Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testo nakopávače, boostery, prášky, motivace k učení a větší soustředění Motivace: 1. Focus - nejlepší produkt, vysoká cena - pro pokročilé 2. Think - luxusní produkt - nejlepší poměr ceny a...

více
Blog / Články

Nootropika ESHOP prodej

Nejmocnější nootropika pod sluncem - TOP výběr, recenze 

Nejsilnější nootropika, TOP výběr, recenze produktůNootropické látky jsou definovány jako jakýkoliv typ sloučeniny nebo potraviny se schopností zlepšovat vaše duševní schopnosti včetně paměti, zaměření, motivace, a dokonce i náladu.

 

"Některé jsou chemické sloučeniny a jiné jsou vitamíny s přidanou molekulou, která jí umožňuje překročit hematoencefalickou bariéru. To vše při omezení potřeby spánku," říká Bill Kalatsky, chiropraktik a autor nadcházející nootropické příručky Get Smart.

 

Termín "nootropikum" byl založen v roce 1972, kdy Dr. Corneliu Giurgea začal s testy piracetamu, syntetického nootropika. Cílem bylo najít lék na pohybovou nemoc. Po svém objevu použil  kombinaci slov "noos", což znamená mysl, a "tropik" znamená ohýbat se nebo změnit.

 

Cholin


Acetylcholin a cholin je prvotřídní nootropický prostředek na podporu a stimulaci aktivity mozku. Jako ve vodě rozpustný mikronutrient seskupený do rodiny komplexů vitamínu B, cholin se volně pohybuje po celém těle a nejdůležitější je v mozku. Cholin podporuje zdravou pokožku a vlasy a zabraňuje ztrátě paměti.

 

Cholin je jako prekurzor neurotransmiteru acetylcholinu. Acetylcholin je nezbytný při zvyšování krátkodobé paměti, soustředění, a schopnosti učit se. Jak stárneme, množství acetylcholinu v mozku klesá a podle výzkumu to má vliv na krátkodobou paměť a je to příčinou Alzheimerovy choroby.

 

Přestože je cholin přirozeně syntetizován v játrech z naší stravy, naše tělo nevyrábí dostatek na uspokojení ani doporučené dávky 250 mg až 500 mg. Vegani mají potíže s výrobou cholinu, protože se obvykle vyskytuje v mase, vejcích a mléčných výrobcích.

 

Nedostatek acetylcholinu může způsobit mozkovou mlhu, stagnaci učení a rozptýlené zaměření. Jako nootropický doplněk cholin poskytuje tělu snadno dostupné množství acetylcholinu, které poskytuje energii a duševní čistotu během celého dne. 

Kognitivní zesilovače pro každého - seznamte se s přírodními řešeními

Kognitivní zesilovače, přírodní přípravky, výtažky z léčivých bylinL-theanin


Zjištěn téměř výhradně v zeleném a černém čaji, L-theanin je esenciální aminokyselina vyrobena z rostliny Camellia sinensis. Jako přírodní nootropikum slouží k podpoře funkcí mozku.

 

Původně předepisovaný pouze osobám, které trpí chorobami spojenými se ztrátou paměti, L-theanin je účinná látka pro každého. Theanin má schopnost překročit hematoencefalickou bariéru a nabízí rychlou absorpci pro zlepšení funkce neurotransmiterů.

 

Studie ukázaly, že užívání L-theanine ovlivňuje emisi alfa vln a hladiny dopaminu a GABA v mozku. Všechny tři podporují zaměření, relaxaci, zdokonalenou paměť a zdokonalené učení. Výzkum naznačuje, že L-theanin také podporuje produkci gama delta T-buněk, posiluje imunitní odpověď a hraje roli při prevenci vzniku rakovinových buněk.

 

Ginkgo Biloba


Ginkgo Biloba je již tisíce let součástí starověké čínské medicíny. Vyráběný ze stromu Ginkgo, který v některých oblastech žije více než 1000 let, již ve starověku byla tato bylina používána jako zdravotní tonikum, které podporuje duševní jasnost, zlepšuje cirkulaci krve a zvyšuje libido.

 

Ginko je strom bohatý na ginkgo-flavonové glykosidy a terpenové laktony. Glykosidy jsou antioxidanty, které se pohybují v těle, aby zničily volné radikály, které mohou zhoršit cirkulaci krve, poškodit orgány a potlačit tvorbu buněk. Laktony nabízejí antibakteriální podporu, která zbavuje tělo cizích útočníků.

 

Jako nootropikum, Ginkgo Biloba pomáhá při podpoře paměti a jasnější a rychlejší paměti. Volné radikály, které zhoršují krevní oběh, jsou zničeny, což umožňuje zvýšený a zlepšený krevní oběh. Tím se lépe rozesílá kyslík a živiny po celém těle. Svaly se stávají citlivějšími, svalové křeče a bolest se snižuje a energie se zvyšuje. Zvýšený přísun kyslíku do mozku zvyšuje aktivitu a zlepšuje mozkové funkce. Jak sami vidíte, jde o velmi účinné léčivo, ze kterého může mít užitek opravdu každý. 

Mozek ve formě díky těmto přípravkům - vybrali jsme pro vás TOP produkty

Mozek ve formě, TOP produkty na zlepšení paměti a činnosti nervové soustavy a mozkuJistě se ptáte, jaké suplementy si máte vybrat pro optimální fungování vašeho mozku. Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Vyberte si osvědčené přípravky, které jsou obecně známé jako vysoce efektivní. Vybírejte na základě pozitivních reakcí uživatelů daných přípravků a na základě složení. Pokud se vám nechce podstoupit toto nutné úsilí, máme pro vás dobrou zprávu. Vybrali jsme pro vás totiž tři nejlepší a nejefektivnější přípravky na posílení kognitivních funkcí a celkové zlepšení zdraví vašeho mozku.

 

Zde je náš unikátní seznam TOP 100% MEGA produktů:

 

Focus - nejmocnější nootropikum na podporu činnosti mozku a nervové soustavy - TOP produkt

Focus  zlepšuje vaši koncentraci, což je nejdůležitější faktor při dosahování vašich cílů. Nabízí přírodní sílu, která je vhodná pro sportovce, studenty, aktivní, či docela obyčejné lidi. Zlepšuje pozornost, paměť, a schopnost reagovat. Vyrábí se v Německu, což zaručuje jeho vysokou kvalitu.

 

Think - zlepšení paměti, zrychlení myšlení a lepší soustředěnost - pro pokročilé

Jedná se o koncentrovaný výživový doplněk, který vás podrží v každé situaci, protože zlepšuje mozkovou aktivitu. Zajistí dobrou paměť a zprůchodní a zrychlí vaše reakce. Produkt je bez GMO, bez konzervačních látek, bez lepku, bez laktózy, a je vhodný i pro diabetiky.

 

Energise

Je přípravek, který vás dokáže osvěžit po mentální i fyzické stránce. Pomáhá zvyšovat vytrvalost (také mentální i fyzickou) a stejně tak zvyšuje i vitalitu člověka. Jde o vysoce účinnou směs vitamínů, minerálů a výtažků z vysoce aktivních rostlin, tzv. Superfoods, které podle některých vědců dokážou zvýšit vaši energetickou úroveň do neuvěřitelných výšin. Energise navíc snižuje únavu, podporuje mozkové funkce a příznivě působí na imunitní systém.

 

TOP nootropika pro zlepšení paměti a činnosti mozku

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.cz