Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Racetam tablety na paměť, zdravý mozek a mentální výkonnost

Přidáno: 03.11.2018

Racetam - Přírodní nootropika, léky, tablety na zlepšení paměti a zvýšení mentální výkonnosti - pomůže Racetam?

Nejdříve bychom se věnovali tomu, co Racetam vůbec je. Jedná se o synteticky vyrobené nootropikum a patří mezi léky na mozek, které pomohou na paměť a zvýšení mozkové činnosti (jedná se o látku, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle a pomáhá při přeměně tuků a cukrů, čímž také pomáhá dodávat mozku více energie).


Díky vyšší výrobě energie v mitochondriích v buňkách poté mozek získává této energie více, což má za následek zlepšení paměti a mentální výkonnosti. Racetam je derivátem Piracetamu, prvního objeveného nooptrika, a často mají vyšší účinnost než Piracetam samotný.Racetam na paměť


Tip: Kde koupit nejlepší pilulky na mozek, paměť a mentální výkonnost? Vyzkoušejte nejlepší nootropika s přírodním složením a silným účinkem.


Racetam pomáhá pozitivně ovlivnit stav neurotransmiterů (díky ovlivňování látky Acetylcholinu), u kterých často dochází k degradaci, a tím se zhoršuje přenášení nervových vzruchů, což má za následek horší mentální výkonnost a paměť nebo horší koordinaci pohybů.


Některé Racetamy zvyšují produkci Acetylcholinu, jiné zase kladně ovlivňují receptory acetylcholinu nebo prodlužují dobu jeho rozkladu v těle. Samotný Acetylcholin ovlivňuje logické myšlení, pozornost, paměť.


Typy Racetamů, které pozitivně ovlivňují mozek a zlepšují mentální výkonnost a paměť, se od sebe často liší jejich účinností a výše zmíněným působením na Acetylcholin.


Nejjemnější Racetam je první objevený Racetam, tedy Piracetam. Často jej užívají začátečníci, aby si vyzkoušeli braní takovýchto látek. Piracetam stimuluje receptory acetylcholinu v mozku. Jeho působením také dochází k vyšší produkci acetylcholinu. Pro pocítění změň je však třeba piracetam brát minimálně jeden týden bez přestávek.


Mezi silnější tablety na lepší paměť patří Aniracetam, u kterého je udávaná až 5x vyšší účinnost než u piracetamu. Jedná se o údajně nejlepší Racetam pro studenty kvůli jeho silnějšímu účinku na paměť. Zároveň uživatelé komentují zlepšení nálady, což však ještě nebylo testováno.


Další druhy racetamů jsou seřazeny od nejslabšího po nejsilnější: Oxiracetam, Fenylpiracetam, Pramiracetam.


Ovšem při užívání Racetamů musíte počítat s tím, že se jedná o synteticky vyráběné látky, které sice můžou být tělu přirozené, ale byly získány nepřirozenou cestou chemickou extrakcí nebo výrobou.

 

Tabletky, léky a doplňky pro zdravý mozek a mentální výkonnost

Jak bylo napsáno v minulém článku s produktem Focus Pills, existuje dnes mnoho přírodních produktů, které pomáhají se zlepšením mentální výkonnosti.


Mezi účinné látky se řadí Fenylalanin, Racetam a Ginkgo biloba, kterou můžete nalézt v mnoha doplňcích stravy na paměť. Výtažky z této rostliny totiž zlepšují prokrvení těla, tím pádem lépe prokrvený mozek získává lepší živiny a může lépe fungovat.Tablety pro zdravý mozek a mentální výkonnost


Vyzkoušejte nejlepší tablety na paměť a soustředění. Přírodní nootropika Focus Pills a Exam Bacopa mohou zlepšit také motivaci a přivedou vas k cíli!


Lepší mentální výkonnost podporuje také kofein, Guarana a Racetam, který přidává na bdělosti a pomáhá se soustředěním. Kromě mnoha přírodních produktů, jako jsou černý nebo zelený čaj nebo káva, jej můžete také užívat společně s rostlinou nazvaná Guarana. Ta obsahuje i látky obsažené v černých i zelených čajích a kakau, takzvaný Teobromin a Teofylin.

           

Minule zmiňovaný sójový lecitin je také jednou ze složek, které můžete užívat, abyste udržovali váš mozek v dobré kondici, který zároveň zlepšuje i funkce celého nervového systému. Pouze konzumací sóji jej však do těla nedostanete dostatečné množství (pokud tedy nehodláte jíst sóju nebo sójové výrobky po celý den), proto byste měli vyzkoušet spíše koncentrovaný sójový lecitin v různých formách. Dá se zakoupit jak ve formě prášku nebo v tobolkách. V případě, že vám nepomůže, zkuste Racetam nebo Focus Pills.

           

Další rostlinku, která podporuje zdravý mozek a pomáhá mimo jiné zachovávat mentální výkonnost, je Ženšen. Ovšem ne všechny druhy Ženšenu mají tyto účinky, proto musíte vybrat správný typ Ženšenu (i podle země původu z důvodu rozdílného půdního složení), popřípadě jej kombinovat s výše zmíněnými látkami jako je sójový lecitin, Guarana nebo Ginkgo biloba.  Při dlouhodobějším užívání o něco sníží vaši únavu a vyčerpání, přírodní látky i Racetamy celkově podporují vitalitu, komplexně zlepšují paměť po delší době užívání můžete pozorovat i zlepšení pozornosti.


Ovšem u všech přírodních produktů a extraktů z rostlin musíte mít na paměti, že fungují jen když se užívají dlouhodobě bez přestávky a nemají samostatně takový účinek jako kombinace více výtažků společně s určitými přírodními enzymy.

 

Nejlepší přírodní produkty na paměť, zvýšení mentální výkonnosti a zdravý mozek

Co je tedy nejlepší zvolit, abyste zbytečně neplatili za mnoho různých doplňků stravy a celý den se jen necpali tabletami, tobolkami a sypali si na všechno lecitinový prášek?


Zde vám přinášíme několik alternativ, které můžete využít jako úplní začátečníci, i vy, kteří již máte nějaké zkušenosti s užíváním doplňků stravy pro mentální výkonnost nebo i kompletně pokročilí, kteří vyžadují již něco silnějšího, ale vše stále v mezích látek přírodně extrahovaných.Nejlepší tablety na paměť


Odborník radí: Chcete zdravý mozek a lepší paměť? Zkuste nootropikum Focus Pills na zvýšení mentální výkonnosti a soustředění. Funguje ihned.


Jednou z možností, taková střední cesta, je produkt Focus Pills od německé společnosti Brain Effect. Je plně vegetariánský a neobsahuje ani kofein, takže kávu si bez problémů dát můžete a v noci se pořád vyspíte. Focus Pills je nejlepší přírodní nootropikum, které obsahuje Citicholin, který je tělu přirozený a pomáhá vytvořit více receptorů dopaminu, tedy zlepšuje náladu. Další složkou Focus Pills jsou výtažky z rostliny Brahmi pro zlepšení paměti a schopnosti učení. V tomto produktu můžete také nalézt Acetyl L-karnitin, který se v těle přirozeně vyskytuje a slouží k lepším přenosům látek mezi tkáněmi. Zároveň podporuje výrobu energie, zlepšuje náladu a chrání nervovou soustavu. Obsahuje také extrakty z ženšenu, o jehož účincích jste si mohli přečíst výše.


Díky obsaženým látkám a jeho vlastnostem vám plně nahradí chemické racetamové prášky, zlepší vám paměť, ochrání mozek, budete se cítit energičtější a lépe vám to bude myslet. Díky kompletní přírodní bázi tohoto produktu nebudete pociťovat žádné vedlejší účinky. Za nás to je tedy produkt číslo jedna.

           

Pro pokročilé doporučujeme produkt Think Brain Power, který zlepšuje paměť při učení, je vhodný pro studenty, podporuje rychlejší myšlení a lépe se vám s ním bude soustředit. Najdete v něm extrakty z bakopy drobnolisté, mikrokrystalickou celulózu, ginkgo bilobu, magnézium a další přírodní složky.


Jako poslední produkt, který se dá pořídit za super cenu, doporučujeme Exam Bacopa, což jsou tabletky na paměť a zvyšují energii na učení. Cenou i vlastnostmi jsou vhodné pro studenty. Obsahují zinek, magnézium, extrakt z Bakopy drobnolisté, sójový lecitin, tresčí mlíčí a extrakt z kořenu Eleuterokoka.


Přírodní nootropika jsou lepší než léky, protože neobsahují chemické látky a proto nemají žádné vedlejší účinky. Navíc je lze užívat dlouhodobě pro dlouhodobý účinek. Pokud do těla nechcete každý den přidávat další chemicky vyrobené látky a zároveň chcete něco účinnějšího než pouze jeden typ doplňků stravy, určitě si podle vlastních potřeb vyberete jeden z výše zmíněných produktů, které mají lepší účinky než chemicky vyrobené látky a obsahují přírodní složky přirozené tělu.

 

Mozek


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Racetam tablety na paměť, zdravý mozek a mentální výkonnost

vložit nový komentář
03.11.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Stimulant.cz