Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testo nakopávače, boostery, prášky, motivace k učení a větší soustředění Motivace: 1. Focus - nejlepší produkt, vysoká cena - pro pokročilé 2. Think - luxusní produkt - nejlepší poměr ceny a...

více
Blog / Články

Paměť

Úvod Paměť

Top 3 produkty | Prášky pro zlepšení paměti

1. Focus - nejlepší produkt, přírodní nootropikum na zlepšení paměti, zlepšení soustředěnosti - cena od 2099 Kč

 

2. Exam Bacopa - extrakt Bacopa na zlepšení paměti, motivaci, učení, koncentraci, vhodné pro studenty - cena od 969 Kč

 

3. Energise - přírodní tablety na zlepšení paměti, zvýšení energie, okamžité zlepšení nálady - cena od 759 Kč

Zvýšení motivace, energie

Modafinil, kofeinové tablety, Nootropika, Tebokan, Cavinton Forte, Bacopa na zlepšení paměti - Jak vybrat silný booster na paměť a stres?

Modafinil, kofeinové tablety, Nootropika, paměť, mozekModafinil, kofeinové tablety, nootropika, Tebokan, Cavinton Forte či Bacopa. Všechny tyto tablety dopomáhají zbystřit pozornost, zvýšit produkci paměti a odbourat stres. Jaký je ale mezi nimi rozdíl?

 

Modafinil, nazývaný také jako Provigil, obsahuje pilulky, které zvládnou odbourat únavu, zvýšit pozornost, zlepšit krátkodobou paměť a jiné. Využívají ho sportovci, studenti, lékaři, vojáci. Kofeinové tablety nahrazují kávu, kterou si v jednotlivých situacích není možné udělat. Tablety jsou ve své podstatě obdobné jako káva. Jedna tableta obsahuje 50 až 200mg čistého kofeinu. Kofeinové tablety eliminují únavu, zlepšují krevní oběh, podporují soustředění. Nootropika představují přírodní pilulky, které podporují zvýšení motivace a koncentrace, redukují únavu. Hlavním pozitivem je, že uživatel se ani po skončení užívání těchto tablet na nich nestane závislým.

 

Tebokan je lék určený na podporu paměti. Obsahuje kvantifikovaný extrakt listů Gingko Biloba. Jeho hemoragické vlastnosti  zvyšují průtok krve v oblasti malých cév.

 

Cavinton Forte působí pozitivně zejména při poruchách prokrvení mozkové tkáně. Je vhodný například při nedostatečném prokrvení mozku, při poruchách paměti, či vadách řeči. Při nasazení Cavinton Forte však můžeme pociťovat nežádoucí účinky, např. nevolnost.

 

Poslední booster na podporu paměti, případně odbourání stresu, je Bacopa. Známe ji jako plazivou rostlinu vyskytující se převážně v bažinách, nebo na bahnitém pobřeží oceánu. Bacopa se užívá nejen pro lepší prokrvení mozku, ale také při depresích a úzkosti. Pozitivním faktorem je, že užívání Bacopa nepřináší žádné nežádoucí účinky.

 

Modafinil, Tebokan, Cavinton Forte, Nootropika, Zlepšení paměti, Motivace, Soustředění

Nakopávače Bacopa, Geratam, Tanakan - Léky na zlepšení paměti

Tanakan, Geratam, Bacopa - přípravky na lepší paměťStudenti, lékaři, vědci, starší lidé a mnozí další potřebují v jistých etapách svého života „nakopnout mozek, nastartovat paměť. Ne vždy však dané produkty pomáhají tak, jak bychom si to představovali. Na trh ovšem přišly mnohem lepší produkty, které dopomohou ke zlepšení paměti.

 

V první řadě jde o známou Bacopa. Lék, který se vyrábí z plíživé rostliny nacházející se v močálech, či na vodnatých pobřežích. Lidé si ji oblíbili i díky jejímu pověstnému omlazování. Díky užívání Bacopa se Vám zpomalí proces stárnutí. Avšak prvotním důvodem užívání je právě zlepšení paměti, nastartování mozku.

 

Dalším produktem je Geratam obsahující léčivou látku piracetam. Piracetam výrazným způsobem zlepšuje funkce mozkových buněk, podporuje paměť. Je vhodný také pro jedince, kteří mají problémy s funkcí centrálního nervového systému. Mimo jiné Geratam zlepšuje bdělost, stejně tak i poznávací schopnosti.

 

Výrazným produktem na podporu paměti je i Tanakan, který se vydává pouze na lékařský předpis. Používá se při demenci, poruchách paměti, pozornosti, či při stavech jako deprese a úzkost. Užívání Tanakanu ovšem nezaznamenává nežádoucí účinky.

 

Bacopa, Geratam, Tanakan - léky na zlepšení paměti

Fosfatidylserin, Modafy a Fenylalanin - prášky, tablety na paměť

Dalšími prášky, nebo tabletami na zlepšení paměti je Fosfatidylserin. Tento lék je jedním z nejkritičtějších živin pro optimální zdraví mozku. Nedostatek tohoto vitamínu může způsobit neschopnost učit se, poruchy paměti, poruchy úsudku, poznávání, koncentrace, či pozornosti. Obecně tedy mluvíme o selhávání základních kognitivních funkcí. Tento produkt obvykle využívají osoby, které chtějí podpořit duševní a psychickou výkonnost, udržet kognitivní funkce, podpořit paměť.

 

Tablety Modafy byly označeny jako první bezpečné inteligentní tablety na světě. Vědci považují účinky těchto tablet za velmi příznivé. Potřebné je však upozornit i na možné nežádoucí účinky, například nespavost, bolest hlavy, kožní vyrážky. Přesto, ale Modafy užívají mnozí jedinci a jsou s nimi spokojení.

 

Fenylalanin je znám jako esenciální aminokyselina. Jejími základními funkcemi jsou především silný účinek na centrální nervovou soustavu, vliv na pozitivní naladění. Rovněž tlumí bolest, podporuje paměť a učení a v neposlední řadě potlačuje i chuť k jídlu. Tato Látka se využívá převážně při migréně, schizofrenii a depresích.

 

Fosfatidylserin, Modafy a Fenylalanin - tablety na paměť

Přírodní nootropika, doplňky a léky – Smartdrugs Pirabene, Pyritinol, Galantamin - chytré drogy na učení pro studenty, Nootropika - vybíráme přírodní doplňky výživy

Chytré drogy na učení pro studenty - přírodní nootropikaSmart drugs Pirabene jsou tablety, které se na území ČR vydávají na lékařský předpis. Tablety příznivě ovlivňují nervové buňky a zvyšují objem využitelné glukózy. Výrazným způsobem zlepšují účinek mozkových buněk, schopnost učit se, paměť. Mají pozitivní vliv na červené krvinky a krevní destičky, dochází k lepšímu prokrvení mozku.

 

Mezi další tzv. chytré drogy patří Pyritinol. Jde o tablety, které přímo podporují paměť, učení, myšlení. Zároveň jejich užívání zvyšuje potenciální tvůrčí aktivitu, jakož i zlepšení nálady.

 

V případě Galantaminu jde také o tablety vydané na lékařský předpis. Užívají se především při těžkých depresích, při onemocněních mozku, jako je například demence, či Alzheimer.

 

Ve všech třech případech jde o silné drogy, které výrazně ovlivňují činnost mozku a nervových buněk. Mnohem lepší alternativou jsou právě Nootropika, nazývané také jako tablety na učení se, které jsou postaveny na přírodní bázi. Jsou volně prodejné. Nemají žádné nežádoucí účinky a po jejich vysazení nevznikají abstinenční příznaky.

 

Přírodní nootropika, doplňky a léky, doplňky na učení pro studenty

Adrafinil, Pirabene, Aniracetam - dávkování, užívání, učení

Adrafinil je velmi podobný Modafinilu. Denní dávkování se doporučuje přibližně 150 mg, převážně jednou denně ráno nebo nejpozději po obědě, tabletu je třeba zapít dostatečným množstvím tekutin. Jedinci, kteří mají přehozený pracovní čas a potřebují být v práci fit, by měli tento lék užít přibližně hodinku před nástupem do práce. Tento lék není návykový, taktéž i přítomnost nežádoucích účinků je minimální.

 

Zvlášť opatrní buďte při lécích Pirabene, kde dávkování je určeno na základě hmotnosti osoby. Při předávkování by mohly být přítomny halucinace. Obvykle se užívá jedna tableta třikrát denně pro osoby těžší než 80kg. Jinak se dávkují maximálně dvě tablety denně. Délka užívání by měla být v řádu týdnů, či měsíců. Je třeba ještě zmínit, že při užití tablety je nutné zapít ji dostatečným množstvím tekutin, min. jedním 2 dcl pohárem.

 

Aniracetam, jako další lék na podporu paměti v rámci ČR, není ještě mezi lidmi příliš rozšířený. Avšak zahraniční uživatelé doporučují 1000 až 1500 mg denně, přičemž 1500 mg představuje nejvyšší možnou denní dávku, hlavně pro ty, kteří trpí kognitivními poruchami. Je doporučeno užívat v menších dávkách a častěji během dne.

 

Adrafinil, Pirabene, Aniracetam

Noopept, Racetam, DMAE, Dimethylaminoethanol, Uridin - Cholin a Acetylcholin, cena, recenze a dávkování.

Dimethylaminoethanol, Uridin - cholinUžívání kapslí Noopept přináší blahodárné účinky v podpoře paměti, v duševní činnosti. Zahraniční studie tvrdí, že je 1000 krát silnější než Piracetam. Výhodou je dostupný produkt on-line, bez nutnosti lékařského předpisu. Balení obsahuje 100 kapslí po 100mg. Z důvodu silného účinku těchto kapslí se doporučuje vzít jen 10 až 40mg denně. Recenze uživatelů jsou velmi pozitivní, pouze je nutné dbát na přesné a rozumné dávkování.

 

Racetam je další nootropikum, podporující paměť. Balení obsahuje 30 tablet. Jedna tableta má obsah 1200 mg. Pacienti v souvislosti s tímto produktem popisují zpravidla dobré zkušenosti, avšak ve srovnání s jinými Nootropiky uvedli, že je slabším produktem.

 

DMAE je produkt, který se na trhu prodává v různých baleních. Nejčastěji vyhledávaným je 100 g balení, neochucené. Výrobek není příliš recenzován, většinou se však jedná a samé kladné reference.

 

Noopept, Racetam, DMAE, nootropika na mozek

Modafinil NZT Limitless Energy - Nootropikum na zvýšení soustředěnosti, mentální výkonnosti

Modafinil je obdoba výrobku Adrafinil. Využívá se převážně na podporu paměti, odbourání stresu, pro zlepšení nálady, zvýšení soustředěnosti. Původně byl vyráběn pro lidi trpící narkolepsií, tedy neschopnosti zůstat v bdělém stavu. Jeho účinky jsou blahodárné právě v mentální výkonnosti. Pacienti se cítí v lepší kondici, jsou živější. Jde o nejžádanější lék, cenově nejdostupnější, který se momentálně na trhu nejvíce prodává. Jestliže patříte mezi osoby, které chtějí za málo peněz hodně muziky, sáhněte po tomto přípravku. Modafinil NZT Limitless Energy Vám jednoznačně nakopne mysl. Mnohem více než kofein, či jiné stimulanty, které podporují bdělost.

 

Modafinil NZT Limitless Energy - Nootropikum na zvýšení soustředěnosti, mentální výkonnosti

Focus - náhrada Modafinilu - zvýšení motivace a koncentrace, lepší nálada - pro pokročilé

Modafinil jako přírodní nootropikum, které je velmi oblíbené u lékařů, sportovců, aktivních studentů, v dnešní době nahrazuje mnohem účinnější Focus. Jde o obdobný produkt jako Modafinil, avšak s mnohem lepším účinkem a lepším složením. Lidé si ho pochvalují už po krátkodobém užívání. Faktem ale zůstává, že Modafinil je nezákonná droga, naopak Focus je 100% legální a snadno dostupný momentálně ve Spojených státech. Ve srovnání s Modafinilem je Focus mnohem hladší, dokonce měkčí inteligentní droga. Po požití kapsle se 100% zbavíte nespavosti. Na druhý den se vzbudíte svěží, odpočatí, plní elánu s mnohem lepší náladou, než předešlý den.

 

Focus je určen především pro pokročilé uživatele, nedoporučuje se začátečníkům, právě z důvodu rychlejšího a silnějšího efektu. Focus je vhodný i pro ty, kteří potřebují zlepšit proces učení a pozornosti, zbystření smyslů během nejbližších 5 až 8 hodin. Nepijte desítky šálků kávy denně, sáhněte raději po Focusu. V momentě dosáhnete zvýšenou motivaci, nabuzení pro práci. Váš pracovní výkon bude více než 100% i v průběhu mnoha dlouhých hodin.

 

Focus - náhrada Modafinilu

Neurotransmittery, Alpha brain, Choline v lékárně - Neurotransmittery - tablety, léky, doplňky pro mozek

Neurotransmitery jsou chemické látky uvolňované z nervových zakončení. Obvykle se rozdělují na ty, které mají budivý účinek, a na ty, které mají účinek tlumivý. Mezi nejznámější z nich patří právě Choline nebo Alpha Brain.

 

Alpha Brain jsou tablety, nazývané také jako doplňky pro mozek. Pomáhají vzpomenout si na místa, či města, vyřešit složité úkoly, zlepšit duševní rychlost v reakci na podněty. Alpha Brain je výborné užívat v případě, že potřebujete pracovat nad složitým projektem, být plně soustředěni na společenské setkání, podat mimořádný sportovní výkon.

 

Choline je ve vodě rozpustný prášek plný živin. Je to důležitý vitamín potřebný pro podporu činnosti jater, normální vývin mozku, funkci nervů, optimální pohyb svalů a udržení zdravého metabolismu. Podporuje především funkci mozku, podporuje paměť. Choline je rozšířen prozatím jen ve Spojených státech, přičemž začínají ho užívat i lidé z Česka, či ze Slovenska.

 

Tablety, léky, doplňky pro mozek

Focus, Think, Alpha Brain stimulanty na paměť, nápady, kreativitu a efektivnější myšlení, pro pracující lidi a úspěšné manažery

Focus, Think, Alpha Brain stimulanty jsou výbornými produkty pro zlepšení paměti, kreativity, či myšlení. Takové produkty využívají především vysoce postavení lidé, manažeři, ředitelé, ale také ti, kteří potřebují podat po dobu mnoha hodin excelentní výkon.  Po těchto pilulkách sahají i studenti právě v období zkoušek. Focus je obecně znám jako nejlepší legální nootropikum, výborné na paměť. Nicméně obecně jsou všechny tři stimulanty vhodné pro podporu paměti a regulaci činnosti mozku.

 

Tablety Think speciálně podporují kreativitu, přínos lepších nápadů. Jedinci tak dokážou vyřešit věci takřka nevyřešitelné. A to prostřednictvím jedinečných nápadů, které získají také díky užívání těchto pilulek. Zahraniční uživatelé v recenzích uvádějí velmi pozitivní výsledky po požití již první dávky. Rovněž tvrdí, že preparáty nepřináší žádné nežádoucí účinky. Konečně nemusí pít několik šálků kávy denně. Stačí jim jedna až dvě pilulky denně a booster jim přinese tolik energie, že by ji mohli rozdávat. S užíváním těchto nootropik jsou nadšení. Mohou pracovat dlouhé hodiny, aniž by byli unavení, přinášejí množství skvělých nápadů do své produkce, podávají lepší pracovní výkon. Vše připisují právě užívání zmíněného Focus, Think, či Alpha Brain.

 

Focus, Think, Alpha Brain, nejlepší stimulanty na paměť pro pracující lidi a úspěšné manažery

Recenze: TOP 3 produkty na zlepšení paměti

TOP 3 produkty na zlepšení paměti1. Focus - nejlepší legální Nootropikum na paměť - TOP produkt

K produktům na zlepšení paměti jednoznačně patří Focus. Tablety, které Vám zaručí plnou koncentraci a paměťové schopnosti. Jeden z důležitých momentů, které splňuje užívání Focusu, je právě dosažení svých osobních cílů, ať už ve sportu, v práci, nebo na univerzitě. Velmi pozitivní je složení rostlinných výtažků a vitamínů. Jeho součástí jsou i vitamíny B12, či B5. Ty se výrazně podílejí na schopnosti koncentrace, schopnosti rychleji reagovat. Momentálně jsou kapsle Focus dostupné pouze v Německu.

 

2. Think - zlepšení paměti, větší soustředěnost pro rychlejší myšlení - pro pokročilé

Think je vysoce kvalitní výrobek, který podporuje zlepšení paměti, rychlejší myšlení, či větší soustředěnost. Vysoce koncentrované složky jsou přesně vyvážené, což vede ke zvýšenému účinku. Je třeba podotknout, že výroba tohoto produktu probíhá v Německu, Výrobky tedy podléhají přísné kontrole kvality a jsou produkovány pouze v certifikovaných zařízeních.

 

3. Exam Bacopa - pilulky na paměť a soustředěnost, na učení, vhodné při poruchách pozornosti, pro studenty - SUPER cena

Třetí nejlepší produkt na podporu paměti je jednoznačně Exam Bacopa. Tablety působí svým blahodárným účinkem na podporu paměti. Velmi výhodné jsou hlavně pro studenty, jsou pro ně i snadno cenově dostupné. Z nejlepších tří produktů Focus, Think a Exam Bacopa je tento nejlevnější proto si ho může dovolit i střední vrstva občanů, nebo právě ti, co nemají běžně dostatek prostředků na rozhazování.

 

Nejlepší prášky na pamět, inteligenci, soustředění

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz