Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testo nakopávače, boostery, prášky, motivace k učení a větší soustředění Motivace: 1. Focus - nejlepší produkt, vysoká cena - pro pokročilé 2. Think - luxusní produkt - nejlepší poměr ceny a...

více
Blog / Články

Prášky na paměť

Trápí vás stres a zhoršující se paměť? Příroda má pro vás řešení! 

Přírodní přípravky proti stresu a zhoršující se pamětiMnoho lidí věří, že ztráta paměti je neodvratnou součástí stárnutí, ale to nutně nemusí být pravda. Ať už jde o příležitostnou zapomnětlivost nebo ztrátu naší krátkodobé paměti, měli byste vědět, že existují faktory, které mohou způsobit, že i mladší osoby budou mít epizody ztráty paměti. Některé z těchto příčin jsou zneužívání drog nebo alkoholu, nedostatek spánku, stres, deprese, nadměrná práce, léky na předpis, mrtvice, nedostatek výživy, nebo poranění hlavy.

 

Máte někdy pocit, že váš mozek prostě nedokáže splnit vaše každodenní požadavky? Myslíte si, že někdy zapomínáte na věci, protože váš mozek je prostě přetížen? Myslíte si, že vaše paměť je slabá?

 

Pokud jste odpověděli ano na některou z těchto otázek, můžete využít byliny uvedené níže. Můžete chránit svůj mozek před nepřiměřenými požadavky moderního světa a dokonce jej chránit před nemocemi souvisejícími s mozkem, jako je demence, nebo Alzheimerova choroba.

Léčivé bylinky uvedené níže mohou pomoci snížit vaše stresové úrovně a pomoci zlepšit vaši paměť.

 

1. Ashwagandha


Tato málo známá rostlina je skutečně to nejlepší, pokud jde o funkci mozku. Snižuje účinky stresu a přetížení mozku. Pokud chcete zlepšit svou duševní jasnost a kognitivní funkce, je to rostlina pro vás. Ashwagandha má zázračné účinky na nervové vyčerpání a chrání mozek před poškozením buněk.


2. Gingko Biloba


Existuje dobrý důvod, proč doplňky s Gingko Biloba jsou jedním z nejoblíbenějších bylinných doplňků v Americe i v Evropě. Schopnost Gingko Biloba zlepšit paměť je prostě vynikající. Vědecké studie potvrzují, že gingko může zlepšit paměť i myšlenkové procesy u lidí s demencí, anebo s Alzheimerovou chorobou. Chrání nervové buňky, které byly těmito chorobami poškozeny, což zlepšuje učení, společenské chování, a snižuje pocity deprese. Laboratorní testy také ukazují, že gingko také zlepšuje krevní oběh podél celého centrálního nervového systému, což podporuje celkovou funkci mozku

Lepší paměť díky doplňkům výživy? Zkuste kapsle s Bacopa

Zlepšení paměti a mozkové činnosti výživovými doplňky, kapsle a tablety BacopaBacopa


Pokud hledáte tu nejsilnější bylinku na zlepšení paměti, která je dnes známá, pak by Bacopa měla být na prvním místě v seznamu. Na této bylině proběhly četné studie a většina výsledků ukazuje, že Bacopa má silnou schopnost zlepšit duševní zdraví a duševní jasnost.

 

Bacopa se používá v ajurvédské medicíně od dávných dob na zlepšení koncentrace, schopností učení a paměti. Jedna studie provedená v Austrálii zahrnovala 46 osob ve věku od 18 do 60 let. Rozdělená do dvou skupin, jedna skupina dostávala placebo; druhá skupina dostávala 300 mg Bacopa každý den. Po 12 týdnech vědci zjistili, že subjekty, kterým byla podávána Bacopa, si výrazně zlepšily paměť, rychlost zpracování informací a schopnosti slovního učení.


Máta


Tato běžná a populární bylinka stimuluje mysl a byla prokázána ve studiích na zlepšení schopností učení, kreativity a zlepšení úrovně energie.

 

Borůvky


Není to opravdová bylina, ale je tak silná, že je třeba ji zmínit. Současné vědecké studie zjistily, že borůvky obsahují silné sloučeniny, které zlepšují verbální porozumění, rozhodování, schopnost rozhodovat, kognitivní funkce a paměť. Studie také ukazují, že konzumace borůvek a jejich flavonoidů může pomoci zpomalit pokles kognitivních schopností a chránit před nemocemi, jako jsou Parkinsonova a Alzheimerova choroba.

 

Rozmarýn


Tato sladká vonná bylina, která se často používá při vaření, byla také používána v tradičních lécích, které zlepšují paměť. V laboratorních studiích se ukázal rozmarýn tak, že má silné antioxidační sloučeniny, které zabíjejí volné radikály, způsobující poškození buněk. V jedné studii se prokázalo, že používání rozmarýnu v aromaterapii snižuje hladiny kortizolu a úzkosti. V kombinaci s dalšími esenciálními oleji se ukázalo, že rozmarýn zlepšuje koncentraci a paměť mezi lidmi trpícími poruchami soustředění. 

Prášky, kapsle, tablety a přírodní doplňky výživy na zlepšení paměti

Přírodní přípravky a výživové doplňky, tablety, kapsle a prášky pro lepší paměťTrh s doplňky výživy na zlepšení paměti a celkové zlepšení kognitivních funkcí je prosycen celou plejádou různých přípravků a výrobků. Neznalý jedinec může být doslova ztracen v tomto světě kapslí a tablet, z nichž každá tvrdí, že je tou nejlepší.


Dovolte nám představit vám ty nejlepší přírodní doplňky výživy, které kdy spatřily světlo světa:

 

1. Focus - nejlepší legální nootropikum na paměť - TOP přírodní produkt

K produktům na zlepšení paměti bezesporu patří Focus. Kapsle, které Vám zaručí plnou koncentraci a paměťové schopnosti. Jeden z důležitých požadavků, které splňuje užívání Focusu, je právě dosažení svých osobních cílů, ať už ve sportu, v práci, nebo na univerzitě. Velmi pozitivní je složení rostlinných výtažků a vitamínů. Jeho součástí jsou i vitamíny B12, či B5. Ty se výrazně podílejí na schopnosti koncentrace, schopnosti rychleji reagovat.

 

2. Think - zlepšení paměti, větší soustředěnost pro rychlejší myšlení - pro pokročilé

 Think je vysoce kvalitní výrobek, který podporuje zlepšení paměti, rychlejší myšlení, či větší soustředěnost. Vysoce koncentrované složky jsou přesně vyvážené, což vede ke zvýšenému účinku. Nutno podotknout, že výroba tohoto produktu probíhá v Německu, výrobky tedy podléhají přísné kontrole kvality a jsou produkovány pouze v certifikovaných zařízeních.

 

3. Exam Bacopa - pilulky na paměť a soustředění, na rychlejší učení, vhodné při poruchách pozornosti, pro studenty

Jeden z nejlepších produktů na podporu paměti je jednoznačně Exam Bacopa. Tablety působí svým blahodárným účinkem na podporu paměti. Velmi výhodné jsou hlavně pro studenty, jsou pro ně i snadno cenově dostupné. Z nejlepších tří produktů Focus, Think a Exam Bacopa je tento nejlevnější, proto si ho může dovolit opravdu každý, komu záleží na lepším zdraví a podpoře mozkové činnosti.. 

 

Přírodní prášky, kapsle a tablety pro zlepšení paměti

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz