Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

DMAE, Geratam, Ritalin, Cavinton, Oxalis, Plectranthus

Účinky DMAE a léků Geratam a Ritalin 

DMAE, Geratam, RitalinDimethylaminoethanol, ve zkratce DMAE, je látka vyskytující se v přírodě a v menším množství je přítomna v lidském mozku. Z medicínského hlediska se řadí mezi nootropika. Tip: Prohlédněte si nejlepší nootropika na zlepšení výkonu pro mozek. Je bezpečný a netoxický. DMAE je světle žlutá kapalina, která pomáhá zvyšovat bdělost a zlepšovat náladu. V přírodě najdete tuto látku v mořských rybách, ale jsou to zejména sardinky a ančovičky. V mozku a krvi DMAE zvyšuje hladinu cholinu (jde o jeden z vitamínů skupiny B). Při pravidelném užívání DMAE zvyšuje koncentraci, inteligenci, schopnost analýzy informací, zrychluje reakce organismu, vylepšuje náladu a odstraňuje únavu a depresi.


Chcete vyzkoušet nejlépe hodnocený produkt na mozek? Podle odborníků je nejlepší přírodní nootropikum Focus Pills. Pomáhá zlepšit paměť, koncentraci, a zvyšuje mentální výkonnost v ADHD už po první tabletě.

 


Lék DMAE je vhodný je pro lidi všech věkových kategorií, těm, kteří mají vysoké pracovní a studijní nároky. Také osobám, které jsou vystaveny stresu a osobám, co si chtějí uchovat vysokou mentální kondici. Snadno proniká mozkovými krevními bariérami a buněčnými membránami. Zpomaluje přirozené procesy stárnutí a zvyšuje libido, navíc i sexuální výkonnost. Zlepšuje stav v případě hyperaktivních dětí, zlepšuje spánek, a co potěší zejména dámy, omlazuje pokožku. Má protizánětlivé účinky a pokožce dodává větší pružnost.


V minulosti se užíval v lékové formě, dnes si ho zakoupíte jako doplněk. Prodává se v různých baleních.

 

(Pokud by šlo o konkrétní VD: Užívají se 2 tablety denně. Nástup účinku je možný nejpozději do 7 až 14 dní, kdy má koncentrace DMAE dosáhnout maximum.

Prvních 7 dní můžete užívat 3 krát denně po 2 tabletách před jídlem. Po týdnu užívejte udržovací dávku 1 až 2 tablety denně. Dodržujte dávkování.)


Geratam je volně prodejný lék na zvýšení soustředění, paměti a pozornosti. Zařazuje se do skupiny nootropik, tedy látek, které urychlují růst neuronů a tvorbu nových propojení v mozku. Geratam obsahuje látku Piracetam. Piracetam je historicky první nootropikum a příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk při učení, paměti či udržování bdělosti. Dospělí užívají lék při léčbě tzv. psychoorganického syndromu, který se projevuje ztrátou paměti, nedostatkem energie a poruchou pozornosti.

 

Jaké vedlejší účinky mohou nastat? Nervozita, zvýšená pohybová aktivita, zvýšení tělesné hmotnosti, méně časté jsou deprese, úzkost, tělesná slabost, bolesti například hlavy, břicha, zmatenost a halucinace, pocity na zvracení, zánět kůže, kopřivka a podobně.

 

Ritalin patří do skupiny psychostimulantů a stal se populární v mnoha zemích. Látky působí na centrální nervový systém. Užívá se při poruchách pozornosti a deficitu hyperaktivity (ADHD), předepisují je dětští psychiatři pro hyperaktivní děti. Může zvýšit pozornost u pacientů a zároveň snížit jejich hyperaktivitu a impulzivnost. Používá se při poruše spánku zvané narkolepsie. Osoba užívající Ritalin má rázem plno energie, necítí potřebu spánku, jídla a umí se skvěle soustředit. K vedlejším účinkům patří bolesti hlavy, žaludku, velká únava. Pokud užíváte lék dlouhodobě, hrozí vám vyšší tlak, infarkt, krvácení do mozku, selhání jater, paranoia. Užívající je ale ohrožen vážnou závislostí na léku. Nežádoucí účinky: infekční onemocnění, poruchy krve a lymfatického systému, imunitního systému, snížená chuť k jídlu, anorexie, nespavost, nervozita, deprese, podrážděnost, halucinace zrakové a sluchové, poruchy libida, bolesti hlavy, srdeční poruchy, svalové křeče, změny krevního tlaku a další. I když je Ritalin populární psychostimulant, v Rusku je například zakázán. 

Cavinton jako farmaceutikum, rostliny šťavel a kopřiva indická, přírodní přípravky na hubnutí Forskolin Active a Forskolin Slim

Cavinton jako farmaceutikum a Kopřiva indická

Cavinton patří mezi psychostimulační medikamenty, účinkuje při poruchách řeči, na paměť a pohybu vyvolané poruchou prokrvení mozkové tkáně. Obsahuje látku Vinpocetin. Rozšiřuje cévy v mozku, zlepšuje zásobování mozku kyslíkem, zvyšuje průtok krve a usnadňuje využití glukózy. Přípravek užívají pacienti s mozkovými poruchami při zhoršeném okysličení mozku, jako pomocný lék po ischemické mozkové mrtvici. Užívá se i při různých cévních očních poruchách a na některé typy sekundárního glaukomu. Předepisován je pacientům při zhoršeném sluchu cévního původu a závrati cévního původu.

 

Přípravek vykazuje minimum nežádoucích účinků. Může jít o pocit slabosti, zarudnutí, bušení srdce, motání a bolesti hlavy, zažívací potíže, sucho v ústech, přechodný pokles krevního tlaku, zrychlení pulsu, případně o alergické reakce, které bývají omezeny na kůži, jako např. svědivé vyrážky.

 

Oxalis neboli Šťavel je rostlina, kterou jste zajisté již viděli a možná i ochutnali. Je to vytrvalá bylinka s plazivým a tenkým stonkem. Lístky má trojčetné a pěkného srdcovitého tvaru. Malé bílé květy mají fialové žilkování. Lidové pojmenování dostala pod milým názvem zajíčkovo zelí. Tato pěkná rostlinka mívá listy nejen zelené, ale i červené či fialové. Obsahuje komplex minerálních látek, hodně vitamínu C a organické kyseliny.

 

Léčí se s ní trávicí problémy, zácpa, onemocnění krve, kožní choroby, revmatismus. Zbavuje tělo těžkých kovů, například jedovaté rtuti, arsenu, olova. V lidovém léčitelství se používala na kašel, horečky, křeče, bolesti v krku či nepříjemné pálení žáhy. Rozdrcené čerstvé listy si poraněná osoba přikládala na rány. Z listů se vyráběl osvěžující nápoj, který měl protihorečnaté účinky.


Pokud trpíte zánětem v ústech a dásní, můžete vyzkoušet účinky šťavelu, přežvykuje se jako čerstvý. Má močopudné účinky a díky své výrazně nakyslé chuti může utišit i žízeň. Účinný je proti vypadávání vlasů, urychluje hojení ran a vředů. Dokonce má prý i afrodisiakální účinky. S pojídáním ve velkém mmnožství najednou to s ním ale nepřehánějte, mohl by působit naopak negativně.

 

Kopřiva indická (Coleus forskohlii) roste v Indii, na Srí Lance, či Nepálu a zejména v oblastech v jihovýchodní Asii. Na východě je dlouhodobě používána již dlouhá léta jako pomůcka při léčbě srdečních chorob, kardiovaskulárního systému, astmatu, nespavosti, křečí v žaludku. Zlepšuje průtok krve a zabraňuje zánětům, účinná je na deprese a pomůže v léčbě autoimunitních chorob. Tuto rostlinu proslavila látka, kterou obsahuje kořen kopřivy, a tou je Forskolin. Forskolin má pozitivní účinky na zrychlování spalování tuků. Nedivme se proto, že látka vzbudila ve světě pozornost. Forskolin stimuluje proces lipolýzy neboli rozpadu tuků. Pokud se přípravek užívá pravidelně, odcházejí z těla nadbytečné kilogramy. Kopřiva indická je vynikající spalovač tuků, což se hodí každému jedinci, když touží zhubnout či udržovat si zdravou postavu.

 

Na bázi této tukopožírající látky funguje přípravek Forskolin Active. Užívá se na základě přirozeného a bezpečného způsobu na ztrátu hmotnosti. Doplněk zvyšuje hladinu enzymů lipázy, které spalují v organismu tuky.


Vede k produkci cyklického adenosin-monofosfátu, který má za úkol spalovat kalorie a tuky, čímž se zvyšuje energetická hladina a metabolismus. Doplněk by měli užívat zejména osoby s nadváhou a obezitou.


Kdo by neměl užívat přípravek, to jsou těhotné a kojící ženy a osoby s poruchami krvácivosti, protože snižuje tlak. Dočasně také osoby, které čeká chirurgický zákrok, aby nedošlo k nadměrnému krvácení. Užívání doplňku je třeba před operací dva týdny předem přerušit.

 

Užívají se 2 kapsle denně. Pokud byste se cítili unavení po jeho užití, užívejte ho před spaním. S užíváním třeba začít v menších dávkách (25 až 60 mg denně). Buďte pozorní a objednávejte si jen takový doplněk Forskolin, který obsahuje nejméně 10% nebo 20% Forskolinu.

 

Forskolin Slim je druhý přípravek obsahující složku Forskolin. Již výše zmiňujeme, že Forskolin se nachází v kořeni indické kopřivy. Látka je silný spalovač nechtěných přebytečných tuků. Působením užívání přípravku bude moci váš organismus produkovat enzymy známé jako cAMP (cyklický adenosinmonofosfát) a lipázu. Lipáza zajišťuje rozklad tuků na glycerol a mastné kyseliny na absorbovatelnou formu. Znamená to, že tuk by se měl rozplynout dříve. Forskolin Slim zvyšuje metabolismus a tedy spaluje tuk rychleji. Tukové buňky se neukládají v těle jako jindy, neboť jsou vzápětí přeměněny na energii. Dochází k rychlejší eliminaci tukových buněk. Když se produkují v těle silnější enzymy, organismus má lepší šanci rozebrat uloženou tukovou tkáň a převede jej na energii. S užíváním přípravku si všimnete, že už nemáte běžné nutkání k jídlu a nehrozí vám přejídání. Když se tělo cítí plné, snižuje se příjem kalorií, což také urychluje hubnutí.

Jak se vám jeví přípravky Forskoli Active a Forskolin Plus? Myslíte si i vy, že vám mohou usnadnit či pomoci v boji proti nadváze? 

Nejlepší přípravky Focus Pills, Exam Bacopa a Think - na zlepšení paměti

Nejlepší přípravky na zlepšení pamětiStane se vám občas, že vám selhává paměť, máte výpadky nebo si nedokážete na něco rychle vzpomenout? Zdá se vám, že máte problém s koncentrací a přestože se chcete soustředit, ani začít to nejde? Na plynulé fungování mozku, dobrou schopnost paměti a soustředění se, potřebuje hlava a tělo dobré menu. Pokud od sebe očekáváte dobré výkony, věnujte pozornost tomu, co dodáváte svému organismu. Pokud tělo budete zásobovat kvalitními živinami, bude se mu pro vás pracovat snadněji. Při koncentraci a učení je výdej psychické energie opravdu velký a plné soustředění dokáže velmi vyčerpat.


Tip pro vás: Máte zájem o nejlepší prášky na mozek? Zkuste tablety na zvýšení energie a koncentrace, které vám pomohou zvýšit výkonnost vašeho mozku.

 

Myslíte si, že se vyplatí vyčerpávat organismus nadvýkony a neodměňovat ho správnou potravou? Do jistého času to půjde. Ale náš věčně pracující lidský mozek potřebuje i odpočinek, relax a chvíli klidu na množství vnějších vlivů a své palivo. Doplňujte ho zejména potravinami a bylinkami, které hrají prim. Chcete vědět, proč je tak kladen důraz na vhodné přijímající látky pro mozek? Mozek a trávicí soustava spolu úzce souvisí. Vzpomeňte si, porovnejte, jak se cítíte, když zkonzumujete lehké zdravé jídlo a když zkonzumujete velkou porci nezdravého, mastného, ačkoli sytého pokrmu.


Své místo najdou i přírodní doplňky výživy. Obojí si můžete poskládat dohromady. Zažijete tak lepší a efektivnější výsledky. Pokud odměníte unavené tělo spánkem, odměňujte nejdůležitější tělesný orgán - mozek zdravými, výživnými látkami.

 

Doplňky a tablety s přírodními výtažky a ingrediencemi si koupíte jednoduše v kamenné lékárně či najdete a objednáte přes internet. Na naší webové stránce vám dáváme do popředí přípravek Focus Pills - TOP produkt, Exam Bacopa a přípravek Think.

 

Focus Pills - TOP produkt

Přípravek Focus Pills patří mezi nejlepší nootropika na zlepšení paměti a mezi ty nejúčinnější přípravky výživy. Focus Pills plně využijete, pokud chcete zlepšit svou koncentraci a výkon ve sportu, v zaměstnání nebo při studiu. Pomůže vám na lepší kapacitu paměti a plné soustředění. Přírodní Focus Pills nahrazuje účinky přípravku Modafinil a je legálním Nootropikem. Získáte nejen lepší paměť, ale i nápady, potřebnou kreativitu, zlepšení nálady díky aktivním a kvalitním složkám. Užívat jej může každý jako preventivní doplněk, ale jeho plné využití získají zaměstnanci s náročným povoláním, kde je potřebná vysoká koncentrace pozornosti, studenti, sportovci a hráči. Dokázat se dennodenně dobře koncentrovat, podat určitý výkon, to chce od nás velkou dávku mentální síly. Mentální síla závisí na fungování mozku a mozek jako neustále pracující stroj potřebuje na dobré výkony správnou výživu. Focus Pills obsahuje výtažky ze Ženšenu, z Gingko biloby, vitamíny B5 a B12 a citikolin, který pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk. Výtažky působí na neurotransmitery. Neurotransmitery jsou látky, které přenášejí mezi sebou nervové vzruchy a umožňují vyvolat určité reakce. Pokud jsou neurotransmitery v rovnováze, což je ideální případ, v těle funguje všechno jak má. Studie potvrdily účinky Focus Pills na celkový kognitivní výkon a rychlejší reakce.


S přírodním stimulantem Focus Pills se můžete stoprocentně soustředit a dopracovat se na vyšší mentální úroveň. Dostávat kreativní nápady ve správný čas a blížit se více ke svým cílům a úspěchům. Focus neobsahuje syntetické látky ale přírodní, nezaskočí vás proto vedlejší účinky a koncentrace mysli zůstane taková, jakou potřebujete.


Složení: Citicolin-Cognizin (CDP-cholin), extrakt Brahmi, acetyl-L-karnitin, hydroxypropylmetylcelulóza (rostlinná kapsle), výtažek ze Ženšenu, výtažek z Ginkgo biloby, výtažek z černého pepře, vitamín B5, vitamín B12.


Zlepšení soustředěnosti 


"S Focus Pills jste blíže k plným výkonům, koncentraci, paměti a mentální síle"

 

Přírodní stimulant na paměť, na zvýšenou schopnost koncentrace, energie a udržování lepší činnosti mozku je Exam Bacopa. Určený je pro studenty a také pracující lidi či byznysmeny. Pokud jste student a blíží se náročné období zkoušek, sáhněte pro pomoc po Exam Bacopa. Určený je pro všechny, kteří se nacházejí v období vysoké psychické zátěže a hledají prostředek k usnadnění si práce s pamětí a zvýšení mentální síly. Se složením přípravku se budete moci lépe koncentrovat a lépe si pamatovat množství informací, které nechcete zapomenout.


Doplněk obsahuje mimo jiné známý sójový lecitin. Lecitin osvěžuje paměť, pracuje proti nedostatku soustředěnosti, zapomnětlivosti a únavě. Bojuje i proti předčasnému stárnutí. Dále obsahuje hlavní složku, výtažek z rostliny Bacopa Monnieri, z níž vyplývá název přípravku. Tato rostlinka je známa pod několika pojmenováními a účinky na lidský organismus. Studie prokázaly účinnost látky v rostlině, která zlepšuje schopnost učení a zlepšuje paměť. Po jejím požití se zvyšuje přenos nervových impulsů, což bude příčinou zlepšování paměti a myšlenkových pochodů. Exam Bacopa pomáhá tělu se zrelaxovat.


Podporuje jak paměť, tak i kognitivní schopnosti. Pozitivně ovlivňuje kvalitu vědomí a vyvažuje emoce. Ovlivňuje mentální koncentraci, podporuje práci mozkových buněk a chrání tyto citlivé mozkové buňky. Nakolik pomáhá uklidnit nervový systém, dokážete lépe snášet i stresové situace. Netrapte se s myšlenkou, že vám není určeno dosáhnout lepší mentální možnosti, že lepší paměť mít už nebudete, nebo jste omezen vyšším věkem a jde to s vámi už jen z kopce. V přírodě najdete vždy něco, co dokáže řešit ať už zdravotní komplikace, nebo podporovat a optimalizovat tělesné funkce. S přírodními ingrediencemi přípravku Exam Bacopa se nemusíte obávat zatěžujících vedlejších účinků.


Složení: Bacopa Monnieri extrakt s 20% Bacosidy, Schizandra čínská, kaviár tresky, Síran zinečnatý, Zinek, sójový lecitin, Síran manganatý, Mangan, protispékavá látka, Hořečnaté soli mastných kyselin rostlinného původu, přírodní Chlorofyl.

Balení obsahuje 60 kapslí, dávkování je 4 až 6 kapslí denně.


Bacopa cena 

 

"Stimulant pro studenty a pracující na paměť, pro větší energii, více chuti a motivace do učení."

 

Jako náhradu za léky na lepší paměť, pohotovější reakce a zdravý mozek vám představujeme přípravek Think. Jeho jednoduchý a příznačný název si snadno odvodíme z angličtiny ve významu myslet, přemýšlet, uvažovat. Přípravek je schopen pomoci zlepšovat paměť a lepší soustředěnost tam, kde to potřebujete, v běžném životě, v práci, nebo při náročném studiu. Jako přírodní nootropikum zlepšuje myšlení, nápady a kreativní myšlení. Udržuje zdravý mozek, protože tento neustále fungující stroj potřebuje péči a výživu. Bez jeho správného fungování dochází k postupnému degradování a chorobám, které se projevují dříve, nebo se nic netušíc rozvíjejí postupně a ukážou se náhle, kdy to nejméně čekáte.


Rozhodujete se právě, zda vsadíte na užívání léků, nebo se spíše přikláníte k přírodním doplňkům? Při přírodním přípravku máte záruku, že neobsahuje chemické látky a budete ochráněni před negativními vlivy léků.


Think vylepšuje koncentraci. S lepší koncentrací mohou přicházet i nové myšlenky a nové nápady. Možná se budete ptát sami sebe: "Proč mě tohle nenapadlo dřív?" Najdete vhodné řešení problému. Nebo si vzpomenete na něco, co jste zapomněli a zrovna tehdy vám to nějakým způsobem udělá dobrou službu.


V rychlé době současnosti to má těžké i náš mozek. Vystavený je mnohem větším nárokům než v minulosti a jeho výživa si zaslouží pozornost od každého člověka, zvláště při studiu, ve sportu, nebo v náročných zaměstnáních.


Primární složkou Think je rostlina Bacopa Monnieri. Nenápadná ajurvédská rostlina zlepšuje paměť a mentální jasnost. Udržuje aktivitu v mozkových buňkách a regeneruje je. Přispívá k rychlosti myšlení a pochopení. Výzkumy prokazují, že Bacopa Monnieri zlepšuje duševní činnosti.


S doplňkem Think nezapomenete na to, na co jste zapomenout nechtěli.

Balení obsahuje 60 kapslí. Doporučují se dvě tablety denně. Vyrobeno v Německu.


Složení: extrakt z Brahmi (Bacopa Monnieri), mikrokrystalická celulóza, Hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt z Ginkgo biloba 50: 1, Fosfatidylserinový prášek 20%, Kyanokobalamin, Magnéziové soli mastných kyselin.

 

"Přírodní nootropikum Think udrží aktivní paměť a pozornost, zachová mentální jasnost a kreativní myšlení"

 

"Pokud je vaším cílem získat a trvale si zajistit dobré mentální schopnosti a využít svůj potenciál v konkrétní oblasti, vyzkoušejte některý z našich přírodních stimulantů."

 

Léky na mozek 

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.cz