Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

RH faktor, bazální teplota, lunární kalendář

Přidáno: 11.06.2021

Pozitivní, negativní RH faktor v krvi, bazální teplota a lunární kalendář je to co ženy zajímá v těhotenství - TOP přípravky

 

RH faktor

Podľa evolučních biologů se všechny vlastnosti živých organismů vyvinuli proto, aby jim usnadnili přežití. Existují ale takové znaky, které na první pohled ničemu výrazně nepomáhají a mohou dokonce znamenat nebezpečí.


TOP 3 Produkty: Vigorelle - lubrikační gel na podporu otěhotnění, Clitorin na libido a vzrušení a Woman Power na sexuální problémy žen.


Gynekologie tvrdí, že právě jedním z takových příkladů je RH faktor žen v krvi, který může být negativní a pozitivní - antigen, který se vyskytuje na povrchu lidských červených krvinek. Odpověď na otázku, proč ho vlastně máme, zřejmě našli evoluční vědci z Univerzity Karlovy.


Těhotenská kalkulačka je samozřejmost pro ženy v těhotenství. Žádná teorie zatím nevysvětlovala, k čemuž je dobrý, na druhé straně bazální teplota a lunární kalendář jsou důležitější. RH faktor je skupina zhruba 50ti antigenů, tedy speciálních bílkovin na povrchu červených krvinek. Nejdůležitější ze skupiny antigenů je antigen D, který se nachází na povrchu červených krvinek u lidí, které označujeme jako RH pozitivní. Ti, kteří tento antigen nemají, jsou Rh negativní a v populaci je jejich menšina. V naší populaci (kavkazské) je zhruba 85% Rh pozitivních jedinců. Například u černochů se D negativita pohybuje asi v 8%, u Asiatů jsou D negativní osoby vzácné - asi 1%.


Tip pro vás: Chtěli byste dosáhnout sexuální zdraví? Vyzkoušejte tabletky Clitorin - tablety na plodnost a vzrušení a lubrikační gel Vigorelle pro zvlhčení a lepší orgasmus.


Problém nastane, pokud RH negativní žena počne dítě s RH pozitivním mužem. Pak je velká pravděpodobnost, že potomek bude RH pozitivní. Při porodu se setká Rh negativní krev matky s Rh pozitivní krví dítěte. Tělo matky začne proti neznámému antigenu vytvářet protilátky. Následky se projeví při dalším těhotenství.


Pokud bude další dítě opět RH pozitivní, mateřský organismus začne jeho červené krvinky ničit a může tak u něj způsobit hemolytické onemocnění. Toto onemocnění může mít za následek chudokrevnost, těžkou novorozeneckou žloutenku nebo poškození mozku. V krajních případech může dojít k potratu nebo úmrtí plodu v děloze. Dnes už naštěstí lékaři vědí, jak tomu zamezit. V případě, že je matka Rh negativní, pak se po porodu odebírá vzorek krve novorozence z pupečníku.


Pokud se prokáže, že novorozenec je Rh pozitivní, pak se matce do 72 hodin po porodu podá injekce imunoglobulinu, který zabraňuje tvorbě protilátek v dalším těhotenství. Imunoglobulin se podává Rh negativním ženám iv dalších situacích, při kterých mohlo dojít k průniku krve plodu do krevních oběhu matky, a to zejména při:

• samovolném potratu nebo interrupci

• amniocentéze a choriocentéze (odběr plodové vody či chorion)

• mimoděložního těhotenství

• zranění břicha v těhotenství (např. Po autonehodě)


V současné době se na základě nejnovějších doporučených postupů České gynekologicko-porodnické společnosti podává preventivně injekce imunoglobulinu všem Rh negativním těhotným ženám v 28. týdnu těhotenství. Snižuje se tak riziko tvorby protilátek na konci těhotenství.

Jaká je bazální teplota ženy - po ovulaci, na začátku těhotenství, po oplodnění, před menstruací 

Bazální teplota je teplota těla naměřená ráno po probuzení. Její každodenní sledování v průběhu menstruačního cyklu vám umožní přesně zjistit, zda a kdy jste měli ovulaci. Bazální teplota může být jiná po ovulaci, před menstruací a po oplodnění, na začátku těhotenství je také jiná.

Bazální teplota vagíny ženy a její zjišťování


Bazální teplota je teplota těla naměřená ráno po probuzení. Její každodenní sledování v průběhu menstruačního cyklu vám umožní přesně zjistit, zda a kdy jste měli ovulaci. Výpočet a porod jsou také důležité. Pomocí sledování bazálních teplot navíc snadno zjistíte, jak dlouhou máte luteálnu fázi cyklu (doba mezi ovulací a začátkem menstruace), což je ukazatel, který ovlivňuje pravděpodobnost početí.


Bazální teplota se v průběhu cyklu mění. V první části cyklu (před ovulací) je nízká (kolísá obvykle kolem 36,5 ° C při měření v ústech), po ovulaci se vlivem produkce hormonu progesteronu teplota skokově zvyšuje (obvykle o 0,2 až 0,4 ° C) a zůstává zvýšená až do začátku menstruace nebo v případě úspěšného otěhotnění natrvalo.


Délka první části cyklu (před ovulací) je různá. Obvykle trvá 14 dní, ale může být i kratší či naopak výrazně delší. Délka první části cyklu se liší nejen mezi ženami navzájem, ale může být rozdílná iu jedné ženy v různých menstruačních cyklech. Naproti tomu druhá část cyklu (po ovulaci, luteální fáze) trvá u většiny žen 14 dní, po kterých následuje pokles teploty na úroveň před ovulací a začíná menstruace. Pokud je teplota zvýšena 18 dní v řadě a více, je vysoce pravděpodobné, že je žena těhotná.

 

TOP 3 Přípravky pro ženy a muže: Tablety Clitorin na plodnost, libido a vzrušení, Vigorelle - lubrikační gel pro lepší orgasmus a Woman Power na sexuální problémy žen. Pro muže jsou nejlepší produkty Vimax Pills na erekci, výdrž a předčasnou ejakulaci, Ultra Potence na potenci a chuť na sex a Semenax zvýšení semene a zlepšení plodnosti.


Jak měřit bazální teplotu?


· Teplotu si měřte hned po probuzení, před měřením nevstávejte z postele.
· Teplotu si měřte každé ráno ve stejnou dobu.
· Teplotu si měřte po alespoň třech hodinách souvislého spánku.
· Teploměr si večer připravte na dosah ruky, abyste pro něj nemusela vstávat.
· Použijte kvalitní digitální teploměr, který ukazuje alespoň desetiny ° C, lepší jsou teploměry určené přímo na měření bazální teploty, které rozlišují 0,05 ° C.
· Po celý menstruační cyklus používejte stejný teploměr. Pokud v průběhu cyklu měníte teploměr nebo i jen baterie v teploměru, poznamenejte si to do grafu.
· Teplotu měřte stále na stejném lokálně (v ústech, popř. V pochvě), protože teploty na různých místech těla se liší. Teplotu neměřte v podpaží, výsledek takového měření není přesný.

Oplodnění a porod: Lunární kalendář těhotenství pro ženy - určení pohlaví dítěte je důležitou součástí života

 

Lunární kalendář

 

Způsob určování pohlaví podle věku maminky a měsíce početí dítěte je diskutovaným tématem u žen i mužů. Lunární kalednář těhotenství je pro ženy nejdůležitější. Návod, jak postupovat online, je: sloupce udávají váš věk, řádky měsíc početí dítěte. Antikoncepce může ovlivnit negativně na těhotenství.


Pro zobrazení výsledku vyberte z otevíracího formuláře váš věk a měsíc, kdy bylo miminko počato.

Kalendář plodnosti byl nalezen čínskými vědci ve starověké královské hrobce. Jeho úspěšnost v početí dítěte vytouženého pohlaví byla několikrát testována a pokaždé s výsledky, které stojí za pozornost.

 

Co je to lunární věk

Lunární věk mluví v kolika čínských letech byl člověk na světě. Ne kolik celých let přežil, jako je tomu u nás. Například žena, která se narodila den před čínským novým rokem bude o rok starší než žena, která se narodila den po čínském novém roce. Žila totiž iv roce, ve kterém ta druhá ještě nebyla na světě. Zpoždění menstruace nemusí souviset s touto problematikou ženy.

 

Čínský kalendář početí

Nejprve zjistěte svůj lunární věk k okamžiku početí dítěte. V tabulce najděte průsečík lunárního věku a měsíce, ve kterém došlo nebo dojde k početí. Červená políčka značí, že se můžete těšit na holčičku, modrá naopak, že na chlapečka. Stimulanty na sex pro muže a ženy mohou pomoci oplodnění ženy. 

Nejlepší na lepší prokrvení intimních oblastí, zvýšení sexuálního vzrušení a prodloužení erekce

1. Vimax Pills - TOP produkt na zlepšení kvality sexu pro muže


2. Ultra Potence - Zvětšení penisu a zkvalitnění erekce


3. Semenax - Více semene pro lepší orgasmy, větší počet spermií pro zvýšení plodnosti

 

Více spermií  

Nejlepší produkty pro zvýšení plodnosti, libida a vzrušení ženy

1. Clitorin - TOP suplement pro lepší sex, vyšší libido a nárůst vzrušení pro ženy


2. Vigorelle - Nejlepší lubrikační gel pro rychlé zvýšení vzrušení, lepší plodnost a sexuální zdraví


3. Breast Actives - Efektivní přípravek pro větší prsa a zpevnění prsou 


Lubrikační gel na podporu těhotenství 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k RH faktor, bazální teplota, lunární kalendář

vložit nový komentář
11.06.2021 přidal Hugbilus
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.cz