Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Menopauza, návaly horka, nadměrné pocení

Jak zvrátit nepříjemné příznaky menopauzy přírodní cestou

Jak zmírnit nepříjemné projevy menopauzy přírodními prostředkyPro většinu žen se menopauza vyskytuje ve věku 50 až 52 let. V předstihu přijdou hormonální změny perimenopauzy, které často trvají mezi čtyřmi až deseti lety.

V perimenopauzální fázi, kdy se začíná uvolňovat progesteron, mnoho žen prožívá kratší cyklus, který má každých 21 dní menstruaci. Nejenže jsou cykly kratší, ale mohou mít mnohem těžší krvácení.

 

Tyto nižší hladiny progesteronu mohou také způsobit problémy s usínáním a vytvářet více úzkostných pocitů bez zjevného důvodu. Progesteron je hormon, který nás nutí cítit se uzemněně a udržuje úzkost. Když začnete pozorovat poruchy spánku a probouzení o 2:00, pak víte, že estrogen se začíná snižovat.

 

Další příznaky v těchto fázích se pohybují od návalů horka, změny hmotnosti, spánku, vaginální suchosti a svědící kůže až po citlivost prsou, ztrátu libida a výkyvů nálady.

Migrény mohou být spouštěny více v každé fázi, peri nebo menopauze, protože vysoká i nízká hladina estrogenu může být spouštěčem.

 

Výzkum ukazuje, že přibližně 85% žen prožívá hormonální symptomy, jako jsou návaly horka a noční pocení v prvním roce nebo dvou při perimenopauze. K tomu dochází v důsledku poklesu hladin estrogenu.

 

Proč? Snižující se hladina estrogenu způsobuje zúžení ženské "termoneutrální" zóny - což může způsobit spuštění pocení při nižších teplotách a dilataci periferních cév, což také zvyšuje teplo. Když jsou úzkostné nebo stresující, peri a menopauzální ženy také uvolňují mírně vyšší množství stresového hormonu noradrenalinu, což zvyšuje tělesnou teplotu a hormonální návaly horka.

 

Pomůže jetel!


Červený jetel: Je bohatý na fytoestrogeny nazývané isoflavony, které pomáhají bojovat proti intenzitě a frekvenci výstřelů horka. Výzkum z Aarhuské fakultní nemocnice ukázal, že denní příjem červeného jetele může snížit menopauzální návaly horka, zejména v kombinaci s probiotiky. 

Nejlepší léky a přípravky na menopauzu 

TOP léky, tablety a doplňky výživy v období menopauzyBylinné léky, které zaručeně pomohou při menopauze:

 

Ashwaganda: Silná adaptogenní bylina používaná v ayurvédské praxi, pomáhá podporovat duševní klid, snižuje úzkost, depresi a nespavost. V jedné studii bylo prokázáno, že Ashwaganda zvyšuje hladiny DHEA v séru o 13,2%. DHEA je hormon "mateřský", protože je prekurzorem jiných hormonů, jako je estrogen a testosteron, což může být užitečné právě v této době.

 

Mučenka: Je uklidňující rostlina, která podporuje relaxaci a snižuje úzkost. Výzkum ukazuje, že může být účinná při zmírňování symptomů úzkosti.

 

Maca: Tento starý peruánský ženský lék může pomoci zvýšit energii a duševní jasnost. Zvolte želatinovanou (ale ne syrovou) odrůdu Lepidium peruvianum Chacon. Prášek lze přidat do jemných, latté a čaje nebo kávy. Obsahuje flavonoid nazývaný apigenin - který může být přínosem pro mozkové buňky a depresi, tvrdí výzkum z Brazílie.


Pampeliška: dlouho používána jako tonikum a diuretikum, pampeliška je bohatá na vitaminy A, E, C, K a B2 (riboflavin) a obsahuje draslík, železo, vápník, hořčík, mangan, zinek a fosfor – minerály pro silné, zdravé kosti. Mějte na paměti, že kořen pampelišky má vysoký obsah polysacharidů, opatrně, pokud jste citliví na karbohydráty, které mohou způsobovat problémy s trávením.


Camellia Sinensis: To je rostlina, kterou si vychutnáte, když pijete šálek zeleného nebo černého čaje. Výzkum z univerzity v Západní Austrálii nejenže ukazuje, že ženy, které pijí čaj, mají vyšší kostní hustotu, ale také podporují větší rovnováhu v těle. Buďte opatrní, protože větší překyselení může vést k tomu, že minerály, jako je vápník, se vyluhují z kostí.


Pískavice řecké seno: může podpořit sexuální vzrušení a touhu u žen a zvýšit hladinu estrogenu, ukazuje výzkum z University of Queensland. Pískavice také pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a obsahuje steroidní saponiny, které zabraňují vašemu tělu absorbovat škodlivý LDL cholesterol a triglyceridy. Plus obsahuje hladiny draslíku, které dokážou vyrovnat hladiny sodíku a stabilizovat srdeční frekvenci a krevní tlak. 

Recenze - Vybrali jsme pro vás nejlepší přípravky na menopauzu 

Recenze: Nejlepší přírodní přípravky na období ženského přechodu - menopauzuMenopauza může být těžkým časem pro ženy. Ovlivňuje každodenní aktivity, duševní jasnost a náladu. Většina žen může najít úlevu od otravných symptomů menopauzy pomocí bylin ..

 

Dioscorea villosa


Dioscorea villosa je druh rostliny známý svou aktivní složkou diosgenin, což je fytoestrogen. Diosgenin obsahuje složku podobnou DHEA, která je prekurzorem lidských pohlavních hormonů.

 

Východoindická tradiční bylina, Dioscorea villosa má dlouhou historii používání pro hormonální problémy. Mnoho menopauzálních žen může s úspěchem používat krémy obsahující tuto rostlinu.

 

Ženšen


Ženšen může být nejlepší univerzální rostlinou pro menopauzu. Často se nazývá jeho plným botanickým názvem Panax ginseng, ale mnohdy se označuje také jako červený ženšen a asijský, čínský, korejský nebo sibiřský ženšen. Jeho primárním menopauzálním přínosem je jeho schopnost podporovat vitalitu a zmírňovat stres. Ženy, které vstupují do menopauzy, se často budou cítit fyzicky špatně, protože některé příznaky, jako jsou návaly horka, odebírají energii. Spánek je často přerušen v důsledku menopauzy, především díky návalům horka. Ženšen může přijít na pomoc, případně podpořit zdravé spánkové cykly tím, že pomůže s relaxací.

Vybrali jsme pro vás TOP 3 nejlepší produkty na pomoc při nepříznivých příznacích menopauzy:

1. Clitorin - nejlepší přírodní doplněk výživy proti příznakům menopauzy. Zbavte se nepříjemných příznaků a navraťte si radost z mladistvé sexuality.

 

2. Vigorelle - lubrikační gel na vzrušení a zvýšení libida v menopauze pro ženy. Potěšení a radost i pro ženy ve vyšším věku. Nenechte se omezit svým věkem, sáhněte po přípravku Vigorelle.

 

3. DHEA Elixír mládí - hubnutí, detoxikace, omlazení. Poznejte účinky tohoto vysoce účinného suplementu na vlastní kůži a na vlastním těle.

 

Přírodní přípravky pro ženy pro zmírnění příznaků menopauzy 

Copyright 2018 - 2021 © Stimulant.cz