Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Gynekologie, Příznaky těhotenství

Jak zpomalit stárnutí přírodními prostředky 

Zpomalení procesu stárnutí přirozenou cestou s pomocí přírodyStárnutí je skutečností života a nikdo z nás se nestává časem mladší, tento proces lze však zmírnit. Pokud jste aktivní ve vašem úsilí, existuje mnoho způsobů, jak bojovat proti procesu stárnutí. Přinášíme vám několik bylin, které dokážou zpomalovat stárnutí:

 

Ženšen


Dvě nejběžnější formy ženšenu, které vidíme na západě, jsou americký ženšen a asijský ženšen. Oba jsou vynikající v tom, že pomáhají tělu fyziologicky se přizpůsobovat různým potřebám. To pomáhá bojovat proti účinkům stresu na tělo ... a to je jen jedna z mnoha výhod této bylinky. Obvykle se hlásí zvýšené úrovně vytrvalosti a zvýšená duševní a fyzická výkonnost.

 

Borůvky


Borůvky jsou malé modré bobule, které jsou bohaté na antioxidanty. Výzkumy naznačují, že tyto bobule jsou neuvěřitelnou obranou proti časným příznakům stárnutí, včetně vrásek a jizev. Také údajně podporují zdravý zrak a oči; to je zvláště výhodné pro ty, kteří se zabývají makulární degenerací a kataraktem.

 

Gotu Kola


Tato rostlina pochází z Indie, Číny, Jižní Afriky a Indonésie, kde se používá už tisíce let. Často se pije jako čaj. Rostlina může účinně pomoci při hojení ran, duševní jasnosti a křečových žilách. Některé zprávy dokonce tvrdí, že může podpořit spolehlivou paměť a být terapií proti senilitě.

 

Kurkuma


Toto jasně žluté koření, které se běžně vyskytuje v kari, má řadu výhod. Mezi nimi, říkají experti, je schopnost potenciálně odvrátit podráždění, které způsobuje degenerativní onemocnění. Kurkuma může také snížit oxidační stres. To znamená, že může chránit tkáně před poškozením a může být prospěšná při prevenci vzniku vrásek, jizev a jiných viditelných příznaků stárnutí.

 

Vitamín D


Ačkoli technicky vzato to není bylinka, vitamin D má podle vědců hodně protinádorových přínosů. Zatímco příliš mnoho slunce by mohlo být zodpovědné za předčasné stárnutí, správné množství slunečního záření a adekvátního množství vitamínu D se jeví tak, že prodlužuje životnost buněk a snižuje příznaky biologického stárnutí.

Pilulky, kapsle, doplňky výživy - nejlepší způsoby omlazení 

Tablety, výživové doplňky pro omlazeníAť si to přiznáme nebo ne, většina z nás by neváhala koupit nějaký produkt, který by zpomalil nástup duševní nemohoucnosti, pokrčenou kůži, vrásky a šedé vlasy, které doprovázejí proces stárnutí.

 

Ať už jde o krém na pokožku, doplňky stravy nebo vitamíny, jsme vždy na lovu a hledáme nové způsoby, jak zůstat dobře vypadající a cítit se mladistvými. Ale jaké produkty proti stárnutí jsou skutečně bezpečné a účinné?

 

Retinol


Retinol je derivát vitamínu A, který se často prodává jako krém na předpis, nebo v jiných přípravcích proti stárnutí. Bylo klinicky prokázáno, že snižuje jemné linie a vrásky, ale ve vysokých koncentracích může být dráždivý a vysušuje vaši pokožku. Obecně je však považován za bezpečný.

 

Parabeny


Parabeny se často používají jako konzervační látky v přípravcích na zlepšení péče o pokožku. Je známo, že narušují hormonální systémy a jako takové mohou souviset se zvýšenou mírou rakoviny a narušit reprodukční systémy. Výzkum ukazuje, že parabeny v podstatě "působí" jako estrogen a jako takové jsou spojeny se zvýšeným rizikem rakoviny prsu.

 

Vitamín E


Vitamín E je jen jedním příkladem přírodního doplňku, který je neuvěřitelně účinným antioxidantem. Antioxidanty mohou pomoci bojovat proti volným radikálům v našem těle, činidlům, které v podstatě poškozují důležité buněčné složky. Používání vitamínu E lokálně také může pomoci zabránit poškození před sluncem a zahladit jizvy.

Vitamin E může zvýšit vaši imunitu, snížit inzulínovou rezistenci a dokonce pomoci zabránit infarktu. Nedávný výzkum také poukazuje na velký potenciál vitamínu E při prevenci nebo léčbě nemocí souvisejících s věkem, jako je Alzheimerova choroba.

 

Koenzym Q10


Koenzym Q10 je přirozeně se vyskytující a silný antioxidant, který je životně důležitý pro fungování buněk. Studie ukazují, že má potenciál ke zmírnění různých nemocí spojených se stárnutím, jako jsou kardiovaskulární onemocnění, Parkinsonova nemoc a ztráta sluchu.  

Nejlepší přípravky zpomalující stárnutí - osvědčené přípravky

Nejlepší a osvědčené přírodní produkty proti stárnutíMáte často pocit, že stárnete příliš rychle? Snili jste někdy o nějaké kouzelné pilulce, která může zpomalit proces stárnutí a udržet vás ještě dlouho mladými? Ať už je to znečištění v životním prostředí nebo typ jídla, které denně jíme, dnešní stárnutí je rychlejší, než kdykoliv předtím.

 

Tak, jak se můžete vyhnout tomuto problému? Existují nějaké doplňky proti stárnutí, které můžete použít? No, existují! Jde jen o to, vybrat si ten správný doplněk, který vám přinese takové výhody a účinky, jaké byste využili pro svou individuální potřebu.

 

Jelikož každý z nás je jiný, může se jevit výběr toho správného doplňku jako těžký úkol. Nemusí tomu však být vždy. Existuje totiž jeden doplněk, který svými neuvěřitelnými vlastnostmi předčí snad všechny ostatní, které se na trhu běžně vyskytují. Jde o unikátní doplněk stravy proti stárnutí jménem DHEA. Přečtěte si proto něco o tomto nevídaném suplementu: 

Nejlepší přípravek proti stárnutí a na celkové omlazení:

DHEA Elixír mládí - nejlepší doplněk výživy na omlazení pro ženy. Skutečný elixír mládí, který vás příjemně překvapí svými pozitivními účinky na zdraví.

 

DHEA (dehydroepiandrosteron) je hormon nadledvinek, který je prekurzorem steroidních hormonů, jako je testosteron a estrogen. DHEA precipitace klesá s postupujícím věkem u mužů i žen. V roce 1981 společnost Life Extension zavedla DHEA (dehydroepiandrosteron) svým zákazníkům prostřednictvím článku, který popisuje několik výhod, jež by tento hormon mohl přinést. Obecná veřejnost se však o doplňcích s DHEA dozvěděla až v roce 1996, kdy byly přínosy DHEA nabízeny zpravodajskými médii a několika populárními knihami. DHEA se stala důvěryhodnou pro lékařské zařízení, když New York Academy of Sciences vydala knihu s názvem DHEA a Aging. Tato kniha poskytla vědecké potvrzení mnoha pozitivních účinků DHEA.

 

Nejlepší přírodní produkty pro omlazení a pro oddálení stárnutí 

Copyright 2018 - 2021 © Stimulant.cz