Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Menstruace: Menstruační kalendář

Přidáno: 11.06.2021

Menstruační kalendář online ke stažení do PC, aplikace a vytištění pro ženy

Menstruační kalendář a menstruační cyklus

Menstruace, neboli menstruační cyklus, je fyziologické období žen, které ukazuje menstruační kalendář ke stažení do PC, vytištění nebo aplikace menstruačního kalendáře pro ženy. V tomto období nastávají v těle změny, které jsou regulovány reprodukčními orgány a hormonálním systémem.


Tip pro vás: Máte sexuální problémy? Vyzkoušejte Clitorin - tablety na vzrušení, libido a plodnost.


Právě tyto změny jsou nezbytné pro budoucí reprodukci. V menstruačním kalendáři jsou i menstruační cykly. Tyto menstruační cykly jsou pozorovány u žen od období puberty až po období menopauzy.


V průběhu menstruačního cyklu tělo vyvine jedno vajíčko, v mimořádných případech dvě. Přičemž toto vajíčko je uvolňováno v období ovulace. Výstelka dělohy, kterou nazýváme endometrium, roste synchronně.


Po ovulaci nastávají i v ní změny, to že se připravuje na uhnízdění a na případné těhotenství. Pokud nedojde k oplodnění a těhotenství, tato výstelka je odplavována z těla ven a začíná nový menstruační cyklus. Menstruace se projeví jako směs krve, endometria, ale i krevních produktů.


Této směsi se tělo zbavuje prostřednictvím vagíny, kde je transportována tato směs ven. Tato směs, mylně označována jako krev, se však liší od žilní krve. Proto se v praxi označuje menstruace jako perioda. Toto krvácení poukazuje na to, že nedošlo k otěhotnění. Tento znak není jednoznačný.


Normální menstruační cyklus se může měnit, ale obecně trvá 28 dní, jak ukazuje menstruační kalendář, přičemž 1. den cyklu je první den v krvácení.


Samotná menstruace trvá několik dní, nejčastěji 3 až 5 dní, a při ní se tělo vypořádává s úbytkem krve asi 50 ml. Právě proto ženy častěji konzumují potraviny s obsahem železa.


Mnoho žen prožívá v tomto období křeče, a tedy menstruace je označována jako bolestivá menstruace.


Pod vlivem hormonů stimulujících folikuly se následně vyvíjí ve vaječníku několik folikulů, které produkují estrogeny, a ty jsou základem vzniku endometria. Jde o fyziologický proces, kde se v určité fázi vyvíjí hlavně jeden folikul. Vývin ostatních folikulů se zastaví na určitý čas. Potom následuje většinou ovulace.

Záznam menstruačního kalendáře - menstruační kalendář si prohlédněte na Žena.cz, přípravky na sex pro ženy najdete u nás - Každá krásná dívka je dennodenně užívá! 

Záznam menstruačního kalendáře a výpočet plodných dnů

Samotný menstruační kalendář slouží prioritně pro monitoring celé periody. I na výpočet plodných dnů, menstruační krvácení, ale i na výpočet neplodných dnů. Příznaky těhotenství jsou někdy nežádoucí. Počítání plodných dní přímo závisí na dnech ovulace. Jelikož ovulace nastavená 14. den před začátkem následující menstruace, je vyzrálý jeden folikul a je importován do vejcovodů.


Pro ženy: Jak na sexuální problémy? Vyzkoušejte Vigorelle - přírodní lubrikační gel na podporu plodnosti a produkt Clitorin - nejlepší tablety na plodnost, libido a orgasmus pro ženy.


Vajíčko je schopné oplodnění 12 až 48 hodin od uvolnění, tak je třeba díky životaschopnosti spermií počítat i dny před samotnou ovulací.

 

Tyto menstruační kalendáře je možné dostat i jako placenou formu, ale v době aplikace i jako aplikací. Je možné tyto kalendáře využívat i online. V písemné formě má formát A4. Právě do této písemné formy můžeme zaznamenávat výtok, užívání antibiotik, bolest a její intenzitu. Intenzita se označuje jako silná, střední, a slabá.


Menstruační kalendář je však možné vidět i v rozšířených podobách, či aplikacích. Je možné do nich zaznamenávat i hmotnost, výšku, pocity, či jiné doprovodné příznaky, které se mohou vyskytnout během celé periody.


Jelikož jde o praktickou pomůcku s velmi dobrou dostupností během celého roku, je adekvátní se k tomu postavit i zodpovědně. Jednak pro případnou návštěvu gynekologa, ale i pro případné těhotenství.


Samotný kalendářík sestává z dvanácti měsíců, evokovaných jako řádky. A každý měsíc má přesný počet dní, seřazené do sloupců. Žena začíná menstruovat například 12 den, najdeme jen příslušný řádek příslušného měsíce a zaznačíme typ menstruace.


Některé využívají označení hůlkami, některé iniciálami abecedy. Novější aplikace nevyjímaje, nejideálnější však je vždy mít zapsanou každou změnu, kterou lze odpozorovat, ale například i užívání léků, onemocnění či výkyvy v podobě cest, ale i například let. Všechny ty ukazatele nám umí poukázat na fyziologii menstruace, ale i ovulace, či jiných procesů.

Menstruace a mýty? Co pomůže ženám na rychlé zvýšení vzrušení, plodnosti a větší prsa

Mýty spojené s menstruací

Existuje mnoho mýtů ohledně menstruace, a nejčastější z nich, je to že se během menstruace tělo čistí. Menstruace představuje konec cyklu změny v tkáni dělohy a je začátkem pro periodu.


Pro ženy: Vyzkoušejte Clitorin na plodnost a libido, Vigorelle - lubrikační gel na zvlhčení a Breastmax na zvětšení prsou pro ženy.


Děloha se tedy musí zbavit nadbytečných vrstev tkáně a proto dochází k menstruaci. Také je zažitý mýtus, že s bolestivou menstruací se máme naučit žít.


Není to pravda. Pomocí gynekologů, a adekvátní intervence mohou přestat menstruační křeče obtěžovat váš život měsíc co měsíc. Dalším mýtem je i intimní kontakt během menstruace.


Je absolutně bezpečné mít během menstruace intimní kontakt a není to ani nezdravé. V podstatě jde o snášenlivost krve. Další zažitý mýtus je to, že ženy nemohou během menstruačního cyklu cvičit.


Naopak cvičení napomáhá při odbourávání křečí a je tedy žádoucím jevem. Zajímavé je i to, že je nebezpečné během menstruačního cyklu plavat v moři. Jde o mýtus, který se opírá o to, že při menstruačním cyklu vás ucítí žraloci. Žraloci však napadají častěji muže, než ženy. Další mýtus se obrací na délku trvání cyklu. Ten však trvá od 21 do 35 dní, a spíše důležitá je jeho pravidelnost.


Dalším z mýtů, které se vztahují na menstruační cyklus a libido, je svalnatost a milující partneři. Možná to zní nereálně, až úplně nesmyslně, ale ve spodní části cyklu ženy touží po partnerovi, který disponuje co nejlepším genetickým základem. Dávají přednost silným, dominantním mužům.


Některé však preferují spolehlivé partnery, podle dosavadních mýtů. Tento efekt však neplatí. V přírodě selekce dává smysl, ale vědecké podklady poukazují na to, že ženy preferují zdravé a dominantní muže, ale mimo ovulačního cyklu. Čili tento jev není přímo vázán na konkrétní fáze cyklu.


Pokud by ženy chtěly přímo podpořit sexuální aktivitu partnerů, oboustranně doporučujeme užívat tablety Clitorin, zlepší sex i spaní pro ženy i muže. Pro zlepšení vzrušení během intimního kontaktu je vhodný Vigorelle a Breast Actives. Pro muže, respektive pro zlepšení potence ze strany mužů, je vhodné užívat Semenax, který přímo podporuje plodnost muže, a to před, během, a po intimním kontaktu. Netýká se kazuistika a další věci vašeho zdraví? Vyzkoušejte tyto TOP produkty pro ženy na zvýšení plodnosti.  

Nejlepší na zvýšení plodnosti a citlivosti erotogenních zón a sexuálního vzrušení u žen

1. Clitorin - Nejlepší přírodní doplněk výživy na zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění, lepší vzrušení a více libida.


2. Vigorelle - Přírodní lubrikační gel pro zvlhčení vagíny, zvýšení plodnosti, lepší orgasmus, větší sexuální aktivitu a potěšení pro ženy.


3. Breast Actives - Kombinace tabletek a gelu pro rychlé zvětšení poprsí.

 

Tablety na zvýšení plodnosti 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Menstruace: Menstruační kalendář

vložit nový komentář
11.06.2021 přidal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.cz