Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Příznaky menopauzy - klimakteria - bušení srdce, návaly horka, noční pocení

Tablety, přípravky a léky na menopauzu pomáhají na příznaky menopauzy - bušení srdce, návaly horka a noční pocení, jak tedy zvládnout přechod a klimakterium u ženy?

 

Příznaky menopauzy, klimakteria

Mezi prvotní příznaky přicházející menopauzy patří deprese, návaly horka, noční pocení i bušení srdce. Mnoho žen to připisuje přechod právě některým kardiovaskulárním onemocněním. Klimakterium však nikdy nelze podceňovat. Vždy je třeba konzultovat s lékařem, co je ještě normální a co už ne. Pomoci mohou i přírodní tablety a léky na menopauzu například přípravky Clitorin a Woman Power.


Příznaky menopauzy jsou jasným signálem: Pokud cítíte bušení srdce, noční pocení a návaly horka, vyzkoušejte DHEA Wild Yam - elixír mládí a Woman Power a Clitorin proti příznakům menopauzy.


Ani právě zmíněné bušení srdce nelze podceňovat. Vždy je nutné lékařské vyšetření, neboť i toto onemocnění zvyšuje riziko mrtvice.


Možná jste se přistihli, že nestíháte z dechem? Předtím jste zvládali mnohem více, ale nyní už nemůžete už po obyčejné chůzi po schodech? I toto je jedním z příznakem menopauzy, ale při zanedbání může způsobit selhání srdce či onemocnění koronárních tepen, které zajišťují výživu a okysličení srdečních stěn.


Tlak v hrudníku může být známkou srdečního onemocnění, či blížícího se infarktu. Pocit plnosti nebo stahování hrudníku, který nemizí nikdy nepodceňujte.


Ani časté bolesti hlavy netřeba podcenit. Mohly by být znakem vysokého krevního tlaku. I závratě, bolesti zubů či otoky nohou mohou být nebezpečnými. Závratě mohou být způsobeny mnoha faktory jako je srdeční selhání, fibrilace síní nebo srdeční selhání.

 

Menopauza je důležitý čas pro vás, ale i pro vaše srdce. Ženy, které cvičí, nekouří, omezují alkohol jedí zdravou a vyváženou stravu bohatou na vápník, vlákninu, vitamíny a bílkoviny, mohou samy snížit riziko srdečně-cévních onemocnění. Také zpomalí proces stárnutí či snižují krevní tlak.


Ve vaší stravě by měly převládat nízkotučné mléčné výrobky, které obsahují vápník, potřebný ke pevnější stavbě vašich kostí. Jelikož pokles estrogenu v těle, může způsobit osteoporózu, obsah vápníku ve vašem jídle je velmi důležitý. Takto předejdete častým zlomeninám či zubním kazem.


Nevynechávejte ani drůbeží maso, ryby či ořechy. Drůbeží maso obsahuje jen velmi málo tuku. Je bohaté na bílkoviny, esenciální nenasycené mastné kyseliny a je výborným zdrojem minerálních látek jako draslík, hořčík fosfor, ale i vápník. Ryby jsou zase cenné díky vysokému obsahu omega-3 mastných kyselin, které snižují riziko trombózy a zlepšují proudění krve krevními vlásečnicemi. Ořechy obsahují vitamín E a vlákninu, díky čemuž jejich je dobré konzumovat každý den.

Cítíte návaly horka a bušení srdce? Přechod a menopauza je tu!

 

Bušení srdce, návaly horka, noční pocení

Většina žen pociťuje návaly horka, špatný spánek a bušení srdce při procházení obdobím menopauzy. Často jejich popisují jako náhlý pocit tepla nebo návaly horka při spaní, který se šíří po celém těle. Některé ženy jejich pociťují jen občas a extra jejich neobtěžují. No najdou se i ženy, které návaly horka trpí často a stávají se pro ně nepříjemnými.

 

Návaly horka můžete začít pociťovat několik měsíců či let před začátkem menopauzy a pokračovat mohou také až několik let po přejetí menopauzou.

Jsou způsobeny hormonálními změnami, které regulují teplotu těla ženy. Přicházejí bez varování, ať už přes den nebo v noci ale mohou být spuštěny i jinými faktory. Patří zde například i konzumace kořeněných jídel, pití alkoholu nebo kávy. Mohou je způsobit i některé léky či zvýšená činnost štítné žlázy.


Tip: Hledáte účinnou pomoc na menopauzu? Zkuste DHEA Wild Yam - elixír mládí, náhrady přípravku Lipoxal na hubnutí, Clitorin na podporu libida a plodnosti a Woman Power proti příznakům menopauzy.


Návaly horka obvykle nejsou škodlivé, ale pokud pociťujete celkový pocit nevolnosti, únavy či slabost navštivte svého lékaře. Lékaři tvrdí, že nejúčinnější léčbou návalů horka je HTR - hormonální substituční léčba. Statistiky uvádějí, že v roce 1990 podstoupilo tuto léčbu 500 milionů žen, ale v roce 2030 by to mělo být třikrát více. Před pár lety byla tato léčba u nás téměř neznámá. Dnes si ženy mohou vybrat z přibližně 30 druhů přípravků ve formě náplasti, gelu, tablety či sprej do nosu. Zděšení však vyvolaly výsledky amerických vědců o dopadu hormonální substituční léčby na zdraví žen. Podle ní kombinace hormonů estrogenu a progesteronu způsobuje zvýšené riziko mrtvice, vzniku rakoviny prsu a srdečně-cévních onemocnění.


Ani noční pocení nemusí být příjemné. Výzkum ukazuje, že může skutečně předpovědět kardiovaskulární choroby. Několik studií našlo spojení mezi nočním pocením, vysokým cholesterolem a koronárním srdečním onemocněním. Studie naznačují, že pomalé, rytmické hluboké dýchání, známé jako stimulace nebo relaxační dýchání, může pomoci snížit návaly horka a noční pocení.

Léky, tablety a doplňky výživy na klimakterium - zabraňte příznakům menopauzy a nočnímu pocení přírodními produkty

 

Léky na menopauzu a klimakterium ženy

Vyzkoušeli jste už léky na menopauzu Woman Power nebo přírodní afrodiziaka Clitorin? Existuje mnoho léků, doplňků, tabletek na menopauzu a způsobů, jak snížit intenzitu příznaků menopauzy, návalů horka a nočního pocení.


  • Jednoznačně se snažte udržovat prostory.
  • Často větrejte a používejte ventilátor.
  • Noste volné oblečení, hlavně bavlněné.
  • Často popíjejte studené nápoje.
  • Vyhněte se kávě a alkoholu.
  • Omezte teplé a horké lázně.
  • Ovlažujte si obličej studenou vodou.
  • Pokud máte nepříjemný pocit, že návaly horka způsobuje jeden z léků, který užíváte poraďte se se svým lékařem.


Trápí vás menopauza? Zkuste léky a doplňky výživy proti příznakům menopauzy OPC Traubenkern na rychlé hubnutí, přírodní tablety na depresi a spánek Bioschlaf a tablety Clitorin na libido, vzrušení, plodnost a proti příznakům menopauzy.


I s bušením srdce si umíte v některých případech pomoci samy.

I stres může vyvolat srdeční bušení. Odbourávání stresu pomocí relaxace, může být dobrou volbou. Zkuste si sednout, překřížit nohy a pomalu se přes nos zhluboka nadechněte. Potom pomalu vydechujte ústy. Opakujte dokud se nebudete cítit klidně. Měli byste se však na tuto formu relaxace zaměřit po celý den. Takto držíte své tělo a mysl v celkové pohodě v průběhu celého dne.


Slyšeli jste už něco o Vagusovém nervu? Má mnoho funkcí, včetně spojení vašeho mozku s vaším srdcem. Jedním ze způsobů, jak stimulovat tento nerv, je i stříkání studené vody na obličej po dobu 20-30 sekund. Právě takový šok ze studené vody dokáže pomoci více než dost.


I dehydratace může způsobit bušení srdce. Je to proto, že i naše krev obsahuje vodu. Čím je krev hustší, tím je pro srdce obtížnější cirkulovat pohyb krve přes vaše žíly.

 

Pokud však chcete vsadit na jistotu, a přemýšlíte vyzkoušet některé z léků a výživových doplňků na menopauzu doporučujeme pro vás:


1. Clitorin - Tablety Clitorin jsou výbornou volbou proti příznakům menopauzy, jako je i bušení srdce, návaly horka či noční pocení.

 

2. Woman Power - Pokud vás trápí příznaky menopauzy, mykóza nebo zapáchající výtok určitě vsaďte na Woman Power. Nejenže vás mykózy zbaví ale také pomáhá při symptomech menopauzy jako jsou bušení srdce, návaly horka či noční pocení.

 

3. Vigorelle - Tento přírodní lubrikant zlepší váš sexuální život. Vaše orgasmy udělá delšími a silnějšími.

 

Přírodní tablety na menopauzu 

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.cz