Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Zrychlení metabolismu, dieta

Zrychlení metabolismu = lepší hmotnost, zdravější tělo 

Jak zrychlit metabolismus a dosáhnout ideální hmotnosti a zdravějšího tělaTermín "metabolismus" se vztahuje na sérii chemických reakcí ve vašich buňkách, které přeměňují to, co jíte, do paliva pro vaše tělo. Čím rychlejší je váš metabolismus, tím více paliva nebo kalorií, budete schopen spálit. Genetika ovlivňuje váš metabolismus, ale můžete ho zvýšit pomocí cvičení na zvýšení svalové hmoty. Některé bylinky a koření také pomáhají zvýšit váš metabolismus.

 

Dr. Mao Shing Ni, který píše pro Blog Oz, doporučuje hořčičná semena na urychlení metabolismu. Mohou vám pomoci spálit tuk rychleji a cítit se zcela zdrávi. Podle webové stránky o lepší výživě mohou kořeněné potraviny, jako je kajenský pepř, také způsobit rychlejší spálení vašeho metabolismu. Kapsaicin v kajenu zvyšuje schopnost těla spalovat tuk a kalorie tím, že stimuluje tělesné teplo. Ostatní koření, jako zázvor, černý nebo bílý pepř a česnek, mají podobné účinky. Nejlepší je kořen čerstvého zázvoru. V knize "Objevení pravého nebe s Ayurvédou" autor Sebastian Pole uvádí, že bylinky, jako je bazalka, máta a koriandr, jsou v asijské medicíně oceňovány za celkové trávicí výhody včetně schopnosti zvyšovat metabolismus.

 

Kofein


Výzkum ukázal, že kofein může zvýšit termogenezi. Vědou bylo dokázáno, že lidé spalují více kalorií, když užívají minimální denní dávku 270 miligramů (mg) kofeinu.

Aby to bylo v perspektivě, většina doplňků kofeinu obsahuje 200 mg kofeinu, zatímco jeden šálek kávy obsahuje asi 95 mg. Pokud pravidelně užíváte kofein, tento účinek se může snížit.

 

Promluvte si se svým lékařem dříve, než přidáte do stravy více kofeinu. A ujistěte se, že zdroje kofeinu nejsou příliš vysoké v kaloriích. Pokud pijete příliš mnoho oslazených kávových nápojů nebo čaje, můžete dosáhnout opak a ještě více přibrat! Pijte proto tyto nápoje raději neslazené a vychutnejte si jejich pozitivní účinky na zdraví. 

Nejlepší přípravky na zlepšení metabolismu 

Nejlepší přípravky pro lepší metabolismus a spalování tukůHledáte ty správné a účinné přípravky, které by vám pomohly zrychlit a zefektivnit váš metabolismus? Ptáte se, jaké jsou nejlepší přípravky na zlepšení efektivity metabolismu?

 

Kapsaicin


Kapsaicin je chemická látka, která je zodpovědná za pikantnost pokrmů. Existuje mnoho teorií, že může pomoci podpořit hubnutí. Na základě mnoha studií se zjistilo, že kapsaicin může zvýšit množství kalorií, které spálíte, přibližně o 50 kalorií denně. Tyto kalorie mohou časem přispět k dlouhodobému úbytku hmotnosti. Zvažte to v kuchyni!

 

L-karnitin


L-karnitin je látka, která pomáhá vašemu tělu přeměnit tuk na energii. I když ji vaše tělo produkuje v játrech a ledvinách, můžete ji také najít i v mase, mléčných výrobcích, ořechách a luštěninách.

 

L-karnitin může být užitečný při léčbě mnoha stavů včetně onemocnění srdce, onemocnění periferních arterií a diabetické neuropatie. Ale jeho použití jako doplněk stravy pro hubnutí je sporné.

 

Jedna studie uvedená v časopise Journal of Medicinal Food ukázala, že L-karnitin může poskytnout určité výhody proti obezitě. Ale je zapotřebí další výzkum k posouzení přínosů a rizik při užívání doplňků L-karnitinu na snížení tělesné hmotnosti.

 

Pikolinát chromu


Chrom je minerál, který vaše tělo používá v malém množství. Chromové pikolinátové doplňky jsou užitečné pro lidi, kteří mají nedostatek chromu. Látka se totiž jeví jako účinný posilovač metabolismu.

 

Zelený čaj


Byly provedeny mnohé studie o účinnosti zeleného čaje na snížení tělesné hmotnosti. Jedna studie publikovaná ve fyziologii a chování naznačuje, že katechiny a kofein, které se nacházejí v zeleném čaji, mohou pomoci podpořit udržování hmotnosti. Zelený čaj je považován za bezpečný doplněk stravy většiny lidí.

 

Resveratrol


Resveratrol je látka nacházející se v kůži červeného hroznu, moruše a arašídů. Studie naznačují, že spaluje tuky. Může být tedy výhodným doplňkem výživy pro lidi hledající způsoby účinného snižování hmotnosti. 

Prášky, pilulky, kapsle, které vám zaručeně pomohou zrychlit metabolismus 

Kapsle, tablety, pilulky pro zrychlení metabolismu a zdravé hubnutíPomalý metabolismus je velmi nepříjemná záležitost. Dokonce i při zdravé výživě, pokud je metabolismus těla pomalý, zvyšuje se tělesná hmotnost jedince. Nebo alespoň ta nepříjemná nadváha jen odmítá zmizet. Díky Bohu, existují přirozené a snadné způsoby, jak pomoci našim tělům správně absorbovat živiny a energii!

 

Tribulus - tato rostlina má mnoho výhod pro naše tělo, a to nejen urychlení metabolických procesů. Je také známý silnými adaptogenními vlastnostmi (pomáhá našemu tělu zotavit se z každodenního stresu). Tribulus také posiluje imunitní systém a reguluje krevní tlak. Pokud trpíte hypertenzí, kvůli cholesterolovým nánosům, je to pro vás vynikající rostlina. Ženy, které mají problémy se sekrecí reprodukčních hormonů, by měly také zvážit zahrnutí čaje Tribulus do svého životního stylu. Důsledkem uvedených problémů je nízké libido a tato rostlina je známá tím, že pomáhá lidem zlepšit jejich intimní život.

 

Pampeliška - Rostlina pomáhá regulovat krevní tlak, bojuje proti rakovinovému vývoji, detoxikuje buňky, stimuluje trávení a pohyb střev. Obsahuje množství antioxidantů, které zpomalují stárnutí a urychlují hubnutí. Pokud máte jakékoliv záněty nebo problémy s ledvinami, pampeliškový čaj bude skvělý asistent pro dosažení lepšího zdraví a celkové pohody. Tato bylina je také účinná při regulaci hladiny cukru v krvi a inzulínu, což z ní činí výborný doplněk stravy pro lidi s (nebo s predispozicí k) cukrovku. Rostlina má baktericidní, insekticidní a fungicidní vlastnosti a může být použita k léčení mnoha druhů kožních problémů (například ekzémů nebo kožních silnic).

 

Pokud chcete sáhnout po nejúčinnějším doplňku stravy pro tuto problematiku, můžeme vám s klidným svědomím doporučit tento přípravek:

 

OPC Traubenkern - nejlepší doplněk výživy na hubnutí, zrychlení metabolismu, vhodný při Keto dietě

 

TOP přípravky pro zrychlení metabolismu a zdravé hubnutí pro muže a ženy 

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz