Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Menopauza, návaly horka, nadměrné pocení

Jak zvrátit nepříjemné příznaky menopauzy: Ztráta libida, nadměrné pocení a návaly horka

Příznaky menopauzy

Pro většinu žen se menopauza vyskytuje ve věku 50 až 52 let. Projevuje se nízkým libidem, nadměrným pocením a výsledkem jsou návaly horka pro ženy. V předstihu přijdou hormonální změny perimenopauzy, které často trvají mezi čtyřmi až deseti lety. Pomoci může Viagra pro ženy Clitorin s přírodním složením, která funguje stejně jako nejlepší produkt na potenci Vimax Pills pro muže.

 

Jak na příznaky menopauzy: Vyzkoušejte Moringa BIO Premium proti příznakům menopauzy, Clitorin - tablety na libido, vzrušení a plodnost pro ženy a DHEA Wild Yam proti příznakům stárnutí.

 


V perimenopauzálních fázi, kdy se začíná uvolňovat progesteron, mnoho žen prožívá kratší cyklus, který má každých 21 dní menstruaci. Nejenže jsou cykly kratší, ale mohou mít mnohem těžší krvácení. 


Tyto nižší hladiny progesteronu mohou také způsobit problémy s usínáním a vytvářet více úzkostných pocitů bez zjevného důvodu. Progesteron je hormon, který nás nutí cítit se uzemněn a udržuje úzkost. Když začnete pozorovat poruchy spánku a probouzení o 2:00, pak víte, že estrogen začíná snižovat. 


Další příznaky v těchto fázích se pohybují od návalů horka, změny hmotnosti, spánku, vaginální suchosti a svědící kůže až po citlivost prsů, ztrátu libida a výkyvů nálady. 


Migrény mohou být spouštěny více v každé fázi, peri nebo menopauze, protože vysoká i nízká hladina estrogenu může být spouštěčem. 


Výzkum ukazuje, že přibližně 85% žen prožívá hormonální symptomy, jako jsou návaly horka a noční pocení v prvním roce nebo dvou při perimenopauze. K tomu dochází v důsledku poklesu hladin estrogenu. 


Proč? Snižující se hladina estrogenu způsobuje zúžení ženské "termoneutrálních" zóny - což může způsobit spuštění pocení při nižších teplotách a dilataci periferních cév, což také zvyšuje teplo. Když jsou úzkostné nebo stresující, peri a menopauzální ženy také uvolňují mírně vyšší množství stresového hormonu noradrenalinu, což zvyšuje tělesnou teplotu a hormonální návaly horka. 


Jak na menopauzu: Vyzkoušejte Clitorin a Moringa BIO Premium proti příznakům menopauzy a přírodní antidepresiva na spaní Relax Plus na zlepšení spánku a nálady.

 

Pomůže jetel!

Červený jetel: Je bohatý na fytoestrogeny nazývané isoflavony, které pomáhají bojovat proti intenzitě a frekvenci výstřelů horka. Výzkum z Aarhuské fakultní nemocnice ukázal, že denní příjem červeného jetele může snížit menopauzální návaly horka, zejména v kombinaci s probiotiky.

Nejlepší léky, přípravky na menopauzu jsou přírodní

Návaly horka, pocení

Bylinné léky, které zaručeně pomohou při menopauze:

Ashwaganda BIO Premium: Silná adaptogenní bylina používaná v ayurvédské praxi, pomáhá podporovat duševní klid, hubnutí, snižuje úzkost, depresi a nespavost. V jedné studii bylo prokázáno, že Ashwaganda zvyšuje hladiny DHEA v séru o 13,2%. DHEA Wild Yam je hormon "matka", protože je prekurzorem jiných hormonů než je estrogen a testosteron, což může být užitečné v této době.


Mučenka: Je uklidňující rostlina, která podporuje relaxaci a snižuje úzkost. Výzkum ukazuje, že může být účinná při zmírňování symptomů úzkosti.

 

Maca: Nejlepší léky a přípravky na menopauzu jsou přírodní. Tento starý peruánský ženský lék může pomoci zvýšit energii a duševní jasnost. Zvolte Želatinované (ale ne syrovou) odrůdu Lepidium peruvianum Chacon. Prášek lze přidat do jemných, latte a čaje nebo kávy. Obsahuje flavonoid nazývaný apigenin - který může být přínosem pro mozkové buňky a depresi, tvrdí výzkum z Brazílie.


Pampeliška: dlouho používána jako tonikum a diuretikum, pampeliška je bohatá na vitaminy A, E, C, K a B2 (riboflavin) a obsahuje draslík, železo, vápník, hořčík, mangan, zinek a fosfor - minerály, silné, zdravé kosti. Mějte na paměti, že kořen pampelišky má vysoký obsah v polysacharidů, takže se mu třeba zabránit, pokud jste citliví na karbohydráty, které mohou způsobovat problémy s trávením.


Camellia Sinensis: To je rostlina, kterou si vychutnáte, když pijete šálek zeleného nebo černého čaje. Výzkum z univerzity v Západní Austrálii nejenže ukazuje, že ženy, které pijí čaj, mají vyšší kostní hustotu, ale také podporují větší rovnováhu v těle. Buďte opatrní, protože větší kyselý stav může vést k tomu, že minerály, jako je vápník, se vyluhují z kostí.


Pískavice řecké seno: může podpořit sexuální vzrušení a touhu u žen a zvýšit hladinu estrogenu, ukazuje výzkum z University of Queensland. Pískavice také pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a obsahuje steroidní saponiny, které zabraňují vašemu tělu absorbovat škodlivý LDL cholesterol a triglyceridy. Plus obsahuje hladiny draslíku, které dokáží vyrovnat hladiny sodíku a stabilizovat srdeční frekvenci a krevní tlak.

Recenze - Vybrali jsme pro vás nejlepší přípravky na menopauzu

Nejlepší přípravky na menopauzu, nadměrné pocení

Menopauza může být těžkým časem pro ženy, úzkost, deprese a úzkost jsou příznakem. Ovlivňuje každodenní aktivity, duševní jasnost a náladu. Většina žen může najít úlevu od symptomů menopauzy pomocí bylin a přípravků s obsahem bylin. Nejoblíbenější jsou prášky Clitorin.


Pomoc v menopauze pro ženy: Nejlepší přípravky na menopauzu pro ženy - pomáhá Clitorin na libido a vzrušení, DHEA Wild Yam na omlazení a Moringa BIO Premium proti příznakům menopauzy. Se stárnutím mají však problémy i muži a na potenci pro muže doporučujeme produkty Vimax Pills a Ultra Potence.


Dioscorea villosa

Dioscorea villosa je druh rostliny známý svou aktivní složkou diosgenin, což je fytoestrogen. Diosgenin obsahuje složku podobnou DHEA, která je prekurzorem lidských pohlavních hormonů.

Východoindická tradiční bylina, Dioscorea villosa má dlouhou historii používání pro hormonální problémy. Mnoho menopauzálních žen může s úspěchem používat krémy obsahující tuto rostlinu.


Ženšen

Ženšen může být nejlepší univerzální rostlinou pro menopauzu. Často se nazývá jeho plným botanickým názvem Panax ginseng, ale často se označuje také jako červený ženšen a asijský, čínský, korejský nebo sibiřský ženšen. Jeho primárním menopauzálním přínosem je jeho schopnost podporovat vitalitu a zmírňovat stres. Ženy, které vstupují do menopauzy, se často budou cítit fyzicky jeho nepatrné, protože některé příznaky, jako jsou návaly horka, odebírají energii. Spánek je často přerušen v důsledku menopauzy, především díky návalům horka. Ženšen může přijít na pomoc na této frontě, případně podpořit zdravé spánkové cykly tím, že pomůže relaxaci.


Vybrali jsme pro vás TOP 3 nejlepší produkty na pomoc při nepříznivých příznacích menopauzy:


1. Clitorin - Nejlepší přírodní doplněk výživy proti příznakům menopauzy. Zbavte se nepříjemných příznaků a prinavráťte si radost z mladistvé sexuality.


2. Vigorelle - Lubrikační gel na vzrušení a zvýšení libida v menopauze pro ženy.

Potěšení a radost i pro ženy ve vyšším věku. Nenechte se omezit svým věkem, sáhněte po přípravku Vigorelle.


3. DHEA Wild Yam - Elixír krásy a mládí - Hubnutí, detoxifikace, omlazení. Poznejte účinky vysoce účinného suplementu na vlastní kůži a těle.

 

 

Přírodní léky na menopauzu 

 
 
Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.cz