úzkosti a léčba maniodepresivní psychózy probíhá na základě pohovoru s pacientem. Psychiatr rovněž vyplní s pacientem test, jehož odpovědi vypovídají o jeho duševním stavu. 

Jak vybrat tabletky, léky a doplňky k léčbě maniodepresivní psychózy?

K léčbě maniodeprese se užívají boostery a antidepresiva. V epizodě mánie se k nim přidávají léky, které stabilizují náladu. Vedle antidepresiv existuje také řada doplňků stravy. Jestliže máte zájem o boostery a antidepresiva, výběr správných léčiv byste měli konzultovat s lékařem. Řiďte se však také vlastní intuicí. Vyhovuje vám složení, velikost a tvar tablet, způsob užívání atd.? Jedině takový lék, který vám bude ve všech ohledech vyhovovat, vám může skutečně pomoci.

Porucha pozornosti s hyperaktivitou – příčiny, příznaky a léčba nesoustředěnosti, poruchy pozornosti 

Porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) způsobuje nepozornost a nesoustředění na běžné činnosti v životě. Jedinec s ADHD reaguje nepřiměřeně na okolní podněty. Bývá netrpělivý a jedná impulzivně. ADHD se nejvíce projevuje u dětí v mladším školním věku. Příčiny ADHD nejsou zcela jisté. Možností je více: dědičnost, drobné poškození mozkové tkáně a špatný zdravotní stav matky během těhotenství.

 

Léčba ADHD probíhá převážně terapií, v těžších případech se předepisují také léky, anebo různé doplňky stravy. Děti i dospělí trpící ADHD by měli mít pravidelný režim: vstávat a chodit spát vždy ve stejnou dobu, mít každý den dostatek pohybu, věnovat se povinnostem pravidelně a s přestávkami apod.

 

U postižených ADHD hraje velkou roli relaxace a odpočinek. Na děti dohlížejí rodiče, dospělí by se měli umět ohlídat sami. Jako vhodný odpočinek se jeví například četba knihy, kreslení případně jednoduché ruční práce. Léky na ADHD obsahují stimulanty činnosti mozku. Pomáhají se koncentrovat a získat kontrolu nad svým jednáním.

 

Porucha pozornosti s hyperaktivitou 

Léky na ADHD jsou nejlepší způsob, jak vyléčit ADHD, hyperaktivitu a poruchu pozornosti u dětí

ADHD - hyperaktivita a poruchy osobnosti u dětíJaké jsou příčiny ADHD? 

Psychiatrie se poruchou pozornosti spojené s hyperaktivitou podrobně zabývá již dlouho, ale na otázku, co ADHD způsobuje, ještě nikdo není schopen jednoznačně odpovědět.

 

Za ADHD pravděpodobně může drobné poškození mozkové tkáně. Jak k němu došlo? Možná to zavinil špatný zdravotní stav matky během těhotenství. Pokud matka v této době prodělá nějakou závažnější nemoc, je dítě na různé poruchy vyvíjejícího se plodu mnohem náchylnější. Roli také hraje alkohol a cigarety, případně jiné drogy. Proto by se jim těhotné ženy měly vyhýbat velkým obloukem. Další možnou příčinou jsou dědičné předpoklady. Proti nim bohužel nemůžeme bojovat. 

Nejúčinnější pomocí jsou léky 

Způsobů, jak eliminovat projevy ADHD je vícero, nejúčinnější jsou však samozřejmě léky. Ty obvykle obsahují adderal, ritalin a methylfenidát. Tyto látky stimulují mozek a napomáhají k lepšímu sebeovládání. Děti jsou pak díky užívání léků zvladatelnější a dokážou lépe fungovat jak ve školním prostředí, tak i doma.

Top 5 produktů proti únavě, nesoustředěnosti a depresi

TOP 5 produktů proti únavě, nesoustředěnosti a depresiFocus - cena: 759 Kč

Hledáte opravdu to nejlepší nootropikum na podporu činnosti mozku? Focus je TOP produkt nabízející výborné účinky za nízkou cenu. 

Má prokazatelné účinky na mozkovou aktivitu. Podporuje efektivitu uvažování a zabraňuje pocitům únavy. 

 

Moringa - cena: 969 Kč

Tyto jedinečné tablety obsahují obrovské množství antioxidantů. Zbavte se všech škodlivých látek, které vám zbytečně zatěžují organismus. Pomáhá na zvýšení testosteronu pro muže a hubnutí pro ženy.

Moringa je komplexní produkt na mozek, podporuje imunitu a zlepšuje náladu.

 

Ashwagandha - cena: 759 Kč

Ashwagandha je vyrobená z indického ženšenu (aswaganda somnifera). Tento produkt komplexně podporuje činnost mozku, stimuluje ho k vyšší aktivitě, pomáhá udržet pozornost a podporuje paměť. Dále také působí proti stresu, zlepšuje náladu a zkvalitňuje spánek. 

 

Green Coffee  - cena: 759 Kč (akční cena)

Tyto tabletky nabité kofeinem vám zajistí efektivní přísun energie. Starají se rovněž o hormonální rovnováhu a detoxikují organismus. Zrychlováním metabolismu přispívají ke zdravému hubnutí.

 

Energise - cena: 759 Kč

Energise vám za jedinečně nízkou cenu nabídne vysoce kvalitní účinky. Toužíte po přívalu energie, dobré nálady a vitality? Sáhněte po Energise.

 

Nejlepší prášky, tablety proti únavě, nesoustředěnosti a depresi

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz