Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Nootropika

Úvod Nootropika

Nootropika – stimulanty pro mozek, Serotonin, Dopamin, Melatonin, ADHD, Keto dieta, přírodní antidepresiva, léky na spaní, Modafinil, Xanax, Ashwagandha, Moringa, DMAE, Bacopa, DHEA

Nootropika na mozek, serotonin, dopamin, melatoninNootropika, nazvané také jako smart drugs, jsou látky, které se účastní metabolických procesů v mozku. Výrazně ovlivňují i mentální a tělesné funkce, tedy podporují paměť a kognitivní vlastnosti. Samozřejmě jsou bez toxických účinků.

 

Na naše tělo mají výrazný vliv hormony. Hormon Serotonin například ovlivňuje náladu, emoce, spánek, či chuť k jídlu. Jsou to vlastně přenašeče vzruchů mezi nervovými buňkami. Serotonin ovlivňuje peristaltiku střev, regeneraci vnitřních orgánů, zejména jater. Serotonin se po setmění v těle mění na melatonin, který odpovídá za kvalitní spánek, takže snadněji usneme a budíme se svěží a odpočatí. Hormon dopamin ovlivňuje zejména motivaci a vůli, stejně tak má na starosti různé tělesné pohyby a jejich koordinaci.

 

V dnešní době často slyšíme hodně o nemoci ADHD, zejména v souvislosti s dětmi. Diagnostikuje se mezi 6. a 9. rokem dítěte. Je to porucha chování, při níž je narušena koncentrace a pozornost, porucha kontroly impulsů, kolísavé nálady a extrémní neklid, či hyperaktivita. Velmi populární je rovněž Keto dieta, která znamená v podstatě přijímání minimálního nebo žádného množství sacharidů. Tedy přijímání okamžitého zdroje energie, sacharidů, je omezené. Naopak neomezuje se příjem zeleniny a kvalitních tuků. Upřednostňují se za studena lisované oleje. Dieta nám má pomoci, abychom se cítili lépe.


Nejlépe hodnocené nootropikum: Vyzkoušejte Focus Pills na zlepšení soustředění, paměti a nálady. Přírodní Modafinil bez vedlejších účinků nahradí léky a je možné ho užívat dlouhodobě.

 

 

Přípravek Modafinil také zlepšuje kognitivní schopnosti a pozornost. Zlepšuje paměť, motivaci a soustředění a snižuje ospalost. Delší výdrž bez pocitu únavy má však háček. Přípravek je určen pouze pro lidi, kteří trpí narkolepsií. Na úzkostné stavy je zde Xanax, který se snaží řešit psychické problémy a deprese. Také je jen na předpis po schválení lékařem a je velmi silný. Jako přírodní náhradu máte možnost využít produkt Ashwagandha, který předchází úzkostem a depresi a pomáhá tělu se vyrovnat se stresem a únavou. Zlepšuje fyzickou výkonnost a snižuje hladinu cholesterolu. Má vliv i na plodnost mužů. Na podporu mozku a schopnosti koncentrace také pomáhá Moringa. Na podporu při pracovních nebo studijních zátěžích či depresích je tu produkt DMAE, Bacopa a DHEA.

 

Nootropika

Nootropika - léky Racetamy - Piracetam, Amiracetam, Oxiracetam, Pramiracetam, Phenylpiracetam, Coluracetam, Fasoracetam

Racetamy jsou nootropika na paměť a učení a přirozenou podporu mozkové činnosti, učení, energie, a zdraví mozku. Pomáhají zvýšit množství živin a kyslíku, které putují v mozku, čímž zajistí více energie pro vaše tělo. Piracetam je lehčí forma Racetamu a zlepšuje celkové vnímání , motivační činnost a psychickou energii. Výsledek nastoupí již po 14 dnech. Aniracetam je dokonce pětinásobně účinnější, je to vlastně tvrdší obdoba Piracetamu, s nímž je třeba zacházet opatrně. Oxiracetam má podobné účinky a je vhodné jej použít pouze na krátké období. Pramiracetam je zase prémiový Racetam, který je až 30krát účinnější než Piracetam. Způsobuje zvýšenou ostražitost po dobu 10 hodin a po užití máte jasnější myšlení. Phenylpiracetam patří mezi nejpoužívanější v řadách studentů, protože jeho účinky nastoupí mnohem rychleji a vydrží déle než u jakéhokoli jiného Racetamu. Coluracetam zlepšuje barevné vidění a tvůrčí činnost. Fasoracetam zlepšuje vnímavost, reflexy, schopnost učení a pomáhá proti depresi.

Nootropika - Kognitivní zesilovače - Noopept, Adrafinil, Modafinil, Armodafinil, Sulbutiamine, Sunifiram

Nootropika - kognitivní zesilovače - Modafinil, SulbutiamineNoopept je silný kognitivní zesilovač, který se postará o zlepšení koordinace a nálady. Některé výzkumy a studie tvrdí, že může zabránit poškození mozku oxidací. Pomáhá i na léčení poškození mozku souvisejícího s alkoholem.

 

Adrafinil podporuje naopak bdělost a aktivitu. Zlepšuje náladu a řeší i problémy se spaním. Rovněž podporuje paměť. Duševní výkonnost, soustředěnost a zvýšená motivace je také jedním z účinků produktu.

 

Modafinil je velmi podobný Adrafinilu s tím rozdílem, že odpovídá za zvýšení celkové energetické hladiny a je čistě na lékařský předpis a slouží pro léčbu narkolepsie.

 

Armodafinil má velmi podobné účinky jako Modafinil, je však bezpečnější a zlepšuje tzv. Jet Laga koncentraci. Také se jedná o lék na předpis.

 

Sulbutiamine je vhodný jako doplněk stravy pro podporu paměti, Sunifiram výrazně zlepšuje především vaši koncentraci. Cítíte, že mate všechny věci pod kontrolou.

 

Zlepšení soustředění

Nootropika - léky Choline - Alpha GPC, Citicoline, Choline Bitartrate, Centrophenoxine, DMAE, Uridine

Cholin, tedy vitamín Bp, se nachází v Acetylcholinu, který upravuje činnost nervového systému. Podporuje nervový systém a jeho funkce. Pokud tělu dodáme dostatečné množství, zlepšíme si tak schopnost soustředění a koncentrace.


Kde koupit nootropika: Hledáte silné nootropikum s přírodním složením? Nejlepší nootropikum Focus Pills na zvýšení soustředění a lepší paměť je dostupné bez předpisu na naší stránce.


Dokážeme se více soustředit a věnovat se činnostem, které provádíme pravidelně. Ztrácí se postupně podrážděnost a náladovost, cítíme se nad věcí, plní energie. Po užití jsme více odolní vůči stresu a redukuje se rovněž množství cholesterolu v našem těle. Podporuje funkce mozku, zdravý spánek, regeneraci, paměť a detoxikaci těla. Nevýhodou jsou vedlejší účinky jako možné onemocnění ledvin, špatná snášenlivost tuku, vznik žlučových kamenů a vysoký tlak. Mezi podobné léky patří Alpha GPC, Citicoline, Choline Bitartrate, Centrophenoxine.

Na podporu při pracovních nebo studijních zátěžích či depresích je tu produkt DMAE.

Přírodní nootropika - Acetyl L-Carnitine, Bacopa Monnieri, Galantamine, Ginkgo Biloba, Huperzine A, Lion´s Mane Mushroom, Magnesium Threonate, Vinpocetine

Tabletky, léky a nootropika na zlepšení mozkové aktivityPřírodní nootropika jsou již o mnoho lepší, než léky jen obsahem přírodních látek bez nežádoucích a vedlejších účinků, jsou tedy založené čistě na přírodní bázi. Nemají vedlejší účinky jako léky a nabízí kvalitní zásobu živin, minerálů a potřebných látek.

 

Acetyl L-Carnitine je látka, která zvyšuje přísun kyslíku do svalů během tréninku a zlepšuje tak výkon. Rovněž samozřejmě zlepšuje transport mastných kyselin, snižuje poškození svalů a je skvělým spalovačem tuků.

 

Bacopa Monnieri je rostlina, která se využívá na zlepšení koncentrace, snížení stresu, pomáhá při depresích a úzkostech. Zvyšuje aktivitu mozkových buněk i duševní rovnováhu. Podporuje imunitu a obranyschopnost organismu.

 

Galantamine je neurotransmiter, zlepšující výkon, soustředění, a podporuje lucidní snění. Ginkgo biloba účinkuje proti depresi, úzkosti, migréně, astmatu, zlepšuje krevní oběh a činnost srdce.

 

Huperzine A zlepšuje kognitivní schopnosti a paměť a rovněž pomáhá při Alzheimerově chorobě.

 

Lion 's Mane Mushroom zlepšuje kognitivní zdraví, stejně jako Magnesium Threonate. Vinpocetine zlepšuje průtok krve mozkem a mozkovou látkovou výměnu.

 

Zlepšení paměti

Nootropika - TOP 3 nootropika pro mozek, paměť, koncentraci - přírodní, bezpečné, bez vedlejších účinků

1. Focus Pills - přírodní Modafinil - nejlepší legální nootropikum - TOP produkt

 

Zajistí vám maximální koncentraci a paměť v těch správných chvílích. Působí přírodní silou, díky množství vitamínů, a to vše bez kofeinu. Studie potvrdily vliv na koncentraci, zlepšení pozornosti, paměť a schopnost rychle reagovat. Vyrábí se v Německu.

 

2. Think Pills - zlepšení paměti, rychlejší myšlení a lepší soustředěnost - pro pokročilé

 

Jedná se o koncentrovaný výživový doplněk s přírodním složením, který vás podrží v každé situaci, protože zlepšuje mozkovou aktivitu. Zajistí dobrou paměť a vaše reakce budou mnohem rychlejší. Produkt je bez GMO, bez konzervačních látek, bez lepku, bez laktózy, a je vhodný i pro diabetiky.

 

3. Exam Bacopa - tablety na paměť na učení - pro studenty - SUPER cena

 

Cítit se více koncentrovaným a soustředěným člověkem - budete aktivní a produktivní bytostí, která je plná energie a znalostí nasbíraných díky výrazně lepší koncentraci na věci kolem sebe. Zlepšete výsledky vaší práce a produktivitu a zlepšíte kvalitu svého života. Mít skvělou náladu a odpočatou mysl je snem každého studenta.

 

Tablety na učení

Soustředění - tabletky, léky a doplňky na koncentraci, ADHD - porucha pozornosti

Tablety a léky na soustředění, pozornost a koncentraci, ADHDSoustředěnost je jedna z nejdůležitějších věcí proto, aby člověk mohl pracovat a tvořit. Vždyť to znáte. Kdybychom se na něco nesoustředili, daleko bychom to nedotáhli.


Začíná to už ve školním prostředí. Sedíte v lavici a musíte přijímat informace tak, abyste si co nejvíce věcí z výkladu zapamatovali. Je k tomu zapotřebí pořádná dávka trpělivosti a hlavně soustředění. Stejně tak i v práci musíme podávat výkon a každý od nás očekává práci provedenou na 120 procent. Musíme se soustředit na každou maličkost, aby výsledek stál za to a byl patřičně ohodnocen.

 

A tak se lidé snaží nacházet alternativy, které jim dodají energii k tomu, aby se dokázali dlouhodobě na něco soustředit. Jednak ji hledají v bohaté stravě, ale ta nám nezajistí všechny potřebné živiny a látky, které naše tělo potřebuje. Navíc musí být jednoznačně pestrá.

Proto se stále častěji lidé obracejí na lékárny a farmacie. Zdroje soustředění hledají v lécích, tabletách a různých přírodních doplňcích. Je třeba být však pozorný, co kupujeme. V první řadě bychom měli věnovat pozornost tomu, zda je vše přírodního charakteru, protože hodně chemie nám ještě může ublížit.


V dnešní době se často setkáváme s pojmem ADHD, tedy poruchami pozornosti. ADHD je jakýsi klinický syndrom, který se projevuje sníženou pozorností. Projevuje se zejména ve věku 6. až 9. let. U dětí je narušena koncentrace a pozornost, děti mívají kolísavé nálady i extrémní hyperaktivitu či neklid.

 

Mezi další projevy patří také impulzivita, tedy moment kdy dítě vyhrkne odpověď před položením otázky, nebo neustále přerušuje řeč ostatních. Mívají rovněž problémy s večerním usínáním a celkově se spánkem. Výsledkem mohou být slabé výkony ve škole, problémy se čtením, psaním i počítáním.


Tyto děti jsou však velmi senzibilní, kreativní a plné fantazie, mají schopnost vycítit náladu a mají nesmírnou ochotu pomoci. Mají obrovský smysl pro spravedlnost a zaujetí. Pokud se jim jedno téma zalíbí, mohou v něm dosáhnout nečekané výsledky.

Léky na koncentraci - Amiracetam, Noopept, Pramiracetam

Aniracetam je méně známý produkt používaný na podporu kognitivních funkcí. Studie prokázaly, že je velmi nápomocen s onemocněními, jako jsou demence či deprese. Pozvedne vaši náladu, soustředěnost a paměť. Aniracetam napomáhá zlepšit spánek a bojovat s úzkostí. Také, jak již bylo zmíněno, zlepšuje pocity deprese a může pomoci s poškozeními mozku, nebo s citovými traumaty.

 

Noopept je taktéž efektivním nootropikem, které obecně zlepšuje paměť a soustředění. Má také vliv na vaši náladu a chrání buňky před poškozením, degenerací a zničením. Zlepšuje depresivní stavy.

 

Pramiracetam je látka, která zlepšuje soustředění a paměť, a usnadňuje proces zapamatování si mnoha informací. Zlepšuje chod organismu po dehydrataci, nedostatku spánku a podobně. Zlepšuje funkce mozku a je vhodný pro lidi různého věkového rozpětí, kteří jsou často zapomnětliví, nebo jsou na ně kladeny velké psychické nároky.

 

Léky na ADHD

Tabletky a pilulky na ADHD, poruchy pozornosti - L-Tyrosine, Mucuna Pruriens, Pycnogenol, Pregnenolone

L-Tyrosine je aminokyselina, která potlačuje chuť k jídlu. Odpovídá za normální funkci svalstva. Je neodmyslitelnou součástí bílkovin, zlepšuje celkové zdraví a duševní stav. Podporuje zdraví pokožky.

 

Mucuna Pruriens podporuje mozkovou činnost a snižuje stres. Celkově zlepšuje kvalitu života a snižuje riziko smrti v důsledku Parkinsonovy nemoci. Přenosy vzruchů se zlepší, stres opadne a psychická kondice se rázem zvýší. Zrychluje metabolismus, spaluje tukové buňky, podporuje plodnost, navyšuje sexuální aktivitu a produkci spermií.

 

Pycnogenol zlepšuje tvorbu kolagenu a elastinu a tak přispívá k mladistvému vzhledu pleti. Představuje mírnou ochranu pokožky během opalování a je silným antioxidantem. Redukuje křečové žíly a udržuje lidský zrak.

 

Pregnenolone snižuje únavu, zbavuje nervozity a zlepšuje chování při autismu a ADHD.

 

Léčba poruchy pozornosti a hyperaktivity

Energie - Acetyl L-Carnitine, BCAAs, Caffeine, Creatine, D-Ribose, Green Tea Extract, Hordenine

Energie, Creatine, Acetyl, Green Tea, D-RiboseAcetyl L-Carnitine je skvělým spalovačem tuků, transportuje mastné kyseliny, zvyšuje příjem kyslíku do svalů během tréninku a zmenšuje jejich poškození.

 

BCAAs mají anabolický efekt a urychlují svalovou regeneraci. Zvyšují sílu a stimulují růst svalů.

 

Caffeine přispívá k lepší výkonnosti, vytrvalosti a oddálení únavy.

 

Creatine zlepšuje obecně fyzickou výkonnost a zvyšuje ATP ve svalech. Je vhodné jej použít při pravidelném cvičení a tréninku.

 

D-Ribose je cukr, který zvyšuje vytrvalost a pomáhá zotavování po těžkém tréninku. Zajistí tělu přísun sacharidů pro lepší regeneraci svalů a je vhodný při cvičení.

 

Green Tea Extract je vhodný na hubnutí a podporuje metabolismus tuků a kontrolu tělesné hmotnosti. Je velmi oblíbeným a běžně používaným čajem.

 

Hordenine napomáhá k lepším pozitivním pocitům a stavům euforie. Zlepšuje poruchu zvanou ADHD a zlepšuje chování dětí s tímto onemocněním.

 

Okamžité zvýšení energie

ADHD - Krill Oil, Citicoline, Bacopa Monnieri, Ginkgo Biloba, Panax Ginseng, Phosphatidylserine

Krill Oil zlepšuje koncentraci a energii v případě ADHD, může zvýšit paměť o 60% a soustředění o 40%. Omega-3s obsažené v Krill Oil také přispívají ke zlepšení příznaků ADHD.

 

Také Citicoline povzbudí mozek a pomůže k lepšímu zvládání ADHD.

 

Bacopa Monnieri zmírní stres a napětí, člověk tak vnímá všechno mírněji a má lepší sebekontrolu. Takže jednoznačně zlepšuje stav člověka s ADHD. Dětem trpícím tímto onemocněním tak pomáhá jednat v míru a s chladnou hlavou.

 

Ginkgo Biloba rovněž výrazně napomáhá, protože zlepšuje koncentraci a již po krátkém užití je zaznamenáno zlepšení v chování lidí trpících ADHD.

 

Panax Ginseng zvyšuje metabolismus glukózy v mozku, pozitivně působí na sebeovládání a pozornost. Je posilovač paměti a vede ke zlepšení projevů ADHD.

 

Stejně tak Phosphatidylserine zlepšuje symptomy choroby a navrací duševní zdraví.

 

Léčba ADHD

Nejúčinnější nootropika pro soustředění, ADHD, poruchy osobnosti

1. Focus Pills - nejlepší legální nootropikum na soustředěnost - TOP produkt

Jedná se o kvalitní produkt zaměřený na koncentraci a zlepšení výkonu paměti. Díky lepší koncentraci budete snadněji dosahovat životních cílů a pracovních zadání. Jelikož se jedná o produkt z přírodních ingrediencí, je pro vaše tělo jako stvořený. Rovněž zlepšuje schopnosti reagovat. Vyrábí se v Německu.

 

2. Think Pills - zvýšení koncentrace, energie při ADHD - pro pokročilé

Jedná se o vysoce koncentrovaný doplněk, jehož složky jsou vyvážené. Zlepšuje mozkové funkce a dokonce je obsažen ve vegetariánských kapslích. Zaměřuje se na ovlivnění pozornosti a koncentrace a přísunu energie do organismu. Je velmi účinný při ADHD, protože pomáhá nesoustředěným lidem lépe se zaměřit na jednotlivé věci.

 

3. Exam Bacopa - pilulky na paměť a soustředěnost při učení - vhodné při poruchách pozornosti pro studenty - SUPER cena

Jedná se o produkt zaměřený pro studenty, tedy pro lidi, kteří si musí zapamatovat kvantum informací a musí se umět soustředit na učivo. Stimuluje paměť, užívá se během zkoušek a dosahuje velmi dobrých výsledků. Obsahuje bohaté zdroje zinku a manganu.

 

Nootropikum Modafinil 

Nálada - Tablety, léky a doplňky na zlepšení nálady proti depresi, stresu a úzkosti 

Nálada, deprese, stres, úzkost - tablety, doplňky, léky, výživaLepší nálada je základem kvalitního a plnohodnotného života. Je třeba udržovat své duševní zdraví v pořádku. Každý člověk, který je nad věcí a dokáže svět kolem sebe brát pozitivně, je rozhodně úspěšnějším. Je rozdíl vidět člověka, který se nenechá rozhodit a vidět někoho, kdo neustále brblá, brouká a stěžuje si na všechno kolem sebe. Důležité pro člověka je, aby dokázal zachovat chladnou hlavu, a tak úspěšně zvládl všechny problémy a překážky, které mu život do cesty přinese. Je mnoho způsobů, jak si udržet pozitivní myšlení a zdravého ducha. Vyvážená strava, dostatečný spánek, sauna, sportování, odpočinek, společenský život a podobně. Nicméně pokud chcete razantnější změnu co nejdříve, rádi vám poradíme.

 

Nabízíme širokou škálu produktů na zlepšení nálady, které vám zajistí růžovější pohled na svět. Bojujte s námi proti depresi, stresu či úzkosti. Změňte svůj život od základů a věnujte se všemu s plným odhodláním a chutí něco nového poznat či vytvořit. Pomůžeme vám zvládnout situace, jaké jste dosud nezvládali, a nabídneme vám příležitost vést lepší život. Deprese je častá psychická porucha, která spočívá v smutné náladě a vzniká jako následek traumatu. Také může jít o krátkodobou depresi - například špatný výsledek v práci nebo ošklivé počasí. Nazývá se fyziologická. Pod patologickou depresí chápeme silné negativní emoce, které již narušují náš sociální a společenský život. Má různé příznaky například pesimismus, beznadějnost, nezájem, úzkost, útlum mimiky, zpomalené pohyby, neklid, nechuť k jídlu a podobně.

 

Úzkost je vlastně pocit strachu a obavy. Jde o negativní pocity, při nichž se obáváme, že něco nezvládneme, nebo, že se nám něco špatného stane. Projevuje se fobiemi, nervozitou, podceňováním, nerozhodností, nejistotou, nevolností, únavou, či poruchami spánku. Stres je každá situace, při které na organismus působí něco negativní a vyvádí ho to z normálního stavu. Podnětem může být negativní informace jako nehoda, smrt, poranění, úraz a podobně. Jestilže trvá pouze krátkodobě, posouvá člověka vpřed a zlepšuje jeho výkon a duševní schopnosti. Nadměrný stres naopak ohrožuje zdraví člověka a způsobuje poškození organismu, ba dokonce může vyvolat až kóma nebo smrt.

Úzkost - GABA, Inositol, Káva, L-Theanine, Phenibut, Picamilon

Existuje několik produktů, které zlepšují stavy úzkosti a věnují se zmírnění jeho účinků na organismus a psychické zdraví člověka. Zlepšují úzkostné stavy a celkově přispívají k lepší náladě, motivaci a odhodlání.

 

Produkt GABA výrazně zlepšuje náladu a snižuje stres. Stejně tak snižuje úzkost, či deprese a redukuje zmatenost lidí pod tlakem. Zlepšuje spánek a stabilizuje krevní tlak.

 

Produkt Inositol je člen vitamínů skupiny B a je tudíž bez vedlejších účinků. Má totožné účinky jako antidepresiva, ale je čistě přírodní a bezpečný. Je proto velmi účinný a oblíbený produkt.

 

Káva také potlačuje deprese a úzkosti, avšak při nadměrném pití je může i způsobit.

 

L-theanine podporuje pocity pohody a klidu. Snižuje stres a úzkost a celkově zlepšuje náladu.

 

Phenibut rovněž chrání vůči stresu a úzkosti. Stejně tak Picamilon, který zlepšuje náladu a úzkost a pomáhá s problémy se spánkem.

  

Tablety na depresi, stres a úzkost

Deprese - 5-HTP, L-Tryptophan, DMAE, 5 HTP, DHEA

5-HTP - hormon štěstí v tabletách pochází z fazolí Griffonia, které působí jako afrodiziakum, lék na průjem a bolesti žaludku. Pomáhá při důležitých problémech, jako je léčba deprese, nespavosti a poruchy příjmu potravy. Jedná se o čistě přírodní bylinný recept.

 

L-Tryptophan - Tryptofan se výrazně podílí na procesech nervového systému. Používá se na produkci serotoninu a melatoninu, čili výrazně zlepšuje pozitivní pocity a nálady. Zlepšuje příznaky deprese a bojuje proti depresivním stavům.

 

DMAE stimuluje tvorbu cholinu a tak výrazně zlepšuje náladu, paměť a potlačuje deprese. Zlepšuje spánek, který je nejlepší lék proti depresi. Bystří smysly a zvyšuje odolnost člověka vůči stresu a vnějším negativním vlivům. Odstraňuje únavu a vede ke zlepšení výkonů.

 

DHEA Wild Yam je vyhledáván při fyzické únavě, depresích, sexuální nečinnosti a úzkostných stavech. Jedná se o poměrně silný produkt, který zlepšuje i srdečně-cévní onemocnění. Přírodní přípravek DHEA Wild Yam nemá žádné vedlejší účinky.

 

5-HTP Lék na štěstí

Psychické problémy - Maniodeprese, Bipolární afektivní porucha osobnosti - Mucuna Pruriens, Sulbutiamine, Tyrosine

Maniodeprese je afektivní choroba s projevy od změn nálady přes depresi až po mánii. Je známá rychlým tokem myšlenek, malou potřebou spánku, bujarým chováním a povznesenou náladou. Často tito lidé mívají přehnané chování a jsou stále na první pohled energičtí. Projevují se zde příznaky deprese a mániodeprese. Je to dědičné onemocnění, jehož vznik však není dosud vědcům znám. Cílem léčby je stabilizace nálady jedince. Je nutná psychoterapie, nasazení léků a okamžitá léčba. Lidé trpící tímto onemocněním jsou však bravurně kreativní. Alespoň to přispívá k dobrým výsledkům v umělecké sféře. Množství známých osobností trpí touto nemocí, dokonce i z České republiky a ze Slovenska.

 

Nápomocná by měla být látka Mucuna pruriens, Sulbutamine nebo Tyrosine, které by měly zajistit zlepšení stavů při maniodepresi, tedy bipolární poruše. Měly by potlačit příznaky a zajistit celkové zlepšení stavu pacienta. Potlačují depresi, stres a úzkost.

 

Léky na depresi

Uvolnění od stresu - Ashwagandha, Kanna, Lemon Balm, Rhodiola, Rosea, Phosphatidylserine, Valerian Root

Uvolnění stresu - Ashwagandha, Valerian Root, Lemon BalmNa uvolnění od stresu známe velké množství produktů, které zlepšují stav člověka při nadměrných stresových situacích nebo v období značného stresového vypětí. Zlepšují zvládání stresu a chrání organismus vůči jeho vlivům. Pro člověka je velmi důležité stresové situace zvládat, a to hlavně proto, aby nedošlo ke vzniku nadměrného stresu na organismus. To by mohlo tělo úplně zničit.

 

Produkt Ashwagandha pomáhá při úzkosti, depresi, snižuje koncentraci kortizolu a hlavně pomáhá se se stresem vyrovnat.

 

Kanna zas způsobuje, že člověk nebere věci tak vážně, je komunikativnější a otevřenější. Pomáhá tak bojovat se stresem a se stresovým vypětím.

 

Lemon Balm, Rhodiola Rosea a Phosphatidylserine rovněž napomáhají bojovat se stresem a chrání tělo před stresovými momenty ve vašem životě.

 

Valerian Root je bylina, která se používá jako lék na potlačení stresu. Zabezpečí regulaci nadměrného stresu a zkvalitňuje spánek, což lidem pomáhá bojovat proti depresím a úzkostem.

 

Léky na uvolnění stresu, psychiku, úzkost 

TOP 3 produkty pro zlepšení nálady a proti stresu, úzkosti a depresi 

1. Relax Plus - přírodní antidepresiva na zlepšení nálady

Jedná se o přírodní antidepresivum na zlepšení nálady a uvolnění organismu.Má výrazné relaxační účinky a zajistí člověku přirozený spánek. Za přátelských 1199 Kč získáte pro své tělo produkt s utišujícími vlastnostmi pro unavený a přepracovaný organismus. Dokonale působí na duševní pohodu a psychiku člověka. Bojuje vůči stresu, depresi, či úzkosti.

 

2. Ashwagandha - Indický ženšen proti stresu, zlepšení imunity

Ashwagandha je silný adaptogen na snížení stresu. Obsahuje extrakt indického ženšenu, který přispívá ke zvýšení fyzické odolnosti. Je poměrně často vychvalovaný v recenzích, zejména pro zvýšení odolnosti a vytrvalosti v různých sportech. Eliminuje účinky stresu a záchvatů paniky. Výrazně posiluje imunitní systém, potlačuje příznaky deprese, či úzkosti. Rovněž zlepšuje dlouhodobou či krátkodobou paměť.

 

3. Calm - Rychlé uklidnění, lepší nálada, zlepšení spánku - nízká cena

Tento produkt pomáhá uklidnit vaši mysl, tělo i duši. Vede k pohodlnému a dlouhému spánku, což zlepšuje příznaky deprese. Je účinný vůči stresovým situacím a stavům zvýšeného psychického tlaku. Obsahuje hořčík, který zajistí vyvážení, rovnováhu a klid. Rovněž v sobě ukrývá vitamíny B, které podpoří funkci nervového systému. Vitamín C zvýší denní přísun energie a obranyschopnost proti chorobám. Jód vám zase zlepší vaše kognitivní funkce a soustředění. To vše koupíte za akční cenu!

 

TOP 3 produkty na uvolnění stresu

Spánek - tablety a pilulky proti nespavosti, insomnia, lucidní snění

Spánek, nespavost, insomnia, lucidní snění, tablety na spaníNespavost je těžký nepřítel každého, kdo si prochází v životě těžkým obdobím nebo onemocněním. Nedostatek spánku našemu tělu absolutně neprospívá, proto bychom měli tento problém řešit ihned po jeho vzniku.

 


Spánek je jednou z nejdůležitějších činností, které člověk během dne provádí. Během spánku se celkově zregenerujeme, odpočineme si, a načerpáme nové síly, abychom další den byli čerství a plní energie. Pokud dlouho trpíme nespavostí, jsme neustále unavení, malátní, nervózní a nespokojení. Taková dlouhodobá nespavost může vést ke vzniku depresí, úzkosti a stresovým vypětím. Pokud své síly dostatečně neobnovujeme, v podstatě týráme naše tělo a organismus. Proto je nutné problém s nespavostí řešit co nejdříve, aby se předešlo případným komplikacím s našim zdravotním stavem.

 

Pokud se jedná o krátkodobou nespavost, mohou se u nás projevit různé poruchy nálad, zhoršení rozumových funkcí, snížený postřeh, zvýšení pravděpodobnosti vzniku nějaké chyby, či zvýšení pravděpodobnosti konfliktů, ať už doma, nebo na pracovišti. Když se však jedná o dlouhodobou nespavost, podstupujeme mnohem více rizik. Může dojít k chronické nespavosti a následně k rozvoji závislostí, ať už na alkoholu, lécích, nebo nebo na drogách. Může u nás nastat dlouhodobá úzkost a obrovské riziko psychických onemocnění. Například taková deprese způsobena nespavostí nám může výrazně zkrátit délku života.

 

A tak se raději věnujte problematice nespavosti  už v okamžiku, kdy u vás nastane, protože to vážně může ovlivnit váš duševní stav a vaše zdraví. Neriskujte množství problémů, ale raději je řešte už při jejich vzniku. Zachráníte si své zdraví a ušetříte spoustu peněz. Během snění může nastat tzv. lucidní snění. Je to uvědomování si stavu snění, které má za následek mnohem hezčí a lepší snový zážitek. Dokážeme ovládat obsah snu a zasahovat do něj. Jedná se tak o vědomý sen. Existuje mnoho metod, jak si ho navodit.

Léky na nespavost - 5-HTP, GABA, L-Theanine, Melatonin, Magnesium, Phenibut

Léky na nespavost jsou účinná forma pro řešení problémů s nespavostí. Níže zmíněné produkty jsou vhodné jako řešení tohoto problému a zajistí vám lepší spánek a usínání. Vyzkoušejte účinek těch, které doporučujeme, a výsledek vás překvapí.

 

5-HTP je čistě bylinný produkt pocházející z fazolí Griffonia Seed, které působí jako afrodiziakum a léčí průjem a bolesti žaludku. Pomáhá při důležitých problémech, jako je léčba deprese, nespavosti a poruchy příjmu potravy. Zajistí vám pohodlný spánek a východisko z depresí a pomůže se vám vyhnout se problémům s ní spojených.

 

Produkt GABA kromě zlepšení spánku a stabilizace krevního tlaku, také výrazně zlepšuje náladu a snižuje stres. Stejně jako Melatonin.

 

Naopak L-Theanine podporuje podporuje pocity pohody a klidu. Snižuje váš stres a deprivaci.

 

Phenibut podobně jako Magnesium pomáhá řešit problémy s nespavostí, stresem a úzkostí.

 

Léky na nespavost

Přírodní tablety pro lepší spánek a proti nespavosti - Lemon Balm, Valerian Root, Ginkgo Biloba, Káva, Levandulový olej

Tablety pro lepší spánek, uklidnění, upokojení a nespavostPřírodní tablety jsou opět vhodnou alternativou, pokud se chcete vyhnout vedlejším účinkům a zajistit si řešení přírodní cestou. Tyto produkty pomáhají řešit problémy s nespavostí a spánkem a zajistí, abyste si užili svůj spánek naplno a dokázali své síly plně zregenerovat.

 

Lemon Balm se využívá pro řešení problémů se spánkem, s žaludkem, se zvracením, s kolikou, a také napomáhá zlepšení ADHD. Inhalačně se využíval i jako léčba pro lidi trpící Alzheimerovou chorobou.

 

Valerian Root se ve formě čajů, tabletek a tinktur se mj. využívá také na léčbu nespavosti. Zlepšuje kvalitu a délku spánku. Redukuje probouzení se během noci a zlepšuje snášení cyklu dne a noci pro organismus.

 

Na pomoc s nespavostí je zde také Ginkgo Biloba, které rovněž zajistí zlepšení paměti a reakcí. Občas vypomůže také káva, která v normálním množství může krátce potlačit únavu při posunutí během dne a noci.

 

Levandulový olej se využívá k léčbě nespavosti a zmírňuje stavy úzkosti. Jedná se o afrodiziakum a již v dávných dobách lidé věřili jeho léčivým schopnostem. Zajistí vám hluboký spánek a příjemné probuzení.

 

Zlepšení spánku

Tablety a doplňky na lucidní snění - Galantamin, Cholin 

K navození lucidního snění jsou také často nabízeny různé tablety, prášky či doplňky. Mezi ně patří produkty Galantamin a Cholin.

 

Galantamin je často přezdíván jako pilulka na lucidní snění. Je známý tím, žepodporuje živé sny a schopnost ovládat je. Díky zvýšení hladiny acetylcholinu prodlužuje trvání REM spánku a zvyšuje snové činnosti. Tento neurotransmiter odpovídá za vnímání tělesnými smysly a udržení pozornosti člověka ně nějakou činnost. Ovlivňuje také paměťovou aktivaci svalů a odpovídá rovněž za zlepšení nálady.

 

Rovněž zlepšuje duševní výkonnost a zvyšuje koncentraci a zdraví mozkových buněk. Člověk je tak více soustředěný na svůj výkon. Je považován za velmi bezpečnou látku, nežádoucí účinky nastávají velice zřídka. Způsobuje i zvýraznění zvukových vjemů a vidíme díky němu barvy jasnější a zřetelnější. Je tím pádem velice vhodný produkt na podporu lucidního snění.

 

Léky na snění

Lucidní snění - Alpha GPC, Huperzine A

Alpha GPC je produkt, který je populární díky jeho účinkům na zlepšení paměti. Větší účinnost má na krátkodobou paměť, díky cholinu. Přináší zlepšení duševního zaměření, vědomí a pozornosti. Ovlivňuje zdokonalení snových stavů. Pomáhá na lucidní snění a zlepšuje celkovou kvalitu spánku. Užívá se denně jako doplněk stravy. Jeho princip je založen na acetylcholinu, díky kterému má tento produkt své vynikající účinky na organismus a mysl člověka.

 

Huperzine A také neúčinkuje pouze na zlepšení snů a navození lucidního snění. Má rovněž pozitivní účinky na paměť, učení a energii. Budete si své sny pamatovat do detailů a vaše paměť bude vždy připravena na nové informace. Tento přípravek byl využíván tisíce let v čínské medicíně na podporu paměti. Patří mezi významná nootropika a jedná se o velmi účinný a silný produkt. Postačí vám miligramy, abyste dosáhli účinků, které vám slibuje.

 

Lucidní snění 

Doporučujeme: TOP 3 produkty pro lepší spánek a sladké sny

TOP produkty pro lepší spánek, uklidnění organismu a sny1. Bioschlaf Complex - nejlepší prášky proti nespavosti a depresi, dlouhodobý účinek 

 

Bioschlaf Complex patří mezi TOP produkty na nespavost pro muže i ženy. Výrazně zlepšuje spánek a regeneraci během něj. Výrobek je certifikován a pochází z BIO – organického zemědělství. Obsahuje mimo jiné Hloh, Kalifornský mák a mnoho dalších prospěšných látek.

 

2. 5-HTP - Hormon štěstí v tabletách - DOPORUČUJEME pro muže i pro ženy

 

5-HTP ovlivňuje činnost mozku, zlepší vám náladu a pomáhá bojovat s nespavostí a s navýšením serotoninu. Pomáhá také bojovat proti nadváze. Doporučuje se pro stavy úzkosti a deprese, záchvaty paniky, migrény, poruchy spánku, či na obezitu. Rychlá absorpce v těle vede k rychlé syntéze, takže má preparát okamžitý vliv na náladu, pocit hladu a spánek.

 

3. Calm -  SUPER cena - vhodný pro ženy

 

Calm pomáhá zklidnit vaši mysl a tělo a zajistí klidný spánek a načerpání nových sil. Obsahuje mnoho prospěšných látek, jako hořčík na klid, B vitamíny na optimální funkci nervové soustavy, vitamin C na imunitu a snížení únavy, nebo jód na soustředění a podporu kognitivních funkcí. Je vhodný pro vegetariány, neobsahuje lepek, vyrábí se bez mléčných výrobků a bez sóji.

 

Léky a tablety pro lepší spánek

Výdrž - přírodní doplňky výživy pro mozek, imunitu, záněty, chrupavky, klouby - antioxidanty pro zdraví

Výdrž vypovídá mnoho o našem zdravotním stavu. Pokud ji máme slabou, něco není v pořádku, něco je třeba změnit. Slabá výdrž může být způsobena řadou věcí, a tak je třeba ji řešit. Každý zdravý člověk by si měl dokázat svou výdrž udržet v normálu. V řadě případů se jedná o špatné stravování, slabý trénink a podobně.

 

My vám však nabízíme řešení, a to v podobě našich kvalitních a bohatých doplňků výživy pro mozek, imunitu, chrupavky, klouby, stručně řečeno, nabízíme doplňky pro vaše zdraví. Je nutné  udržovat své tělo zdravé, abychom si zachovali dobrý zdravotní stav, výdrž, či kvalitu života. Náš organismus potřebuje množství živin, minerálů a výživy, aby fungoval správně tak, jak má. Udržet si mozek v dobré kondici, je velmi důležité, protože řídí celé tělo. Je třeba mu dodat to, co potřebuje. Je to nejdůležitější část těla, kde se vše začíná i končí. Je třeba si ho udržet v dobré formě, abychom předešli psychickým problémům a různým onemocněním. Na trhu máme množství produktů, které jsou zaměřeny právě na tuto problematiku.

 

Imunita je také velmi důležitá, protože nám poskytuje přirozenou ochranu proti onemocněním. Je třeba o ni dbát, poněvadž naše tělo udržuje zdravé a bez nemoci. Pro její podporu je rovněž nezbytná pohybová aktivita, zdravá strava, a mimo jiné některé doplňky v podobě vitamínů, minerálů a živin. Například záněty nám v těle nadělají paseku a právě imunita nám pomůže se vůči nim bránit. Podpora chrupavek a kloubů je pro zdraví také velice důležitá. Právě ty nám umožňují se hýbat, věnovat se pohybovým aktivitám a podobně. Proto je třeba se o ně starat, aby nedošlo k jejich opotřebení, či případným jiným obtížím. Jinými slovy, na udržení zdravého těla je třeba o něj dbát a dodávat mu živiny, minerály, či vitamíny. Dbejte o své zdraví a věnujte se svému tělu naplno.

Podpora činnosti mozku - Acetyl L-Carnitine, Alpha GPC, Centrophenoxine, Ginkgo Biloba, Lion’s, Mane Mushroom, Berberine, Red Wine Extract, Phosphatidylserine, Pregnenolone, Vinpocetine, Vitamin B Complex

Co se týče podpory činnosti mozku, na její zlepšení je na trhu množství produktů.

 

Acetyl L-Carnitine zlepšuje kognitivní funkce a podporu využití kyslíku a glukózy v mozku, což je vhodné řešení pro starší lidi s neurologickými potížemi.

 

Alpha GPC zlepšuje koncentraci neurotransmiterů dopaminu, výrazně zlepšuje schopnosti učení, zostření zraku, zlepšení paměti a reakčního času.


Odborníci doporučují tato nootropika: Nejlépe hodnoceným produktem se stal Focus Pills na zlepšení soustředění, paměti a nálady. Je možné ho kombinovat s produktem Think Pills, který působí jako léky na mozek pro rychlejší přemýšlení.

 

Centrophenoxine také zlepšuje koncentraci a člověk získává zlepšení kognitivní oblasti.

 

Ginkgo biloba a Lion's Mane Mushroom jsou výborné na paměť, soustředění, zlepšení deprese, zvýšení energie a funkce mozku.

 

Berberine pomáhá při problémech se srdcem a depresí.

 

Red Wine Extract, Phosphatidylserine, Pregnenolone, Vinpocetine, Vitamin B-Complex také velmi blahodárně působí na funkce mozku a vedou k jejich zlepšení. Jsou významné při zlepšení kognitivních funkcí a celkového duševního zdraví.

 

Podpora mozku

Antioxidanty - Alpha Lipoic Acid, Astaxanthin, Kreatín, CoQ10, Grape Seed Extract, Milk Thistle Extract, N, Acetyl Cysteine, Pine Bark Extract, Pterostilbene, Resveratrol

Antioxidanty, Resveratrol, Astaxanthin, CoQ10Kyslík je látka, bez níž bychom nedokázali existovat. Nicméně přesto může právě kyslík v našem těle způsobit nemalé problémy. V těle totiž probíhá neskutečné množství procesů. Kyslík tak může vytvořit oxidující látky, které mohou zapříčinit poškození buněk. Antioxidanty jsou schopny kompenzovat tato poškození a tak jsou schopny našemu tělu pomoci.

 

Antioxidanty mohou mít řadu účinků, například proti stárnutí, rakovině, problémům se srdcem, cholesterolem. Mohou se také využít k detoxikaci, ke zlepšení trávicích procesů, či regeneraci. Pokud mluvíme o antioxidantech, může jít o výživné látky, vitamíny, minerální látky, enzymy, anebo bílkoviny. Vyskytují se v ovoci a zelenině, jež mají výraznější zbarvení. Nejvíce antioxidantů je obsaženo v syrových jídlech a nejméně ve vařených. Obsahuje je například mrkev, špenát, dýně, pomeranče, rajčata, ale také může jít o přírodní doplňky, které vám nabízíme. Zajistí vám lepší zdravotní stav a zabrání množství nemocí.

Imunita - Artemisinin, Astragalus, Chaga Mushroom, Cordyceps Mushroom, Ginger, Lactobacillus Acidophilus, Panax Ginseng, Reishi Mushroom, Shroom Tech Immune, Turmeric

Artemisinin podporuje imunitní systém, léčí autoimunitní onemocnění, uklidňuje nervy, působí jako sedativum, poskytuje prevenci před infekci a má antibakteriální účinky. Může zničit až 98% rakovinových buněk prsu.

 

Astragalus zlepší vaši imunitu, trávení, a posiluje vitalitu. Chaga Mushroom stimuluje imunitní systém, má antivirové účinky a tvoří prevenci a podpůrnou léčbu rakoviny. Cordyceps Mushroom působí jako tonikum pro potřeby rekonvalescence.

 

Ginger, neboli zázvor, tlumí množení bakterií, pomáhá při chřipce a nachlazení a výrazně zvyšuje imunitu.

 

Lactobacillus Acidophilus je probiotikum, které je určeno ke zlepšení imunity a odolnosti vůči chorobám.

 

Panax Ginseng se kromě imunity věnuje i paměti.

 

Reishi Mushroom upravuje stolici, krevní tlak, potlačuje astma, rakovinu, a především pomáhá zlepšit si imunitu a prodloužit život.

 

Shroom Tech Immune zrychluje zotavení a obsahuje kurkumu. Turmeric, tedy kurkuma, nás ochrání před stárnutím, před záněty kloubů, otoky, a dokonce dokáže zablokovat enzym podporující růst nádorů.

 

Podpora imunity

Záněty, chrupavky, klouby - Chondroitin, Diindolymethane, Glucosamine, Krill Oil, Boswellia, Cissus Quadrangularis, Collagen, Conjugated kyseliny linoleové, Curcumin, Fish Oil, L-Lysine

Klouby, chrupavky, zánět, Collagen, Krill oilChondroitin a Glucosamine společně udržují zdravé kosti.

 

Diindolymethane má potenciální účinek proti rakovině prsu a je prospěšný v boji proti rakovině prostaty.

 

Krill Oil pomáhá zlepšovat ADHD.

 

Boswellia pomáhá při akutním i chronickém stavu zánětu, obnovuje cévy poškozené zánětem a zlepšuje krevní oběh.

 

Cissus Quadrangularis pomáhá při tkáňových poškozeních, jako jsou tržné rány, nebo pohmožděniny. Je tedy vhodný pro silové a kontaktní sporty.

 

Collagen zlepšuje pružnost chrupavek, zlepšuje pohyblivost kloubů a pomáhá předejít degenerativním a zánětlivým onemocněním. Je to velmi důležitá látka, která vám zajistí zdraví kostí. Je rozhodně dobrou volbou pro vaše kosti.

 

Conjugated Linoleic Acid má protirakovinový přínos, využívá se jako doplněk pro kulturistiku.

 

Curcumin zlepšuje cukr v krvi, upravuje mentální zdraví a pomáhá zlepšit kvalitu kůže.

 

Fish Oil má antioxidační účinky a L-Lysine je esenciální aminokyselina.

 

DHEA

TOP 3 produkty na výdrž, činnost mozku a celkové zdraví

1. Focus Pills - nejlepší nootropikum na podporu činnosti mozku - TOP produkt

 

Focus je jedním z nejlepších nootropik na podporu činnosti mozku. Zlepšuje vaši koncentraci, což je nejdůležitější faktor při dosahování vašich cílů. Nabízí přírodní sílu, která je vhodná pro sportovce, studenty, aktivní či běžné lidi. Zlepšuje pozornost, paměť a schopnost reagovat. Vyrábí se v Německu.

 

2. Moringa BIO Premium - Akční cena - tablety obsahují největší počet antioxidantů - komplexní produkt na mozek, imunitu, záněty, chrupavky, klouby

 

Moringa BIO Premium je zdrojem základních živin, např. minerálů a vitamínů. S vitamínem E je schopen bojovat, jakožto antioxidant v těle člověka. Obsahuje i kyselinu askorbovou a riboflavin. Má velmi dobré nutriční vlastnosti. Zabezpečí zlepšení koncentrace a funkcí mozku.

 

3. Ashwagandha BIO - SUPER CENA - tablety obsahují silný extrakt nejlepšího ženšenu - Aswaganda Somnifera - Indický Ženšen - komplexní produkt na podporu činnosti mozku, na stres, náladu, spánek

 

Ashwagandha tabletky obsahují silný extrakt nejlepšího ženšenu - Aswaganda Somnifera. Zajistí snížení stresu. Obsahuje extrakt indického ženšenu, který přispívá ke zvýšení fyzické odolnosti. Je zmiňován zejména pro podporu zvýšení odolnosti a vytrvalosti. Eliminuje účinky záchvatů paniky. Výrazně posiluje paměť, imunitní systém, potlačuje příznaky deprese či úzkosti.

 

Tablety na mozek

Hubnutí - prášky, pilulky a tablety na hubnutí, snížení hmotnosti, spalování tuků, snížení chuti, zrychlení metabolismu

Hubnutí, obezita, pilulky, tablety na hubnutí, snížení hmotnosti, zrychlení metabolismuKaždý z nás má v životě chvíle, kdy začíná být nespokojený se svým tělem, necítí se ve své kůži a chce to velmi rychle a razantně změnit. Na internetu tak začnete vyhledávat množství diet a způsobů jak zhubnout za co nejkratší dobu. Toužíte vidět výsledek ihned, chcete mít svou vysněnou silnou a štíhlou postavu bez zbytečných tukových polštářků či nedostatků. Avšak netřeba to uspěchat. Existuje totiž množství diet, které se zdají být  extra účinné a slibují vám, že zhubnete desítky kilogramů do týdne. Ovšem opak je pravdou, protože i kdyby se vám to podařilo, pouze svému tělu ublížíte a svůj zdravotní stav ještě více zhoršíte. Je třeba být opatrný a získat si názory z více stran a zdrojů.

 

Hubnutí je v podstatě o vyvážené stravě a životním stylu. Je třeba dodávat tělu vše, co potrebuje.Jen v menším množství a dávkách během celého dne. Je nutné přijmout vždy přiměřené množství sacharidů, tuků a bílkovin z každého jídla, které zkonzumujete. Je třeba znát rozdíly mezi zdravými a nezdravými tuky či sacharidy. Samozřejmé musí být přijímání dostatku vitamínů a minerálů, které dodají našemu tělu dostatek síly a vitality. Můžeme Vám nabídnout naše výrobky, které vám pomohou s hubnutím, aby vaše tělo vypadalo tak, jak si představujete. Nabízíme široký výběr pilulek, tabletek a doplňků na hubnutí, na snížení hmotnosti, spalování tuků, pro snížení chuti k jídlu a na zrychlení metabolismu, což je v podstatě látková proměna v organismu člověka.

 

Dejte svému tělu šanci s našimi produkty a spatříte výsledky, které vás rozhodně překvapí. Pomůžeme vám získat vysněnou postavu, stačí si jen vybrat, který z produktů bude pro vás ten nejvhodnější a nejpřijatelnější. Netrapte se více svou postavou a nebojte se ukázat v plavkách. Buďte zdraví a fit díky našim kvalitním produktům.

Spalovače tuků - Acetyl L-Carnitine, Caffeine, Capsaicin

Spalovače tuků jsou většinou kombinace povzbuzujících prostředků, jako například kofein. Tyto spalovače mají takový poměr obsažených látek, že zlepšují metabolismus a současně mírně zvýší tělesnou teplotu. Tím se zvyšuje výdej energie a potlačuje se chuť k jídlu. Samozřejmě je třeba se věnovat i přizpůsobení stravy.

 

Mezi známé spalovače tuků patří Acetyl L-Carnitine, který kromě vlastností spalovače tuků zvyšuje i příjem kyslíku do svalů a snižuje jejich poškození. Pozitivní vliv na hubnutí má i Caffeine, jehož užívání způsobí pokles hmotnosti. Také vám dodá energii a zároveň zrychlí metabolismus. Zvyšuje i svalovou vytrvalost a spalování tuků. Pokud jste fanoušek kávy, je rozhodně zajímavé poznat její vliv na naše zdraví. Capsaicin je zástupce přírodních spalovačů tuků, který je obsažen například v chilli papričkách. Výrazně zrychlí metabolismus, snižuje hromadění tuků v těle a chrání před škodlivými látkami.

 

Spalovače tuků

Snížení hmotnosti - Conjugated kyseliny linoleové, Forskolin, Green Tea Extract

Pokud se snažíte o snížení hmotnosti, rozhodně by vám neměly uniknout tyto produkty. Některé nabízí výsledek, jaký jste čekali, ale mnoho z nich nemá účinek stoprocentní. Často vznikají rozdílné názory o jejich účincích. Přesvědčte se na vlastní oči.

 

Conjugated Linoleic Acid je dost kontroverzní, protože názory lidí se často neshodnou. Někteří si ho pochvalují, jiní naopak tvrdí, že poskytne více vedlejších účinků, než užitku. Výsledky studií se často neshodnou anii u přípravku Forskolin. Je těžké říci, jaký výsledek a účinek vám po užití tyto preparáty přinesou.

 

Z nejznámějších přírodních produktů na snížení hmotnosti je Green Tea Extract. Zelený čaj je již sám o sobě velmi zdraví prospěšný. Je všestranný pomocník při dietě a obsahuje mnoho živin a prospěšných látek. Má funkci antioxidační a obsahuje vitamin C, který nám pomáhá vytvořit potřebnou imunitu. Rozhodně s ním nic nezkazíte.

 

Hubnutí

Potlačení chuti k jídlu - 5-HTP, L-Tryptophan

Lidé mívají problém s kontrolou množství jídla, které za den zkonzumují, a mnohdy je pro ně obtížné, aby odolali nějakému sladkému pokušení. Na pomoc přichází řada produktů, které vám způsobí potlačení chuti k jídlu, takže nebudete mít tak často chuť ochutnávat různé pamlsky. Tyto produkty vám usnadní proces hubnutí, abyste se mohli plně soustředit na jiné záležitosti.

 

Prvním z nich je 5-HTP. Jedná se o čistě bylinný produkt. Získavá se z fazolí Griffonia Seed, jež mají vlastnosti afrodiziak. Kromě toho mají i mnoho dalších pozitivních účinků. Například léčí průjem a bolesti žaludku. Přípravek 5-HTP - Serotonin - Hormon štěstí v tabletách pomáhá vypořádat se s depresí, nespavostí a poruchami příjmu potravy. A zaručí človeku pohodlný spánek. Má mnoho účinků, takže rozhodně jde o kvalitní produkt.

 

L-Tyrptophan je jednou z osmi esenciálních aminokyselin, která má významný vliv na náladu člověka. Přípravek je určen pro ty, co jsou přetíženi těžkou fyzickou prací. Potlačuje chuť k jídlu a je výborným produktem na zlepšení spánku.

 

Tryptophan

Podpora metabolismu - Acai Berry, African Mango, Carb Blocker, Cissus Quadrangularis, White Kidney Bean 

Podpora metabolismu je při hubnutí klíčová záležitost. Je třeba, aby látková přeměna v těle probíhala bez nejmenších problémů. Jinak mohou nastat různé poruchy metabolismu, které jsou již vážným problémem v životě člověka.

 

Acai Berry je jedno z nejvýživnějších druhů ovoce a obsahuje množství antioxidantů proti stárnutí. Pomáhá udržovat oběhový systém a podporuje proces hubnutí.

 

African mango výrazně snižuje cholesterol a pomáhá při procesu hubnutí. Už po staletí se využívalo pro lékařské účely.

 

Carb Blocker je výživový doplněk, který zajistí potlačení chuti k jídlu. Snižuje vstřebávání karbohydrátů, příjem kalorií.

 

Známý lék proti obezitě je i Cissus quadrangularis, který je dobrým antioxidantem a podporuje proces hubnutí.

 

White Kidney Bean podporuje rychlejší hubnutí, obsahuje cholin, pomůže při kontrole tělesné hmotnosti, obsahuje jód a vitamín B12. Je vhodný pro vegany a neobsahuje lepek.

 

Elixír mládí

Top 3 produkty na hubnutí - nejsilnější spalovače tuků na snížení hmotnosti a potlačení chuti k jídlu pro zrychlení metabolismu

Chuť k jídlu - hubnutí, tučnost a rychlejší spalování tuků1. OPC Traubenkern - nejlepší produkt na hubnutí, snížení hmotnosti, cholesterol

 

OPC Traubenkern je nejlepším produktem na hubnutí, snížení hmotnosti a cholesterolu. Je obohacen o vitamín B2, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a dobré funkci nervové soustavy. Obsahuje velké množství antioxidantů užitečných pro cévy.

 

2. DHEA Wild Yam - elixír mládí, snížení hmotnosti a vitalita

 

Jde o produkt, který je rovněž určen na hubnutí. Pomůže vám zajistit lepší vitalitu a je označován jako elixír mládí. Stimuluje proces produkce bílkovin, podporuje metabolismus a snižuje ukládání podkožního tuku. Používá se často pro formování sportovní postavy.

 

3. Moringa BIO PREMIUM - komplexní produkt - hubnutí, energie, zrychlení metabolismu, detoxikace, stres

 

Moringa poskytuje základní živiny, minerály a vitamíny. Je dobrým antioxidantem pro lidský organismus. Obsahuje i kyselinu askorbovou či riboflavin. Má dobré nutriční hodnoty. Zabezpečí zlepšení koncentrace a funkcí mozku.

 

4. Green Coffee tablety - Pomalé hubnutí, spalovač tuků pro snížení hmotnosti

 

Green Coffee je skvělá volba pro lidi, kteří chtějí shodit přebytečná kila navíc. Je nejlepším zdrojem kyseliny chlorogenové, obsahuje minerály a antioxidanty. Uspěje při regulaci metabolismu. Je vhodný pro lidi toužící po snížení hmotnosti na čistě přírodní bázi.

 

5. Bikini - Rychlé hubnutí za pár dní do plavek, potlačení chuti k jídlu pro zrychlení metabolismu

 

Bikini je produkt s přírodními tabletkami, který vás opět vhodí do plavek. Těšte se ze štíhlejšího, čistšího a krásnějšího těla. Dejte svému metabolismu zrychlení, které vám zajistí rychlý účinek. Obsažené antioxidanty vám také pouze prospějí. Potlačuje chuť k jídlu a reguluje hodnotu krevního tlaku.

 

Rychlé hubnutí

Sexuální zdraví - nejlepší tablety, pilulky a léky na libido, zvýšení testosteronu a sexuální zdraví

Pro každého člověka je velmi důležité, aby vedl zdravý sexuální život, který mu zajistí uspokojení a dobrý pocit. Dělá to dobře jeho sebevědomí a má pocit, že je schopný a plnohodnotný člen společnosti. Dodává mu to kuráž a pocit sebeuspokojení. Je spokojen se sebou i se svým výkonem v posteli. Také v sexuálním životě je důležité i libido. Je to vlastně sexuální touha nebo pud, který to všechno vždy začíná. Bez sexuální touhy bychom nebyli schopni vést normální a hodnotný sexuální život. Je to stejné u žen i u mužů. Každý z nás musí mít dobré libido, které zaručí kvalitní sex. Proto je ho třeba podpořit, aby sex mohl být takový, jako za mladých časů.

 

Mužům v posteli může dělat problém i nedostatek testosteronu. Ten se vyskytuje sice i u žen, ale v minimálním množství. Pokud má chlap málo testosteronu, nemá velkou chuť na sex. Testosteron odpovídá mužské tělesné stavbě a vzhledu mužů. Nízké hladiny testosteronu mohou vést také k poruchám erekce nebo ke snížené mentální odolnosti. Sexuální zdraví je velmi důležité udržovat, protože při jeho poruchách může dojít k vážným sexuálním a zdravotním problémům. Je důležité, aby byl člověk se sebou spokojený a aby měl dostatek sebeuspokojení. Je třeba udržet hladinu testosteronu u muže v normálu, zejména z důvodu prevence vzniku poruch s erekcí či libidem.

 

My vám nabízíme mnoho produktů na podporu sexuálního zdraví, libida a zvýšení testosteronu v těle. Je na vás, jaký produkt si vyberete. Je důležité vědět, co chcete zlepšit a podle toho se rozhodnout, který produkt je vhodný právě pro vás. Máme mnoho produktů pro obě pohlaví, takže každý si tu najde něco pro sebe. Není na škodu investovat do sexuálního zdraví, protože je během života člověka také velmi důležité. A je třeba o něj dbát. Užijte si tak sex naplno.

Libido - Ashwagandha, Ginkgo Biloba, Horny Goat Weed, L-Arginine, L-Citrulline, Mucuna, Pruriens, Tongkat Ali, Tribulus Terrestris, Cordyceps Mushroom

Nejlepší přípravky na plodnost, libido a potenciAshwagandha se běžně používá k řešení problémů a obecně na podporu mužské síly či libida.

 

Ginkgo Biloba je vhodný přípravek pro obě pohlaví, při kterých zvyšuje touhu po sexu a podporuje vzrušení během něj.

 

Horny Goat Weed pomáhá zvýšit testosteron, libido, svalovou hmotu. Pomáhá při impotenci a nedostatečném zvlhčení.

 

L-Arginine zlepšuje průtok krve a vylučování růstového hormonu. Má antioxidační účinky.

 

L-Citrulline pomáhá dosáhnout erekce rychleji, má pozitivní výsledky v oblasti potence. Zlepšuje také vylučovací soustavu.

 

Mucuna pruriens zlepšuje také libido, erekci a zároveň celkový sexuální prožitek.

 

Tongkat Ali zlepšuje průchodnost cév, prokrvení, zpevňuje svaly a zvyšuje hladinu testosteronu.

 

Tribulus Terrestris pomáhá s problémy s erekcí, s prostatou, a má močopudné, antiseptické a protizánětlivé účinky.

 

Cordyceps Mushroom je také vhodný pro podporu libida.

 

Podpora libida

Posilovače testosteronu - Kreatin, D-Aspartic Acid, Deer Antler Extract, Tribulus Terrestris

Kreatin je nejpopulárnějším doplňkem výživy. Je důležitý pro ty, kteří se pravidelně věnují sportu. Slouží na spalování tuků a ovlivňuje pozitivně testosteron. Takže je vhodný na hubnutí, cvičení, a samozřejmě na podporu mužství. Posiluje kosti, libido a růst svalové hmoty či síly. Je rozhodně skvělou volbou.

 

D-Aspartic Acid může zvýšit hladinu testosteronu, ale pouze za určitých okolností. Pomáhá jej zvýšit mužům kteří nejsou příliš fyzicky aktivní, nebo těm, co trpí nízkou hladinou testosteronu. Nezvedá ji ovšem mužům, kteří jej mají dostatek a pravidelně cvičí.

 

Deer Antler Extract je rozdrcená část savčích parohů. V produktu se nachází kolagen, cholesterol. Obsahují hořčík a zinek, jež by měly zvyšovat hladinu testosteronu, avšak mnohé studie se rozcházejí v názorech ohledně tohoto produktu.

 

Tribulus Terrestris má v sobě sílu, která podporuje zvýšení hladiny testosteronu. Zlepšuje celkovou sexuální aktivitu a stimuluje tvorbu pohlavních hormonů. Také zvyšuje svalovou hmotu nebo sílu. Snižuje rovněž hladinu cukru v krvi.

 

Testosteron

Hormonální rovnováha - Diindolymethane (DIM), Indole-3-Carbinol (I3C), Fo-Ti (Ho Shou Wu), Pregnenolone, DHEA, Resveratrol

Hormonální rovnováha, estrogen, testosteronNa hormonální rovnováhu, tedy to, aby všechny hormony byly ve vašem těle v takovém množství a poměru, jako je to přirozené, existuje také řada doplňků.

 

Diindolymethane (DIM) prospívá rakovině prsu a také pomáhá při prevenci onemocnění spojených s prostatou.

 

Indol-3-karbinol (I3C) je vhodný i jako prevence proti rakovině prsu či tlustého střeva.

 

Fo-Ti (Ho Shou Wu) má tendenci být elixírem života, slouží na podporu vitality a plodnosti.

 

Pregnenolone se používá na zlepšování paměti, energie a imunity. Pomáhá s depresí, posiluje srdce a chrání tělo před stresem.

 

DHEA zlepšuje budování svalové hmoty a redukuje nadbytečný podkožní tuk.

 

Resveratrol je antioxidant efektivní při prevenci rakoviny tlustého střeva, rakoviny plic, a zpomaluje stárnutí. Můžeme se díky němu vyhnout cukrovce a napomáhá rozmnožení probiotických bakterií. Zlepšuje trávení a metabolismus. Nachází se například ve vinných hroznech. Napomáhá také odvádění toxických látek z těla.

 

Zvýšení testosteronu

Poruchy erekce - Vimax Pills, Ultra Potencia, Viagra, Cialis, Kamagra na podporu erekce

Tyto produkty mají mnoho funkcí, například způsobí zlepšení erekce, zvýšení potence a oddálení ejakulace. Odstraněním předčasné ejakulace dojde ke zvýšení chuti na sex. Tím se zvětší libido a také vzrušení během sexuálního styku.

 

Vimax Pills je určen ke zlepšení erekce, mírně zvětší prokrvení penisu krví a příznivě působí na ejakulaci. Zabrání i předčasné ejakulaci. Jeho pole působnosti je velmi široké, je to čistě přírodní výživový doplněk a jeho složení je unikátní.

 

Ultra Potence zlepší erekci, zvětší penis, citelně zvýší libido a oddálí ejakulaci. Způsobí vyšší sexuální aktivitu a prodlouží erekci. Výrazněji působí rovněž na prokrvení. Nemá vedlejší účinky a je ověřen množstvím klinických studií.

 

Cialis podporuje erekci až po dobu jednoho dne. Obsahuje mnoho podpůrných látek a je účinná při nedostatečném průtoku krve. Působí na hladkou svalovinu cév v penisu. Zlepší libido. Přípravek však funguje pouze, pokud trpíte erektilní dysfunkcí.

 

Kamagra zajistí také zvětšení penisu. Má však i několik vedlejších účinků.

 

Přírodní tablety na poruchy erekce, erektilní dysfunkce

Zvětšení penisu - lepší erekce znamená zvětšení penisu, přírodní tablety, pilulky, doplňky výživy pro muže na sex

Pokud máte pocit, že velikost penisu nevyhovuje vašim představám, tak jste na správném místě. Máme k dispozici řadu produktů pro zlepšení kvality sexuálního styku a života pro obě pohlaví bez rozdílu. Pro ženy i pro muže jen to nejlepší. Lepší erekce způsobí větší vzrušení a lepší požitek ze sexuálního styku. Čím je větší erekce, tím je i penis větším a mohutnějším. Nabízíme vám přírodní produkty, které vám zaručí lepší a plnohodnotnější pohlavní život.

 

Máme na prodej tablety, pilulky, doplňky výživy, takže rozhodně máte sortiment, ze kterého lze pohodlně vybírat. Každý si u nás něco najde, co by mu jeho pohlavní život nějakým způsobem zlepšilo a udělalo mnohem krásnějším než předtím. Do této oblasti se rozhodně vyplatí investovat, protože vám přinese množství potěšení a sebeuspokojení. Uděláte tím dobře nejen sobě, ale i své partnerce, kterou svým výkonem rozhodně překvapíte. Rozhodnutí je už na vás. Vyzkoušejte Vimax Pills v kombinaci s produktem Ultra Potence. Jsou to ověřené produkty s čistě přírodním složením.

TOP 3 Produkty, přírodní nootropika a afrodisiaka na zvýšení vzrušení, zvýšení plodnosti a zlepšení sexuálního života

Afrodisiakum, sex a lepší vzrušeníMáme pro vás ty nejlepší doplňky na sexuální zdraví pro muže a ženy. Každý si u nás vybere a každý si zde najde něco pro sebe. Pokud chcete mít lepší sexuální život a pevnější zdraví, jste rozhodně na nejlepším místě. Pro muže máme k dispozici produkty, které jsou také účinné na zvětšení penisu, libida a sexuálního vzrušení během sexuálního styku. Máte možnost objevit mužskou sílu, o jaké se vám ani nesnilo.

 

V nabídce máme Vimax Pills, což je nejlepší produkt na zlepšení sexuálního života.

 

Ultra Potence je přírodní viagra na podporu erekce, zajištěna je větší potence a zvýšení množství testosteronu. Semenax zlepší kvalitu a množství semene. Také oddálí ejakulaci pro větší plodnost a zážitek.

 

Vimax 

Pro ženy tu máme v nabídce také nejlepší doplňky na sexuální zdraví. Produkt pod názvem Clitorin je viagra pro ženy, která působí na vzrušení a orgasmus.

 

Vigorelle je nejlepším lubrikačním krémem na okamžité zvlhčení vagíny pro silný pocit vzrušení a delší pohlavní styk.

 

Nový produkt s názvem Breastmax slouží zas na zvětšení poprsí, rychlejší hubnutí a štíhlou postavu. Produkty pro ženy jsou vhodné také při menopauze.

 

Přírodní nootropika a afrodiziaka - vzrušení, plodnost, sex 

 

 
Máme na prodej tablety, pilulky a doplňky výživy, takže rozhodně máte sortiment, ze kterého lze pohodlně vybírat. Každý si u nás něco najde, co by mu jeho pohlavní život nějakým způsobem zlepšilo a udělalo mnohem krásnějším než předtím. Do této oblasti se rozhodně vyplatí investovat, protože vám přinese množství potěšení a sebeuspokojení. Uděláte tím dobře nejen sobě, ale i své partnerce, kterou svým výkonem rozhodně překvapíte. Rozhodnutí je jen na vás!

 

Nejlepší afrodiziaka
 

Nejlepší 3 nootropika na hubnutí, sex a celkové zdraví


 

1. Sex: Vimax Pills a Ultra Potence pro muže, Clitorin a Vigorelle pro ženy


 

2. Hubnutí: OPC Traubenkern, pro muže v kombinaci s produktem Testo Max S na hormonální rovnováhu, pro ženy možné kombinovat také s produktem DHEA Wild Yam


 

3. Celkové zdraví: Moringa na energii, zrychlení metabolismu, detoxikaci, stres - pomáhá také na játra a hubnutí

 

Vimax

  

Nejlepší 3 nootropika na soustředěnost, paměť a úspěch

1. Focus Pills - zlepšení koncentrace, paměti a zvýšení motivace


 

2. Exam Bacopa - lepší paměť pro studenty při učení


 

3. Think Pills - pilulky na mozek pro rychlejší přemýšlení


Nootropikum

Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.cz