Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Více spermií, semene

Jak mít více semene, spermií, lepší výstřik 

Jak docílit většího objemu semene, více spermií a delšího výstřikuNení žádným tajemstvím, že muži jsou milovníky porna. Není pak divu, že obdivují masivní ejakulace pornoherců. Častokrát si kladou otázky - co tito chlapi dělají pro to, aby měli více spermií, semene? Co dělat, abych i já dokázal ohromit svou partnerku pořádným výstřikem? Ať už chcete zvýšit svou plodnost nebo jen chcete stříkat dvakrát více semene, následující řádky jsou určeny pro vás.

 

V první řadě je třeba si uvědomit, že kvalita i množství spermií závisí na množství testosteronu, mužského pohlavního hormonu. Proto nebuďte překvapeni, že některé následující tipy na zvýšení produkce semene současně zvyšují i hladinu testosteronu. Ten odpovídá za vaši náladu, energii, růst svalů, či chuť na sex. Je skutečně zajímavé, že stačí pár jednoduchých změn životního stylu a získáte více spermií, semene.

 

V první řadě začněte cvičit. Pokud chcete mít více semene, spermií, lepší výstřik, vhodné je procvičování takzvaných PC-svalů prostřednictvím Kegelových cviků. Postačí však i klasické cvičení s činkami. Jak říká věda, posilování se závažím zvyšuje hladinu testosteronu a zlepšuje citlivost na inzulín. Obě věci jsou spojeny s vyšší koncentrací spermií. Související rada - pijte méně alkoholu. V podnapilém stavu se vám možná zdá, že jste neodolatelný, ale věda říká jasně - příliš drinků vaší sexualitě neprospívá, právě naopak.

 

Alkohol negativně ovlivňuje činnost jater, a to má za následek dramatické zvýšení hladiny estrogenu. Alkohol ovlivňuje hladiny testosteronu, libida a semena různými negativními způsoby, včetně schopnosti těla absorbovat vitamín A, což je klíčové pro produkci semene. 

Více spermií, semene dosáhnete jednoduše - nejlepší rady 

Nejlepší rady: Jak dosáhnout více semene a spermií?Další skvělou radou, jak mít více spermií, semene, je mít častěji sex a méně často se věnovat masturbaci. Mnoho mužů se ptá proč je jejich semeno někdy husté a jindy zas transparentní a vodnaté. Je to jednoduché, čím více budete ejakulovat, tím bude vaše semeno méně husté. Pokud sexujete každý den nebo ještě hůře - jestliže zuřivě masturbujete i několikrát denně, hustotě a kvalitě vašeho semene to příliš nepomůže.

 

Vliv na produkci více spermií, semene má i správná strava. Věřte či ne, to co jíte, má obrovský vliv na kvalitu vašeho ejakulátu. Je zřejmé, že velmi dobře víte, že strava chudá na nezdravé tuky, bohatá na proteiny, zeleninu a celých zrn je dobrá pro vaše zdraví. Už méně mužů ví, že takový jídelníček je skvělý i pro tvorbu vašeho semene. Například zpracované masné produkty jsou pro vaše spermie nepřítelem, ale ryby bohaté na zdravé tuky jsou skvělým tipem jak obohatit jídelníček. Jezte ryby jako losos či tuňák a zvyšte objem spermií a semene až o 34 procent!

 

Víte, proč jsou varlata uložena mimo tělo? Protože spermie potřebují být v chladnějším prostředí, než zbytek těla. Zkuste se tedy vyvarovat přehřívání varlat. Žádné časté vysedávání v horké vaně či termální vodě, už žádné dávání si notebooku do klína, omezte nošení těsného spodního prádla či džínsů a omezte časté saunování. Naopak, pomůže, když budete spát nahý a také studené či střídavé sprchy.

 

Konec kouření! Rada, která zachrání vaše zdraví i vaše spermie a semeno. Nejenže kuřáci smrdí kouřem, ale mají i méně spermií než nekuřáci - o celých 22 procent! Kromě toho jejich sperma má nižší kvalitu, spermie jsou pomalejší a menší. Výstřiky jak z porna zkrátka s kouřením cigaret nejdou ruku v ruce. 

Nejlepší přírodní produkty na více spermií, semene

Nejlepší přírodní produkty pro více semene a spermiíV neposlední řadě vám mohou pomoci i přírodní produkty. Určitě registrujete, že na trhu je množství kdejakých přípravků, ale některé z nich mají pochybnou kvalitu a mohou způsobit více škody než užitku. Představíme vám tři osvědčené produkty, o jejichž kvalitě a bezpečnosti netřeba pochybovat, navíc mají i prokazatelný účinek na více spermií, semene.

 

Semenax - nejlepší přírodní doplněk výživy pro více spermií, zvýšení semene a zvýšení plodnosti pro muže. Tento přípravek se postará o zvýšení kvality i kvantity vašeho semene. Vyšší produkce semene, přírodní zvýšení ejakulace, zvýšení mužské plodnosti či delší a kvalitnější orgasmus. Na to všechno se mohou těšit uživatelé tohoto přípravku, který se stává mezi muži stále oblíbenějším.

 

Vimax Pills - nejlepší produkt na zlepšení sexuálního života. Pomůže celkově zlepšit kvalitu vašeho sexu. Díky účinné a správně vyvážené kombinaci látek jako například vitamin E, gingko biloba či ženšen zajistí zvětšení penisu, výraznější prokrvení periferních oblastí těla, prodloužení a zkvalitnění erekce, oddálení ejakulace, zvýšení sexuální výdrže, vyšší sexuální aktivitu a citelné zvýšení libida. Pomůže vám v mnoha aspektech a výsledný efekt vás přesvědčí o jeho síle.

 

Ultra Potence - luxusní produkt - rychlé zlepšení erekce a zvýšení potence pro muže. Hektická doba činí ze stále více mužů impotentní, neschopných dosáhnout plnohodnotnou erekci a erekci jak by si představovali. Nedokážou uspokojit své partnerky, z toho plynou nevěry, muži jsou nešťastní, frustrovaní. Tyto případy se množí, a pokud se nechcete zařadit do stejné skupiny nešťastníků, přípravek Ultra Potence je tím správným řešením.

 

Vimax Pills 

Copyright 2018 - 2021 © Stimulant.cz