Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Poruchy spánku - jak usnout, tablety na uklidnění

Poruchy spánku, uklidnění - Nemohu spát - jak to řešit? 

Nemohu spát, nemohu usnout, jak to vyřešit?Nespavost nebo poruchy spánku jsou časté u lidí, kteří neví, jak usnout. Takoví lidé často užívají přírodní antidepresiva, tablety na uklidnění, nebo přírodní doplňky výživy pro lepší spánek, jako Bioschlaf a Calm. Setkávají se s ní miliony lidí po celém světě. Jde o poruchy spánku - stručně řečeno, jedinci trpící nespavostí mají problémy s usínáním, nebo s kvalitou spánku. Následky mohou být zničující. Nespavost běžně vede k denní ospalosti, letargii, a všeobecnému pocitu, že něco není v pořádku, duševně, i fyzicky. Výkyvy nálady, podrážděnost a úzkost jsou běžné příznaky.


Nespavost se dá léčit: Máte poruchy spánku? Pomohou vám přírodní tablety pro lepší spánek Bioschlaf.


Nemůžete spát, nebo máte problém usnout? Poruchy spánku jsou také spojeny s vyšším rizikem vzniku chronických onemocnění. Podle National Sleep Foundation 30-40% dospělých Američanů uvádí, že během posledních 12 měsíců měli symptomy nespavosti, a 10-15% dospělých tvrdí, že mají chronickou nespavost. Existuje mnoho možných příčin, způsobujících nespavost. Může jít o psychologické faktory, nadměrný stres, léky, nestabilní hladinu hormonů. Nespavost také mohou způsobovat některé nemoci, a také nesprávný životní styl.


Poruchy spánku mohou být způsobeny fyzickými a psychickými faktory. Nespavost je běžně způsobena následujícími faktory: Přerušení cirkadiánního rytmu - jet lag, střídání pracovních směn, vysoké nadmořské výšky, hluk, extrémní horko, nebo chlad. Psychologické problémy - bipolární porucha, deprese, úzkostné poruchy, nebo psychotické poruchy. Jak řešit nespavost? Pomoci mohou přírodní tabletky na spaní, jako Bioschlaf, Calm, a Relax Plus.


Zdravotní stav - Chronická bolest, syndrom chronické únavy, městnavé srdeční selhání, angína, enterosolventní potahová choroba (GERD), chronická obstrukční plicní nemoc, astma, spánková apnoe, Parkinsonova a Alzheimerova choroba, hypertyreóza, artritida, mozkové léze, nádory. Hormony - estrogen, hormonální změny během menstruace. Další faktory - spánek vedle chrápajícího partnera, parazité, genetické podmínky, nadměrně aktivní mysl, či těhotenství.

Tabletky, léky a přípravky na poruchy spánku, tablety na uklidnění 

Poruchy spánku a tablety na uklidněníPoruchy spánku a špatná nálada se spojují i s používáním výdobytků moderní techniky před spaním. Odborníci doporučují tabletky, přípravky a léky na spaní s přírodním složením, jako Relax Plus a Bioschlaf. Jsou bez předpisu a vhodné pro děti i dospělé. Několik malých studií u dospělých lidí i dětí naznačuje, že vystavení světlu z televizorů, smartphonů, či počítačů před spaním může ovlivnit přirozené hladiny Melatoninu, a vést tak k poruchám spánku, či problémům s usínáním. Studie provedená Rensselaer Polytechnic Institute zjistila, že podsvícená tabletová zařízení mohou negativně ovlivnit režimy spánku. Tyto studie naznačují, že technologie v ložnici mohou způsobovat poruchy spánku.


Tabletky, léky a přípravky pro poruchy spánku mohou mít vedlejší účinky. Odborníci doporučují tabletky na spaní Bioschlaf s přírodním složením, protože nemají vedlejší účinky, a je možné je užívat dlouhodobě.


Také některé druhy léků mohou způsobovat poruchy spánku. Jde zejména o kortikosteroidy, statiny, alfa blokátory, beta blokátory, SSRI antidepresiva, inhibitory ACE, ARB, inhibitory cholinesterázy, glukosamin a chondroitin. Jak zjistím, že trpím nespavostí? Poukazuje na to několik základních příznaků. Pokud na sobě pozorujete více z nich současně, je jisté, že s vaším spánkem to nebude v naprostém pořádku.


O jaké příznaky jde? Obtíže s nočním usínáním, časté probouzení během noci, probuzení se v dřívějším čase, než je požadováno, pocit únavy i po nočním spánku, denní únava či ospalost, podrážděnost, deprese, pocity úzkosti, slabá koncentrace a soustředění, nekoordinovanost, nárůst chyb a vyšší nehodovost, napětí a bolesti v hlavě, problémy ve vztazích, zažívací problémy, či obavy ze spánku. Konec-konců, dvacet procent nehod, v nichž nehrál roli alkohol, bylo způsobeno ospalostí za volantem.


Léčba nespavosti - Zaměřuje se v prvé řadě k určení příčiny. Po identifikaci příčiny může být vhodně léčena. Kromě léčení základní příčiny nespavosti se k léčbě mohou používat nefarmakologické (behaviorální) léčebné postupy. Ty zahrnují terapii kognitivní behaviorální terapie v individuálních poradnách, nebo formou skupinové terapie. Tabletky, léky a přípravky na poruchy spánku jsou farmakologickou léčbou.

Nejlepší produkty, doplňky výživy na dobrý spánek

Jak zaspat - antidepresivaExistuje mnoho tablet, prášků, a přípravků k léčbě poruch spánku. Mnohé z nich však organismus zbytečně zatěžují chemikáliemi, čehož následkem může být deprese, úzkost a stres. Proto je vhodné sáhnout po čistě přírodních produktech, které přináší silný účinek, a jsou bez vedlejších účinků. Představíme vám nejlepší produkty, tabletky a doplňky výživy na dobrý spánek. S nimi vám nehrozí už žádné počítání oveček.


Tip od experta: Chcete nejlepší produkt na spaní? Vyzkoušejte Bioschlaf na spaní a Relax Plus k léčbě deprese a nespavosti.


Mezi osvědčené produkty patří Bioschlaf - Jde o kvalitní přírodní produkt k odstranění nespavosti. Za svou účinnost vděčí rozdrceným nadzemním částem kalifornského máku. Kalifornský mák je také známý, jako rostlinka Sluncovka. Tato úžasná rostlinka se v minulosti používala proti bolestem hlavy, či zubů. Navíc je známá pro silné sedativní, uklidňující účinky. Pomáhá tedy řešit nespavost, uklidňuje, snižuje pocity úzkosti, a zlepšuje relaxaci.


Skvělým pomocníkem v boji s nespavostí je také 5-HTP - Hormon štěstí v tabletách. Díky svému unikátnímu složení je určen pro muže. Podporuje tvorbu Melatoninu a Serotoninu, tedy hormonů, zabezpečujících pocity pohody a snazší usínání. Kromě problémů s poruchami spánku vás dokáže zbavit i špatné nálady, či bolestí hlavy.


Zajímavou alternativou pro všechny jedince bojující s nespavostí, či poruchami spánku, je doplněk výživy zvaný Calm. Jak už název produktu napovídá - postará se o vaše celkové zklidnění, které povede ke zkvalitnění vašeho spánku. V tomto případě se navíc jedná o výhodnou koupi - lidově řečeno, za málo peněz dostanete hodně muziky. A to kvalitní! Přípravek je určen zejména pro ženy. Calm sází na kombinaci hořčíku, a vitamínů C a B. Uklidní vaši rozbouřenou mysl a uvolní svalové napětí.

 

Nejlepší prášky pro lepší spánek 

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz