Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Ženy a hormonální rovnováha: Nerovnováha hormonů, bušení srdce, návaly horka - Co pomůže více než Šatavari?

Přidáno: 07.03.2019

Hormonální nerovnováha ženy: Slyšeli jste o Shatavari nebo Šatavari? Pomůže na menopauzu, bušení srdce, a také na návaly horka

Shatavari je též znám, jako Asparagus racemosusLéky, jako Dexamed a Clitorin, mohou ženám pomoci, ale čím dál častěji jsou to též bylinky, přírodní tablety, a doplňky. Shatavari, nebo Šatavari, je též známý, jako Asparagus racemosus. Je to adaptogenní bylina na hormonální nerovnováhu ženy v menopauze, a přispívá též proti bušení srdce a návalům horka. Adaptogenní byliny jsou byliny na to, aby pomohly vašemu tělu vyrovnat se s fyzickým a emocionálním stresem. Shatavari zlepšuje vitalitu, což se stává základem ayurvedské medicíny.


Tip pro vás: Chcete hormonální rovnováhu? Tablety Clitorin pomohou na problémy v menopauze, návaly horka a bušení srdce, navíc zvyšují libido a vzrušení pro ženy a přispívají k plodnosti.


1. Antioxidační vlastnosti mají silný vliv na pozitivní hormonální rovnováhu ženy. Antioxidanty pomáhají předcházet poškození buněk.Též bojují proti oxidativnímu stresu, který způsobuje onemocnění. Shatavari má vysoký obsah saponinů. Saponiny jsou sloučeniny s antioxidačními schopnostmi.


2. Má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá na nerovnováhu hormonů v menopauze, hubnutí, spalování, bušení srdce, návaly horka. Racemofuran, který se nachází v Šatavari, má také významné protizánětlivé schopnosti. Působí podobně v těle, jako předpisové protizánětlivé léky, známé jako inhibitory COX-2. Předpokládá se, že tyto typy léků snižují zánět bez závažných vedlejších účinků na zažívání.


3. Může pomoci posílit váš imunitní systém - Zkuste produkty Clitorin a OPC Traubenkern - produkty pro zdraví ženy. Lék Shatavari se používá v Ájurvédě, jako posilovač imunity. Podle studie z roku 2004 zvířata ošetřená extraktem z kořene Shatavari měla ve srovnání s neléčenými zvířaty zvýšené protilátky proti kmeni černého kašle. Ošetřená zvířata se zotavila rychleji a celkově se jim zlepšilo zdraví. To naznačuje zlepšenou imunitní odpověď.


4. Může pomoci zmírnit kašel. Podle studie z roku 2000 o myších, šalvějová kořenová šťáva je přírodní lék proti kašli v západním Bengálsku v Indii. Zjistili, že extrakt z kořene Shatavari zastavil kašel, stejně jako léky proti kašli na předpis ve formě léků Kodein Fosfát.


5. Může pomoci při léčbě průjmu. Shatavari se používá jako lidový lék na průjem. Průjem může způsobit vážné problémy, jako je dehydratace a nerovnováha elektrolytů. Podle studie z roku 2005 pomohla Shatavari zastavit průjem vyvolaný ricinovým olejem u potkanů.


6. Může působit jako diuretikum. Diuretika pomáhají vašemu tělu zbavit se nadbytečné tekutiny. Často jsou předepsány pro lidi, kteří mají městnavé srdeční selhání, k odstranění nadbytečné tekutiny z celého srdce. Diuretika na předpis mohou způsobit závažné nežádoucí účinky. Podle studie z roku 2010 o potkanech se Shatavari používá jako diuretikum v Ayurvédě. Studie zjistila, že 3 200 miligramů Shatavari mělo diuretickou aktivitu bez akutních vedlejších účinků. 

Strašák jménem hormonální nerovnováha. Proč vlastně vzniká?

Hormonální nerovnováhaHormonální nerovnováha je důležitá pro každou ženu. Ženské hormony jsou chemickými posly vašeho těla. Tvoří se v endokrinních žlázách, tyto silné chemikálie prochází kolem vašeho krevního oběhu a říkají tkáním a orgánům, co dělat. Pomáhají kontrolovat mnohé z hlavních procesů vašeho těla, včetně metabolismu a reprodukce.


Když máte hormonální nerovnováhu, máte příliš mnoho, nebo příliš málo určitého hormonu. Dokonce i malé změny mohou mít vážné důsledky v celém těle. Zatímco některé hladiny hormonů kolísají během celého vašeho života a mohou být jen výsledkem přirozeného stárnutí.


Symptomy hormonální nerovnováhy - vaše hormony hrají nedílnou roli ve vašem celkovém zdraví. Z tohoto důvodu existuje široká škála příznaků, které mohou signalizovat hormonální nerovnováhu. Vaše příznaky budou záviset na tom, které hormony nebo žlázy nefungují správně.

Tip: Jak na hormonální rovnováhu, omlazení a krásu? Vyzkoušejte přírodní tablety DHEA Wild Yam pro ženy.

Běžné hormonální stavy, které postihují muže i ženy, mohou způsobit některý z následujících příznaků: nabrání váhy, únava, zvýšená citlivost na chlad nebo teplo, zácpa, nebo časté střevní pohyby, suchá kůže, nafouknutý obličej, nevysvětlitelná ztráta hmotnosti (někdy náhlá), zvýšená, nebo snížená srdeční frekvence, svalová slabost, časté močení, zvýšená žízeň, svalové bolesti, citlivost a ztuhlost, bolest, ztuhlost nebo otok v kloubech, zředěné vlasy nebo jemné křehké vlasy, zvýšený hlad, deprese, snížená sexuální aktivita, nervozita, úzkost nebo podrážděnost, rozmazané vidění, pocení, neplodnost.


U žen je též nejčastější hormonální nerovnováhou syndrom polycystických vaječníků (PCOS). Váš normální hormonální cyklus se také mění přirozeně během: puberty, těhotenství, kojení a menopauzy.


Příčiny hormonální nerovnováhy - existuje mnoho možných příčin hormonální nerovnováhy. Příčiny se liší v závislosti na tom, které hormony nebo žlázy jsou ovlivněny. Běžné příčiny hormonální nerovnováhy zahrnují: cukrovka, hypotyreóza nebo slabá štítná žláza, hypertyreóza nebo hyperaktivní štítná žláza, hypogonadismus, Cushingův syndrom, thyroiditis, hyperfunkční uzliny štítné žlázy, hormonální léčba, nádory (benigní nebo rakovinné), poruchy příjmu potravy, léky, stres, renální nedostatečnost, nádory hypofýzy, zranění nebo traumata, léčby rakoviny. 

Co dokáže výrazně pomoci mimo byliny Šatavari?

Ženy a hormonální rovnováha1. Jíst dostatek proteinu při každém jídle. Konzumace dostatečného množství bílkovin je mimořádně důležitá. Dietní protein poskytuje esenciální aminokyseliny, které si vaše tělo nedokáže vyrobit samostatně, a musí je konzumovat každý den s cílem udržet zdraví svalů, kostí a pokožky. Kromě toho protein ovlivňuje uvolňování hormonů, které kontrolují chuť k jídlu a příjem potravy. Výzkum ukázal, že konzumace proteinů snižuje hladiny ghrelinu "hladového hormonu" a stimuluje produkci hormonů, které vám pomohou cítit se plní. Na optimalizaci zdraví hormonů doporučují odborníci konzumovat minimálně 20 až 30 gramů bílkovin.


2. Bylo zjištěno, že mnohé typy fyzické aktivity podporují hubnutí, zlepšují metabolismus, zvyšují citlivost na inzulín a snižují hladinu inzulínu včetně aerobního cvičení, silového tréninku a vytrvalostního cvičení. Být fyzicky aktivní může také pomoci zvýšit hladiny svalů, udržující hormony, které klesají s věkem, jako je testosteron, IGF-1, DHEA a růstový hormon. Dokonce i pravidelná chůze může zvýšit tyto hladiny hormonů, což může zvýšit sílu a kvalitu života.


3. Vyhněte se cukru a rafinovaným sacharidům. Cukr a rafinované sacharidy souvisí s řadou zdravotních problémů. Samozřejmě, vyhnout se nebo minimalizovat tyto potraviny může být nápomocné při optimalizaci hormonálních funkcí a vyhýbání se obezitě, cukrovce a jiným onemocněním. Studie nepřetržitě ukazují, že fruktóza může zvýšit hladinu inzulínu a podpořit inzulínovou rezistenci, zejména u lidí s nadváhou a obezitou s prediabetikou nebo cukrovkou.

 

Doporučujeme TOP produkty: Chcete hormonální rovnováhu a lepší náladu? Pomohou vám přírodní antidepresiva Relax Plus a tabletky Clitorin pro ženy. 

 

 

Clitorin - Přírodní tablety na hormonální nerovnováhu, zvýšení libida, vzrušení a plodnosti, pomáhají vám též ztratit váhu, snížit touhu po jídle, stimulovat srdeční oběh, imunitní systém, snížit únavu, vyčistí játra a bojují proti depresi.


DHEA Wild Yam - jde o přírodní tablety na hubnutí, je to BIO přípravek a zabezpečí zvýšení energie a potlačení chuti k jídlu. Přípravek je vhodný pro kombinaci s tabletami Bikini. Produkt zajistí rychlé hubnutí, detoxikaci organismu a trvalý efekt při eliminaci celulitidy, vaše linie bude štíhlá za 1 měsíc.

 

Bikini je perfektní příprava na ideální postavu, vaše bříško bude ploché, jako mají modelky, kromě toho pomáhá v oblasti na potlačení chuti k jídlu, optimalizuje metabolismus, snižuje poškození volnými radikály, zabezpečí ochranu proti okysličování.

 

Nejlepší přírodní přípravky na nerovnováhu hormonů, bušení srdce a návaly horka:

Clitorin - Nejlepší tablety na nerovnováhu hormonů - Díky unikátnímu složení pomáhají i při menopauze.

DHEA Wild Yam - Přírodní tablety na hubnutí - Pomáhají ustálit hladinu hormonů v těle.

Bikini - Kvalitní přípravek pro ideální postavu - Optimalizuje metabolismus a hormony.

Tablety na menopauzu pro ženy


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Ženy a hormonální rovnováha: Nerovnováha hormonů, bušení srdce, návaly horka - Co pomůže více než Šatavari?

vložit nový komentář
11.03.2019 přidal januška
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.cz