Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testo nakopávače, boostery, prášky, motivace k učení a větší soustředění Motivace: 1. Focus - nejlepší produkt, vysoká cena - pro pokročilé 2. Think - luxusní produkt - nejlepší poměr ceny a...

více
Blog / Články

Síla

Úvod Síla

Top 3 produkty, prášky | Zvýšení hladiny testosteronu

1. Testomax - nejlepší produkt na maximální zvýšení testosteronu - mužský hormon - pro pokročilé - cena od 2099 Kč


2. Ultra Potence - tablety na zvýšení a udržení testosteronu, rychlé zlepšení erekce a zvýšení potence - cena od 2089 Kč


3. Vimax Pills - nejlepší prášky na zvýšení sexuální výkonnosti - pro ženy doporučujeme Clitorin - cena od 1318 Kč

Testosteron

Jak zvýšit sílu a zvětšit svaly? Zvýšení testosteronu pro doplnění jeho hladiny - SARMS, prohormony, Anvar a Oxandrolon, Methandienone, přírodní náhrada steroidů - jsou nebezpečné?

Testosteron - přírodní náhrada steroidů, SARMS, prohormonyTestosteron je hormon, který produkují mužská varlata. Hormon napomáhá zvýšit sílu a objem svalů. Stárnutím však jeho hladina klesá, začíná to v podstatě už od 30. roku věku. Muž postupně ztrácí vitalitu a jeho výkonnost se snižuje a výsledkem je deprese, zvýšení hmotnosti a problémy se zdraím. Ničím neobvyklým není ani nedostatek energie, špatná nálada a únava. A jak se dá těmto problémům vyhnout? Je důležité udržovat si ideální hladinu testosteronu. Jak? Čtěte dále, jak doplnit hladinu testosteronu přírodní náhradou steroidů.

 

SARMS - neboli Selektivní androgenní receptorové modulátory. Jde o dokonalou alternativu anabolických steroidů - mají sílu anabolických steroidů, jako je testosteron, a zároveň nemají žádné vedlejší účinky. Díky těmto látkám dosáhnete kýžené postavy snadno, rychle, a především bezpečně.

 

Prohormony - jsou unikátní chemické látky zesilující účinky stávajících hormonů v těle. Pozor! Nejsou to steroidy! Jsou to v podstatě předchůdci hormonů a samy o sobě mají minimální hormonální účinek. Jejich hlavní funkcí je zvýšit sílu hormonů, které se nacházejí v našem těle. Prohormonu můžeme rozumět jako prekurzoru androgenního steroidu, který se přetváří na androgen - například na testosteron. V těle působí na zvýšení produkce vlastního testosteronu. Jeho suplementace je bezpečná, protože nehrozí, že přijmete nějaké extrémní množství tohoto hormonu. Mezi výhody rozhodně patří zvýšení svalové hmoty a síly, zlepšení výkonu, sexuální kondice, vzhledu, rychlejší regenerace ...

 

Anavar a Oxandrolone - způsobují přírůstky na síle bez nadměrného zvýšení hmotnosti, získaná hmota se udržuje dlouhodobě. Nemá žádné vedlejší účinky. Je velmi oblíbený zejména u vzpěračů, protože je účinný pro získání síly. Funguje tak, že zvyšuje pevnost již existující svalové hmoty a přitom nezvyšuje tělesnou hmotnost. Navíc nebrání přirozené tvorbě testosteronu. Skvělé!

 

Methandienone - má okamžitý anabolický efekt. Tato látka je oblíbená zejména u sportovců. Je vhodný pro získání svalové hmoty a síly bez vedlejších účinků.

 

Doporučujeme TOP produkty na zvýšení testostronu - Testomax S - skvělý přírodní produkt na zvýšení testosteronu, Vimax Pills pro kvalitní sex a Testo mag na testosteron.

 

Zvýšení testosteronu - SARMS, prohormony, Anvar a Oxandrolon 

SARMS a prohormony zvýší testosteron a sílu - Anvar a Oxandrolon, Methandienone

Prohormony pro zvýšení testosteronu - Anvar, Oxandrolon, MethandienoneTestosteron je důležitý mužský hormon. Tvoří se ve varlatech činností Leydigových buněk. Tento hormon působí na růst pohlavních orgánů, jakož i na mužské proporce, svaly, vousy, ochlupení, mutování. Před pubertou se jeho hladina zvyšuje, věkem však klesá. A jak tedy přirozeně zvýšit jeho hladinu? Slyšeli jste už o přírodních náhradách steroidů? Ne? Tak si některé z nich přibližme. Především je třeba zmínit, že na rozdíl od steroidů nemají vedlejší účinky.

 

Selektivní modulátory androgenních receptorů, neboli SARMS, mají výhody běžně užívaných AAS, z anabolického hlediska však na rozdíl od nich nevyvolávají nežádoucí účinky. Jsou novou érou léků tohoto druhu. SARMS fungují tak, že se vážou na rozdíl od AAS na specifické receptory svalů a kostí a tam vyvolávají anabolické procesy. Jednoduše stimulují vybrané receptory, nebo naopak je blokují a tím vlastně eliminují negativní účinky a vyzdvihují právě ten pozitivní efekt - růst svalů a svalové hmoty, rychlou regeneraci, zvýšení libida.

 

Prohormony - může vaše tělo pomocí jaterních enzymů přetvořit na steroidy. Je to skvělý způsob, jak vybudovat svalovou hmotu opravdu rychle a hlavně bezpečně. Takto "vytvořené" steroidy jsou přírodní, protože si je vytvořilo vaše vlastní tělo. Tím, že jsou produkovány v omezeném množství, nemáte si jak ublížit, "předávkovat se". Díky prohormonům dosáhnete postavy, po jaké toužíte, a samozřejmě se zvýší produkce vlastního testosteronu.

 

Anavar a Oxandrolone - je velmi populární, protože nabíráte sílu a svalovou tvrdost bez zvyšování tělesné hmotnosti a nadměrné retence vody. Svalová hmota se sice rozvíjí pomalu, ale o to kvalitněji. Je vhodný při rýsování postavy. Působí jako "spalovač tuku".

 

Methandienone - poskytuje okamžitý a velmi silný anabolický efekt. Oblíbený je zejména u sportovců pro získání síly a svalové hmoty bez vedlejších účinků. Má tuk spalující schopnosti. Užívání je spojeno s pozitivními pocity dobré nálady.

 

Vyzkoušejte produkty na zvýšení testosteronu! Nejlepší produkt na zvýšení hladiny mužského hormonu testosteronu je Testomax S, pro lepší sex zkuste Vimax Pills a Testo Mag podpoří zvýšení testosteronu.

 

SARMS, prohormony, Anvar a Oxandrolon, Methandienone

Recenze: Přírodní nahrada steroidů jsou doplňky výživy

Přírodní náhrada steriodů - doplňky výživyCo jsou to vlastně steroidy? Jde o biologicky a farmakologicky důležité látky, z nichž nejznámější je asi cholesterol. Známe je také pod pojmem anabolické steroidy. Patří sem například i testosteron a růstový hormon.

 

Steroidy dělíme podle funkčnosti na:

 • Anabolické - podporují růst kostí a svalů
 • Ergosterol - nachází se v houbách
 • Fytosteroly - najdeme je v rostlinách
 • Kortikosteroidy- jsou odpovědné za regulaci metabolismu cukru a bílkovin, a hospodaření s vodou a minerály
 • Sexuální steroidy - pohlavní hormony

Nejrozšířenější jsou právě anabolické steroidy, podobné pohlavnímu hormonu testosteronu. Působí na zvýšení výkonu, fyzické síly, svalové hmoty, vytrvalosti, a to vše bez pocitu únavy. Využívají se i v medicíně na podporu svalového růstu a hojení svalů. Hlavním účinkem steroidů je tedy zvyšování syntézy a pomalé odbourávání bílkovin. Navenek to můžeme pozorovat jako nárůst svalové hmoty. Steroidy mají však mnoho vedlejších účinků. Toxické vedlejší účinky ovlivňují především játra, zvyšují zadržování vody v těle, způsobují vypadávání vlasů a kožní problémy, změny nálady, při dlouhodobém užívání impotenci, a nepříjemné žaludeční problémy.

 

Jak tedy zabránit vedlejším účinkům steroidů? Nejbezpečnější možností jsou přírodní steroidy, protože nejsou takovým zásahem do metabolismu, jako ty umělé. Jak tyto přírodní náhrady fungují? Působí na hladké svalstvo uvolňujícím způsobem. Ve stěnách cév se také nachází hladké svalstvo, které se rozšiřuje tlakem krve. Jeho zvýšený průřez pak zajišťuje větší průtok krve bohaté na živiny. Takto se tedy zrychlují anabolické procesy. Při fyzické aktivitě se zintenzivňují i katabolické procesy a výsledkem je nárůst svalové hmoty a redukce tuku. Vyšší průtok krve rovná se lepší erekce.

Anabolické steroidy jsou možná účinné, ale mají mnoho vedlejších účinků, proto doporučujeme vyzkoušet přírodní alternativu bez vedlejších negativních účinků.

 

DOPORUČUJEME: Top produkty na zvýšení testosteronu

 

Maximální testosteron - Testomax S - nejlepší produkt na zvýšení testosteronu

Vimax Pills - nejlepší produkt pro lepší sex

Testo mag - tablety na podporu hladiny testosteronu

 

Steroidy, prohormony, sarms

Zvýšení testosteronu, vyšší hladina testosteronu - SARMS, prohormony, Anvar a Oxandrolon, Metandienon, přírodní náhrady steroidů - bezpečné jsou pouze přírodní přípravky 

SARMS představují modulátory androgenních receptorů, případně jsou označeny jako nová třída androgenních receptorových ligandů. Jsou určeny k tomu, aby měly stejný účinek jako androgenní léky, zároveň však byly mnohem selektivnější ve své činnosti. To jim tedy umožňuje využít je na více místech na rozdíl od relativně omezeného legitimního užívání anabolických steroidů.

 

Anvar slouží jako bezpečný anabolický steroid. Je nejvíce využíván v kulturistice a sportu.

 

Oxandrolon patří k lékům, které optimalizují existující svalovou hmotu tím, že zvyšují syntézu kreatinu uvnitř svalové buňky.

 

Metandienon je lék, který preferují sportovci, kulturisté. Užívání tohoto přípravku napomáhá ke zvýšení testosteronu, k budování svalové hmoty. V prvních týdnech aplikace je možné zaznamenat až 1 nebo 2 kilogramy hmotnostního přírůstku svalstva.

 

Existují však i přírodní náhrady steroidů. Jedním z nich je například Kotvičník Zemní. Svalovou hmotu lze zvýšit i přírodními doplňky, které jsou v mnoha případech mnohem účinnější, než klasické léky. Další důvod užívání je bezpečnost pro organismus. Přírodní náhrady steroidů nejsou návykové, neškodí organismu.

Zvýšení testosteronu, vyšší hladina testosteronu - SARMS, prohormony

Návod: Jak snížit cholesterol pro zvýšení testosteronu: Berberine, Fytosterol, Laxogenin

Snížení cholesterolu - Berberine, Fytosterol, LaxogeninCholesterol už nemusí být strašákem, dá se snížit i přirozeně. Zredukujete cholesterol a dosáhnete vyšší hladinu testosteronu díky přírodním doplňkům výživy!

 

Berberine - je jeden z nejúčinnějších přírodních doplňků stravy. Má mnoho zdravotních benefitů a ovlivňuje tělo na molekulární úrovni. Mezi jeho pozitivní účinky patří: snižování krevního cukru, hmotnosti, příznivě ovlivňuje srdce. Berberine se ukázal být účinný i ve farmaceutickém průmyslu. Působí jako aktivátor enzymu nazývaného AMP - aktivovaná protein kináza, který hraje roli při regulaci metabolismu. Kromě toho, že se významně podílí na snižování hladiny cukru, snižuje také cholesterol a triglyceridy v krvi. Berberine snižuje hladinu celkového cholesterolu, zejména škodlivého LDL cholesterolu, triglyceridů, a naopak zvyšuje hladinu "dobrého" HDL cholesterolu.

 

Fytosteroly - látky nacházející se v rostlinných tucích a olejích. Jsou lehce stravitelné. Obsahují esenciální mastné kyseliny, které si naše tělo neumí vyprodukovat samo. Fytosteroly působí jako regulátor hladiny cholesterolu. Vysoká hladina cholesterolu je totiž nebezpečná, protože způsobuje kornatění cévních stěn, což pak vede až k infarktu nebo mozkové mrtvici. Fytosteroly však dokážou tuto nebezpečně vysokou hladinu cholesterolu snížit a zabránit jeho přechodu do krevního oběhu.

 

Laxogenin - je silné přírodní anabolikum. Díky této přírodní látce dosáhnete nárůstu svalové hmoty a síly, vaše výdrž se zlepší. Má regenerační účinky a působí jako spalovač tuků. Jelikož jde o čistě přírodní látku, je nejen velmi účinná, ale hlavně nemá vedlejší účinky. Naopak má pozitivní vliv na hladinu glukózy v krvi, zrychluje metabolismus, má protizánětlivé účinky.

 

Snížit cholesterol je možné i pomocí léků a přestože jsou velmi účinné, mají často negativní vedlejší účinky. Proč tedy raději nevyzkoušet přírodní produkty bez vedlejších účinků?

 

DOPORUČUJEME: Top produkty na rychlé hubnutí, snížení hmotnosti

 

OPC Traubenkern - nejlepší produkt na hubnutí, snížení hmotnosti, cholesterolu

DHEA Elixír Mládí - nazývaný též jako elixír mládí, vhodný na snížení hmotnosti a zvýšení vitality

Moringa BIO PREMIUM - komplexní produkt - účinný na hubnutí, příval energie, zrychlení metabolismu, detoxikaci organismu a odbourání stresu

 

Jak snížit cholesterol - berberine, fytosterol, laxogenin

Hubnutí pro vyšší testosteron - Synephrine, keto dieta, přírodní spalovače

Hubnutí, Keto dieta pro ženy, Přírodní spalovačeTestosteron je mužský pohlavní hormon produkovaný varlaty. Víte ale co má společného s cvičením? Má vliv nejen v sexuální oblasti, ale také zvyšuje nárůst fyzické síly a je důležitý při budování svalové hmoty. Jak tedy zhubnout a zvýšit hladinu testosteronu?

 

Řešení nabízí Synephrine - nejprodávanější spalovač tuků. Je vysoce účinný při hubnutí. Funguje na principu vytváření tepla v organismu, čímž zvyšuje energetický výdej i bez vynaložení jakékoli fyzické zátěže. Jde o čistě přírodní preparát získaný z citrusových plodů, který je vhodný jak pro ženy, tak i muže. Díky tomuto přírodnímu doplňku stravy vaše tělo vydá ze sebe více energie i bez zvýšené fyzické aktivity. Zvýší se i váš bazální metabolismus, tedy zvýší se spalování kalorií v klidném stavu během dne. Synephrine v podstatě vyvolá ve vašem organismu pocit chladu, ačkoli fyzicky to pociťovat nebudete, vaše tělo začne vytvářet více tepla, tím spotřebuje i více energie, kterou musí získávat i z tuků.

 

Synephrine je určen zejména pro sportovce, vhodný je i pro běžnou populaci, zkrátka pro každého, kdo chce zredukovat svoji hmotnost.

 

Výhody a účinky:

• Rychlá redukce hmotnosti

• Efektivní spalování tuků

• Termogenní účinek

• Hubnutí i bez fyzické zátěže

• Zrychlení bazálního metabolismu

 

Jelikož jde o čistě přírodní produkt, nemusíte se obávat vedlejších účinků, jako je tomu u mnoha jiných přípravků.

 

Vyzkoušejte také:

 

OPC Traubenkern - tento přírodní produkt řeší a léčí různá onemocnění a příznaky, jako je vysoký krevní tlak, vysoké hladiny cukru v krvi, vysoký cholesterol, poruchy metabolismu lipidů atd. Využívá se i na snížení hmotnosti.

 

DHEA Elixír Mládí - má příznivé účinky při onemocněních, jako je cukrovka, rakovina, při poruchách oběhového systému, zlepšení paměti a přispívá ke kráse, omlazení a zdraví. Je taky účinný při hubnutí.

 

Moringa BIO PREMIUM - má mimořádné vlastnosti, díky kterým oddálí proces stárnutí, zaručí zdraví celého organismu a pomůže zhubnout.

 

Hubnutí pro vyšší testosteron - Synephrine, jak zhubnout

Rychlé hubnutí do plavek - pomůže Lipoxal, Bellasin, Lives pectin?

Rychlé hubnutí do plavek - Lipoxal, Bellasin, Lives pectinJak rychle zhubnout do plavek? Vyzkoušejte přírodní řešení a zbavte se přebytečných kilogramů přirozeně a hlavně rychle.

 

Lipoxal - je komplexní výrobek, díky němuž půjdou vaše kila rychle dolů. Obsahuje přírodní látky, jako zelený čaj, L-Carnitin, guaranu, ženšen, synefrin a konjac. Přípravek funguje tak, že konjac váže v žaludku vodu a zvětšuje svůj objem, čímž navozuje pocit sytosti a napomáhá tak zredukovat hmotnost. Zelený čaj, guarana a synefrin usnadňují metabolismus a spalování tuků. Zelený čaj navíc snižuje chuť k jídlu a guarana omezuje pocit hladu. Ženšen pak zvyšuje výkonnost a výdrž, udržuje vás ve stavu dostatku energie a vitality. L-Carnitin vám pomůže při formování postavy.

 

Bellasin - je kopmlexní přírodní preparát zaměřený na potřeby žen po čtyřicítce. Obsahuje čistě přírodní ingredience, jako je zelený čaj, guarana, jetel, vápník, a další účinné složky na spalování tuků, redukci hmotnosti, klidný průběh menopauzy a dobrý stav kostí. Zelený čaj a guarana příznivě působí na spalování tuků, snížení tělesné hmotnosti a omezení pocitu hladu. Jetel zas zaručí klidný a pohodlný průběh menopauzy, omezuje také návaly horka, pocení, úzkost a podrážděnost, které menopauzu často doprovázejí. Dobrý stav kostí zaručí obsah vápníku a vitamínu D. Zachovejte si pocit energie a vitality s tímto preparátem.

 

Lives pectin - tento přírodní doplněk výživy působí jako odbourávač tukových buněk, snižuje chuť k jídlu a tím i redukuje hmostnost.

 

Více o dalších TOP produktech na hubnutí!

 

OPC Traubenkern - přírodní výživový doplněk, který příznivě ovlivňuje srdce, chrání organismus před infekcemi, snižuje zánět, cholesterol, a je nápomocný, když potřebujete zhubnout.

 

DHEA Elixír Mládí - chrání srdečně cévní systém, je nápomocný v boji proti obezitě, posiluje imunitu.

 

Moringa BIO PREMIUM - pro člověka je velmi přínosná, protože posiluje obranyschopnost organismu, podporuje trávení, zlepšuje spánek, oběhový systém, a díky tomuto přírodnímu doplňku výživy zhubnete opravdu rychle a snadno.

 

Rychlé hubnutí do plavek

Green coffee, zelená káva - hormonální rovnováha a detoxikace, zdravé hubnutí, bezlepková dieta

Zdravé hubnutí, hormonální rovnováha, detoxikace - Green coffeeZelená káva jako účinný prostředek na hubnutí? Tato super potravina dokáže mnohem více, než si možná myslíte. Zelená káva jsou nepražené kávové plody, odrůdy kávy arabica. Na trhu je dostupná buď ve formě tablet, nebo prášku. Výzkumy prokázaly pozitivní účinky na hubnutí - vysoký podíl kyseliny chlorogenové urychluje metabolismus a tím dochází k rychlejšímu spalování tuků.

 

Zelená káva obsahuje množství antioxidantů, které mají příznivý vliv na imunitu. Patří sem také již zmíněná kyselina chlorogenová, která pomáhá při štěpení cukrů a škrobů, a zajišťuje jejich lepší vstřebávání, a výsledkem je lepší spalování našeho organismu. Zpomaluje proces, kdy se cukr z přijímané potravy mění na tuk.

 

Dalším pozitivním účinkem je spalování tuků v oblasti břicha. Břišní tuk je velmi nebezpečný, protože obaluje vnitřní orgány - srdce, slinivku a ledviny. Jedna tobolka zelené kávy však naváže na sebe cukr a bude ho odbourávat pomaleji, takže vydržíte být i déle sytí. Zelená káva obsahuje i kofein, tím pádem se budete cítit plni energie, budete mít radost z pohybu, a to vede k snížení tělesné hmotnosti. Snižuje také chuť k jídlu. A to vše bez vedlejších účinků!

 

Více o přírodních produktech na hubnutí!

 

OPC Traubenkern - důvěra v běžné léky a formy léčby nadále klesá. Zároveň narůstá poptávka po alternativách, jako jsou přírodní léčebné metody a přírodní doplňky. Vyzkoušejte sílu hroznového extraktu OPC a zhubněte snadno a rychle.

 

DHEA Elixír Mládí - nachází se v lidském těle, produkují ho nadledvinky, ovšem jeho hladinu je třeba udržovat, protože je nezbytná pro tvorbu jiných potřebných hormonů. Udržujte se ve formě s tímto takzvaným hormonem mládí a získejte postavu svých snů!

 

Moringa BIO PREMIUM - má mnoho významných funkcí, zejména výživovou. Je bohatá na vitamíny, minerály a antioxidanty a je účinná k získání celkové vitality. Je také velmi efektivní při hubnutí.

 

Green coffee, zelená káva - hormonální rovnováha a detoxikace

Alcar, Acetyl, L-Carnitin na hubnutí, DHEA Elixír Mládí - elixír mládí, snížení hmotnosti a vitalita

Alcar, Acetyl L-Carnitin, DHEA Elixír Mládí - hubnutí, elixír mládí, snížení hmotnostiALCAR, neboli Acetyl L-Carnitin – je acetylovaná forma L-Carnitinu, která se v našem těle tvoří přirozeně. Ve výživě se využívá díky jeho komplexnímu působení. Pomáhá našemu organismu vytvářet energii, k čemuž využívá zejména tuky. Je potřebný pro činnost srdce, svalů, mozku, a vůbec celého organismu. Dodává pocit nabuzení a zlepšuje koncentraci. Podporuje využívání kyslíku a glukózy v mozku a také se používá jako nootropická látka, zlepšuje mozkové a metabolické funkce.

 

Výhody užívání ALCAR:

 • Zvyšuje produkci energie
 • Zlepšuje náladu
 • Zvyšuje fyzickou výkonnost
 • Příznivě ovlivňuje paměť
 • Podporuje činnost srdce, mozku a svalů
 • Má antioxidační účinky

Mnoho léků je stejně účinných, ale často s nepříznivými vedlejšími účinky. ALCAR je zcela bezpečný, a účinný, vedlejší účinky však nemá.

 

DHEA Elixír Mládí - elixír mládí, vhodný na snížení hmotnosti a celkovou vitalitu. Je to vlastně hlavní steroid, který produkují nadledvinky, a je jedním z nejrozšířenějších hormonů v našem těle. Tvoří základ pro tvorbu dalších hormonů - estrogenů a testosteronu. Věkem jeho hladina postupně klesá a tím klesá i produkce ženských a mužských pohlavních hormonů. Má příznivý vliv na srážlivost krve, snížení cholesterolu, na redukci hmotnosti a celkovou energii a vitalitu. Výhodou je, že nemá nežádoucí účinky. V současné době existují mnohaleté zkušenosti s jeho podáváním pro léčebné účely.

 

Na hubnutí a snížení hmotnosti doporučujeme přírodní doplňky stravy, které na rozdíl od léků, nemají vedlejší účinky. Vyzkoušejte i:

 

OPC Traubenkern - přírodní produkt obsahující látky, které pozitivně ovlivňují celkové zdraví organismu, vitalitu, a dokonce i vzhled. To je důvod, proč stále více lékařů a odborníků na výživu doporučuje extrakt z hroznů OPC Traubenkern. Vyzkoušejte blahodárné účinky tohoto přírodního preparátu a uvidíte.

 

Moringa BIO PREMIUM - přírodní doplněk výživy určený k redukci hmotnosti. Dalšími benefity jsou dodání energie, zrychlení metabolismu, detoxikace, odbourání stresu, posílení imunity, zlepšení trávení, navození pocitu spokojenosti, zvýšení celkové vitality.

 

Elixír mládí, snížení hmotnosti a vitalita - Alcar, DHEA Elixír Mládí

Rychlé hubnutí proti celulitidě - Threonin, Forskolin active

Rychlé hubnutí proti celulitidě - Threonin, Forskolin activeCelulitida - pomerančová, hrbolatá kůže s jamkami je postrachem všech žen. Jak proti ní účinně bojovat? Čtěte dál!

 

Threonin - je esenciální aminokyselina, která příznivě působí na náš imunitní systém, zlepšuje nám náladu a zabraňuje vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Jelikož náš organismus neumí tuto látku syntetizovat, musíme ji do těla dodávat potravou. Nejbohatším zdrojem je krůtí maso. Využívá se při léčbě depresí a onemocněních centrální nervové soustavy. Podílí se také na tvorbě kolagenu, díky čemuž se zlepšuje kvalita našich zubů a dásní. Prospívá našemu srdci, cévám, vazům, pokožce a šlachám.

 

Je součástí přeměny dalších aminokyselin, které pak spolu vytvářejí kolagen, ealstin a svalovou tkáň. Má antioxidační účinky, snižuje obsah tuků v játrech, příznivě působí na funkci jater a má pozitivní vliv na metabolismus tuků. Forskolin active - má dlouhou tradici v ajurvédské medicíně jako lék na onemocnění dýchacích cest, srdce a zažívacího traktu. V současnosti se používá k redukci hmotnosti. Jeho příznivé účinky zahrnují:

 • Rozkládání tukové tkáně
 • Zvýšení svalové hmoty
 • Napomáhá hubnutí

A jak Forskolin funguje? Vysílá signály do vaší štítné žlázy na uvolňování hormonu, který je zodpovědný za spalování tuků. Zrychluje metabolismus. Budete se cítit plní energie. Zbavíte se nadbytečného tuku. Užívání je bezpečné, protože jde o přírodní produkt, který na rozdíl od léků, nemá nežádoucí účinky.

 

DOPORUČUJEME také další přírodní preparáty na hubnutí:

 

OPC Traubenkern - jde o extrakt z hroznových semen, který je jedním z prvotřídních produktů proti stárnutí. Hroznová semena jsou plná OPC (oligomerní proantokyanidiny). Obzvlášť působivá je antioxidační síla OPC, která je dokonce jedním z nejsilnějších dostupných antioxidantů, co vůbec známe. Postará se také o váš vzhled, opět budete vypadat skvěle.

 

DHEA Elixír Mládí - je to důležitý hormon, který se podílí na tvorbě například testosteronu v těle. Věkem však jeho hladina klesá, proto je třeba ji doplňovat. Benefity jsou pak lepší paměť, větší libido a nižší tělesná váha.

 

Moringa BIO PREMIUM - je zdrojem esenciálních aminokyselin, které jsou pro naše tělo velmi důležité. Pravidelné užívání zlepší vaše celkové zdraví, sníží cholesterol, zlepší stav pokožky a pomůže při hubnutí.

 

Rychlé hubnutí proti celulitidě - Threonin, Forskolin active

Moringa BIO PREMIUM - zrychlení metabolismu, proti nadváze, zdravé hubnutí

Zrychlení metabolismu - tablety, léky, nadváha, zdravé hubnutíKdo by netoužil po krásné postavě? Každá žena i každý muž chce vypadat skvěle a být tak atraktivnější pro svého partnera či partnerku. Co však dělat, když vás trápí nadváha, když je váš metabolismus pomalý? Je možné zhubnout zdravě? Slyšeli jste už někdy o Moringa BIO PREMIUM? Moringa BIO PREMIUM je strom, který se dá využít od kořene po plody. Má zázračné účinky na náš organismus. Tento stále zelený strom roste v Indii, Saúdské Arábii a v Africe, pěstuje se na plantážích. Díky dužinatému kmeni slouží jako zásobárna vody. Z moringy se zpracovávají:

 • Listy - dají se použít pro přípravu salátů, do omáček a dalších pokrmů. Sušené listy lze macerovat jako čajový výluh.
 • Plody - jsou zdrojem oleje, který se získává jejich lisováním. Využívá se v kosmetice.
 • Květy a kořen - v menším množství mohou nahradit křen.
 • Kůra - výroba textilních vláken.

Využijte její léčivé účinky! Moringu je možné koupit ve formě prášku, tabletek, kapslí, nebo čaje. Nejvýznamnější jsou plody a listy, které jsou plné živin a antioxidantů. Mají příznivý vliv na okysličení krve, zlepšují látkovou výměnu, posilují imunitu. Obsahují hormon zeatin - hormon mládí. Díky němu bude vaše pokožka pružnější a mladistvější.

 

Moringu lze považovat za jednu ze superpotravin. Má příznivý vliv na metabolismus, napomáhá při hubnutí, tedy především zdravém hubnutí.

Mnoho odborníků doporučuje přírodní produkty, protože nemají vedlejší účinky, jako chemické léky.

 

Vyzkoušejte také přírodní doplňky výživy na redukci nadbytečných kilogramů:

 

OPC Traubenkern - bez vrásek by byl život určitě hezčí. Výtažky ze semen hroznů vám mohou pomoci! Jde o jeden z prvotřídních produktů proti stárnutí. Napomáhá při redukci hmotnosti.

 

DHEA Elixír Mládí - podporuje svalový růst a redukci tukových zásob. Zlepšuje hustotu kostí.

 

Moringa BIO PREMIUM - má blahodárný vliv na růst buněk, posiluje imunitu, zlepšuje cirkulaci krve a v neposlední řadě vám pomůže, když potřebujete zhubnout.

 

Moringa BIO PREMIUM - zrychlení metabolismu, proti nadváze, zdravé hubnutí

Top 3 produkty na hubnutí, zvýšení testosteronu

TOP 3 produkty na hubnutí a zvýšení testosteronu

Top produkty na rychlé hubnutí, snížení hmotnosti

 

OPC Traubenkern - výtažek z hroznových semen pomáhá při kožních problémech, alergiích, na vrásky, při vaskulárních problémech, pokud máte slabé oči, ženy pokud trpí PMS, a při chronickém zánětu. Pozitivní vliv má také na snížení hmotnosti.

 

DHEA Elixír Mládí - je hormon, ze kterého si naše tělo vytváří další potřebné hormony. Příznivě působí na budování svalové hmoty a snížení tuku v těle. Díky tomuto hormonu se vám tuk nebude nejen že ukládat, ale nebude se ani tvořit.

 

Moringa BIO PREMIUM - jde o extrakt z listů rostliny moringy olejodárné. Přípravek má vysokou nutriční hodnotu, díky čemuž se řadí mezi super potraviny. Ideální produkt, pokud máte nějaké to kilo navíc.

 

Nejlepší prášky, léky na hubnutí, omlazení, Moringa

 

Top produkty na zvýšení testosteronu


Maximální testosteron - Testomax S - nejlepší produkt na zvýšení testosteronu

Testomax S je speciální produkt určený pro muže po třicítce na zvýšení síly, zlepšení nálady a zvýšení hladiny testosteronu. Řeší také problémy s únavou, vyčerpáním, úbytkem svalové hmoty, nižším libidem a malou chutí na sex. Jde o čistě přírodní produkt, který na rozdíl od léků, nevykazuje vedlejší účinky.

 

Vimax Pills - nejlepší produkt pro lepší sex

Přírodní doplněk výživy na zlepšení erekce a zvětšení penisu. Působí na mužský organismus komplexně. Zlepšuje všechny aspekty sexuálního života. Má pozitivní účinky na zvětšení penisu, prokrví periferní oblasti těla, vaše erekce bude pevnější, kvalitnější a delší, dosáhnete také oddálení ejakulace. Jelikož Vimax Pills je přírodní produkt, nemusíte se obávat vedlejších účinků.

 

Testo mag - pilulky na podporu hladiny testosteronu

Přírodní produkt určený pro muže s obsahem hořčíku a dalších složek podporujících správné fungování mužského těla - zinek, selen, vitamín B6 a extrakt Ashwagandha KSM-66. Zajišťuje správné fungování svalů a syntézu bílkovin, snižuje únavu, podporuje dobrý stav kostí, udržuje normální hladinu testosteronu, podporuje sexuální výkonnost mužů a pomáhá udržovat pohyblivost spermií, jakož i jejich počet, má pozitivní vliv na schopnost přizpůsobit se v různých stresových situacích a dodává energii.

 

Nejlepší produkty, prášky na zvýšení hladiny testosteronu

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz