Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Braňte se před chorobami, vyzkoušejte Goji a Kolostrum

Přidáno: 17.01.2021

Jste často nemocní? Cítíte se slabí? Kozí kolostrum a Goji na imunitu 

Slabá imunita - Goji

Imunita je schopnost organismu bránit se před cizorodými látkami. Ačkoliv ji lze pozorovat u rostlin, mnohem rozvinutější je u živočichů. Na imunitu existují podpůrné tablety, jako Schizandra, Kozí Kolostrum, Goji, Moringa BIO Premium a další přírodní přípravky. Imunitní systém je poměrně složitý. Skládá se ze tří obranných linií:

 

• 1. obranná linie

Tvoří ji kůže a sliznice. Oddělují okolí od samotného těla.

• 2. obranná linie

Vlivem druhé obranné linie vzniká zánět. Leukocyty a antimikrobiální bílkoviny se vážou na cizorodé látky. Zánět jako takový je tedy jen obranný mechanismus, ačkoli ho lidé obvykle vnímají negativně. Při léčbě zánětu ve skutečnosti neléčíme samotný zánět, ale původní nemoc.

• 3. obranná linie

Její činnost začíná společně s druhou obrannou linií.


Tip pro vás: Jste často nemocní? Vyzkoušejte přírodní Moringa tablety s vysokým obsahem antioxidantů na zlepšení imunity.


Když imunitní systém funguje, jak má, člověk je odolný vůči běžným chorobám. Pokud ho v době epidemie položí chřipka, nejedná se o žádný vážný problém. Pár dní si odpočine a pak bude zas jako rybička.

 

Pokud však imunitní systém nefunguje, jak má, je to problém. Slabému jedinci stačí, že venku trochu zafouká, nebo v místnosti někdo kýchne, a už ho škrábe v krku a je unavený. V dnešní uspěchané době se imunitní systém oslabí velmi snadno. Lidé se odnaučili odpočívat, stále něco dělají, celý den jsou na nohou. Mezitím ani nemají čas se pořádně najíst. Pestrou stravu pak nahrazují fastfoody, bagetami a dalšími nevýživnými jídly. Zničenému tělu to moc nepřidá. A co víc: nemocenská je nevýhodná, pro mnohé lidi znamená velkou finanční ztrátu, a tak chodí do práce ve stavu, se kterým by je každý rozumný lékař okamžitě poslal do postele.

 

Je jasné, že za takových podmínek nemůže tělo fungovat normálně. Proto je stále více a více lidí náchylných na nachlazení či chřipku. Ať přijedete kamkoli, vždy se najde někdo, kdo smrká a kašle, zvláště v době chladného a deštivého počasí.

Jak zlepšit obranyschopnost? Vyzkoušejte přírodní doplňky Kolostrum pro nastartování imunity

Kolostrum

Slabá imunita a dieta dokáže značně ovlivňovat život, samozřejmě v negativním smyslu. Jak obranyschopnosti pomoci? Co vás dostane z bludného kruhu opakujících se nemocí? Vyzkoušejte přírodní doplňky výživy Kozí Kolostrum, OPC Traubenkern a Moringa BIO Premium na lepší imunitu.


Chcete lepší obranyschopnost? Vyzkoušejte tablety na hubnutí a imunitu OPC Traubenkern a Moringa BIO Premium.

 

V první řadě je důležité upravit životní styl. Zamyslete se. Nedáváte náhodou svému tělu příliš zabrat? Umíte odpočívat? Dokážete alespoň chvíli nic nedělat a jen si v klidu číst, nebo se třeba dívat na televizi? A co spánek? Je ovšem těžko identifikovatelné, jak dlouho byste mu měli věnovat, každý je nastaven jinak. Zatímco někomu bohatě stačí sedm hodin, jiný potřebuje devět. Každopádně byste se svým potřebám měli přizpůsobit. Pokud je třeba, naučte se chodit spát dříve. Pro ty, kteří jsou zvyklí chodit spát v pozdních hodinách, to asi bude ze začátku problém, ale věřte, že si brzy zvyknete.

 

Další oblast, které byste měli věnovat pozornost, je jídelníček. Obsahuje dost ovoce a zeleniny? Vitamíny, které jsou v nich obsaženy, jsou opravdu neocenitelní pomocníci v boji s chorobami. Navykněte si je konzumovat každý den - v nejlepším případě hned několik kousků ovoce a zeleniny.

 

Aby byl váš boj za lepší imunitu ještě efektivnější, můžete pro šikovného pomocníka vyrazit do lékárny. Najdete tam vskutku velké množství různých tablet, kapslí i kapek. Vybrat si můžete z mnoha vitamínů, multivitaminů, multiminerálů, či jiných produktů. Ochotný personál vám jistě napoví, co bude pro vás nejlepší.

 

Pozornost byste měli věnovat především čistě přírodním doplňkům. Nejen, že je jejich výroba mnohem ekologičtější, ale jsou také mnohem přínosnější pro vaše tělo. Z přírodních tablet se netvoří žádný odpad - všechny obsažené látky vstřebáte a využijete. Na výrazné zlepšení imunity si možná trochu počkáte, pokud však budete trpěliví, bude výsledek stát za to. Vraťte se proto z dnešní uspěchané průmyslové doby zpět k přírodě a nechte si od ní pomoci.

Čím zachránit imunitní systém? Nejlepší je Goji, Moringa BIO Premium a Kolostrum!

Tablety na imunitu pro zdraví muže, ženy

Co zařadit do svého jídelníčku na hubnutí a imunitu, abyste si opravdu pomohli k lepšímu obrannému systému? Máme pro vás dva tipy na skvělé suroviny přímo z přírody.

 

Goji

 

Goji jsou plody kustovnice čínské, což je keř, vyskytující se téměř po celé Asii. Bobule obsahují velké množství blahodárných látek: 19 aminokyselin, železo, zinek, měď, vápník, fosfor, selen, germanium a vysokou hladinu vitamínu C. Díky tomuto složení pomáhá Goji posilovat imunitní systém, napomáhá také celkové vitalitě a chuti do života.

 

Snižuje rovněž množství cholesterolu v krvi, čímž pomáhá předcházet hypertenzi. Plody kustovnice dále obsahují hodně antioxidantů. Působí tedy rovněž očistně, zbavují tělo škodlivých látek.


Chcete se cítit lépe? Vyzkoušejte OPC Traubenkern na hubnutí, Moringa BIO Premium na imunitu a Relax Plus - nejlepší tablety na depresi a úzkost.

 

Kozí Kolostrum

 

Ptáte se, co je to kozí Kolostrum? Jde o tzv. Mlezivo, tedy první produkt mléčné žlázy, který vzniká těsně po porodu. Vyskytuje se u všech savců. Jeho úkolem je dodat čerstvě narozeným mláďatům / dětem co nejvíce potřebných látek, a to zejména těch, které podporují obranyschopnost. Obsah Mleziva je nenahraditelný. Ani pokročilá věda ještě nezvládla vytvořit látku, která by byla obsahem podobná kozímu Kolostru. Teprve po přibližně třech dnech se začíná tvořit klasické mléko.

 

Kolostrum je přínosné nejen pro novorozence, ale i pro dospělého člověka. Doplňky se vyrábí z kravského nebo kozího Kolostra. To je složením téměř totožné s Kolostrem lidským.

 

Užíváním Kolostra vaše imunita brzy radikálně zesílí. Budete odolnější, budete se cítit mnohem lépe. Jeho pomoc je dobré vyhledat především na podzim či během epidemie chřipky, dále pak při vysoké fyzické zátěži. Regeneruje svaly, snižuje projevy stárnutí. Může pomoci i při redukci hmotnosti. Kladný vliv má i na ženský reprodukční systém. Zvyšuje pravděpodobnost početí.


Nejlepší přípravky na posílení imunity:


1. OPC Traubenkern - Nejlepší přípravek na hubnutí a posílení imunity - Výborné přírodní složení.


2. Moringa BIO Premium - Přírodní přípravek na posílení obranyschopnosti - Obsah zázračné Moringy.


3. DHEA Wild Yam - Odborníky uznávaný přípravek na posílení imunity - 100% přírodní složení DHEA Wild Yam je známé jako elixír krásy a mládí pro ženy.

 

Hubnutí a imunita 

 

Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Braňte se před chorobami, vyzkoušejte Goji a Kolostrum

vložit nový komentář
24.01.2021 přidal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.cz