Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Jak vybrat intimní gel pro vaginální a anální sex

Anální sex přináší osvěžení do vašich ložnic, intimní gel je však potřebný i na vaginální sex, kde koupit nejlepší intim gel?

Anální sex osvěží stereotypní sexuální život

Pri souboji vaginálního a análního sexu je těžko vybrat jednoznačného vítěze. Anál vyžaduje delší přípravu, trénink a osvojení si pár triků, přičemž při vaginálním to jde přirozeně samo. Dvojice, které si prošly počátečními úskalími při análním sexu se shodují, že jde o velmi silný milostný zážitek.
Tablety na sex a lubrikační gely pro ženy mohou zlepšit anální i vaginální sex. 


Muži se na tento druh sexu dívají jako na něco "zakázané", o čem se na začátku vztahu nemluví, alespoň ne běžně. Stereotyp je však přirozený vedlejší účinek dlouholetých vztahů a podle průzkumů dokáže anální sex vyvolat u muže stejné vzrušení a pocity, jakoby se miloval s novou ženou. I tímto způsobem lze předejít nevěře. Ženy se na něj dívají s mírným pohoršením. Jelikož v něm hrají pasivní roli, cítí se být vrženy napospas partnerovi a jejich uspokojení je pouze v jeho režií. Nejde opomenout bolest, které se při prvních pokusech nevyhnou, akt vyžaduje dlouhou předúpravu a trpělivost, není to druh sexu vhodný na "rychlovku".


Pokud žena po počátečních obavách přece jen přistoupí na anální sex, dá tím muži největší důkaz lásky. Dává mu tím najevo svou absolutní důvěru a oddanost.

 

Jak na anální a vaginální sex: Použijte lubrikační gel Vigorelle na zvlhčení a tabletky Clitorin na zvýšení libida a vzrušení pro ženy.

 

Při análním sexu není nikde psáno, že pouze muži jsou při něm aktivní. Vyměňte si úlohy a zahrajte se trochu. Časy kdy byl anální sex spojován pouze s homosexuály jsou dávno pryč. Ženy mají svůj bod G, muži zase prostatu. Hodně z nich přiznává, že dráždění prostaty přes stěny konečníku je umí přivést do extáze. Erotický průmysl je velmi vynalézavý a nabízí speciální připínací penisy. Díky této šikovné pomůcce může převzít vedení partnerka a ukázat své polovičce jak se to dělá.


Takže vaginální nebo anální? Všechno je to o komunikací, každému je příjemné něco jiného a je důležité aby se oba partneři cítili dobře. V sexu neexistují pravidla, může se vše, s čím souhlasíte oba.

Vaginální i anální sex jako tabu - odpovědi na nevyslovené otázky o análním sexu - bolí bez lubrikantu? 

Vaginální, Anální sex bolí bez lubrikantuAko to už v dnešní době bývá, lidé se o mnoho věcí zajímají, ale nemají odvahu na dané téma mluvit nahlas. Tvrdý sex u mužů vyžaduje testosteron a kondici i při pohlavním styku. Anální sex stále zůstává zahalen rouškou tajemství, zaměstnává fantazii mužů i žen. Proto přinášíme pár faktů, které vás možná přesvědčí okusit "zakázané ovoce".


S análním sexem se spojuje bolest, to je nepopiratelný fakt, ale nezpůsobuje ho samotný akt, ale nedostatečná příprava. Při dodržení několika zásad si ho opravdu užijete oba.

 

Jak zlepšit anální nebo vaginální sex: Vyzkoušejte lubrikační gel Vigorelle a tabletky Clitorin - léky na plodnost pro ženy.

 

Stimulaci konečníku se věnujte alespoň 10 minut, partnerka musí být dokonale uvolněná, vniknutí penisu je až závěrečnou fází styku. Nikdy ho nepraktikujte bez lubrikačního gelu, způsobíte si tak vůči němu averzi. Platí zde pravidlo, čím více gelu, tím lépe. Ideální lubrikant pro anální styk je anální a vaginální intimní gel Lovely Lovers, zajišťující dostatečné zvlhčení a snadný průnik.


Anální otvor netřeba porovnávat s vagínou. Pochva je sliznice, její základní vlastností je schopnost zvlhčovat se. Konečník se ale sám zvlhčit nedokáže. Proto opět připomínáme potřebu lubrikantu s tipem na další vhodný produkt Vigorelle intimní gel.

 

Jak je to s hygienou a análním sexem? Toto je otázka, kterou nikdo nevysloví nahlas ale dost podstatná. Před samotným sexem je nutné mít vyprázdněná střeva s čistý konečník. Mnoho lidí kvůli tomu podstupuje pravidelně klystýr. Ptáte se, zda se vůbec vyplatí toto všechno podstupovat a je možné dosáhnout při análním sexu orgasmus? Budete se divit, ale mnoho žen preferuje právě tento druh styku, protože při klasickém ho nedosahuje. Oblast konečníku má mnoho nervových zakončení, které při dráždění plnohodnotně reagují. Tento proces můžete podpořit vhodným výrobkem pro zvýšení vzrušení jako je například sprej na klitoris 12Volt.

Tabletky a lubrikační gely na zvlhčení i plodnost! Jak dosáhnout orgasmu?

Tablety a lubrikační gely na podporu plodnosti a zvlhčení

Snaha otěhotnět je někdy spojena se zhoršením sexuálního života. Partneři sá pod neustálým tlakem a příliš se soustředí na svůj cíl a zapomínají, co je podstatou sexu. Najednou se vytratí vášeň, spontánnost a touha, libido u obou klesá a tím i šance na přírůstek do rodiny. Proto je důležité soustředit se nejen na kvantitu ale hlavně kvalitu sexu. Pokud se do vaší ložnice nastěhoval stereotyp, popřemýšlejte jak ho odehnat. Spánek nahraďte sexem a lásku podpořte vášní. Clitorin a Vigorelle vám v tom pomohou.


Pomocí speciálních přípravků oživíte společné intimní chvíle a znovu objevíte krásu milování, ze které vznikne nový život. Přečtěte si o nejlepších přípravcích na zlepšení sexuálního života.


Jak na anální a vaginální sex: Zkuste lubrikační gel Vigorelle a tabletky Clitorin na libido a vzrušení pro ženy. Buďte atraktivní a vyzkoušejte i Breastmax na zvětšení prsou a zpevnění poprsí ženy.


Vigorelle - je intimní gel, který přirozeně zvlhčuje vagínu. Speciální vzrušení s sebou přináší vzrušení a touhu při správném podnětu. Amynokyselna L - Arginine zvyšuje výkon, indiánská bylinka Damiana funguje jako přírodní afrodiziakum, Wild Yam harmonizuje hormonální systém a Aloe Vera přináší chladivý a uklidňující efekt. To není všechno, najdete v něm i vitamin A a C, důležité pro zdraví ženských pohlavních orgánů. Používáním tohoto gelu si nejen užijete důvěrnosti s partnerem, ale přispějete ke zvýšení plodnosti.


Sprej na klitoris 12Volt - dá vám dosud nepoznaný požitek ze sexu. Byl navržen tak, aby zvýšil citlivost klitorisu a při jeho stimulaci došlo k dlouhému, silnému orgasmu. Také působí na vaše vzrušení, takže pokud jste dosud při sexu nebyla vy ta iniciativní, po jeho aplikací přebíráte řízení. Můžete jej použít před nebo během sexu, či předehry, po aplikací působí až 45 minut.


Vaginální a anální intimní gel Lovely Lovers - nejde jen o pouhý lubrikační gel. S tímto výrobkem dosáhnete maximální vzrušení a orgasmus jaký jste ještě nezažili. Složení na vodní bázi perfektně zvlhčí intimní partie a nezanechá žádné skvrny. Zároveň povzbuzuje prokrvení pohlavních orgánů a zlepšuje jejich funkci. Obsahuje pouze přírodní látky, čili nenese s sebou riziko vedlejších účinků nebo kožní reakce, či podráždění.

 

Doporučujeme TOP produkty na větší plodnost, lépe vzrušení a nejsilnější orgasmy pro ženy i muže jsou tu


Vigorelle - vítěz mezi lubrikačních gely na vzrušení, sexuální touhu, orgasmus pro ženy, určený pro vaginální i anální sex.


Sprej na klitoris 12Volt - poskytuje vzrušení, větší libido, silný orgasmus, zúžení vagíny, jako benefit přináší příjemnou vůni vagíny.


Vaginální a anální intimní gel Lovely Lovers - lubrikační gel pro důkladné zvlhčení, silné vzrušení, zvýšení plodnosti.


Tip pro všechny vášnivé ženy: Pro lepší efekt používejte Clitorin - Přírodní Viagra pro ženy


 

Lubrikační gel na anální sex pro ženy 

 

Anální sex nebolí a už není praktikován jen v filmech pro dospělé, rozbije stereotyp ve vaší ložnici - je třeba lubrikační gel proti bolesti a jak ženám pomohou tablety?

Anální sex nebolí

Anální sex je milován i nenáviděn tip milostného aktu. Muži ho vyžadují od svých partnerek stále častěji a není se co divit. Z psychologického hlediska muže podvědomě vzrušuje představa porušení společenského kodexu a proniknout do zakázané zóny.


Ženy o něm už neuvažují s takovým nadšením jako muži a stále ho považují za vulgární. Zapracuje i jejich emocionální prožívání sexu, při análním styku je jejich uspokojení čistě v rukou partnera a nemají na něj žádný vliv, mnohým dokonce vadí, že je praktikována v poloze zezadu a ztrácejí oční kontakt s partnerem. Sex se tak pro ně stává neosobní, přímo živočišný. No s vyvíjející se dobou se mění i jejich pohled na věc a mnoho z nich přikývne i na takovou praktiku, jen aby si nepřipadaly staromódně.


Z fyzického hlediska je samozřejmé, že muži díky "těsnějším prostorem" dosahují maximální vzrušení a intenzivní orgasmus, ale jak je to s ženami? Rektální otvor spojuje s vagínou tenká stěna s množstvím nervových zakončení, díky nim je anální sex uspokojivý i pro něžnější pohlaví. Bohužel bez bolesti při prvních pokusech to nepůjde a záleží jen od samotné ženy, kolik je ochotna snést pod příslibem maximálního vyvrcholení.


Muž musí být při análním sexu obzvláště opatrný, aby nedošlo k případným poraněním. Základem je, naučit se uvolnit svěrače, umístěny kolem otvoru. Tyto se při tlaku zvenčí automaticky stáhnou. Kromě toho anální otvor nemá schopnost zvlhčit se sám, proto budete potřebovat kvalitní lubrikant. Pánové, pokud toužíte uspokojit své choutky v jiném otvoru jako je vagína, vyzbrojte se trpělivostí, jemností a zapomeňte na rychlé tempo v domnění, že tak partnerce způsobíte větší rozkoš. A stále mějte na mysli nepsané pravidlo, že penis může jít z vagíny do análu, ale nikdy ne naopak.


Trénink dělá mistra a pokud dá žena muži dostatečný prostor na vylepšování praktik, odměnou jí bude tak intenzivní orgasmus, že bude prosit o anální sex i sama.

Nevíte, jak na věc? Přečtěte si malou instruktáž s tipy na nejlepší produkty na anální sex - gely a tablety pro ženy jsou příjemným zpestřením nejen sexu do zadku!

Přírodní lubrikanty na anální sex pro ženy

Nikto z nebe moudrý nespadl. Tato otřepaná, ale pravdivá stará moudrost platí všude a pro každého. Nemůžete se jen tak vrhnout na "věc" a očekávat perfektní zážitek. Na takových pokusech už selhalo mnoho partnerů a anální sex se tak pro ně stal uzavřenou kapitolou. Vždyť i při koupi nové pračky si nejdříve přečtete návod k obsluze a až potom si užíváte její funkce. Je třeba si uvědomit, že uspokojování se během análního sexu není přirozený způsob milování se. Vyžaduje ovládat trochu teorie a triky aby byl pro oba příjemný.


Anální sex lze praktikovat pouze tehdy, pokud jste před tím byli na stolici. V opačném případě riskujete nepříliš příjemné překvapení, samozřejmě pokud nemáte sklony s fetiše. Nezapomeňte na důkladnou sprchu, dobrou zprávou je, že precizní vyčištěný konečník je více hygienický než vagína. Někteří lidé kvůli análu podstupují pravidelný klystýr.


Pokud se partner spěchá je pravděpodobné, že vám tuto techniku znechutí. Statisticky si dobrý anální sex vyžaduje 15 minut laskání konečníku. Uvolňování svěrače musí trvat dlouho, aby to bylo příjemné a anální otvor připraven přijmout penis.


Zajímavé je, že i strava hraje svou roli. Pokud konzumujete fastfoody a hotová jídla, vůbec tím nepřispíváte k příjemným zážitkem z análního sexu. Zdravý trávicí trakt totiž zlepšuje komfort při análním sexu. Jezte více vlákniny, ovoce a zeleninu.


Dostatečné zvlhčení oblasti konečníku je nezbytné pro snadnější průnik penisu. Výběru vhodného přípravku věnujte dostatek pozornosti. Kromě schopnosti zvlhčit intimní místa musí mít i šetrné složení, vyhovující intimním partiím. Jako příklad uvádíme intimní gel Vigorelle, Sprej na klitoris nebo lubrikační gel Lovely Lovers. Tyto výrobky nejen že jsou citlivé k vašemu tělu ale dráždí vaše smysly a navodí správnou atmosféru.


Na anální sex je třeba připravit po tělesné i psychické stránce. Protože právě mozek vysílá signál na uvolnění svalstva nebo jej naopak nechá stažené a všechna opatření, které jste provedli jsou zbytečné. Zbavte se strachu z nepoznaného a nastavte se, že jdete vyzkoušet zakázané ovoce, takové přece chutná nejlépe. 

Nejlepší produkty, které udělají z análního sexu skutečný zážitek - příjemný anál vám zajistí lubrikační gel na orgasmus, vzrušení a zvlhčení ženy

Nejlepší sprej, gel, krém, tablety na anál

Při análním sexu se neobejdete bez malých pomocníků, kteří přispějí k vašemu uvolnění, zvětší touhu po sexu a zvlhčí intimní partie pro hladký průnik bez bolesti.


Sexshopy a internet jsou zaplaveny nabídkou sexuálních pomůcek. Dokonce takový lubrikační gel koupíte už i v potravinách jako doplňkový sortiment. Nevyplatí se však ho jen tak narychlo hodit do košíku a těšit se na návrat domů. Nekvalitním výrobkům si můžete více uškodit než pomoci, nemusí být dostatečně účinný a váš pokus o anální sex ztroskotá při výkřicích bolesti vaší polovičky. Proto vsaďte na ověřenou kvalitu a dejte na doporučení spokojených zákazníků.


Vigorelle - intimní gel působí přímo na ženské libido. Vzrušení přichází okamžitě při správném podnětu. Díky vstřebávání do vagíny, klitorisu a anální otvor se zintenzivní vaše touha po sexu a uvolníte své smysly. Díky tomu se váš partner jednodušší "trefí do černého" a vy si užijete silný, dlouhý orgasmus. Díky přírodnímu složení nemá jeho používání žádná rizika. Navíc obsahuje Aloe Vera s chladivým a uklidňujícím účinkem pro vaše intimní partie.


Clitorin - díky tomuto přípravku můžete objevit objevíte nový požitek ze sexu. Přírodní afrodiziakum bylo navrženo speciálně pro ženy pro podpoření všeho, co je při jejich sexualitě důležité. Získáte s ním výše libido, vzrušení, intenzivní orgasmus, také zvyšuje plodnost a podporuje lepší prokrvení pohlavních orgánů.


Můžeme o něm mluvit jako o přírodní Viagře pro ženy. Je volně prodejný a zcela neškodný. Doporučuje se dávkovat 2 x denně po dobu několika měsíců, efekt přichází postupně. Složení je plné vitamínů skupiny B, vitamin C a E, doplněné zinkem a calcio. Vzácné přírodní látky jako hroznový extrakt DHEA, Arginine, Damiana, Cinicifuga racemosa, kořen z Kudzu, Catuaba, Asparagus racemous, Lenourus Cardiac a extrakt z maliny se starají o ženské tělo a dají mu to, co potřebuje.


Anální, intimní gel Lovely Lovers - tento gel vydatně a dokonale zvlhčuje intimní partie. Je založen na vodní bázi a nezanechává žádné skvrny. Aktivní látky působí na lepší prokrvení pohlavních orgánů a dávka guarany a kofeinu má povzbuzující účinky. Zaručuje dokonalou kluzkost a snadný průnik bez vzniku odřenin nebo podráždění. Díky přírodnímu složení je bezpečný a bez vedlejších příznaků. Přispívá k osvěžení vašeho sexuálního života. 

Doporučujeme nejlepší produkty pro dokonalý zážitek z análního sexu: 

Vigorelle - nejlepší lubrikační gel na anální a vaginální sex pro ženy.


Clitorin - nejvhodnější pilulky na libido, dosažení orgasmu při análním sexu.


Lovely Lovers - anální, intimní, lubrikační gel pro příjemný požitek z análního sexu. 

 

Jaký je dobrý lubrikační gel na anální sex a anál do zadku v těhotenství 

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.cz