Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

BMI kalkulačka, spalování

Přidáno: 15.12.2020

Máte nadváhu? Vypočítejte si své BMI. Jak zdravě zhubnout?

BMI kalkulačkaVypočítajte si své BMI pomocí BMI kalkulačky pro muže i ženy s návodem na ideální hmotnost. Výpočet BMI není moc složitý. Zahrnuje "tajemství" na spalování tuků a rychlé snížení tělesné hmotnosti zdravým způsobem. Pokud chcete zdravě zhubnout, vypočítejte si vaše BMI. Váš Index tělesné hmotnosti (BMI) je dán vaší tělesnou hmotností, výškou a pohlavím (muž nebo žena).


Pokud je vaším dlouhodobým cílem hubnutí, spalování a chcete zredukovat a udržet si svou váhu, odborníci doporučují denní kaloriový deficit 500 kalorií. Měli byste pít dostatek vody (nejméně 2,5 litru denně). Lidé, kteří chtějí zhubnout, by se měli vyhýbat konzumaci sacharidů, protože ty spouští uvolňování inzulínu v těle a okamžitě blokují proces metabolismu tuků.


Po cvičení byste měli snížit dávky sacharidů a místo toho byste měli jíst více bílkovin. Kromě toho byste měli cvičit třikrát týdně po dobu 30 až 60 minut. Nejlepší je zapojit se do fyzických činností, které zlepšují vytrvalost, posilují srdce a oběh a vytváří svalovou hmotu.


Mám nadváhu? Nebo mám normální hmotnost? A o kolik jsem překročil svou ideální hmotnost? Zde si můžete vypočítat váš BMI index tělesné hmotnosti poměrně snadno. Abyste to udělali, stačí vám údaje, jako váha, výška a pohlaví (muž / žena).


Co se týče hubnutí, skvělou zprávou je, že není pravda to, že tělo začne spalovat tuk a vy začnete ztrácet váhu až po půl hodině cvičení. Pro podporu hormonální rovnováhy a zdravý estrogen je důležité i rychlé hubnutí. Dokonce i při cvičení, které trvá kratší dobu, vaše tělo používá tuky jako zdroje energie již od začátku. Existují triky, které můžete použít na zrychlení spalování tuku, ať už sportováním, prací, nebo aktivitou v domácnosti: Vypočítejte si svou spotřebu kalorií zde.


Pro lepší spalování tuků vyzkoušejte i sílu přírodních doplňků výživy. Díky jejich čistě přírodnímu složení se nemusíte obávat vedlejších účinků. Léky jsou také účinné, ale způsobují mnoho nežádoucích účinků. Přírodní produkty jsou proto bezpečnější. Pociťte na sobě jejich blahodárné účinky.

Vypočítejte si své BMI pomocí kalkulačky. Tipy na lepší spalování.

Spalování tukůBody Mass Index vyjadřuje míru tělesného tuku na základě váhy a výšky a vztahuje se na většinu žen a mužů ve věku od 20 let a více. Hormonální nerovnováha ovlivňuje postavu a BMI. Proto si vypočítejte BMI a vyhledejte pro sebe vhodný přípravek.


BMI se používá jako screeningový nástroj k určení toho, zda má člověk normální hmotnost, nadváhu / obezitu nebo podváhu. Běžná hodnota by se měla pohybovat od 18,5 do 25. Nižší hodnoty znamenají podvýživu a vyšší než 25 zas nadváhu. Pokud jsou hodnoty mimo zdravého rozsahu, mohou se výrazně zvýšit zdravotní rizika.


Své BMI si můžete snadno vypočítat jako hmotnost v kg / výška v (m)2 nebo použitím BMI kalkulačky, kde stačí zadat jen vaši výšku, váhu a pohlaví. Pokud je vaše BMI vyšší, než běžná hodnota, měli byste asi popřemýšlet nad změnou životního stylu - zdravěji se stravovat, více cvičit, odstranit stres. Nabízíme vám několik tipů na lepší spalování tuku.


Tip: Chcete rychle zhubnout? Vyzkoušejte nejlepší léky na hubnutí OPC Traubenkern bez předpisu a bez vedlejších účinků. 

 

Nelekněte se, spalování tuků se nemusí automaticky odrazit na vaší váze. Zhubnete tehdy, když budete přijímat méně kalorií. Takže nedoplňujte kalorie při cvičení, protože se tak rychle snižuje účinek spalování tuků. Taktéž nezapomeňte na dostatečný příjem tekutin, nejméně 2,5 litru za den. S dostatkem tekutin se zrychluje metabolismus, i metabolismus tuků, a potlačí se pocit hladu. Měli byste se vyhýbat sacharidům, protože tehdy tělo uvolňuje inzulín a okamžitě blokuje proces metabolismu tuků.


K rychlému spalování tuků dochází i při intenzivnějším, delším cvičení nebo intervalovém tréninku. Vhodné je také zmenšit porce jídla alespoň o polovinu. Dvě hodiny před cvičením byste vůbec neměli jíst a po cvičení, pokud jste hladoví, se doporučují jídla s obsahem bílkovin.


Odborníci radí vyzkoušet i přírodní doplňky výživy na hubnutí a lepší spalování. Léky vám poskytnou stejný účinek, avšak mají mnoho vedlejších účinků. Přírodní produkty díky svému složení vedlejší účinky nezpůsobují. Kromě toho jsou cenově dostupné, nepotřebujete lékařský předpis a ani nikam chodit, můžete si je objednat pohodlně přes internet.

Recenze: Vyzkoušejte nejlepší přírodní doplňky výživy na rychlejší spalování a hubnutí

Tablety na hubnutíOPC Traubenkern - je přírodní doplněk výživy určený pro všechny, kteří touží po hezčí a štíhlejší postavě a chtějí "nakopnout" svůj metabolismus a spalování tuků.


OPC Traubenkern je zkratka pro oligomerní proantokyanidiny, které patří do velké skupiny fytochemikálií. Chemicky patří OPC mezi flavonoidy, je to forma polyfenolů.


OPC Traubenkern se vyskytují hlavně v semenech a bobulích červených hroznů, a proto jsou přítomny také v červeném víně. Vitamin C přispívá k normální a zdravé funkci imunitního systému a energetického metabolismu. Pomáhá též chránit buňky před oxidačním stresem. 1 kapsle obsahuje až 210 mg extraktu z hroznových semen (s 200 mg proantokyanidinů a 140 mg OPC) a 250 mg vitamínu C. Neobsahuje lepek ani laktózu, takže je vhodný i pro vegetariány a vegany. Nezpůsobuje vedlejší účinky.


Doporučujeme nejlepší produkty: Hledáte přírodní produkty na hubnutí, snížení cholesterolu a spalování? Vyzkoušejte Bellasin, OPC Traubenkern, Green Coffee a Bikini.


Green Coffee tablety - extrakt ze zelené kávy, přírodní doplněk stravy vhodný pro ty, kteří chtějí rychle a bezpečně zhubnout. Jde o silný přírodní antioxidant, bez obsahu lepku, vhodný i pro vegetariány. Pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem, způsobeným volnými radikály, což je hlavní příčinou rychlého stárnutí. Díky tomu, že je vyroben ze surových nepražených kávových zrn a má nízký obsah kofeinu, podporuje normální buněčnou regeneraci a růst. Zelený kávový extrakt má vysoký obsah chlorogenních kyselin a kyseliny kávové, což jsou dvě primární sloučeniny, odpovědné za účinnost zelené kávy.


Bikini - přírodní produkt, díky kterému získáte ploché bříško. Potlačuje také chuť k jídlu a reguluje hladinu cukru v krvi. Podporuje lepší trávení. Obsahuje výživné látky ze superpotravin, vitamíny a minerály, které posílí váš imunitní systém a zrychlí metabolismus. Neobsahuje lepek ani laktózu, proto je vhodný i pro vegany a vegetariány. Nezpůsobuje vedlejší účinky, protože jde o 100% přírodní produkt. Přesvědčte se o jeho blahodárných účincích.

Nejlepší naturální produkty na redukci tělesné hmotnosti a zvýšeného cholesterolu

1. OPC Traubenkern - TOP tablety na snížení váhy, řešení problémů s nadváhou a snížení hladiny "špatného" cholesterolu


2. Green Coffee tablety - přírodní talbety na redukci tělesné hmotnosti, zvýšení energie, snížení apetitu


3. Bikini - přírodní produkt pro ženy na snížení hmotnosti s rychlým účinkem

 

Nejlepší tablety na hubnutí  

BMI index - na co se používá? Jak ho vypočítat? Jaké jsou normální hodnoty?

BMI index a vzorecBMI (z angl. Body Mass Index) je míra tělesného tuku člověka, která se vypočítává jako poměr výšky a tělesné hmotnosti. Jejím cílem je stanovit množství tukové tkáně. Používá se jako obecný ukazatel zdravého těla.


Na základě hodnoty BMI se dá určit, zda máte podváhu, normální hmotnost nebo nadváhu / obezitu. Rozsah hodnot se liší v závislosti na několika faktorech, jako jsou region a věk, a někdy se dále dělí na pod kategorie, jako je například výrazná podváha nebo velmi těžká obezita. Jak již bylo zmíněno, kvůli tomu, že každý máme jiné tělo, svalové proporce, stavbu kostí a rozložení tuku, výpočet BMI by neměl být považován za jedinou metodu pro stanovení "zdravé" hmotnosti. A jak si můžete své BMI vypočítat?


Vzorec pro výpočet BMI je následující:


BMI = hmotnost v kg / výška (v m)2


Abyste zjistili, zda máte normální hmotnost, nebo trpíte podváhou či naopak nadváhou, sledujte interpretaci získané hodnoty:


BMI <18,5 Podváha - středně vysoké zdravotní riziko

BMI 18,5 - 24,9 Ideální váha - nízké zdravotní riziko

BMI 25 - 29,9 Nadváha - zvýšené zdravotní riziko

BMI 30 - 34,9 Obezita I. stupně - středně vysoké zdravotní riziko

BMI 35 - 39,9 Obezita II. stupně - vysoké zdravotní riziko

BMI 40 a více Obezita III. stupně - velmi vysoké riziko / život ohrožující obezita


Pokud máte podváhu, pravděpodobně jíte málo, nebo je to znak nějakého onemocnění. Normální váhu je třeba si udržovat a když trpíte naopak nadváhou, měli byste začít cvičit a zdravěji se stravovat.


V každém případě řešení vám nabízí i samotná příroda, a to ve formě přírodních doplňků výživy. Jejich velkou výhodou je, že díky svému přírodnímu složení nezpůsobují nepříjemné vedlejší účinky tak, jako některé léky. Působí komplexně na celý organismus, takže přináší zlepšení v každé oblasti života. Vyzkoušejte i vy jejich blahodárné účinky.

Jak zjistíte, zda je vaše BMI v normě? Znáte vzorec na určení jeho hodnoty?

BMI v normě, vzorec pro výpočetIndex tělesné hmotnosti neboli BMI je celkové množství tělesného tuku. Vypočítá se vydělením váhy v kilogramech a výšky v metrech (m)2.

Rozdíly v BMI mezi lidmi stejného věku a pohlaví jsou obvykle způsobeny tělesným tukem.


Existují však výjimky, což znamená, že údaj BMI nemusí být přesný. BMI hodnoty jsou vyšší u body builderů (kulturistů), některých vysoce výkonných sportovců a těhotných žen. Naopak nižší hodnoty mají starší lidé a tělesně postižené osoby, které nedokážou chodit, a chybí jim svalová hmota. BMI není přesným ukazatelem u lidí s poruchami příjmu potravy, jako je anorexie, nebo u lidí s extrémní obezitou.


Běžná hodnota představuje číslo 18,5 až 25. Spojení mezi nadváhou nebo obezitou a možností onemocnění není jednoznačná. Stále se však uskutečňují různé výzkumy, i když statisticky existuje větší šance na rozvoj různých onemocnění, pokud máte nadváhu. Například riziko úmrtí stoupá o 20 až 30 procent, pokud BMI stoupá nad hodnotu 25. Při podváze se mohou zase rozvinout respirační onemocnění, zažívací problémy, osteoporóza a oslabení imunitního systému. Bylo prokázáno, že rozložení tuku v těle má vliv na vznik cukrovky, hypertenze, zvýšení hladiny cholesterolu a rozvoj kardiovaskulárních onemocnění.


Obecně platí, že souvislost mezi zdravotními riziky a mírou tělesného tuku je následující:

  • nejmenší riziko - rovnoměrně rozložený tělesný tuk
  • mírně riziko - nadváha bez uložení tuku v oblasti břicha
  • mírné až vysoké riziko - štíhlost s tukem v oblasti břicha
  • vysoké riziko - nadváha s nadměrným břišním tukem

Tak či onak, udržet si, respektive dostat se do normální váhy vám umožní přírodní doplňky výživy. Na rozdíl od možná účinných léků, přírodní produkty nemají vedlejší účinky. Jsou cenově dostupné a je možné objednat si je online z pohodlí svého domova.

Odborníci radí: Nejlepší přírodní produkty na zhubnutí a snížení cholesterolu

Produkty na hubnutí a snížení cholesteroluOPC Traubenkern - jeden z nejsilnějších antioxidantů v rostlinném světě, kterým je OPC - prášek z hroznových semen.


Mezi základní vlastnosti výživového doplňku patří nejvyšší kvalita surovin, 100% bez obsahu lepku a také bez laktózy.


OPC Traubenkern je obohacen o vitamín B2, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální funkci nervového systému. Pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a snižuje únavu a vyčerpanost. Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle. Produkt je účinný na snížení tělesné hmotnosti, má silné antioxidační a protizánětlivé účinky. 

 

Green Coffee - káva obsahuje třísloviny a antioxidanty, které jsou dobré pro srdce a tepny. Studie naznačují, že u lidí, kteří pijí kávu, samozřejmě ne ve velkém, je o 80% nižší riziko vzniku Parkinsonovy choroby, o 25% nižší riziko vzniku rakoviny tlustého střeva, o 50% nižší riziko vzniku ledvinových kamenů a o 80% nižší riziko vzniku cirhózy jater. Kromě toho se nedávno ukázalo, že pití kávy snižuje riziko vzniku diabetu typu II ,a že extrakt ze zelené kávy je účinný při kontrole hmotnosti. Green Coffee je speciální polyfenolový extrakt ze zelené kávy, který obsahuje mnohem více chlorogenních kyselin, než pražená káva. Zrychluje metabolismus, podporuje detoxikaci organismu a hubnutí. Tento produkt nezpůsobuje vedlejší účinky.


Tip: Chcete nejlepší produkty na hubnutí a cholesterol? Vyzkoušejte Lipoxal, OPC Traubenkern, Green Coffee a Bikini.


Bikini - přírodní doplněk výživy na lepší trávení, potlačení chuti k jídlu, zrychlení metabolismu a samozřejmě snížení tělesné hmotnosti. Dosáhněte ploché bříško s přírodním produktem Bikini a připravte se na léto. Nakopněte svůj metabolismus a ciťte se déle nasycená. Díky tomuto produktu budete opět zářit, zvýší se také vaše sebevědomí. Účinné složení potlačuje chuť k jídlu, reguluje hladinu cukru v krvi, optimalizuje metabolismus. Je to silný antioxidant, který podpoří obranyschopnost vašeho organismu a ochrání buňky před oxidačním stresem.

TOP produkty na zhubnutí, snížení tělesné hmotnosti a cholesterolu

1. OPC Traubenkern - přírodní tablety na snížení hmotnosti a hladiny cholesterolu


2. Green Coffee - pilulky na zdravé hubnutí, více energie a snížení chuti k jídlu


3. Bikini - produkt pro ženy na rychlou redukci váhy

 

Léky na snížení hmotnosti 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.cz