Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Lubrikanty na vagínu pro ženy na libido, vzrušení, orgasmus

Přidáno: 20.04.2019

Jak dosáhnout větší libido, vzrušení a orgasmus: Proč lubrikační gely na pochvu na podporu plodnosti a těhotenství mají ženy v oblibě? Protože vaginální suchost vám může zničit sexuální život

Lubrikační gely na vagínuVaginální suchost je běžný stav postihující ženy během nebo po menopauze. Je to proto, že menopauza způsobuje pokles hladiny estrogenu, což vede k nedostatečnému vaginálnímu mazání. Lubrikační gely na podporu těhotenství a plodnosti, jako Vigorelle, a tablety na zvýšení plodnosti, jako Clitorin, mohou zlepšit sexuální život.

 

Jak na sucho ve vagíně? Vyzkoušejte Clitorin - tablety na orgasmus a plodnost a lubrikační gely Vigorelle a Lovely Lovers na vyšší libido, vzrušení a plodnost. 

 

Hledáte rychlý způsob, jak zvýšit libido, vzrušení a orgasmus pro partnerku? Vyzkoušejte přírodní lubrikanty na vagínu pro ženy. Vaginální suchost může mít tedy vliv na sexuální život, je častá u mladších a starších žen, a proto může přijít v jakémkoliv věku v důsledku návyků životního stylu, hormonální nerovnováhy, užívání jistých léků, poruch imunity, špatné stravy a tak dále.


Zde mohou pomoci lubrikační gely na pochvu, jako Vigorelle, které zvlhčují vagínu a podporují libido, vzrušení a orgasmus. Další oblíbené produkty jsou Breastmax na zvětšení prsou a Clitorin na zvýšení plodnosti pro ženy.


Pokud nechcete jít do běžné léčby, jako je hormonální substituční léčba, zkuste přírodní léky. Použití přírodních léků přináší obrovskou úlevu na vaginální suchost a symptomy, které způsobuje. Nejčastějšími symptomy vaginální suchosti je svědění, pálení a bolest.


Věděli jste, že první příčinou vaginální suchosti je snížení estrogenu?

Jak stárneme, estrogen se snižuje, přináší tenčí vaginální stěny a nižší produkci mazání. Vaginální suchost je běžná nemoc při menopauze a perimenopauze po porodu a během chronického stresu. Když jsou hladiny estrogenu nízké, běžnou stížností je vaginální suchost, která může mít negativní vliv na váš sexuální život.


Vaginální suchost může vést k bolesti během vaginální penetrace a zvýšení přenosu pohlavně přenosných infekcí nebo nemocí. Farmaceutická hormonální léčba, jako je perorální estrogenová terapie nebo vaginální kroužek, mají vedlejší účinky a nemohou se použít, pokud jste v minulosti měli rakovinu prsu, rakovinu endometria nebo pokud kojíte, nebo jste těhotná. Naštěstí existují přírodní prostředky a doplňky, které se dají použít na přirozené zvýšení vaginálního mazání a pomáhají zmírnit tyto symptomy.


Přestože vaginální suchost je nejčastější u žen po menopauze, kdy hladiny estrogenu klesají, tento stav může postihnout ženy v jakémkoliv věku. Často je doprovázen svěděním anebo pocitem pálení, vaginální suchost může přispět k bolesti během sexu nebo ke zvýšení frekvence močení. 

Lubrikanty na podporu otehotenia na pochvu: Bojujte s vaginální suchostí za použití osvědčených rad, jak zvlhčit ženskou vagínu

Zvlhčení suché vagíny ženyJak zvlhčit vagínu? Zatím je omezená vědecká podpora tvrzení, že lubrikační gel Vigorelle v kombinaci s léky, jako tablety na sex a podporu plodnosti Clitorin a Breast Actives, může pomoci s vaginální suchostí a též podpořit otěhotnění pro ženy. Zde je pohled na několik látek, které jsou často označovány jako přírodní prostředky pro tento problém:


1. Wild Yam tablety a krém

Lokálně aplikované na pokožku, krémy vyrobené z divokého yamu se často prodávají jako přírodní zdroj estrogenu. Neexistuje však žádný důkaz o tom, že divoký yam může zvýšit hladiny estrogenu nebo mít jakýkoli účinek na vaginální suchost. Tablety Wild Yam jsou mnohem účinnější, prodávané pod názvem DHEA Wild Yam.


2. Černý Cohosh

Podobně neexistuje žádná vědecká podpora tvrzení, že výživové doplňky obsahující bylinkovou čerň mohou pomoci zmírnit suchou vagínu.


 

3. Vigorelle
Nejlepší lubrikační gel na libido, vzrušení a plodnost pro ženy. Pokud chcete dosáhnout orgasmu a plodnosti, je to pro vás ten správný produkt. Vyšší cena produktu je kompenzována delší výdrží krému.


 

Tip: Hledáte nejlepší lubrikační gely na zvlhčení vagíny? Vyzkoušejte sprej na klitoris 12Volt a lubrikační gely Vigorelle na vaginální orgasmus, vzrušení a plodnost a Lovely Lovers na anální sex a vyšší libido

 


Přírodní léčby pro suchost v pochvě


Čistá strava

Jezte zdravé tuky v každém jídle, hodně zeleniny, ovoce a čisté zdroje bílkovin. Minimalizujte mléko a zrna. Vyhněte se konvenčně produkovanému masu.


Shatavari

Shatavari neboli Asparagus racemosus je chladivá Ájurvédská bylinka, domácí v Indii a podobná chřestu. Shatavari se často překládá jako "ona, která má 100 manželů", pro své historické využití jako podpora pro hormony, jako posilovač plodnosti a ženského reprodukčního systému. Obsahuje vitamíny A, C a protein a může se užívat pravidelně jako čajová směs (latte) smícháním prášku s teplým kokosovým nebo mandlovým mlékem - skvělý doplněk pro horká léta.


Borage olej

Toto je tajná zbraň proti vaginální suchosti. Borage je rostlina, která je plná výživných mastných kyselin a antioxidantů. Olej se získává z osiva Borage. Jeden z hlavních typů mastných kyselin v oleji Borage je GLA neboli gama linolová kyselina. Když se GLA užívá perorálně, může pomoci snížit příznaky menopauzy včetně suché kůže, návalů horka a samozřejmě vaginální suchosti. Má také protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají utišit zánět kůže. 

Vyzkoušejte nejlepší přírodní lubrikační gely na podporu plodnosti a těhotenství na vagínu pro ženy na libido, vzrušení a orgasmus

 

Nejlépe hodnocené produkty na lubrikaci vagíny jsou přírodní tablety Clitorin a lubrikační gel na zvlhčení pochvy a podporu plodnosti a otehotenia Vigorelle. Další oblíbený produkt je Breastmax na zvětšení prsou.


 

Tip: Hledáte nejlepší přípravky pro ženy? Vyzkoušejte lubrikační gel Vigorelle na oplodnění, chuť na sex a orgasmus, Breastmax a Breast Actives - nejlepší tablety na zvětšení prsou pro ženy a tablety Clitorin na libido, plodnost a orgasmus.

Lubrikanty na libido, vzrušení, orgasmus pro ženyKokosový olej

Kokosový olej je rychle absorbovatelný a obsahuje GLA na zvýšení hladiny vlhkosti. Kokosový olej je lehký, nemastný olej s antibakteriálními a antimykotickými vlastnostmi. Je vysoce absorbovatelný a zvlhčující, což z něj dělá dobrý lubrikant a přirozené mazadlo. Jen mějte na paměti, že olej může poškodit latexové kondomy, a způsobit jejich protržení. Vybírejte organický, panenský kokosový olej, nejlépe lisovaný za studena z kokosových ořechů bez GMO.


Rozmarýn

Rozmarýn je úzce spojen se středomořskou kuchyní. Zde se přidává téměř do každého jídla, což je opravdu skvělé. Rozmarýn je totiž účinný na zlepšení paměti a funkce mozku. Je to také silný protizánětlivý prostředek. Oblíbený způsob používání rozmarýnu je na pečených sladkých bramborách. Vždy dejte přednost čerstvému rozmarýnu, který má lepší vlastnosti a také lépe chutná.


Tyto přírodní prostředky jsou výchozím bodem, který podpoří přirozené vaginální mazání a sexuální vzrušení. Nezapomeňte mít trpělivost a dopřát si dostatek času. V závislosti na faktorech prostředí a stresu, kdy jste v menstruačním cyklu a stávajícím profilu hormonů, může to trvat déle, než vaše tělo reaguje a přiměřeně se připraví na pohlavní styk. Předehra určitě pomůže zvýšit průtok krve do pánevního dna a vaginálních stěn, což zase může zvýšit vaše vzrušení a přirozené mazání.

Vybíráme nejlepší produkty na vagínu, libido, vzrušení a orgasmus:

1. Clitorin - Nejlepší prášky na ženské sexuální zdraví - Zvýšení libida u žen, zlepšení šance na kvalitní orgasmus a podpora přirozené lubrikace vagíny.


3. Breastmax - Přípravek na zvětšení prsou s efektivním a kvalitním složením - Menší prsa už vás více nemusí trápit. Produkt Breastmax se opírá o kvalitní složení, díky kterému můžete mít větší prsa i vy. Pro dokonalou postavu a též rychlé hubnutí je vhodné užívat Breastmax s přípravkem OPC Traubenkern.


2. Vigorelle - Osvědčený produkt zvyšující ženské libido, vzrušení a lubrikaci - Vigorelle je na trhu již dlouho a těší se výborným recenzím jak uživatelů, tak i odborníků.


Lubrikační gel na podporu plodnosti


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Lubrikanty na vagínu pro ženy na libido, vzrušení, orgasmus

vložit nový komentář
20.04.2019 přidal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.cz