Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Prášky na únavu

Získejte energii z přírody! Vyzkoušejte nejúčinnější přírodní doplňky na zvýšení energie 

Více energie z účinných přírodních výživových doplňkůB vitamíny


Vitamín B-12 je speciální. Ujistěte se, že dostanete B-12 ve formě metylkobalaminu, pokud je to možné. Držte ho v ústech nebo žvýkejte, dokud se nerozpustí. Vyhněte se tzv. "Potravinovým" vitamínům, které jsou obvykle kvasinkové a geneticky upravené.

 

Chlorofyl


Chlorofyl je zodpovědný za pigmentaci zelených rostlin. Extrakt z chlorofylu je možné zakoupit v obchodech se zdravou výživou a někdy je tak koncentrovaný, že může skutečně vypadat až černý. Chlorofyl poskytuje mentální čistotu a fyzickou energii zvýšením rychlosti absorpce kyslíku do buněk. Je to také důležitá složka prevence rakoviny, protože deprivace kyslíku je primární příčinou rakoviny.

 

Kokosový olej


Organický kokosový olej je možné zakoupit v obchodě se zdravou výživou, nebo online. Kokosový olej je znám ve frázi: "Ať je jídlo tvůj lék a lék je tvé jídlo". Můžete s ním vařit, nebo ho jen tak jíst. V mnoha případech je čtvrtina čajové lžičky dostatečná k dosažení dramatického energizujícího účinku. Zlepšení se projeví jak duševně, tak i fyzicky. Existují velmi zřetelné rozdíly v kvalitě mezi organickým, studeným lisovaným kokosovým olejem a vysoce zpracovaným kokosovým olejem, který se prodává ve většině obchodů s potravinami. Za studena lisovaný organický kokosový olej je mnohem účinnější při poskytování energie a zdravotních výhod.

 

Taurin


Taurin je aminokyselina, u které se prokázalo zlepšení atletického výkonu, energie a vytrvalosti. Je zodpovědný za regulaci minerálních solí v těle. Používá se s hořčíkem na regulaci svalového impulsu. Také chrání proti poškození centrálního nervového systému. Přirozeně se vyskytuje ve všech proteinech. Ukázalo se, že taurin je u lidí s cukrovkou vyčerpaný, takže doplněk bude obzvlášť užitečný v těchto případech. Taurin je známý tím, že zastavuje infarkt, zejména v kombinaci s kajenským pepřem. 

Příroda je plná stimulantů - vyberte si z těchto účinných přípravků!

Účinné přírodní stimulanty, tablety, léky, přípravkyGuarana


To je téměř jistě nejznámější přírodní stimulant. Mnoho bylo napsáno o guaraně a často ji nazývají jako přírodní Ritalin. Běžná mylná představa je, že guarana prostě poskytuje kofein, ale její aktivnější složka je vlastně guaranin. Jedna studie zkoumala zlepšení kognitivní funkce z rostliny guarany a dospěla k závěru, že "účinky nelze připsat samotnému kofeinu". Human Cognitive Neuroscience Unit provedla další studii, která poukázala na zlepšení paměti, koncentrace, a zvýšené výkonnosti. Výzkumníci došli k závěru, že "je nepravděpodobné, že by účinky mohly být způsobeny jejím obsahem kofeinu". Na rozdíl od kofeinu, guarana obvykle nezpůsobuje nervozitu a její účinek zpravidla trvá 8-10 hodin, namísto obvyklých 2-3 hodin, které se připisují kofeinu. Namísto jednoduchého stimulování zvyšuje všechny kognitivní funkce. Guarana je v současnosti testována na postradiační terapii ve snaze poskytnout energii a zlepšit kognitivní funkce u těch, kteří trpí "chemo-mozkem".

 

Ženšen


Než se guarana stala populární, byl ženšen nejvíce běžným rostlinným stimulantem. Korejský ženšen se považuje za mnohem více stimulující, než americký ženšen (Panax quinquefolius). Označení přísad na doplňcích ženšenu odhalí, jaký typ obsahuje. Ukázalo se také, že korejský ženšen snižuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje kognitivní výkony. Americký ženšen také ukázal, že snižuje hladinu cukru v krvi a zdá se, že je užitečný při léčbě poruchy pozornosti, zejména v kombinaci s jinanem biloba. Studie ukázaly, že posiluje imunitní systém. Podle americké univerzity je americký ženšen adaptogenem, což znamená, že pomáhá tělu lépe zvládnout různé druhy stresu. Rychlé shrnutí je, že celkově americký ženšen je lepší pro zdraví, ale korejská odrůda je více stimulující.

 

Fo-Ti


Fo-ti stimuluje část nadledvin, která poskytuje energii. Často se používá na pomoc s erektilní dysfunkcí a používá se jako afrodiziakum. Kromě toho se ukázalo, že kořen rostliny snižuje hladinu cholesterolu a snižuje tvrdnutí tepen. 

Únava = špatná funkce mozku - nastartujte svůj mozek - Nootropika 

Únava, špatná funkce mozku, zlepšení činnosti mozku, přírodní nootropika Užívání léků na lékařský předpis, nebo i těch, co jsou volně prodejné, a které nejsou založeny na přírodní bázi, je pro náš organizmus někdy dokonce nebezpečné. V první řadě si musíme uvědomit, že naše tělo zatěžujeme určitým druhem chemické látky, která může organismu značně uškodit, nikoli pomoci.

 

Focus


Hledáte opravdu to nejlepší nootropikum, jaké na světě existuje na podporu činnosti vašeho mozku? Focus je nejlepší přípravek nabízející výborné účinky za neuvěřitelně nízkou cenu. Má prokazatelné účinky na mozkovou aktivitu. Podporuje efektivitu uvažování, soustředění, a účinně zabraňuje pocitům únavy.

 

Moringa


Tyto jedinečné tablety obsahují obrovské množství antioxidantů a dalších nepostradatelných živin. Zbavte se všech škodlivých látek, které vám zbytečně zatěžují organismus díky tomuto unikátnímu přípravku. Moringa je komplexní produkt na mozek, podporuje imunitu a zlepšuje vaši náladu nevídaným způsobem.

 

Ashwagandha


Ashwagandha je vyrobena z vysoce kvalitního indického ženšenu (witanie somnifera). Tento produkt komplexně podporuje celkovou efektivitu činnosti mozku. Tím je celá nervová soustava stimulována k vyšší aktivitě. Přípravek pomáhá udržovat pozornost, koncentraci, a podporuje paměť. Dále také působí proti stresu, zlepšuje náladu a zkvalitňuje úroveň spánku.

 

Green Coffee


Tyto pilulky nabité kofeinem vám zajistí nejefektivnější přísun energie na každý den. Postarají se také o hormonální rovnováhu a vysoce účinnou detoxikaci organismu. Zrychlováním metabolismu přispívají ke zdravému hubnutí a udržování si štíhlé linie.

 

Energise


Energise vám za jedinečně výhodnou cenu nabídne neuvěřitelné pozitivní účinky. Toužíte po přívalech výborné energie, skutečně dobré nálady a nikdy nekončící vitality? Sáhněte po tom nejlepším přípravku - sáhněte po Energise.

 

Tablety proti únavě, na zvýšení energie zlepšení funkce mozku

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz