Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Léky na spaní bez předpisu, pomáhající se stresem a nespavostí

Proč nemůžeme usnout a trpíme nespavostí - důvodem je stres, jídlo, nebo špatný spánek - pomohou léky na spaní bez předpisu? 

Stres a nespavostDůvodů, proč můžeme mít problémy se spánkem, je mnoho. Stále více lidí proto užívá léky na spaní bez předpisu, nebo chemické léky na zlepšení spánku na předpis. Příčinou špatného spánku může být stres a nespavost, ale příčin nespavosti může být mnohem více.

Od těch základních pro klidný spánek a klidnou mysl, kdy nemůžete spát například jen jeden večer kvůli fyzickému přetažení, kdy přes den vyvíjíte vysokou fyzickou aktivitu, až jste tak utahaní, že nejde usnout.

Nebo jste jedli na večer těžké typy jídel, které tělo tráví delší dobu. Nebo se také stává, že jste byli přes den více psychicky vytížení, a večer před spaním ležíte v posteli a přemýšlíte nad vším možným. To však vede jen ke krátkodobé nespavosti, která po upravení těchto věcí zmizí. Může se však stát, že vaše nespavost u vás trvá delší dobu, než jen 2-3 dny,
 a tehdy je možné vyzkoušet léky na spaní bez předpisu. Před tím, než navštívíte lékaře, si zkuste ujasnit, co je příčinou vaší nespavosti.

 

 

 

Tip pro vás: Hledáte pomoc na stres a nespavost? Vyzkoušejte přírodní léky na spaní Bioschlaf.

 

 

Do velké spojitosti s nespavostí se dává právě deprese. Pokud se ve dne cítíte ospalí a večer nemůžete usnout, zároveň jste již delší dobu neměli žádnou dobrou náladu, dobré pocity a nic vás přes den netěší a jen se těšíte, až budete doma, lehnete si do postele a budete se dívat do stropu, můžete mít právě příznaky deprese. Večer si totiž lehnete do postele a nemůžete usnout. Pokud u sebe toto pozorujete krátkodobě, nemusíte hned běžet k lékaři pro prášky na spaní, nebo na depresi. Můžete vyzkoušet doplňky stravy a léky na spaní bez předpisu na stres a nespavost, které náladu zlepšují, a podporují lepší spánek.

 

Závažnějším typem nespavosti je takzvaná insomnie. Ta se projevuje opravdovou nespavostí, kdy má jedinec problémy nebo těžkosti usnout (když nemůžete usnout jen pár dnů za sebou jednou za čas, tak insomnií pravděpodobně netrpíte) nebo se během noci budí, budí se nad ránem a z probuzení již nemohou usnout. Někdy se také stává, že tělo si u jedinců trpících insomnií zaměňuje noční a denní cykly, tedy že přes den tito jedinci chtějí spát a večer zase nemohou usnout.

 

Pro klidný a zdravý spánek není jen důležité být v dobré psychické pohodě, ale také změnit návyky před spaním. Neprovozovat žádné fyzicky náročné aktivity, nějakou dobu před spaním nejíst a také je důležité navodit psychickou pohodu.

Léky bez předpisu - Tablety a doplňky výživy na dobrý spánek 

Léky na spaní bez předpisuHlavní složkou léků, tabletek, a doplňků výživy na dobrý spánek nebo navození spánku či uklidnění, když vás trápí deprese a nespavost, by měl být tělu přirozený hormon Melatonin. Ten tělo samo od sebe produkuje při úbytku světla, čímž se nám po západu slunce chce více spát. Tento hormon tělu neškodí, a proto tabletky nebo doplňky výživy, které jej obsahují, jsou jedny z účinnějších.


Melatonin můžete zakoupit v kombinacích s rostlinnými výtažky, nebo přímo čistý Melatonin v tabletkách. Ovšem kromě Melatoninu v těchto tabletkách najdete i jiné přísady, aby hormon zůstal zachovaný, můžete zde tedy najít různé chemické sloučeniny pro udržování množství hormonu, popřípadě v cucavých tabletách i umělé příchutě či sladidla.


Odborník radí: Trápí vás nespavost? Pomohou vám nejlepší prášky na spaní a uklidnění Bioschlaf.

 

Většina doplňků stravy, které můžete najít ve formě tabletek, tobolek, nebo i ve formě tinktur, obsahuje také rostlinu s názvem Kozlík lékařský. Z ní se obvykle využívá kořen, který navozuje lepší náladu, pomáhá při lehčích depresích, úzkostech, při bolestech hlavy, a také má mnoho dalších využití a příznivých účinků. Kozlík lékařský právě napomáhá s depresemi a stresem, které jsou častými původci nespavosti. V čisté formě jej naleznete pouze v tinkturách, jinak v účinnějších doplňcích stravy obsahují tabletky nebo tobolky barviva, konzervanty, a další sloučeniny, které tělo spíše zatěžují.

 

Kozlík lékařský se také často kombinuje s aminokyselinou L-Theaninem, ta je tělu přirozená, a vyskytuje se pouze v zeleném čaji. L-theanin navozuje pocity relaxace, pomáhá se stresem a nervovým vypětím, nebo psychickou vyčerpaností. Tato aminokyselina se dá také zakoupit samostatně, nebo i v jiných bylinných kombinacích.


Ovšem opět si vždy přečtěte složení, ať do sebe s těmito výtažky a aminokyselinami do sebe zbytečně neládujete chemikálie, na jejichž odbourání musí tělo využít více energie, která pak schází pro produkci hormonů pro kvalitní spánek.

Doporučujeme léky na spaní bez předpisu vhodné i pro malé děti 

Problémy se spánkemLéky, které můžete začít užívat, jsou s obsahem tělu přirozených hormonů, aminokyselin, a výtažků z rostlin, které pomáhají navodit zdravý a klidný spánek.

 

My vám doporučujeme tabletky s přírodním složením Bioschlaf, který obsahuje výtažky z Eschscholzia californica, která pomáhá se zvládáním stresu, je účinná jako prevence úzkostí, a zároveň úzkosti zmírňuje, a pomáhá při insomnii a nespavosti způsobené stresem, psychickým vypětím, nebo úzkostmi. Zároveň tato rostlina, původem z Kalifornie, pomáhá léčit svalové tiky a záškuby vyvolané nervovými vzruchy

Eschscholzia californica sice obsahuje alkaloidy, o kterých se můžete dočíst, že jsou obsaženy i v opiovém máku, ale tyto alkaloidy jsou u ní o mnohem slabší, a tím pádem na rostlinu a celkově na přípravek nevzniká závislost. Zároveň obsahuje 100% přírodní látky, takže se nemusíte bát, že vaše tělo bude ukládat jakékoliv toxické chemikálie.


Tip: Co pomůže na nespavost? Nejlepší léky na spaní bez předpisu Bioschlaf a přírodní antidepresiva Relax Plus.

 

Další přípravek, který byste mohli vyzkoušet, a je doporučený spíše mužům, je 5-HTP, jehož výsledkem je lepší nálada a klidný spánek. I když jeho název může napovídat, že se jedná o přípravek plný chemikálií, není tomu tak. Tento volně prodejný lék obsahuje 5-Hydroxy tryptofan, látku, která je meziproduktem k vytvoření aminokyseliny L-tryptofan, jež je obsažená v různých druzích jídel. 5-HTP jí však obsahuje ve větším množství, takže denně nemusíte jíst velká množství různých potravin s obsahem této aminokyseliny. L-tryptofan je v těle potřebný pro výrobu Melatoninu, spánkového hormonu, a serotoninu, hormonu pro dobrou náladu. Takže tato aminokyselina pomáhá jak se spánkem, tak i navozením dobré nálady, popřípadě s prevencí nebo zmírňováním deprese, nebo při nervovém vypětí.

 

Poslední produkt, který vám doporučujeme, nese název Calm. Ten obsahuje především hořčík, který zlepšuje náladu a pomáhá v těle s přirozenými procesy. Zároveň v něm můžete najít vitamíny B a C a jód.

 

Bioschlaf – doporučujeme, pomáhá se zvládáním stresu a pomáhá při nespavosti, není návykový, a je bez předpisu.

 

5-HTP - hormon štěstí v tabletách – obsahuje meziprodukt k vytvoření aminokyseliny L-tryptofanu, která je potřebná pro tvorbu spánkového hormonu Melatoninu a hormonu pro dobrou náladu Serotoninu

 

Calm – produkt za dobrou cenu, obsahuje hořčík, vitamíny B, C a jód, napomáhající s přirozenými procesy v těle.

 

Léky na spánek, nespavost 

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.cz