Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testo nakopávače, boostery, prášky, motivace k učení a větší soustředění Motivace: 1. Focus - nejlepší produkt, vysoká cena - pro pokročilé 2. Think - luxusní produkt - nejlepší poměr ceny a...

více
Blog / Články

Prášky na motivaci

Modafinil nebo přírodní řešení? Podívejte se na účinky rostliny Bacopa 

Modafinil versus rostlina Bacopa, příroda nebo syntetické léky?Užívání rostliny Bacopa může pomoci zlepšit vaše duševní výkony a kognitivní funkce. Listy Bacopa obsahují bacosidy, které mohou zlepšit učení, paměť a celkové mentální funkce. Na tato zjištění přišli vědci z University of Michigan Health System. Bacopa podporuje novou produkci nervů, pomáhá napravit poškozené nervové buňky a zlepšuje nervové signály. Podle Drug Digest, různé studie na zvířatech zjistily, že Bacopa může zlepšit schopnost učení a paměť. Studie zdravých jedinců, kteří užívali tři měsíce Bacopa, zjistila, že přesnost jejich paměti se výrazně zlepšila. Další studie v Indii zjistily, že užívání 1.000 miligramů Bacopa denně zlepšilo paměť dětí, jejich reakční čas pozorovací  schopnost.

 

Pokud máte depresi nebo úzkost, může pomoci Bacopa. Bacopa zvyšuje účinky některých neurotransmiterů, včetně serotoninu a acetylcholinu, uvádí zdravotnický systém University of Michigan. Tento účinek na neurotransmitery se jeví tak, že Bacopa umožňuje snížit depresi a symptomy úzkosti. Podle názoru Drug Digest, studie na zvířatech o účincích Bacopa k léčbě úzkosti a deprese přinesly pozitivní výsledky a zjistily, že Bacopa je téměř stejně účinná, jako běžné léky proti úzkosti, ale bez vedlejších účinků.

Bacopa může pomoci při prevenci a léčbě žaludečních vředů, jakož i při ochraně vašeho gastrointestinálního traktu. Bacopa stimuluje produkci hlenu v gastrointestinálním traktu a zdá se, že chrání žaludeční buňky, říká zpráva Drug Digest. Další činností, která pomáhá předcházet a léčit vředy, je schopnost Bacopa relaxovat svaly, které kontrolují střevní krevní cévy. Podle studií na zvířatech, které citovala Univerzita Michigan Health Systém, je v tomto směru rostlina obzvláště účinná.

 

Bacopa může pomoci léčit nebo zmírnit příznaky určitých onemocnění dýchacích cest včetně alergií a astmatu. Bacopa uvolňuje bronchioly, které se často zapálí, nebo dráždí. Extrakty Bacopa také uvolňují svaly cév kolem dýchacích cest, poznamenává University of Michigan Health System.


Přírodní nootropika jako cesta ke zvýšení energie a zlepšení výkonnosti

Přírodní nootropika, více energie, zvýšení výkonnostiPřírodní nootropika. Podporovány vědou.


Pokud vás zajímají potenciální účinky nootropik, ale chcete se vyhnout syntetickým Nootropikům, stále pro vás existuje mnoho silných možností zvyšování efektivity vašeho mozku přírodní cestou.

 

K mnoha výjimečným účinkům přírodních nootropik patří schopnost zlepšit vaši paměť, zvýšit náladu a zlepšit vaši schopnost učit se.

Laboratorní syntetizované doplňky, které dnes známe jako moderní nootropika, byly objeveny před méně než 60 lety, ale lidé už od začátku zaznamenané historie používali rostliny a bylinky na posílení své mozkové energie.

 

Jeskynní obrazy z období před nejméně 10 000 lety naznačují, že i nejstarší lidé používali rostlinnou pomoc na změnu myšlenkových vzorců, a léky starých kultur vždy obsahovaly přípravky určené na zlepšení a ochranu mozku.

 

Mnohé doplňky, které dnes známe jako přírodní nootropické látky, se dají vysledovat stovky století do minulosti. Například ginkgo biloba se ve starověké čínské medicíně široce používalo jako mozkové tonium, zatímco Ashwagandha byla běžně předepisována indickými tradičními ayurvédskými praktikanty, aby zlepšila koncentraci a zmírnila stres.

 

Jiná přírodní nootropika, než Bacopa monnieri, se používala jako prostředky k posílení paměti starodávných kultur po celém světě. Oblibě se tyto rostliny těšily v oblastech jako Evropa, Asie, a severní a jižní Amerika.

Existuje mnoho klinických studií prokazujících silné pozitivní působení těchto přírodních nootropických doplňků.


Starověké rostliny, ale s moderními silnými účinky


Přestože přírodní nootropické doplňky, které dnes užíváme, se mohou jevit velmi málo podobné přípravkům používaným v dávných dobách, hlavním rozdílem je způsob dodání. V současnosti se osvědčilo užívání formou pohodlných kapslí nebo práškových extraktů. Výjimečné účinky rostlin se tak dají pohodlně využívat i v moderním hektickém životě. 


Okamžitá motivace - nejlepší přípravky na okamžité zvýšení motivace

TOP přípravky pro rychlé zvýšení motivace, podpora funkce mozkuRybí olej pro podporu zdravých funkcí mozku


Rybí olej je výborným zdrojem Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, které jsou rozhodující pro zdravou a účinnou funkci mozku. Omega-3 zlepšují zdraví celého těla mnoha způsoby, včetně zlepšení průtoku krve, působí jako antioxidant. Rybí olej má také pozitivní účinek na udržování buněčných membrán, jakožto flexibilních a tekutých. Umožňuje se tím jednodušší využívání živin.

 

Tyto funkce jsou obzvláště důležité v mozku, kde zlepšení cirkulace a buněčného zdraví má okamžitý účinek, a je známo, že pozitivně ovlivňuje náladu i kognitivní funkce. Rybí olej pracuje mimořádně dobře ve spojení s jinými Nootropiky a je výborným doplňkem ke každému Nootropiku.

 

Multivitamin na boj proti jakýmkoli nedostatkům


Multivitamíny jsou často přehlíženy jako nootropické doplňky, ale existuje vědecký výzkum, který dokazuje, že mají jednoznačné pozitivní účinky na kognitivní schopnost. Studie z roku 2014 zahrnující zdravé dospělé lidi ve věku od 21 do 39 let vykázala zvýšenou pozornost a zvýšenou aktivitu mozku během několika hodin od dávky multivitaminu / minerálu. Tyto výsledky naznačují, že samotný multivitamin je dostatečný k ovlivnění funkční mozkové aktivity.

 

Ukázalo se, že multivitamíny mají pozitivní vliv i na paměť. Studie z roku 2012, týkající se starších žen se subjektivními stížnostmi na paměť naznačila, že po 16 týdnech multivitamínové suplementace účastnice prokázaly měřitelně vyšší rychlost odpovědi při testování prostorové pracovní paměti.

 

Focus - nejlepší doplněk výživy pro motivaci, přírodní nootropikum. Dosáhněte svých cílů díky plné koncentraci a dobré paměti. Vyzkoušejte přírodní sílu přípravku Focus.

 

Exam Bacopa - tablety pro zvýšení motivace, soustředění, paměť na učení pro studenty. Žádné vedlejší účinky.

 

Energise me - zvýšení motivace a energie, super cena. Přírodní doplněk výživy na efektivní využívání energie, zmírnění únavy, podporuje mozkovou činnost a posiluje imunitu.

 

Nejlepší nootropika pro zlepšení paměti pro muže a ženy 

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz