Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Tablety na sex, vzrušení, orgasmus pro ženy

Co je potence

Co je to potenceVýznam slova potence znamená moc, způsobilost, výdrž, schopnost biologického oplodnění, výkonnost, možnost pohlavního styku, ... zkrátka řečeno schopnost muže dosáhnout erekce a uspokojit ženu. Opakem potence je impotence - slovo, kterého se obává mnoho mužů.

Nejaktivnější sexuální období u mužů i žen je mezi 20. -  45. rokem života. Pak už potence klesá. Hlavní důvod je v poklesu hladiny testosteronu - mužského pohlavního hormonu.

 

Problémy s potencí


Erekce, ejakulace, libido, spermie, testosteron, ... to vše hraje důležitou roli při potenci, Pokud cokoli z toho selhává, potence se snižuje.

Erekce - k ztopoření penisu dochází nahromaděním krve v něm. Během erekce je v penisu téměř 6 krát více krve než v klidovém stavu.

Ejakulace - jde o vypuzení ejakulátu ven z těla. Ejakulát obsahuje asi 100 milionů spermií, minerální látky a vitamíny, díky čemuž spermie přežijí několik dní. Na jeho produkci se podílí mužské pohlavní žlázy - varlata, nadvarlata, ..


Libido - sexuální pud, chuť na sex, sexuální touha, ... právě to mají na starosti hormony. Dokud jich máte dostatek, chuť na sex je u vás vysoká. Snížení libida bývá prvním příznakem klesající potence. Muži mají chuť na sex častěji než ženy, to může být způsobeno vyšší produkci testosteronu.

Spermie - trvá 84 dní dokud spermie ve varlatech nedozrají a jsou připraveny k uvolnění a následnému oplodnění vajíčka. Problémy se spermiemi - snížená pohyblivost, problémy s jejich produkcí, špatná funkce varlat mohou být příčinou neplodnosti muže

 

Testosteron -mužský pohlavní hormon.


Pokud vaše potence klesá, máte s něčím problém. Můžete zajít k lékaři a nechat se vyšetřit. Problém je, že o klesající potenci muži neradi mluví, a výjimkou není ani lékař. Pokud to trápí i vás, můžete to zkusit s výživovými doplňky, jejichž účinné látky vám mohou pomoci s vaším problémem. Vedlejších účinků se obávat nemusíte. Výživové doplňky jsou složeny z přírodních složek, které nemají žádné nežádoucí účinky. 

Jak zvýšit potenci

Jak zvýšit potenci, chuť na sexPotence nejčastěji klesá vlivem životního stylu. Stres, deprese, problémy, nevyvážená strava, špatná životospráva, nedostatek spánku a odpočinku, ... to vše má vliv na mužskou potenci. Ačkoliv potence začne klesat asi od 45 - tého roku života, pod vlivem zmíněných okolností postihuje i mladší muže.

 

Zvýšení potence


Pokud za poklesem potence není onemocnění nebo úraz, můžete její pokles zastavit a zvýšit. Nakolik je nejčastějším důvodem stres, starosti a špatná životospráva, můžete začít tam. Upravte svůj jídelníček, začněte cvičit, vyhýbejte se stresovým situacím a problémy řešte, jakmile se dá. Trvá to sice delší dobu, ale výsledky se dostaví.

 

Druhou možností je návštěva lékaře, který zjistí příčinu poklesu potence a předepíše vám léky. Léky váš problém jistě vyřeší, ale je tu problém s jejich vedlejšími účinky. V závislosti na druhu přípravku se u vás mohou objevit různé kontraindikace. Léky obsahují účinné látky, ale obsahují i řadu dalších umělých - syntetických přísad a právě proto nejsou vhodné pro každého.

Poslední možností jsou výživové doplňky. Nepotřebujete na ně předpis od lékaře, nakolik jejich složení je čistě přírodní a nezpůsobují žádné nežádoucí reakce organismu. Nemají vedlejší účinky a jejich účinek je srovnatelný s léky.

 

Potravinové výživové doplňky stravy jsou složeny z výtažků rostlin, které mají příznivý vliv na vaši potenci a také celkový organismus. Vysoké koncentrace aktivních látek vám zaručí rychlý a trvanlivý účinek. Pravidelným užívaným těchto doplňků se vaše potence vrátí znovu do normálu .... a možná bude ještě vyšší, než kdy vůbec byla. Výživové doplňky v podobě kapslí, tabletek, nebo kapek jsou vhodné pro každého muže, který má problém s potencí bez ohledu na věk. Stačí jen dodržovat dávkování a použití a výsledky se dostaví velmi rychle. 

Výživové doplňky, které zlepší vaši sexuální oblast života

Přírodní výživové doplňky pro zlepšení sexuální oblasti životaPřírodní výživové doplňky mají na lidský organismus příznivý vliv. Zlepšují jeho funkce, podporují zdraví a zvyšují obranyschopnost těla. Správným výběrem doplňků stravy lze zlepšit i sexuální stránku svých životů.

 

Potence věkem klesá, chuť na sex se pomalu vytrácí, kvalita spermií je nižší a nižší a i samotná erekce má klesající tendenci. Pokud je to váš případ, sáhněte po přírodních doplňcích stravy. Než váš vztah přeroste do hádek a sporů, sáhněte po výrobcích z přírodních složek. Pomohou vám z těch nejchoulostivějších sexuálních problémů. Delší sexuální výdrž, kvalitnější erekce, zvýšení plodnosti, zvětšení penisu a mnoho dalších pozitiv, které výrazně zlepší váš sexuální život. Všechny výživové doplňky jsou složeny z čistě přírodních materiálů. Vysoké koncentrace účinných látek vám zaručí rychlý a efektivní nárůst potence. Spokojenost nebude jen na vaší straně, jistě bude spokojená i vaše partnerka. Správným výběrem kvalitních doplňků stravy si dopřejete prožití dlouhých a nezapomenutelných sexuálních radovánek.

 

Vyberte si nejvhodnější produkt na vaše problémy


Vyšší cena některých produktů vás nemusí odrazovat. Ultra Potence vám to vynahradí délkou své účinnosti. Stačí jedna tabletka a její účinky budete pozorovat minimálně 4 dny. Vysoké koncentrace účinných látek v kombinaci s pomalým uvolňováním do organismu vám zaručí několika denní vyšší potenci, větší chuť na sex a lepší erekci.

Pokud si vaše partnerka stěžuje na velikost vašeho penisu, můžete jí vyhovět. Existují přírodní produkty, které zlepší průtok krve a váš penis tak získá na délce i šířce. Vimax Pills nejen že zvětší váš penis, zlepší a zkvalitní i vaši erekci a vy si tak můžete užívat všechny slasti sexuálního života.

 

Pokud hledáte vše v jednom, sáhněte po produktu VigRX Plus. Dodá vám více sexuální výdrže, zlepší vaši erekci a při pravidelném užívání zvětší váš penis o pár centimetrů.

 

Doporučujeme:

 

Ultra Potence - rychlý efekt - luxusní produkt na zlepšení erekce, zvýšení potence

 

Vimax Pills - nejlepší doplněk výživy na zlepšení erekce, zvětšení penisu, zlepšení sexuálního života

 

VigRX Plus - luxusní produkt na zlepšení erekce, zvětšení penisu, větší výdrž

 

Vimax Pills heureka 

Copyright 2018 - 2021 © Stimulant.cz