Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je těchto...

více
Blog / Články

Dopamin, Serotonin, Melatonin, Přírodní antidepresiva, Ashwagandha

Jak zlepšit náladu přírodní cestou? 

Jak si zlepšit náladu přírodními prostředky?Zdánlivě je všechno v pohodě, nemáte být proč smutní, přesto nemáte náladu. Opakuje se tento jev s železnou pravidelností? V tom případě jde o problém. A problémy jsou na to, aby se řešily. OK, neposíláme vás hned k psychiatrovi, abyste do sebe ládovali množství tlumících chemikálií v podobě antidepresiv. Jak zlepšit náladu přírodní cestou?

 

Klíčovou roli hraje v tomto ohledu dopamin. Funkcí dopaminu je příliš mnoho na to, aby se daly spočítat. Dopamin je snad nejznámější neurotransmiter pracující ve vašem mozku. Tato látka je jedním z hlavních motorů pro všechny funkce vašeho mozku. Dopamin je klíčovou silou většiny každodenních aktivit a mezilidských vztahů. Dopamin ovlivňuje váš pohyb, vaši paměť, vaši pozornost, dává vám pocit potěšení a odměny, má účinky proti bolesti, zlepšuje vaši náladu, má vliv na vaše chování a kognitivní funkce, zlepšuje spánek, zvyšuje motivaci, kreativitu a výrazně ovlivňuje vaši osobnost.

 

Podobně důležitou, ba doslova nezbytnou látkou je pro lidské tělo serotonin. Je to chemikálie, která má v lidském těle široké využití. Někdy se nazývá také chemikálií štěstí, protože způsobuje pocity blaha, pohody, spokojenosti a štěstí. Serotonin je neurotransmiter, zajišťuje přenos signálů mezi nervovými buňkami. Nízké hladiny této důležité látky se projevují nedostatečnou pamětí, špatnou náladou, zvýšenou chutí na sladké, problémy se spánkem, nízkým sebevědomím, úzkostí či agresivitou. Serotonin může pomoci zvýšit konzumace sýra, krůty, vajec, sóji, lososa či ječmene.

 

Na naši náladu a pohodu má velký vliv kvalita spánku. Pokud jsme nevyspalí, cítíme se bez energie, bez chuti do ničeho, bez nálady. Kvalitu našeho spánku výrazně ovlivňuje hormon zvaný melatonin. S vyváženou hladinou tohoto hormonu mají problémy lidé pracující na směny či lidé čelící jet-lagu. Jak funguje melatonin? Jeho hlavním úkolem v těle je regulovat noční a denní cykly nebo cykly spánku-probuzení. Tma způsobuje, že tělo produkuje více melatoninu, což signalizuje tělu, aby se připravilo na spánek. Světlo snižuje produkci melatoninu a signalizuje tělu, aby se připravilo na to, aby bylo probuzené. Někteří lidé, kteří mají problémy se spánkem, mají nízké hladiny melatoninu. Předpokládá se, že přidání melatoninu z doplňků stravy jim může pomoci vylepšit kvalitu spánku. 

Tabletky, léky, prostředky na lepší náladu - přírodní antidepresiva 

Přírodní antidepresiva, tablety, léky, pilulky pro lepší náladuPříroda, která nás obklopuje, nejenže poskytuje nádherné vizuální zážitky, ale také nám bohatou náručí nabízí množství léčivých látek, které na rozdíl od léků nemají žádné vedlejší účinky. Všude kolem nás najdeme přírodní antidepresiva, stačí jen vědět, kde hledat. Odborné zdroje za přírodní antidepresiva považují například Třezalku, stále populárnější Omega-3 mastné kyseliny, šafrán, kyselinu listovou, či zinek.

 

Výborným přírodním antidepresivem je bylinka s exotickým a krkolomným názvem Ashwagandha. Je to bylinka s úžasným účinkem na zdraví člověka. Je to známý adaptogen, tedy zlepšuje odolnost člověka vůči stresu. V této době skutečně důležitá věc. Ashwagandha pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi, snižuje kortizol, posiluje funkce mozku, pomáhá bojovat proti příznakům úzkosti a deprese. Ashwagandha je bylina se žlutými květy, pochází z Indie a Severní Afriky. Výtažky nebo prášek z kořene či listů této rostliny se používá k léčbě různých problémů. Mnohé z jejích přínosů pro zdraví jsou připsány vysoké koncentraci bezanolidů, u nichž se prokázalo, že bojují proti zánětu a růstu nádorů.

 

Ashwagandha se používá již více než 3 000 let na zmírnění stresu, zvýšení energetické hladiny a zlepšení koncentrace. Je jednou z nejdůležitějších bylin v Ayurvedě, alternativní medicíně založené na indických principech přirozeného hojení. K zdravotním benefitům této byliny nebo výtažkům z ní patří snížení cukru v krvi, anti-karcinogenní účinky, snižování stresového hormonu kortizolu, redukuje stres a úzkost, bojuje proti depresi, zvyšuje hladinu testosteronu a pomáhá zvyšovat plodnost mužů, pomáhá zvyšovat objem svalů a síly, redukuje záněty, snižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje paměť a funkce mozku. 

Nejlepší na dobrou náladu a proti depresím 

Nejlepší léky a přípravky pro dobrou náladu a proti depresímJak jsme se dozvěděli, na zlepšení nálady a energie nám pomohou účinné látky z přírody. Toto jsou nejlepší produkty na dobrou náladu a proti depresím:

 

Relax Plus - jde o přírodní antidepresivum, které vám zaručeně nakopne náladu a pomůže k uvolnění celého organizmu. Černé dny plné obav, pochybností, úzkosti, depresí či strachu jsou díky němu už jen minulostí. Pomůže vám cítit se v pohodě, být maximálně uvolněný, a tak si naplno užívat všední i nevšední momenty vašeho života.

 

Ashwagandha - indický zázrak, který vám pomůže v mnoha ohledech. Není divu, že v Ayurvedě sehrává tato bylinka klíčovou roli. Pokud jste vytíženi, nevíte, kde vám hlava stojí, a máte pocit, že se vše na vás hroutí, je tento přípravek určen právě pro vás. Výrazně pomáhá bojovat proti stresu, snižuje stresový hormon kortizol a zaručeně vás nabije energií a dostane do pohody. Ocení ho také sportovci, Ashwagandha zvýší jejich mentální i fyzickou sílu, protože pozitivně ovlivňuje hladinu testosteronu.

 

Calm Me - přípravek, po kterém vás lepší nálada zaručeně nemine. Rychle zklidní i tu nejrozbouřenější mysl, zlepší kvalitu vašeho spánku a už jen z toho je zřejmé, že vaše nevrlé a nervózní projevy půjdou do zapomnění. Pokud potřebujete nakopnout, zlepšit náladu, získat nový pohled na svět, větší chuť do života, tak přípravek Calm Me je určen přesně pro vás.

 

TOP přírodní produkty pro lepší náladu a léčbu deprese 

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz