Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Antidepresiva na předpis - Zoloft, Citalec, Remood, Citalopram, Venlafaxin, Brintellix

Přidáno: 16.10.2020

Zoloft, Citalec, Remood - Tablety a léky proti depresi a úzkosti

Zoloft, Citalec, Remood

Deprese a úzkosti jsou špatné psychické stavy, které není dobré podceňovat. Mnoho lidí užívá Xanax a Lexaurin. Někteří sahají po lécích Zoloft, Citalec a Remood, nebo přírodní náhradě Relax Plus. Každý, kdo jeví i ty nejnevinnější příznaky deprese nebo úzkostné poruchy, by měl vyhledat odbornou lékařskou pomoc.

 

Léčba je nejúčinnější, když se začne co nejdříve, s psychickými chorobami to není jinak.

 

Lékař vám poradí, co dělat a jak si pomoci na zvýšení energie a zlepšení nálady. Když to bude nutné, předepíše vám antidepresiva, která vám pomocí různých účinných látek uklidní mozek, a tím přispějí k duševní pohodě.


Pozor! Léky mohou mít vedlejší účinky. Odborníci doporučují přírodní antidepresiva Relax Plus.

 

Zoloft

Jedním z nejčastěji předepisovaných léků proti depresím je Zoloft.

Účinnou látkou těchto antidepresiv je látka Sertralin, která zvyšuje hladinu Serotoninu ve spojení dvou neuronů (v synapsích). Právě synapse se podílí na šíření nervových vzruchů.

 

Serotonin je důležitý hormon. Potřebujeme ho ke štěstí, dobré náladě a uvolněnosti. Právě jeho nedostatek často může za pochmurné stavy, úzkosti, a sklony k depresím. Zoloft se užívá jednou denně, sílu dávky určuje lékař. Účinky se začnou projevovat přibližně po dvou týdnech léčby. Podobné je to s tabletkami Citalopram, Venlafaxin, Brintellix.

 

V prvních dnech léčby se můžete setkat s velmi zvýšenou aktivitou, neklidem a nutkáním něco dělat. Krátkodobý projev není nijak škodlivý, pokud by ale přetrvával déle než dva týdny nebo byl příliš silný a ztížilo vám to život, obraťte se na lékaře. Užívání Zoloftu může způsobit závislost na léku. Při okamžitém vysazení byste mohli zaznamenat abstinenční příznaky. Proto probíhá vysazování vždy pod dozorem lékaře, a to tak, že se postupně snižuje dávka.

 

Citalec

Účinnou látkou Citalec je Citalopram. Působí příznivě na centrální nervový systém, při tom nijak neovlivňuje intelekt, ani nemá tlumivé účinky. Citalec léčí depresi, později pomáhá předcházet jejímu návratu. Stejně jako další antidepresiva začíná účinkovat nejdříve po dvou týdnech poctivého užívání.

 

Remood

Remood zvyšuje hladinu Serotoninu pomocí látky Paroxetin. Léčí se jím deprese, úzkost, nebo například nadměrná nervozita. Během užívání Remoodu ani dalších léků se nedoporučuje pít alkohol. Léky účinky alkoholu zesilují. 

Citalopram, Venlafaxin, Brintellix - Prášky, léky a tablety na depresi a stres 

Citalopram, Venlafaxín, Brintellix

Neustálý stres může být nebezpečný. Pod stresem se snadno dostaneme do deprese. Deprese je velmi nepříjemné psychické onemocnění. Pacienti jsou neustále smutní, trpí neodůvodněnými výčitkami svědomí, nevěří si, všechno vidí černě, a mnohdy myslí na sebevraždu.

 

Vyléčit se z deprese je běh na dlouhou trať, vůbec to není jednoduché. Naštěstí nám mohou lékaři pomoci předepsáním vhodných antidepresiv. Tyto zázračné pilulky pomáhají zlepšovat náladu a snižovat příznaky deprese.

 

Poté, co příznaky zcela ustoupily, je důležité v léčbě antidepresivy pokračovat nejlépe alespoň půl roku. To proto, aby se náhodou nevrátila. Podceňování se nemusí vyplatit.


Tip: Hledáte nejlepší antidepresivum? Léky mohou nahradit přírodní tablety pro léčbu deprese Relax Plus, Ashwagandha a Calm. Jsou bez předpisu a mají čistě přírodní složení.

 

Citalopram

Účinná látka tohoto léku se jmenuje stejně - Citalopram. Působí na centrální nervovou soustavu a podílí se na úpravě hladiny Serotoninu, což je hormon, který je důležitý pro náš duševní stav. Jeho nedostatek způsobuje změny nálady a sklony k depresím.

 

Citalopram, podobně jako mnoho dalších léků proti depresím, je určen pouze dospělým. U dětí a mladistvých hrozí zvýšené riziko nežádoucích účinků. Ty se objevují převážně v prvních dvou až třech týdnech léčby. Pacientům, kteří s léčbou antidepresivy teprve začínají, se nejprve krátkodobě zhorší stav; mnohem více myslí na sebevraždu.

 

Citalopram se užívá jednou denně během jídla. Je důležité ho zapít.

 

Venlafaxin

Venlafaxin působí na nervový systém. Ovlivňuje především hladinu Serotoninu, částečně má však vliv i Nanoradrenalín. Léčí se jimi deprese, úzkosti a panika.

 

Venlafaxin se užívá jednou denně během jídla, je vhodné ho brát každý den přibližně ve stejnou dobu. Příznaky deprese lze odstranit už po dvou až čtyřech týdnech užívání. V případě, že po této době nezaregistrujete zlepšení, informujte svého lékaře, který vám zvýší dávku.

 

Brintellix

Potahované tablety Brintellix obsahují léčivo Vortioxetin. Podobně jako další antidepresiva tohoto typu působí Brintellix na nervový systém a udržuje hladinu serotoninu v zdravé výšce.

 

Užívání Brintellixu obvykle nezpůsobuje únavu a otupělost, proto je možné s ním řídit a obsluhovat stroje. Vhodné může být využít Relax Plus, který je znám jako náhrada léků na depresi a úzkost. Na spaní doporučujeme Bioschlaf a Calm. 

Přírodní antidepresiva bez vedlejších účinků na zlepšení nálady 

Přírodní antidepresiva bez vedlejších účinků na zlepšení nálady

Antidepresiva jsou účinným řešením depresí a dalších psychických poruch, svým složením však nejsou přirozená našemu tělu. Játra mají spoustu práce s odbouráváním neznámých látek, organismus se zbytečně zatěžuje.

 

S užíváním antidepresiv se navíc vystavujete možným nežádoucím účinkům.

K doléčení a prevenci před novým pádem do deprese vám dobře poslouží přírodní doplňky. Ty jsou k tělu mnohem šetrnější, i když působí efektivně. Riziko nepříjemných vedlejších účinků nehrozí.

 

Nezatěžujte se chemikáliemi, zkuste se vydat po přírodní cestě. Že nevíte, po jakém doplňku sáhnout? Doporučíme vám ten nejlepší produkt na deprese.


Odborník radí: Proč je produkt Relax Plus nejlepší antidepresivum bez předpisu? Poskytuje silný efekt bez vedlejších účinků a na rozdíl od antidepresiv na předpis funguje dlouhodobě a lze ho užívat delší dobu.

 

Relax Plus

 

Relax Plus jedinečný produkt, který vás opravdu nezklame. Obsahuje extrakt z léčivých rostlin, které mají na člověka uklidňující vliv. Díky nim Relax uvolňuje organismus a zajišťuje dobrou náladu, snižuje stres a vyčaruje úsměv na tváři. S Relax Plus vám vše půjde jednoduše a s radostí.

Složení: Levandule, Komonice, Pomeranč, Mučenka, Kozlík lékařský a Hloh

 

Ashwagandha BIO Premium


Ashwagandha je silný adaptogen. Velmi účinně působí proti stresu, špatné náladě i úzkostem. Tajemstvím jeho výborných vlivů na lidskou psychiku je výtažek z Indického ženšenu (Ashwagandha Somnifera). Sílu tohoto Ženšenu znají lidé už dlouho: V Ajurvédě se Ašvagandha používá již dlouhých 300 let. Tak dlouho lidé ví, že indický ženšen zklidňuje mozek a přináší pocit psychické pohody. Kapsle jsou snadno polykatelné a hodí se i pro vegany. Ashwagandha BIO Premium se nyní prodává za skvělou akční cenu.

 

Calm


Když na vás dolehne deprese, špatná nálada a stres, účinky léku Calm se projevují velmi rychle. Ačkoli je tento produkt v porovnání s jinými levný, nabízí efektivní účinky: zklidňuje mozek, uvolňuje napětí svalů, zlepšuje náladu a podporuje kvalitu spánku. Složení: Hořčík, Jód, Vitamíny B. Calm je vhodný i pro osoby, které trpí nesnášenlivostí lepku, sóji a laktózy. Ocení ho také vegani. 


Přírodní antidepresiva


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Antidepresiva na předpis - Zoloft, Citalec, Remood, Citalopram, Venlafaxin, Brintellix

vložit nový komentář
17.10.2020 přidal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.cz