Kategorie      
Novinky
Jak vybrat nejlepší stimulant mozku, energie a nakopávače mužského hormonu?

Nejlepší mozkové, energetické a testosteronové nakopávače, boostery, tablety, motivace k učení a větší soustředění   Na trhu produktů a stimulantů na zlepšení paměti, zvýšení energie, větší soustředěnost, anebo stimulantů pro muže je...

více
Blog / Články

Jak vybrat Estrogen tablety – co pomůže na rovnováhu ženského hormonu

Přidáno: 07.03.2019

Estrogen je ženský hormon, věděli jste o něm vše? 

Estrogen je ženský hormon na hormonální rovnováhuEstrogen je důležitý ženský hormon, který ovlivňuje sexuální zdraví ženy, hubnutí a postavu. Vzniká především ve vaječnících, částečně ale také v játrech, nadledvinách a prsech. Přestože se jedná o hormon především ženský, v určité míře jej mají v těle také muži. Mnoho lidí o tom neví, ale je to tak. Mužům ovlivňuje estrogen vývoj spermií a také má vliv na jejich libido a sexualitu.


Tip pro ženy: Estrogen tablety pomohou na rovnováhu ženského hormonu, na hubnutí pomůže OPC Traubenkern, Clitorin zlepší sex a Moringa BIO Premium zlepší zdraví. Vyzkoušejte i další tablety na orgasmus a vzrušení ženy.

 

U žen se estrogen podílí na sekundárních pohlavních znacích, tedy na tom, co na první pohled odlišuje ženu od muže. Je to právě estrogen, co spouští růst prsů a rozšiřování boků. Dále svou činností ovlivňuje vaječníky, dozrávání vajíček a celkový chod menstruačního cyklu. Estrogen dělá vše pro lepší plodnost, vytváří v pochvě přátelské prostředí pro spermie, podporuje růst děložní sliznice, vyživuje ji a zásobuje krví.

 

Estrogen má ovšem také řadu dalších funkcí, které nijak nesouvisejí se ženstvím a ženskou rozmnožovací soustavou. Například řídí tvorbu růstového hormonu, čímž zabraňuje řídnutí kostí. Důležitou funkci má také při metabolismu – podporuje správné spalování přijatých kalorií a tím pomáhá k udržení ideální tělesné hmotnosti.

 

Přibližně kolem padesáti pěti let začíná ženám menopauza. Rapidně se sníží tvorba estrogenu, přestávají dozrávat vajíčka a tím také končí menstruace. Snížená hladina estrogenu může způsobovat potíže – nedostatečné zvlhčení pochvy, přibývání na váze nebo třeba řídnutím a větší lámavostí kostí.

 

Problémy spojené s nerovnováhou estrogenu v těle ovšem může dojít i jindy. Nedostatek nebo naopak přebytek estrogenu může nadělat pěknou paseku. Viníkem je obvykle špatný životní styl, i když to není nutná podmínka. Vysoké množství estrogenu způsobuje bolesti v prsou, nadýmání, studené ruce a nohy, silné menstruační krvácení či časté výkyvy nálad. Nedostatek estrogenu naopak může za nepravidelnou menstruaci, problémy s pokožkou, nesoustředěnost, nedostatek energie, potíže s otěhotněním či snížený zájem o sex. 

Jak bojovat s nerovnováhou estrogenu? Vyzkoušejte přírodní doplňky 

Tablety na hormonální rovnováhu EstrogenuVysoké či naopak nízké množství estrogenu může být pro tělo velmi špatné. Jak s nerovnováhou bojovat? Jak docílit toho, abyste ho měla přesně takové množství, jaké potřebujete? Zaměřte se na svůj životní styl. Možná něco děláte špatně a vaše tělo se vám za to odměňuje. 

Nedostatek estrogenu 

Při vážném podezření na nedostatek estrogenu se doporučuje navštívit lékaře a po konzultaci s ním zahájit léčbu. Není to ovšem nutné hned, mnohdy stačí jen upravit jídelníček. Pokud máte estrogenu málo, začněte konzumovat více:

 

  • Sóji (obsahuje látku, která je estrogenu velmi podobná, neměla by se ovšem jíst denně)
  • Obilovin
  • Semínek
  • Čočky
  • Mrkve
  • Lilku
  • Rajčat
  • Brokolice
  • Kapusty
  • Řepy 

 

Tvorbu estrogenu můžete podpořit také pitím různých čajů, např. zeleného nebo odvaru z jetele či kontryhelu. 

Příliš mnoho estrogenu 

S vysokou hladinou estrogenu často souvisí nadváha. Řešením tedy může být úprava životního stylu tak, aby došlo k redukci hmotnosti. Proto vsaďte na zdravou stravu a přiměřený pohyb. Pomoci by také mělo omezení alkoholu. Tvorbu estrogenu podle výzkumů upravují také pesticidy, hlídejte si proto, co jíte. 

Vyzkoušejte přírodní doplňky, pomohou vám 

Nejlepší způsob, jak zlepšit hladinu estrogenu, jsou přírodní doplňky. Lékaři vám pravděpodobně poradí antikoncepci nebo jiné léky plné hormonů, ovšem toto není zrovna ideální cesta. Takové tabletky totiž mohou mít špatný vliv na tělo a udělat vám tak mnohem více škody než nějakého užitku. Léky pomáhají, ale zároveň organismus zatěžují, což se může projevovat mnoha nepříjemnými příznaky.


Jak na hormonální nerovnováhu estrogenu ženy: Vyzkoušejte lubrikační gely, feromony a španělské mušky pro ženy. Pokud hledáte tablety, doporučujeme Clitorin na vzrušení a plodnost a OPC Traubenkern na hubnutí.

 

U přírodních doplňků vám nic takového nehrozí. Jejich užíváním si můžete jen prospět. Jediná nevýhoda spočívá v tom, že si na účinky počkáte pravděpodobně o něco déle. Nicméně jak je známo, trpělivost růže přináší. Když vydržíte, budete nakonec mnohem spokojenější než s hormonálními léky. 

Jaké přírodní doplňky užívat? Tipy na 3 nejlepší, vyzkoušejte je 

Nejlepší tablety proti nerovnováze hormonu EstrogenuJaké doplňky si ale vybrat? Co nejlépe pomůže při hormonální nerovnováze? Vybrali jsme pro vás tipy na tři nejlepší produkty. Vyberte si je podle problémů, se kterými se v souvislosti nerovnováhy estrogenu potýkáte. Můžete si být jisté, že se vše brzy obratí k lepšímu. 

OPC Traubenkern 

OPC Trabenkern jsou ty nejlepší tabletky na zajištění hormonální rovnováhy. Obsahuje extrakt z borovice a z hroznových jader. Je bohatý na vitamín C. S hormonální rovnováhou se dostaví přirozený úbytek hmotnosti – s tabletkami začnete pomalu hubnout, aniž jim budete výrazně pomáhat. Díky vitamínu C vám tablety posílí také imunitní systém, takže budete mnohem odolnější před běžným onemocněním. 


Jak na hubnutí? Vyzkoušejte OPC Traubenkern a Moringa tablety na snížení hmotnosti.

Bikini 

Také Bikinime pomáhají zdravému hubnutí. Alternativa Šatavari v luxusním balení potěší každou ženu. Jste nespokojená se svou postavou? Napovídá vám váha, že máte pár kil navíc, hrozíte se při pohledu do zrcadla z nadbytečných centimetrů? Pak je to jasné – potřebujete Bikinime. Můžete se spolehnout na to, že vám tyto tablety pomohou zhubnout do plavek a mít tu nejkrásnější postavu, o jaké se vám ani nesnilo.

 

Bikini obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek: glukomannan, jód, chrom, mangan, cholin, zinek, měď, selen. Díky nim budete v hormonální rovnováze, nebudete trpět neustálou chutí k jídlu a také se vám zrychlí metabolismus. 

Clitorin 

Dalšími tabletkami, které pomáhají udržovat hormonální rovnováhu, je produkt Clitorin. Ten má na starosti péči o sexuální život. Otočí ho doslova o sto osmdesát stupňů! Jestliže jste už dávno ztratila libido, Clitorin vám ho vrátí – a bude mnohonásobně větší, než jste ho kdy měla.  Zlepší také zvlhčení pochvy během pohlavního styku, což je pro kvalitní sexuální život doslova zásadní. Pokud máte pocit, že to poslední dobou není v posteli ono, určitě Clitorin vyzkoušejte. Budete si ho chválit!


 

Nejlepší tablety na rovnováhu ženského hormonu:

 


1. Clitorin - Nejlepší přípravek na udržování hormonální rovnováhy - Zásadní efekt i na vaše libido, vzrušení, plodnost.
2. Moringa BIO Premium - Přírodní Moringa tablety na zrychlení metabolismu a hormonální rovnováhu - Přírodní složení.
3. OPC Traubenkern - Odborníky doporučený produkt na rovnováhu ženského hormonu - Výhodné balení s přírodním složením.

 

Tablety pro ženy na krásu a zdraví


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Jak vybrat Estrogen tablety – co pomůže na rovnováhu ženského hormonu

vložit nový komentář
11.03.2019 přidal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.cz