Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Jak vybrat intimní gel pro vaginální a anální sex

Prostata

Léčba prostatyProstata je žláza, která se nachází jen v mužském těle. Je součástí reprodukčního systému mužů. Najdete ji mezi močovým měchýřem a svaly pánevního dna a kořenem penisu a začátkem konečníku. Její normální velikost je 20 - 30 gramů (jako vlašský ořech). Věkem se prostata zvětšuje. Po čtyřicítce může mít velikost meruňky a po 60 roce věku může být velká jako citron.

 

Prostata a její funkce


- V prostatě se tvoří prostatická tekutina, která je součástí ejakulátu.

- Jsou v ní svaly, které vymrští ejakulát z močové trubice

- Uzavírá močovou trubici při ejakulaci a semenné kanálky při močení

- Prostata je mužský bod G. Stimulací prostaty může vyvolat dlouhotrvající orgasmus silné intenzity.

 

Jakékoli problémy s prostatou mají vliv na mužskou sexuální stránku života. Je proto dobré se o tuto žlázu starat a udržovat ji zdravou. Jelikož prostata obklopuje část močové trubice, první problémy s ní zjistíte právě při močení. Zvětšená prostata stlačuje trubici a vy máte problém se vymočit. Slabý nebo přerušovaný proud moči, nucení na močení, bolestivé močení jsou jasným znakem toho, že se něco děje s prostatou.

 

Léčba prostaty

Léčba prostaty vyžaduje lékařské vyšetření. Následně vám lékař podle diagnózy určí léčbu a předepíše léky.

Chcete-li ale problémům s prostatou předejít, případně chcete při prvních příznacích zvětšené prostaty něco pro své zdraví udělat, můžete sáhnout po výživových doplňcích stravy. Přírodní složení těchto produktů obsahuje směs výtažků rostlin, které příznivě působí právě na prostatu. Jelikož jde o koncentraci čistě rostlinných výtažků, nemusíte se obávat žádných vedlejších účinků. Výtažky z rostlin jsou vysoce koncentrované, jejich účinek je tak zaručen. Pokud i přes užívání přírodních výživových doplňků problém s prostatou přetrvává, rozhodně navštivte lékaře. Informujte ho i o užívání těchto produktů. 

Zánět močových cest

Zánět močových cestZánět močových cest není nic příjemného pro ženy ani muže. I když jde o zcela běžnou infekci, značně s ní trpí kvalita života. Toto onemocnění ale nikdy nepodceňujte. Samo od sebe nezmizí.

Zánět močových cest nejčastěji postihuje ženy, ale není výjimkou, pokud se tento zánět objeví i u mužů. Stále se ale považuje za ženské onemocnění. Časté nucení na močení, močení, které způsobuje bolest, nebo pocit pálení - to jsou typické znaky zánětu močových cest. Toto onemocnění způsobují přemnožené bakterie (ne chladné počasí), které se mohou přenést pohlavním stykem nebo přímým kontaktem z člověka na člověka.

 

Léčba zánětu močových cest


Tekutiny

Při prvních příznacích můžete zkusit samoléčbu. Pijte hodně tekutin, budete často močit, ale jen tak můžete z těla dostat bakterie způsobující zánět ven. Denně si dejte i 10 sklenic čisté vody nebo bylinkových čajů. Nejznámější je urologický čaj.


Lázeň

Proti zánětu pomůže i teplá koupel v přesličce rolní.


Volně prodejné léky

Dejte si vitamin C, který zabrání rozmnožování bakterií. Na zmírnění bolesti a pálení při močení si můžete dát léky s protizánětlivým účinkem (acylpyrin, ibuprofen, ...).

 

Výživové doplňky

Kromě již zmíněného urologického čaje, který obsahuje směs bylin, které účinně bojují proti zánětu močových cest, můžete sáhnout i po výživových doplňcích. Tyto produkty nejen že budou komplexně bojovat proti zánětu, ale podpoří i vaši imunitu a mají vliv i na sexuální stránku vašich životů. Jelikož jde o produkty, které jsou složeny z přírodních rostlinných koncentrátů, nemají vedlejší účinky a jejich užití je bezpečné. Sáhněte po těchto produktech už při prvních náznacích zánětu močových cest a nedovolte tak nemoci se rozvinout.

 

Kdy jít za lékařem

Jakmile se v moči objeví krev nebo hnis, objeví se bolesti dolní části zad a budete mít zvýšenou teplotu, je nejlepší navštívit lékaře. Neléčený zánět močových cest může přejít do chronického stadia. V tomto případě už antibiotika nemusí zabrat. 

Prostata versus zánět močových cest

Onemocnění prostaty versus zánět močových cestZvětšená prostata a zánět močových cest jsou onemocnění, které nejčastěji trápí mužskou a ženskou část populace. Ani jedno z těchto onemocnění na kvalitě života nepřidává.

Předejít, případně zabránit rozvoji jednoho i druhého onemocnění můžete díky přírodním potravinovým doplňkům stravy. Díky nim dostane váš organismus přesně to, co potřebuje, aby udržel orgány zdravé. Speciální složení přírodních doplňků je zaměřeno na udržení zdravé prostaty.

 

Moringa je rostlina, která udrží vaši prostatu zdravou. Obsahuje látku salvestrol, která má preventivní účinek proti rakovině. Kromě toho má vliv na lepší prokrvení penisu a podporuje sexuální výkonnost mužů. Výživové doplňky se stejnojmenným názvem Moringa obsahují koncentrované účinné látky z této rostliny a jejich účinek je tak silnější, než kdybyste pili čaj z této rostliny.

Pokud hledáte něco, co je vhodné nejen na prostatu, sexuální život ale i močový systém, sáhněte po VigRX Plus, nebo Ultra potence - oba výživové doplňky obsahují speciální výtažky z rostlin, které udrží zdravou prostatu, močové cesty a zároveň zvýší váš sexuální apetit a zkvalitní erekci.

 

Zánět močových cest postihuje hlavně ženy. Nejde o nachlazení, toto onemocnění je způsobeno bakteriemi, které se do organismu dostanou přímým kontaktem s nimi. Pokud vám tento problém brání v sexuálních slastech života, nemusíte pít litry urologického čaje, ani navštěvovat množství lékařů. Přírodní doplněk stravy Woman Power si poradí s každým zánětem močových cest a poradí si i s kvasinkami. Pokud chcete kromě svého zdraví zlepšit i sexuální oblast svého života, neměly by vaší pozornosti ujít přípravky Clitorin nebo Vigorelle. Zintenzivní ženský orgasmus, zvýší chuť na sex a vzrušení.

 

Výživové doplňky jsou složeny pouze z výtažků rostlin, které mají příznivý vliv na lidský organismus. Jejich užívání je bezpečné, bez rizika vedlejších účinků. Nenajdete v nich žádné syntetické přídavky, takže jsou vhodné pro každého.

 

Doporučujeme pro muže:

 

Moringa - komplexní produkt na prostatu, zánět močových cest

 

VigRX Plus - obsahuje Saw Palmetto - pomůže na prostatu, močové cesty a erekci

 

Ultra Potence - vysoký obsah Saw Palmetta - pomůže na prostatu, zlepšení erekce a potenci

 

Přípravky na léčbu prostaty a zánětu močových cest 

 

Doporučujeme pro ženy:


Woman Power
 - komplexní produkt proti zánětu, kvasinkám, pro sexuální zdraví

 

Clitorin - nejlepší produkt na zlepšení sexuálního života pro ženy

 

Vigorelle - Neutralizace bakterií, zvlhčení vagíny, větší vzrušení

 

TOP produkty pro zlepšení sexuálního života pro ženy 

Copyright 2018 - 2021 © Stimulant.cz