Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Estrogen, Hormonální rovnováha

Zdravá hladina Estrogenu? Použijte osvědčené prostředky 

EstrogenMnoho žen, zejména žen po menopauze, trpí sníženými hladinami Estrogenu. Estrogen je ženský pohlavní hormon spojený s reprodukcí a menstruačními cykly. Ať už výška Estrogenu ovlivňuje hubnutí, krásu, anebo sexuální zdraví, je možné zkusit osvědčené přípravky, jako OPC Traubenkern na hubnutí, DHEA Wild Yam na krásu a omlazení, a Clitorin na vzrušení a plodnost.


 

Tip pro vás: Chcete podpořit Estrogen a zdravou hormonální hladinu pro ženy? Vyzkoušejte OPC Traubenkern na rychlé hubnutí, Clitorin na plodnost a vzrušení, a DHEA Wild Yam na krásu, sex, a omlazení.


Vyrábí se ve vaječnících a přirozeně klesá v průběhu stárnutí. Nízká hladina Estrogenu je spojena s neplodností a nepravidelnou ovulací. Běžný lékařský přístup zahrnuje hormonální substituční terapii a dietní modifikace. Kromě toho existují bylinky, které jsou uznávány pro svou schopnost zvýšit hladinu Estrogenu přirozeně.

 

Kromě použití v některých antikoncepcích má Estrogen i další funkce v ženském těle. Pomáhá při zlepšování vaginálního mazání, při regulaci ukládání tuku, stimulaci vaginální tloušťky, a zvyšování libida.

 

Estrogen také urychluje metabolismus, zvyšuje růst dělohy, zvyšuje tvorbu kostí, a snižuje svalovou hmotu, aby získal ženský vzhled. Když hladiny Estrogenů ženy začnou klesat, obvykle ve věku od 40 do 58 let, projeví se příznaky nízkého Estrogenu.

 

U mužů může nízký Estrogen způsobit osteoporózu a mužskou impotenci. Estrogen u mužů se produkuje v malých množstvích ve varlatech, aby pomohl při mineralizaci kostí, a zlepšoval plodnost.

 

Symptomy nízkého Estrogenu u žen


Běžné příznaky menopauzy, nebo nízkého Estrogenu zahrnují zvýšení tělesné hmotnosti, návaly horka, plynulé bolesti hlavy, zvýšenou rychlost pulzu, sníženou sexuální touhu, a výkyvy nálady. Jiné příznaky jsou pocení, problémy se spánkem, ztenčení vaginální stěny, nízké vaginální mazání (vaginální suchost), osteoartritida, nadýmání a vrásky v důsledku ztráty elasticity kůže.

 

Příčiny nízkého Estrogenu u žen


Menopauza: Během tohoto času produkují vaječníky vysoké hladiny Estrogenu a progesteronu, které vedou k těžkému menstruačnímu krvácení. Lze si také všimnout, že přichází zkrácený menstruační cyklus, nebo nepravidelné cykly. Ať už trpíte jakýmikoliv negativními příznaky sníženého Estrogenu, pomohou vám efektivně přípravky na zvýšení Estrogenu. 

Tablety na hormonální rovnováhu - které pilulky a prášky nejlépe pomáhají při hormonální nerovnováze? 

Hormonální rovnováhaHormonální rovnováha je stav, který je možné získat i prášky a pilulkami. Nízká hladina Estrogenu, nazývaná také Estrogenová deficience, nebo hypoestrogennost, je běžná u žen v menopauze, ačkoli se může vyskytnout i u mladších žen, trpících amenoreou, a u pacientek s předčasným selháním vaječníků.


Hledáte pilulky a prášky na Estrogen, a zdravou hormonální hladinu? Pomohou OPC Traubenkern - nejlepší léky na hubnutí, Clitorin na plodnost, libido, a vzrušení, a DHEA Wild Yam na krásu, a omlazení.

 

Estrogen je hormon přítomný u lidí, zvířat, a rostlin ve formě - fytoestrogenu. U lidí převažuje u žen více, než u mužů, na rozdíl od hormonu Serotoninu pro štěstí s Happy Pills, a hormonu testosteronu, který zas převažuje u mužů.

 

Estrogen je produkován vaječníky u žen, zatímco u mužů je produkován Sertoliovými buňkami varlat a pomáhá předcházet apoptóze buněk spermií. Existují tři kategorie "Estrogenů", které se vyskytují přirozeně:


• Estron (E1) - vzniká během menopauzy

• Estradiol (E2) - přítomen u sexuálně dospělých mladších žen

• Estriol (E3) - produkovaný placentou během těhotenství

 

Potraviny, jako je zelenina, ovoce, semena, a zrna, jsou nejlepší pro zvýšení Estrogenu. Obsahují fytoestrogeny, které mají estrogenní účinky. Dieta bohatá na tyto potraviny zvýší množství Estrogenu, produkovaného v těle.

 

Několik rostlin, které pomáhají při sníženém Estrogenu:

 

Damiana


Damiana, jak naznačuje její název, je přirozené afrodiziakum. Obsahuje přírodní Estrogeny a podle příručky CCNH Herb pomáhá při ovulaci a pomáhá vyrovnávat hormony u obou pohlaví. To je prospěšné v boji proti vyčerpání a může to zvýšit sexuální zdatnost. Tradičně ji používali herbalisté k léčbě menopauzálních návalů horka. Dávka se mění v závislosti na tom, proč se užívá. O správném dávkování se informujte u svého lékaře.

 

Lékořice


Rostlina obsahuje fytoestrogeny, stimuluje nadledvinky a podporuje endokrinní systém. Herbalisté ji používají k léčbě různých stavů, včetně menstruačních a menopauzálních poruch. Má se používat opatrně, protože je to mírné projímadlo, a může dokonce zvýšit krevní tlak. Neužívejte lékořici delší dobu, nebo pokud v současnosti užíváte léky na krevní tlak. 

Nejlepší doplňky výživy a produkty na Estrogen a hormonální rovnováhu 

 

Nejlepší doplňky výživy a produkty na hubnutí, Estrogen a hormonální rovnováhu podle hodnocení nezávislých recenzí jsou OPC Traubenkern na rychlé hubnutí, DHEA Wild Yam na krásu, Estrogen a omlazení a Clitorin na libido a vzrušení.


Nejlepší doplňky výživy a produkty na estrogen a hormonální rovnováhuSnížená sexuální touha, nedostatek energie, hormonální nerovnováha jsou problémy, které mohou způsobit stres pro ženy.


Samozřejmě, že environmentální toxiny a chemické látky, narušující hormony, pouze zhoršují situaci. Naštěstí ženy v každém věku mohou přijímat nutriční kroky k přirozenému vyvážení hladin hormonů.


Chcete nejlepší léky na Estrogen a hormonální hladinu? Zkuste přírodní produkty OPC Traubenkern na hubnutí, Clitorin - přírodní tablety na plodnost, libido a vzrušení, a DHEA Wild Yam na krásu.

 

Ashwagandha BIO Premium


Ashwagandha snižuje stresové hormony (tj kortizol), které narušují endokrinní funkce, a urychlují předčasné stárnutí. Ashwagandha stimuluje průtok krve do ženských reprodukčních orgánů, aby zvýšila vzrušení a citlivost, čímž se stala populární volbou pro ženy, které si přejí znovu získat libido a sexuální spokojenost. Ženy, které prožívají menopauzu, také uvádí, že Ashwagandha pomáhá produkovat pozitivní účinky na návaly horka, úzkost, a depresi.

 

Avena Sativa


Generace žen přísahají, že Avena sativa - neboli oves, což je běžný název této rostliny - působí jako posilovač libida, zmírňuje menstruační křeče a působí jako všeobecné afrodisiakum. Předpokládá se, že zvyšuje průtok krve, stimuluje centrální nervový systém, a podporuje fyzickou a emocionální touhu po sexu. Výzkumníci také věří, že Avena sativa uvolňuje vázaný testosteron, esenciální hormon pro sexuální touhu u obou pohlaví.

 

Muira puama


Evropští průzkumníci přinesli tento malý bylinný klenot nazvaný "dřevo potence" zpět z Nového světa. Je známo, že uklidňuje nervy a zmírňuje úzkost, a také se říká, že zvyšuje průtok krve do oblasti pánve. Ženy, které používají Muira puama, hlásí větší sexuální touhu, více uspokojující pohlavní styk, a intenzivnější orgasmy.


Nejlepší produkty na zvýšení hladin (resp. normalizaci hladin) Estrogenu, a na celkové znovunastolení zdravých hladin hormonální rovnováhy:


1. OPC Traubenkern - nejlepší doplněk výživy na hubnutí, Estrogen, a hormonální rovnováhu

 

2. DHEA Elixír mládí - nejlepší doplněk výživy na omlazení pro ženy

 

3. Moringa BIO Premium - tablety obsahují největší počet antioxidantů - komplexní produkt na mozek, imunitu, záněty, chrupavky, klouby

 

Tablety na hubnutí 

Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.cz