Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Estrogen, Hormonální rovnováha

Zdravá hladina estrogenu? Použijte osvědčené prostředky 

Osvědčené přípravky pro optimální hladinu estrogenuMnoho žen, zejména žen po menopauze, trpí sníženými hladinami estrogenu. Estrogen je ženský pohlavní hormon spojený s reprodukcí a menstruačními cykly. Vyrábí se ve vaječnících a přirozeně klesá v průběhu stárnutí. Nízká hladina estrogenu je spojena s neplodností a nepravidelnou ovulací. Běžný lékařský přístup zahrnuje hormonální substituční terapii a dietní modifikace. Kromě toho existují bylinky, které jsou uznávány pro svou schopnost zvýšit hladinu estrogenu přirozeně.

 

Kromě použití v některých antikoncepcích má estrogen i další funkce v ženském těle. Pomáhá při zlepšování vaginálního mazání, regulaci ukládání tuku, stimulaci vaginální tloušťky a zvyšování libida.

 

Estrogen také urychluje metabolismus, zvyšuje růst dělohy, zvyšuje tvorbu kostí a snižuje svalovou hmotu, aby získal ženský vzhled. Když hladiny estrogenů ženy začnou klesat, obvykle ve věku od 40 do 58 let, projeví se příznaky nízkého estrogenu.

 

U mužů může nízký estrogen způsobit osteoporózu a mužskou impotenci. Estrogen u mužů se produkuje v malých množstvích ve varlatech, aby pomohl při mineralizaci kostí a zlepšoval plodnost.

 

Symptomy nízkého estrogenu u žen


Běžné příznaky menopauzy nebo nízkého estrogenu zahrnují zvýšení tělesné hmotnosti, návaly horka, plynulé bolesti hlavy, zvýšenou rychlost pulzu, sníženou sexuální touhu a výkyvy nálady. Jiné příznaky jsou pocení, problémy se spánkem, ztenčení vaginální stěny, nízké vaginální mazání (vaginální suchost), osteoartritida, nadýmání a vrásky v důsledku ztráty elasticity kůže.

 

Příčiny nízkého estrogenu u žen


Menopauza: Během tohoto času produkují vaječníky vysoké hladiny estrogenu a progesteronu, které vedou k těžkému menstruačnímu krvácení. Lze si také všimnout, že přichází zkrácený menstruační cyklus, nebo nepravidelné cykly. Ať už trpíte jakýmikoliv negativními příznaky sníženého estrogenu, pomohou vám efektivně přípravky na zvýšení estrogenu. 

Které pilulky a prášky nejlépe pomáhají při hormonální nerovnováze? 

Léčba hormonální nerovnováhy, tablety, prášky, pilulkyNízká hladina estrogenu, nazývaná také estrogenová deficience, nebo hypoestrogennost, je běžná u žen v menopauze, ačkoli se může vyskytnout i u mladších žen trpících amenoreou a u pacientů s předčasným selháním vaječníků.

 

Estrogen je hormon přítomný u lidí, zvířat a rostlin ve formě - fytoestrogenu. U lidí převažuje u žen více, než u mužů, na rozdíl od hormonu testosteronu, který převažuje u mužů.

 

Estrogen je produkován vaječníky u žen, zatímco u mužů je produkován Sertoliovými buňkami varlat a pomáhá předcházet apoptóze buněk spermií. Existují tři kategorie "estrogenů", které se vyskytují přirozeně:

• Estron (E1) - vzniká během menopauzy

• Estradiol (E2) - přítomen u sexuálně dospělých mladších žen

• Estriol (E3) - produkovaný placentou během těhotenství

 

Potraviny, jako je zelenina, ovoce, semena a zrna, jsou nejlepší pro zvýšení estrogenu. Obsahují fytoestrogeny, které mají estrogenní účinky. Dieta bohatá na tyto potraviny zvýší množství estrogenu produkovaného v těle.

 

Několik rostlin, které pomáhají při sníženém estrogenu:

 

Damiana

Damiana, jak naznačuje její název, je přirozené afrodiziakum. Obsahuje přírodní estrogeny a podle příručky CCNH Herb pomáhá při ovulaci a pomáhá vyrovnávat hormony u obou pohlaví. To je prospěšné v boji proti vyčerpání a může zvýšit sexuální zdatnost. Tradičně ji používali herbalisté k léčbě menopauzálních návalů horka. Dávka se mění v závislosti na tom, proč se užívá. O správném dávkování se informujte u svého lékaře.

 

Lékořice

Rostlina obsahuje fytoestrogeny, stimuluje nadledvinky a podporuje endokrinní systém. Herbalisté ji používají k léčbě různých stavů včetně menstruačních a menopauzálních poruch. Má se používat opatrně, protože je to mírné projímadlo a může dokonce zvýšit krevní tlak. Neužívejte lékořici delší dobu, nebo pokud v současnosti užíváte léky na krevní tlak. 

Nejlepší doplňky výživy a produkty na estrogen a hormonální rovnováhu 

Nejlepší doplňky výživy pro úpravu hormonální rovnováhy a zvýšení estrogenuSnížená sexuální touha, nedostatek energie, hormonální nerovnováha... Všechny problémy, které mohou způsobit velký stres pro ženy. Samozřejmě, že environmentální toxiny a chemické látky narušující hormony pouze zhoršují situaci. Naštěstí ženy v každém věku mohou přijímat nutriční kroky k přirozenému vyvážení hladin hormonů.

 

Ashwagandha

Ashwagandha-  bylo prokázáno, že snižuje stresové hormony (tj kortizol), které narušují endokrinní funkce a urychlují předčasné stárnutí. Ashwagandha stimuluje průtok krve do ženských reprodukčních orgánů, aby zvýšila vzrušení a citlivost, čímž se stala populární volbou pro ženy, které si přejí znovu získat libido a sexuální spokojenost. Ženy, které prožívají menopauzu, také uvádějí, že Ashwagandha pomáhá produkovat pozitivní účinky na návaly horka, úzkost a depresi.

 

Avena Sativa

Generace žen přísahají, že avena sativa - neboli oves, což je běžný název této rostliny - působí jako posilovač libida, zmírňuje menstruační křeče a působí jako všeobecné afrodisiakum. Předpokládá se, že zvyšuje průtok krve a stimuluje centrální nervový systém a podporuje fyzickou a emocionální touhu po sexu. Výzkumníci také věří, že Avena sativa uvolňuje vázaný testosteron, esenciální hormon pro sexuální touhu u obou pohlaví.

 

Muira puama

Evropští průzkumníci přinesli tento malý bylinný klenot nazvaný "dřevo potence" zpět z Nového světa. Je známo, že uklidňuje nervy a zmírňuje úzkost a také se říká, že zvyšuje průtok krve do oblasti pánve. Ženy, které používají Muira puama, hlásí větší sexuální touhu, více uspokojující pohlavní styk a intenzivnější orgasmy.

Nejlepší na zvýšení hladin (resp. normalizaci hladin) estrogenu a na celkové znovunastolení zdravých hladin hormonální rovnováhy:

1. OPC Traubenkern - nejlepší doplněk výživy na hubnutí, estrogen a hormonální rovnováhu

 

2. DHEA Elixír mládí - nejlepší doplněk výživy na omlazení pro ženy

 

3. Moringa - pilulky obsahují největší počet antioxidantů - komplexní produkt na mozek, imunitu, záněty, chrupavky, klouby

 

Přírodní produkty pro zvýšení estrogenu a úpravu hormonální rovnováhy 

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz