Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Jak vydělat na Instagramu, Tik Tok a Internetu

 Jak být Influencer a vydělat peníze na internetu z domova: Instagram, TikTok, Facebook

Jak být Influencer a vydělat na Instagram, TikTok, FacebookV dnešní době je běžné vydělávat tisíce EUR na internetu. Každodenně uslyšíte o influencerech, jako Zuzana Plačková, Peter Dubaj nebo Daniel Gogo Štrauch, kteří vydělávají statisíce EUR za rok. Jak být influencer a vydělat peníze na internetu jednoduše az domova?

 

V první řadě je třeba začít tvořit zajímavý obsah na stránkách nebo sociálních sítích. Pro běžného člověka je nejjednodušší si založit účet na sociálních sítích, na kterých je v dnešní době možnost vydělávat.

 

Chci začít vydělávat

 

Jak funguje vydělávání z domova na internetu? 

 

 

1. Zaregistrujete se na sociální síti - Nejpopulárnější jsou Instagram, TikTok a Facebook

 

2. Začnete tvořit zajímavý, originální a kvalitní obsah - videa, obrázky a články

 


3. Získejte co nejvíce sledovatelů, přátel a followerů – lidé, kteří budou sledovat váš obsah

 

4. Čím více budete mít sledovatelů, tím více můžete na internetu vydělat

 

5. Při dosažení většího množství followerů začnete propagovat produkty ze stimulant.cz a stimulant.sk, za které dostanete provizi z prodeje, čím více produktů vaši sledovatelé koupí, tím více vyděláte.

 

Příklad: Tvoříte zajímavý obsah na Instagramu a získáte 20 000 followerů. Začnete propagovat produkt například Relax Plus, zákazníkovi ukážete ve videu nebo na obrázku slevový kód s vaším jménem na Instagramu nebo TikTok, například @jméno, zákazník si objedná produkty za 111 EUR, vyplní do poznámky při objednávce kód @jméno a získá slevu 10 procent. Suma objednávky bude 100 EUR se slevou a vy vyděláte 10%, tedy 10 EUR. Pokud si takto objedná 200 zákazníků za měsíc, vyděláte 2000 EUR. Vydělávat lze na instagramu a také na jiných sociálních sítích, jako Facebook a TikTok. Je možné vydělávat i mimo internet, pokud umíte předsvědčit lidi koupit produkt. Zákazník zadá slevový kód – vaše jméno, a to má 2 výhody – bude motivován koupit, neboť získá slevu, a také podle vašeho jména identifikujeme prodej, za který získáte provizi 10% procent.

 

Jak vydělat online na instagramu a internetu: Vydělávání funguje jednoduše, za propagaci produktů obdržíte 10% provizi z prodeje. Rovněž můžete vydělat jako manažer influencerů, najdete své influencery, propagující produkty a dostanete 5% provizi z jejich prodeje a 50% z jejich vstupního poplatku. Vydělávat lze na internetu i mimo internet, podstatný je objem prodeje a množství vašich pracovníků.

 

6. Další způsob vydělávání je propagace vydělávání, můžete najít další influencery, kteří budou pracovat pro vás a budou propagovat produkty ze stimulant.cz a stimulant.sk a z jejich prodeje také získáte provizi. Mohou rovněž hledat další podřízené, kteří budou také propagovat produkty. Nazveme je „pracovníci“.

 

Příklad: Tvoříte zajímavý obsah na Instagramu nebo jiné sociální síti, nebo znáte chytré lidi, které sleduje mnoho lidí a umí propagovat produkt. Pošlete nám e-mail na nootropixsro@gmail.com s předmětem Registrace @vašejméno, ve zprávě uvedete vaše jméno na instagramu (nebo e-mail), jméno vašeho influencera @jehojmeno, který bude propagovat produkty a vydělávat pro sebe i pro vás.

 

Vaši pracovníci budou při propagaci propagovat produkty a jako slevový kód se využije vaše jméno a za tím číslo (identifikace vašeho influencera). První váš pracovník bude mít kód @vašejméno1, druhý bude mít kód @vašejméno2 a podobně. Slevový kód umožní zákazníkovi získat slevu 10% při vyplnění kódu, například @vašejméno1 do poznámky při objednávce a rovněž umožní identifikovat výdělek pro vás a pro vašeho influencera. Z každého prodeje vašeho infuencera dostanete 5% provizi a stejně tak i váš influencer dostane 5% provizi.

 

Každý pracovník nám musí před začátkem propagace zaplatit vstupní poplatek 100 EUR, ze kterého získáte až 50% provizi.

 

Pokud tedy získáte 10 pracovníků, kteří budou pracovat jako influenceři a budou propagovat produkty se slevovým kódem. Každý z nich přivede 100 zákazníků za měsíc, z každého prodeje za 100 EUR získá 5% a vy rovněž získáte 5%.

 

Kolik vydělá váš pracovník - influencer: 5% z prodeje 100 x 100 = 10000 EUR, tedy 500 EUR.

 

Kolik vyděláte vy - manažer influcenerů:
5% z prodeje 100 x 100 = 10000 EUR, tedy 500 EUR na 1 influencerovi.

 

Při 10 influcencerech vyděláte 5000 EUR na jejich prodeji. Navíc vyděláte z jejich vstupních poplatků 50% ze vstupního poplatku 100 EUR - vyděláte 50 EUR na jednom pracovníkovi, u 10 pracovníků je výdělek pro vás 500 EUR.

 

Chci začít vydělávat

 

Celkový výdělek z provizí z prodeje a ze vstupních poplatků je 5000 EUR + 500 EUR. Vyděláte tedy na pracovnících až 5500 EUR.

 

Tento výdělek platí při zmíněném příkladu, výdělek závisí na objemu prodeje. Výplata influencerům a jejich pracovníkům probíhá na 6 měsíční bázi po dosažení 500 EUR. Buď nám pošlete fakturu, pokud máte živnost nebo s.r.o., nebo pokud ne, pošleme vám smlouvu, která slouží jako účetní doklad. V případě většího příjmu je vhodné kontaktovat účetního, ze začátku není třeba zakládat firmu, ale po dosažení příjmů je dobré se poradit, jak pro vás založit živnost nebo s.r.o. Provize z prodeje se vypočítá z objednávky po odečtení slevy pro zákazníka a po odečtení nákladů na dopravu. Například koupí-li zákazník produkty za 100 EUR s dopravou 6 EUR, získá slevu 10 procent a celková částka objednávky bude 100 EUR - 10 EUR, tedy 90 EUR + 6 EUR doprava. Provize se vypočítá z částky 90 EUR. Při 10% je provize 9 EUR.

1. Jak se stát influencer na Instagramu: Vydělávání na internetu, TikTok a sociálních sítích


Jak se stát influencerem na Instagramu

Co je to influencer?


Osoba schopná ovlivnit potenciální kupce produktu nebo služby propagací nebo doporučením položek na sociálních sítích. Influencer tvoří videa a obrázky a má mnoho sledovatelů, které umí ovlivnit, aby si objednali propagovaný produkt (se slevovým kódem). Zákazník získá slevu a kvalitní produkt, influencer získá provizi z prodeje.


Jak se stát influencerem?


Nejdůležitější je tvořit kvalitní obsah na sociálních sítích jako Instagram, Facebook, TikTok a získat spoustu followerů, tedy lidí, kteří vás rádi a často sledují. Čím více lidí vás sleduje, tím máte větší dosah a můžete vydělat víc na prodeji nebo také můžete získat více pracovníků, kteří budou prodávat produkty za vás.


Je možné být influencer i mimo internet, pokud znáte mnoho lidí a umíte je přesvědčit, aby si koupili produkt, nebo jsou dobří v prodeji produktů. Jednodušší cesta je ale vydělávat na internetu, to znamená na sociálních sítích, jako Instagram a TikTok. Easy!


Kde vydělává influencer?


Vydělávání na internetu a sociálních sítích - nejsnazší je vydělávat na Instagramu, Facebooku a TikTok - zaregistrujete se, získáte followery a vyděláváte


1. Instagram
Výhody: Obrovský dosah, vhodný pro mladou a střední generaci
Nevýhody: Je důležité být originální, je tam velká konkurence


2. Facebook
Výhody: Velký dosah, vhodný pro střední a starší generaci
Nevýhody: Funguje většinou jen na osobní přátele


3. TikTok
Výhody: Nová sociální síť s obrovským potenciálem hlavně pro mladé lidi
Nevýhody: Využívají ji většinou jen mladí uživatelé


4. Ostatní sociální sítě
K propagaci lze využít i jiné sociální sítě.


5. Webstránky
Na webstránku uvedete slevový kód. Když si zákazník koupí produkt, vyplní slevový kód do poznámky a získá slevu. Rovněž se tím identifikuje provize pro majitele stránky.


6. Články/Blog/Podcasty
Rovněž v nich propagujete produkty nebo vydělávání a vyděláváte na provizi.


7. Další platformy online
Na každé platformě, kde máte dopad na lidi, lze vydělat buď prodejem nebo na pracovnících, kteří budou pracovat pro vás.

2. Manažer influencerů - další způsob, jak vydělávat peníze online z domova

Jak vydělávat peníze online z domova

Druhý způsob, jakým lze vydělávat peníze online z domova, je být manažer influencerů. Zatímco první způsob je propagovat produkty a vydělávat na provizi z prodeje, druhý způsob je najít lidi, kteří budou pracovat pro vás a sami budou vydělávat prvním způsobem, tedy propagací produktů. Oni vydělají na 5% provizích z prodeje a vy vyděláte na nich z 50% z provize ze vstupního poplatku 100 EUR a získáte 5% z jejich prodeje. Super!

Chci začít vydělávat


Jak vyděláte na vašich pracovnících - influencerech? 

 

Vaši pracovníci - influenceři budou propagovat produkty, při každém prodeji získáte 5% z objednávky. Navíc vyděláte 50% ze vstupního poplatku vašeho pracovníka. pracovník zaplatí poplatek 100 EUR, vy získáte 50 EUR z poplatku a my získáme také 50 EUR. (50 EUR zaplatí nám po vystavení faktury a 50 EUR zaplatí vám). Čím více získáte pracovníků, tím více vyděláte na provizi ze vstupního poplatku. Váš výdělek tedy závisí na tom, kolik prodeje vytvoří vaši influenceři a kolik budete mít influencerů. Pokud vaši pracovníci přinesou prodej 100 000 EUR, získáte 5% tedy 5000 EUR. V případě, že jich bude například 10, získáte i 10 x 50 EUR, tedy 500 EUR za vstupní poplatek.


Kde najít dobrého pracovníka - influencera?


Dobrý influencer musí mít 3 věci:


1. Velké množství followerů - lidí, kteří ho sledují online na Instagramu
2. Kvalita followerů - lidé, kteří ho sledují, musí být koupěschopní
3. Zajímavý obsah - základ pro získání followerů jsou kvalitní obrázky a videa, která jsou originální, zajímavá nebo zábavná


Jak přesvědčíte vašeho pracovníka, aby pro vás pracoval jako influencer?


Představíte mu výhody, jak může vydělávat na internetu z domova:
1. Vydělávat bude 5% z prodeje produktů, které propaguje
2. Vydělávat bude 25% ze vstupních poplatků jeho pracovníků, které sežene, a obdrží 5% z jejich prodeje, vy získáte 25% z poplatků pracovníků vašeho pracovníka.
3. Lze vydělávat i jako student při práci


Výhody z vašich pracovníků pro vás:
1. Vyděláte 5% za prodeje produktů, které propagují
2. Vyděláte 50% ze vstupních poplatků vašich pracovníků, které seženete
3. Můžete získat více pracovníků - větší prodej, rovněž více provizí ze vstupních poplatků


Chci začít vydělávat


3. Jak vydělat peníze jako student nebo při práci - snadná práce může vydělat 1000 EUR, 2000 EUR nebo 5000 EUR měsíčně

 

Jak vydělat peníze online jako student a při práci

Jak vydělat peníze, pokud jste student, nebo při práci? Vyzkoušejte spolupráci s námi. Vydělávat můžete ihned bez školy a bez vstupních investic. Je vhodné, pokud máte spoustu followerů, a rádi se vzděláváte a zlepšujete v oblasti marketingu na sociálních sítích. Postupně můžete vydělat 2000 EUR, 5000 EUR i více, záleží na prodeji a počtu vašich pracovníků. Jak začít?


Chci začít


Vydělávání online propagováním produktů na internetu a sociálních sítích Instagram, Facebook, TikTok


1. Zaregistrujte se na Instagramu, TikTok nebo jiné sociální síti. Vaše jméno na instagramu bude sloužit jako váš slevový kód, potřebný pro identifikaci.
2. Tvořte zajímavý obsah - obrázky a videa, která vám získají spoustu sledovatelů.
3. Propagujte produkty ze Stimulant.cz nebo Stimulant.sk – ideálně nejprodávanější produkty, jako Focus Pills, Relax Plus, Vimax Pills, Bioschlaf, Clitorin, DHEA Wild Yam, 5-HTP a OPC Traubenkern. Jsou vždy skladem a zákazníci je rádi kupují. Mají je rádi jak muži, tak ženy.
4. Zákazníka "nalákejte" na nákup výhodami produktu a slevou 10%, kterou získá, když vyplní vaše @jméno, jako slevový kód do poznámky při objednávce.
5. Podle slevového kódu budeme vědět, že jste nám přivedl zákazníka, a získáte z něj provizi.
6. Propagovat produkty lze na internetu, sociálních sítích i mimo internet, důležitý je dopad na co nejvíce lidí a také, aby byli ochotni a schopni ihned nakoupit.


Influencer má možnost vydělat a má i zodpovědnost:
1. Může vydělat na prodeji a pracovnících
2. Může propagovat produkty a zvyšovat jejich prodej, aby dosáhl vyšší provize
3. Může motivovat pracovníky, zvyšovat prodej a zvyšovat počet jejich pracovníků
4. Nemůže šířit nepravdivý obsah o našich produktech a nemůže porušovat zákon
5. Nemůže lhát jeho pracovníkům nebo je využívat k jiné činnosti
6. Nemůže vydělávat v rozporu se zákonem a je zodpovědný za ekonomické záležitosti


Výhody vydělávání online z domova a na internetu:
1. Nepotřebujete školu, vzdělání ani pracovní zkušenosti
2. Žádné vstupní náklady pro vás a minimální vstupní náklady vašich influencerů
3. Možnost vydělat tisíce EUR jako influencer nebo manažer influencerů


Vydělávání získáním pracovníků, kteří budou pracovat pro vás a propagovat naše produkty


1. Najděte známého pracovníka - influencera, který má mnoho sledovatelů na internetu a zná ho mnoho lidí. Důležité je také, aby měl spoustu lajků na videích a fotkách, to znamená, že má kvalitní obsah. Další výhodou je, pokud jej sledují starší a bohatší lidé, kteří jsou schopni a ochotni koupit produkt.
2. Vysvětlete mu, jak bude vydělávat - může propagovat produkty a získat 5% z jejich prodeje nebo může sehnat pro sebe pracovníky a vydělávat 25% z jejich vstupního poplatku a 5% z jejich prodeje.
3. Vy získáte 5% z prodeje pracovníka, 50% z jeho vstupního poplatku a 25% ze vstupního poplatku všech pracovníků, které sežene váš pracovník.


Co udělat, když máte pracovníka, který bude pracovat pro vás:

 

1. Pošlete nám e-mail na nootropixsro@gmail.com s předmětem Registrace, ve zprávě uvedete:
Vaše jméno na Instagramu: @vašejméno (je možné i jméno na TikTok)
Sociální síť, kde jste registrován: Instagram


Jméno vašeho pracovníka na Instagramu: @jménopracovníka (lze využít i TikTok)
Sociální síť, kde je registrován váš pracovník: Instagram


Následně vám pošleme unikátní slevový kód, který bude váš pracovník – influencer používat při propagaci produktů. Pošleme vám také fakturu za vstupní poplatek, který váš influencer zaplatí.


2. Vysvětlete mu, co bude dělat a jak bude vydělávat - přečtěte dole
3. Vytiskněte mu následující informace nebo mu je pošlete mailem, aby mu bylo jasné, jak bude vydělávat na prodeji a na jeho pracovnících.


Co říci pracovníkovi – jak bude pracovat a vydělávat peníze – vytiskněte mu to, je to návod pro vašeho pracovníka – toto musí udělat, abyste na něm vydělávali:


1. Registrujte se na Instagramu, případně na dalších sociálních sítích, jako Facebook a TikTok.
2. Tvořte zajímavý, originální nebo kontroverzní obsah, abyste získali mnoho sledovatelů, kteří vás budou rádi a často sledovat.
3. Váš nadřízený influencer nám pošle registrační e-mail. Pošleme vám fakturu na zaplacení vstupního poplatku 100 EUR. Když zaplatíte poplatek, pošleme vám unikátní slevový kód, který budete používat při propagaci produktů. Když zákazník vyplní váš slevový kód při objednávce, získá slevu 10%. Vy získáte provizi 5% z prodeje.
4. Vydělávat můžete také, pokud seženete další pracovníky, kteří budou prodávat produkty. Získáte 5% z jejich prodeje a 25% z jejich vstupního poplatku.
5. Pokud vaši pracovníci seženou další pracovníky, získáte 25% z jejich vstupního poplatku. Vaši pracovníci získají také 25% z jejich vstupního poplatku.
6. Výplata influencerům a jejich pracovníkům probíhá na 6 měsíční bázi po dosažení 500 EUR. V případě našeho souhlasu je možné i okamžité vyplacení. V případě otázek napište na nootropixsro@gmail.com.


Chci začít vydělávat

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.cz