Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Jak otěhotnět, plodnost

Zvýšení plodnosti pro muže

Zvýšení plodnosti pro mužeNeplodnost je problém dnešní doby. Čím dál tím více a více párů se s tímto problémem setkává. A v každém třetím páru, kterému se nedaří počít potomka, je problém v muži. Neplodnost se nedá vždy léčit, ale častokrát stačí změnit životosprávu, zlepšit stravování a přidat doplňky stravy a máte po problému.

 

Mužská neplodnost

Nejčastějším důvodem mužské neplodnosti je nízká kvalita spermií. Pokud ve vztahu funguje vše jak má i po sexuální stránce, problém bude právě ve spermiích. Množství spermií a jejich pohyblivost jsou základními faktory, které mají vliv na oplodnění vajíčka. Podporou tvorby kvalitních spermií se zvýší jak jejich množství, tak i pohyblivost.

 

Testosteron má na plodnost mužů také značný vliv. Jelikož jeho produkce v organismu vlivem špatného životního stylu klesá, snižuje se i šance oplodnit partnerku.

Sedavý způsob života snižuje produkci testosteronu. Cvičením a pohybem jeho tvorbu zvýšíte.

Špatné stravování - vitamin C, D, zinek, kyselina asparagová, ... základní látky, jejichž nedostatek v organismu může způsobit neplodnost.

Nedostatek odpočinku, nekvalitní spánek, stres, ... další faktory, které ovlivňují kvalitu spermií.

Pokud jste se rozhodli něco pro zvýšení své plodnosti dělat, začněte hned. Změna jídelníčku, cvičení, lepší životospráva, omezení alkoholu a cigaret, ... to vše výrazně zvýší vaši plodnost, ale ... ale než k tomu dojde, chce to čas. Výživovými doplňky můžete kvalitu a pohyblivost spermií a tvorbu testosteronu zvýšit rychleji. Přírodní doplňky stravy obsahují výtažky rostlin, které se již staletí úspěšně používají v tradiční medicíně. Obsahují jen koncentrované výtažky rostlin, bez umělých přísad. Při užívání těchto doplňků vám nehrozí žádné vedlejší účinky. Zvýší kvalitu spermií a stimulují tvorbu testosteronu na přírodní bázi. 

Neplodnost žen

Ženská neplodnost, neschopnost početíZa neplodnost žen se považuje neschopnost počít. Příčin může být několik. Od menších problémů, které jsou způsobeny špatnou životosprávou, obezitou, nachlazením, až po vážnější problémy, které musí řešit lékař. Pokud je váš menstruační cyklus pravidelný, nemáte žádné zdravotní problémy a také váš partner je zdravý, početí nic nebrání. Problém může být nejen v životosprávě, ale i v psychice.


Úzkost, přecitlivělost a deprese spouštějí v ženském organismu tvorbu hormonů, které zabraňují početí. Žena pod vlivem těchto hormonů přestane ovulovat, naruší se pravidelná menstruace, zhorší se prokrvení dělohy a pohyblivost vejcovodů.

 

Obezita, anorexie, věk, kouření, alkohol, nadměrné cvičení, ... to jsou další faktory, které mají na plodnost žen negativní vliv.

Pokud je snaha otěhotnět stále jen snahou, přichází deprese, stres, ... klesá chuť na sexuální hrátky a místo toho se do partnerského života vkrádá nespokojenost, nejistota a napětí. Zahnat tyto problémy, zvýšit libido a upravit tvorbu těch správných hormonů vám pomohou léky, bylinky, nebo výživové doplňky.


Léky obsahují účinné látky, které mají vliv na ženský reprodukční systém - tvorbu hormonů, pravidelnost menstruace, ovulaci. Kromě toho mají na organismus i nepříznivý vliv - vedlejší účinky, které jsou způsobeny syntetickými látkami v lécích.

 

Bylinky jsou vhodnou přírodní alternativou ke zvýšení plodnosti. Obsahují ale menší množství účinných látek, a dokud se nedostaví účinky, je třeba užívat čaje z nich delší dobu.

Výživové doplňky jsou složeny z vysokých koncentrací rostlinných výtažků. Jejich složení je čistě přírodní a nemají vedlejší účinky na organismus. Vysoké koncentrace účinných látek jsou zárukou rychlého účinku. Vaše libido se zvýší, upraví se produkce hormonů a možnost oplodnění se výrazně zvýší. 

Zbavte se neplodnosti

Zbavte se neplodnosti, ztráty chuti na sexNeschopnost počít dítě je častým důvodem k odcizení se v partnerských vztazích. Nespokojenost, nenaplněné touhy, nervozita, ztráta chuti na sex, chybějící vzrušení, ... vedou k hádkám a problémům, které je docela jednoduché odstranit. Pokud právě vy nepatříte k párům, které nemohou počít dítě ze zdravotních důvodů, můžete svou plodnost (ženskou i mužskou) zvýšit výživovými doplňky.

 

Vraťte do své ložnice život

Pokud i po měsících snažení se vám nedaří otěhotnět, má to nepříznivý vliv na sexuální oblast partnerského života. Výživové doplňky s přírodním složením mohou do vašich ložnic vrátit vzrušení.

Rychlé vzrušení, lepší potence a delší výdrž - to vám může zaručit výživový doplněk Ultra Potence. Díky jeho inovativnímu složení si jeho účinky můžete užívat 4 dny po užití jedné tabletky.

Pokud je vaším problémem předčasná ejakulace, sáhněte po Vimax Pills, který vám na tento menší problém pomůže zapomenout. Dopřejte tak dlouhé a procítěné sexuální radovánky sobě a také své partnerce.

 

Semenax je přírodní doplněk, který rychle zlepšuje kvalitu spermií, čímž zvýší vaši plodnost.

I ženy mohou svou plodnost příznivě ovlivnit výživovými doplňky. Díky výživovému doplňku Clitorin se plodnost žen zvýší velmi rychle a šance na oplodnění vajíčka spermií značně stoupne.

Lubrikační gel Vigorelle svým složením zvlhčí vagínu a přispěje tak k lepšímu a procítěnějšímu orgasmu, zvětší chuť na sex a zvýší plodnost.

 

Pokud máte problém s otěhotněním díky hormonálním výkyvům, pomůže vám doplněk stravy Breast Max. Kromě udržení hormonální rovnováhy se s jeho pomocí stanete atraktivnější a více žádoucí - zpevní prsa a pravidelným užíváním se i zvětší (i o dvě čísla).

 

Plodnost mužů i žen klesá vlivem různých faktorů, které můžeme ovlivnit. Správným výběrem výživových doplňků nejen že zvýšíte šanci na početí, ale také dopřejete lepší, kvalitnější, vzrušující a delší sexuální styk.

 

Doporučujeme pro muže:

Semenax - nejlepší produkt pro rychlé zvýšení plodnosti, větší možnost oplodnění a pravděpodobnost otěhotnění

 

Vimax Pills - nejlepší produkt na zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace

 

Ultra Potence - rychlý efekt - zlepšení erekce, potence

 

Vimax Pills prodej 

 

Doporučujeme pro ženy:

Clitorin - nejlepší produkt pro rychlé zvýšení plodnosti, větší možnost oplodnění pro ženy

 

Vigorelle - nejlepší lubrikační gel, přispívá k oplodnění

 

Breastmax - přírodní zvětšení prsou, zpevnění poprsí, hormonální rovnováha, buďte atraktivní pro partnera pro otěhotnění

 

TOP produkty pro zvýšení plodnosti a zvětšení prsou pro ženy 

Copyright 2018 - 2021 © Stimulant.cz