Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Více spermií, semene

Jak mít větší množství semene, mnohem více spermií a lepší výstřik?

Jak mít více semene a lepší výstřik

Chcete dosáhnout zvýšení množství semene a větší objem spermií? Není žádným tajemstvím, že muži jsou milovníky filmů pro dospělé. Není pak divu, že obdivují masivní ejakulace mužů těchto filmů. Častokrát si kladou otázky - co tito chlapi dělají pro to, aby měli více spermií, semene? Co dělat, abych i já dokázal ohromit svou partnerku pořádným výstřikem? Ať už chcete zvýšit svou plodnost nebo jen chcete stříkat dvakrát více semene a získat větší výstřik, následující rady jsou určeny pro vás.

 

Chcete obrovský výstřik? Vyzkoušejte Semenax na zvýšení plodnosti a zvýšení množství semene pro více spermií. 

 

V první řadě je třeba si uvědomit, že kvalita i množství spermií závisí na množství hormonu testosteron, mužského pohlavního hormonu. Proto nebuďte překvapeni, že některé následující tipy na zvýšení produkce semene současně zvyšují i hladinu testosteronu. Ten odpovídá za vaši náladu, energii, růst svalů či chuť na sex. Je skutečně zajímavé, že stačí pár jednoduchých změn životního stylu a získáte více spermií, semene.


V první řadě začněte cvičit. Pokud chcete mít více semene, spermií, lepší výstřik, vhodné je procvičování takzvaných PC-svalů prostřednictvím Kegelových cviků. Postačí však i klasické cvičení s činkami. Jak říká věda, posilování se závažím zvyšuje hladinu testosteronu a zlepšuje citlivost na inzulín. Obě věci jsou spojeny s vyšší koncentrací spermií. Související rada - pijte méně alkoholu. V podnapilém stavu se vám možná zdá, že jste neodolatelný macho, ale věda říká jasně - příliš drinků vaší sexualitě neprospívá, právě naopak.


Alkohol negativně ovlivňuje činnost jater a to má za následek dramatické zvýšení hladin estrogenu. Alkohol ovlivňuje hladiny testosteronu, libida a semena různými negativními způsoby, včetně schopnosti těla absorbovat vitamín A, což je klíčové pro produkci semene.

Více spermií, semene dosáhnete jednoduše - nejlepší rady 

Zvýšení množství semene a více spermií

Další skvělou radou, jak mít více spermií a semene, je mít častěji sex a méně často se věnovat masturbaci. Častá deprese také plodnosti velmi nepomáhá. Mnoho mužů se ptá proč je jejich semeno někdy peny a husté a jindy zas transparentní a vodnaté. Je to jednoduché, čím více budete ejakulovat, tím bude vaše semeno méně husté. Pokud sexujete každý den nebo ještě hůře - jestliže zuřivě masturbujete i několikrát denně, hustotě a kvalitě vašeho semene to příliš nepomůže.


Vliv na produkci zvýšení množství spermií a semene má i správná strava. Věřte či ne, to co jíte má obrovský vliv na kvalitu vašeho ejakulátu. Je zřejmé, že velmi dobře víte, že strava chudá na nezdravé tuky, bohatá na proteiny, zeleninu a celých zrn je dobrá pro vaše zdraví. Už méně mužů ví, že takový jídelníček je skvělý i pro tvorbu vašeho semene. Například zpracované masné produkty jsou pro vaše spermie nepřítelem, ale ryby bohaté na zdravé tuky jsou skvělým tipem jak obohatit jídelníček. Jezte ryby jako losos či tuňák a zvyšte objem spermií a semene až o 34 procent!

 

Chcete obrovský výstřik? Vyzkoušejte Semenax pro více spermií, zvýšení množství semene a na zvýšení plodnosti.

 

Víte proč jsou varlata uloženy mimo tělo? Protože spermie potřebují být v chladnějším prostředí jako zbytek těla. Zkuste se tedy vyvarovat přehřívání varlat. Žádné časté vysedávání v horké vaně či termální vodě, už žádné dávání si notebooku do klína, omezte nošení těsného spodního prádla či džínsů a omezte časté saunování. Naopak, pomůže když budete spát nahý a také studené či střídavé sprchy. 

 

Konec kouření! Rada, která zachrání vaše zdraví i vaše spermie a semeno. Nejenže kuřáci smrdí kouřem, ale mají i méně spermií než nekuřáci - o celých 22 procent! Kromě toho jejich spermie mají nižší kvalitu, jsou pomalejší a menší. Výstřiky jak z porna zkrátka s kouřením cigaret nejdou ruku v ruce. 

Nejlepší přírodní produkty na více spermií, semenaTabletky pro více semene a spermií

Tablety pro více semene a spermií

V neposlední řadě vám mohou pomoci i přírodní produkty na zvýšení množství spermií a více semene. Určitě registrujete, že na trhu je množství přípravků, ale některé z nich mají špatnou kvalitu a mohou způsobit vedlejší účinky. Představíme vám tři produkty pro zvýšení plodnosti, o kterých kvalitě netřeba pochybovat, navíc mají i prokazatelný účinek na pro více spermií, semene.


Semenax - nejlepší přírodní doplněk výživy pro více spermií, zvýšení semene a zvýšení plodnosti pro muže. Tento přípravek se postará o zvýšení kvality i kvantity vašeho semene. Vyšší produkce semene, přírodní zvýšení ejakulace, zvýšení mužské plodnosti či delší a kvalitnější orgasmus. Na to všechno se mohou těšit uživatelé tohoto přípravku, který se stává mezi muži stále oblíbenějším.

 

Nejlépe hodnocené produkty? Vimax Pills na zlepšení erekce, Ultra Potence na větší výdrž a Semenax na zvýšení plodnosti.


Vimax Pills - nejlepší produkt na zlepšení sexuálního života. Pomůže celkově zlepšit kvalitu vašeho sexu. Díky účinné a správně vyvážené kombinaci látek jako například vitamin E, gingko biloba či ženšen. Tablety na předčasnou ejakulaci a zvětšení penisu, výraznější prokrvení periferních oblastí těla, prodloužení a zkvalitnění erekce, oddálení ejakulace, zvýšení sexuální výdrže, vyšší sexuální aktivitu a citelné zvýšení libida. Pomůže vám v mnoha aspektech a výsledný efekt vás přesvědčí o jeho síle.


Ultra Potence - luxusní produkt - rychlé zlepšení erekce a zvýšení potence pro muže. Hektická doba činí z stále více mužů impotentní neschopných dosáhnout plnohodnotnou erekci a erekci jak by si představovali. Nedokáží uspokojit své partnerky, z toho plynou nevěry, muži jsou nešťastní, frustrovaní. Tyto případy se množí a pokud se nechcete zařadit do stejné skupiny nešťastníků, přípravek Ultra Potence je tím správným řešením.

 

Vimax Pills 

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.cz