Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Mykóza, výtok, kvasinky

Jak dosáhnout pevnou erekci? 

Jak dosáhnout pevné erekce?Pánové, určitě jste to už zažili alespoň jednou. Schyluje se do tuhého, ale váš penis se nepředvedl v plné parádě. Zkrátka vaše erekce zklamala - vás i vaši partnerku. Frustrující. No nebojte se, nejste v tom sami. Studie publikovaná v časopise American Journal of Medicine hovoří o tom, že 85% mužů ve věku 20 až 39 let tvrdí, že "vždy" nebo "téměř vždy" dokážou získat a udržet erekci, což znamená, že až 15% mužů v mladém věku se setkalo s určitými problémy s erekcí. V téže studii bylo zjištěno, že mezi muži ve věku 40 až 59 let pouze 20% uvedlo, že povětšinou dokážou dosáhnout plnohodnotnou erekci.

 

Aby vás "kámoš" tam dole nenechával už více ve štychu, připravili jsme si pro vás sedm účinných strategií, jak si zajistit zlepšení erekce. Už žádné selhání! Strategie číslo jedna - pohyb. Krevní oběh je klíčem ke zdravé erekci. Proto se pravidelně hýbejte - je jedno jakou formu aktivity zvolíte, hlavně ať vás to baví. Bonusem bude i atraktivnější vzhled a ten také může přispět ke kvalitnějšímu sexu.

 

Strategie číslo dvě - zahoďte krabičku s cigaretami, i když je téměř plná! Studie, která byla provedena na univerzitě v Kentucky, dala mužům ohodnotit svůj sexuální život na stupnici od 1 do 10. Kuřáci měly průměr okolo 5, nekuřáci 9. K tomu netřeba žádný další komentář. Další studie dokonce hovoří o tom, že penisy kuřáků jsou menší, než ty patřící nekuřákům. "Kromě poškození cév může kouření způsobit poškození samotné tkáně penisu, což mu snižuje elastičnost a zabraňuje jeho roztahování," říká Irwin Goldstein, MD, urolog ve zdravotnickém centru Bostonské univerzity. Pokud se ptáte jak dosáhnout pevnou erekci, odpověď je jednoznačná - přestaňte kouřit

Tabletky, léky a přípravky na zlepšení erekce 

Kapsle, tablety, přípravky pro zlepšení erekceTřetí strategie na pevnější erekci - cigarety zahoďte, ale hrnek s kávou si ponechte! Studie pocházející z University of Texas Health Science Center v Houstonu zjistila, že muži, kteří konzumovali kofein v množství 2-3 šálky kávy denně, méně pravděpodobně trpí erektilní dysfunkcí než ti, kteří upřednostňují bezkofeinové nápoje.

 

Čtvrtá strategie, jak na zlepšení erekce, je velmi jednoduchá - buďte věrní! Zkrátka pocity provinění či obavy z odhalení nevěry kvalitě erekce neprospívají. Pátá strategie na pevnější erekci - zbavte se konečně pneumatiky kolem svého pasu! Nejenže je to neestetické, ale i vrcholně nezdravé. Získat cukrovku je nejrychlejší cestou k nepovinnému celibátu, milí páni. Faktem je, že více než 50% mužů trpících diabetem, je impotentních. Tato nepříjemná choroba postihuje penis dvojím způsobem - urychluje proces arteriálních onemocnění a zpomaluje přenos podnětů na nervy ve vašem těle. A věřte nám, znecitlivěný penis není šťastný penis.

 

Strategie číslo šest vás v souvislosti s lepší erekcí jistě překvapí - hodně zívejte! Ano, je to ve společnosti ne právě nejvhodnější projev, ale když to má pomoci vaší erekci, proč ne? Zívání a erekce mají mnoho společného. Obě funkce jsou ovládány chemikálií zvanou oxid dusnatý. A ten když je "vypuštěn" může buď putovat do neuronů kontrolujících otevírání úst či dýchání, nebo putuje po míše do krevních cév, které vyživují váš penis. Časté zívání tedy zlepšuje neurochemické cesty, které vedou ke kvalitnější erekci.

 

Poslední sedmá strategie je velmi příjemná na provádění, ale v dnešní uspěchané době je těžší ji splnit - dostatek spánku! Tabletky, léky a přípravky na zlepšení erekce ještě nechme na později. Každou noc, když spíte, máte tři až pět za hodinu trvajících erekcí. Pravděpodobně jste již tento jev zaregistrovali. Tyto noční erekce mají významnou funkci - udržují vašeho kámoše dobře živeného okysličenou krví. "Teoreticky čím více nočních erekcí máte, tím pružnější bude vaše erektilní" tkanina ". A to může pomoci udržet silné a pevné erekce i s přibývajícím věkem, "vysvětluje Dr. Goldstein. 

Nejlepší produkty a přípravky na zlepšení erekce 

Nejlepší přírodní produkty pro lepší a pevnou erekciSeznámili jsme vás se sedmi účinnými a vědecky prověřenými strategiemi, jak dosáhnout zlepšení erekce. V případě, že nezabírají ani ty, resp. chcete jejich účinnost ještě zesílit, dáváme do vaší pozornosti nejlepší produkty a přípravky na zlepšení erekce.

 

 

Vimax Pills - nejlepší produkt na dlouhodobé zlepšení erekce, potence. Pokud je vaším cílem zvětšení penisu, zlepšení prokrvení periferních oblastí těla, delší a silnější erekce, lepší výdrž, vyšší libido, více chuti na sex, tak je Vimax pro vás tou správnou volbou. Nemusíte se bát žádných vedlejších účinků, jde o čistě přírodní produkt s vysokou účinností.

 

Ultra Potence - luxusní produkt na rychlé zlepšení erekce, potence. Přírodní extrakt ženšenu a kořen z Rehmannia ve složení tohoto produktu zajistí rychlé zlepšení a zkvalitnění vaší erekce i potence. Jak je známo, ženšen pomáhá nakopnout nejen váš centrální nervový systém, mentální energii či paměť, ale také vaši plodnost a sexuální výkonnost. Kromě toho vám pomůže zmírňovat účinky stresu, ženšen je známý adaptogen. Díky ženšenu obsaženému v produktu Ultra Potence se únava, strach či deprese stanou pro vás neznámými pojmy.

 

Dragon Power - přírodní afrodiziakum pro zvýšení libida. Příroda je mocná čarodějka a v tomto případě namíchala skutečně účinný koktejl, který z vás udělá pořádného chlapa. Účinné látky jako kořen ženšenu, saw palmetto, hřebíček či celer vás nabijí (nejen) sexuální energií a chutí do života. Sílu saw palmetta znali už američtí Indiáni. Účinně zlepšuje stav prostaty, zvyšuje také tvorbu spermií, podporuje plodnost. Zabraňuje rakovině prostaty i vypadávání vlasů. Navíc podpoří relaxaci a zvýší libido.

 

Vimax Pills cena 

Copyright 2018 - 2021 © Stimulant.cz